_eLMo_ schreef op donderdag 28 augustus 2014 @ 15:31:
Ik zit er aan te denken te gaan werken voor CGI, maar als ik dit topic zo lees xD
Er zijn wel redelijke lease-voorwaarden als ik het vergelijk met andere detacheerders op de markt, maar volgens mij wordt je best geacht de benen onder je kont uit te rennen als developer.. (Een beetje is niet erg, maar 60+ uur consistent voor level 3 is onzin natuurlijk)
Vroegah was de regel dat incidenteel overwerk geen punt was maar 60+/week betekend gewoon dat we op die klus nog een extra persoon kwijt moeten.
Ik ben level 3 en in een drukke en zichtbare week maak ik misschien wel 's 50 uur maar da's behoorlijk zeldzaam. Zeker met de nieuwe arbeidsvoorwaarden is het best gewoon als je een normale 40 uurs week maakt.
Piekartz87 schreef op donderdag 28 augustus 2014 @ 16:53:
Een vraag.. Ik als MBO niv 4 ICT-beheer met ook een HBO communicatie & multimediadesign diploma ben nu zo'n 3 jaar werkzaam als 3D vormgever/animator.
Ik benoem mezelf voor het gemak maar een MBO ict-er met HBO werk/denk niveau
Ik twijfel sterk of ik dit wel wil blijven doen en denk na over een switch terug naar ICT.
Nog een volledige HBO opleiding informatica zie ik niet zitten (met name financieel niet)
Vinden jullie hier dat een bedrijf als CGI geschikt is om zoiets te realiseren?
Sorry maar nee. Vakinhoudelijk zit je waarschijnlijk niet op HBO niveau en ik betwijfel of we een animator nodig hebben. Je kan het proberen maar ik vermoed dat we je niets te bieden hebben.
Ja, daar ben ik ook door opgejaagd. en dan maak je in de haast toch fouten
Klantvriendelijkheid (of eigenlijk collegialiteit) staat niet hoog in 't vaandel. Als je een vraag stelt: Kijk in Lease A-Z...
Nou dat is ook weer niet zo zwart/wit. Als je die groep normaal een vraag stelt krijg je een heel normaal antwoord en als je ze vriendelijk benaderd doen ze echt hun best wvoor.
Feit is wel dat ze al jarenlang de meest gekke misbruik pogingen hebben gezien va de leaseregeling en opdracht hebben gekregen om dat te minimaliseren
[
Voor 52% gewijzigd door
Wijnands op 28-08-2014 19:16
]
+++Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++