Dutchy88 schreef op maandag 25 juni 2018 @ 15:05:
Weer een Vodafone ervaring rijker na contact met de klantenservice. Het is als niet-Ziggo klant bijna onmogelijk om nog een interessante sim-only aanbieding te krijgen voor verlenging. Ik betaalde voor Smart L 25 Euro per maand met 5GB data. Volgens Vodafone zou het nieuwe aanbod maar liefst 26 Euro per maand kosten met maar 3GB aan data. Of 30 Euro voor 10GB data. Ik heb uiteraard vriendelijk bedankt voor dit "interessante" aanbod en ben inmiddels overgestapt naar Simpel. Al jaren trouwe klant bij Vodafone maar blijkbaar doet men tegenwoordig niet meer aan klantenbinding.

Haha, hier hetzelfde verhaal. Zonder Ziggo thuis is het niet echt aantrekkelijk meer nee. Ik heb ook een Smart L abonnement, via de opzeglijn dat vorig jaar na de Ziggo korting voor €15,- per maand afgesloten. Vier euro hiervan was 'loyalty korting' die na een jaar weer vervallen is. Nu betaal ik dan €19,06 voor 150 minuten en 10 GB en is mijn abonnement maandelijks opzegbaar. Eind mei werd ik gebeld met een spetterende aanbieding, het Start XL abonnement met 300 minuten en 4 GB voor €20,- bij een 1 jarig contract. Na verteld te hebben wat ik nu voor abonnement had, moest ik dat maar houden
Gisteren zag ik dan weer een leuke aanbieding bij de Mediamarkt, het 1 jarige RED abonnement met onbeperkt bellen en 20 GB voor €22,-. De laatste tijd ben ik wat meer gaan bellen, dus op zich wel een prima deal. Ik was wel benieuwd of de opzeglijn hier nog onder kon gaan zitten, maar die kwamen niet verder dan €24,- voor een 1 jarig RED of €14,- voor Start L met 10 bonus GB's. Wel kon er nog wat vanaf als ik een nieuw toestel zou nemen, maar ja mijn S8 werkt nog als een zonnetje.
Toch denk ik wel bij Vodafone te blijven, het ontbreken van VoLTE bij Youfone en Simpel weerhoudt mij ervan over te stappen. Daarnaast zijn de Ziggo extra's en de goede buitenlandse roamingpartners ook wel een reden om te blijven en niet naar bijvoorbeeld Tele2 te gaan. Vorige week haalde ik in het Zillertal in Oostenrijk op het A1 netwerk 88,2 Mbps down en 51,6 Mbps up, zulke snelheden heb ik Nederland nog nooit gehaald