• Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
XallaX schreef op dinsdag 24 februari 2015 @ 22:07:
[...]

Zou wel redelijk kunnen werken, bridge is een aanrader op die dingen.

Mijn eigen voorkeur: koop een 2e hands EVM3200, hang er een 2A voeding aan (de 1A is niet zwaar genoeg en kapt er meestal na een paar jaar mee) als die niet stabiel is mogen ze je lijn echt eens komen checken. Zie hier allerhande wifi modems bij buren die continu problemen geven en een 3200 heeft die problemen gewoon niet, daar is ie te simpel voor.

Ik weet dus alleen niet of Ziggo ze nog wil activeren want zonder activatie werkt hij niet ...
Ondertussen ook weer van alles geprobeerd vandaag.
Alles gereset...

Speedtest ziggo komt uit op:

33.61Mbps/ 8.71Mbps, dus vrij wel gelijk als met die andere.

Ik test als volgt:
AOP rechtstreeks op het modem aangesloten. Zonder poespas er tussen.
En ik heb geprobeerd met UMU en Tractec versterker. Maakt allemaal vrij weinig uit.


Ik ben opzoek naar een EVM3200 voor een mooi prijsje, misschien helpt dit...

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online
Regio Mill heeft ook de verhoging naar 200/20 te pakken middels een herstart van het modem.

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/4178219/ziggo%20200-20.png

[ Voor 55% gewijzigd door hardware-lover op 25-02-2015 16:36 ]

Testing, one, two ...


  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online
icecreamfarmer schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 15:54:
[...]
Onze tv kan die bestanden van de humax niet lezen. Is ook een vrij obscuur formaat.
Dat is een *.TS formaat? Zo obscuur is dat niet maar mogelijk zeker wel een brug te ver voor je TV.

Testing, one, two ...


Verwijderd

@Wailing_Banshee
Als dat een eis is is een Humax wel zo makkelijk als je opgenomen content eraf wilt halen. Ik neem zelf heel weinig op en kijk het altijd vanaf de HDD op de Samsung.

En voor de mensen met een snellere verbinding; doen jullie een herstart, of een harde reset? Want daar zit nogal een verschil in.

  • SMSfreakie
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online
hardware-lover schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 16:24:
[...]

Dat is een *.TS formaat? Zo obscuur is dat niet maar mogelijk zeker wel een brug te ver voor je TV.
een Transport Stream kan je vrij makkelijk omzetten naar normale MPEG2 / MPEG4 video /audio

edit:

net m'n modem even een powercycle gegeven.. en nu wel 200/20 (regio 8501)

[ Voor 11% gewijzigd door SMSfreakie op 25-02-2015 16:42 ]

404 Signature not found


  • Tags NL
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 10-12 23:48

Tags NL

Harmful or Harmless?

Ziggo schroeft internetsnelheden op voor Alles-in-1 Plus en Extra
Door Dimitri Reijerman, woensdag 25 februari 2015 16:49, 44 reacties, 3.405 views • Feedback
Submitter: vlijmen

In gebieden waar Ziggo het tv-netwerk al gemigreerd heeft naar de UPC-infrastructuur, schroeft de provider de snelheid op voor twee Alles-in-1 pakketten. De snelheid loopt op tot 200Mbit/s, een topsnelheid die ook UPC hanteert. Het bedrijf bevestigt de verhoging.

Op het GoT-forum maakt een aantal tweakers er melding van dat zij woensdag na een reset van het modem hogere internetsnelheden ervaren. In plaats van de 'oude' download- en uploadsnelheid van 180/18 Mbit/s voor het Alles-in-1 Extra-pakket zou de snelheid zijn opgelopen naar 200/20Mbit/s. Abonnees die het Alles-in-1 Plus-pakket afnemen zien de snelheid oplopen van 90/9Mbit/s naar 120/12Mbit/s.

Ziggo bevestigt de in stilte uitgevoerde snelheidsverhoging aan Tweakers voor de twee duurste abonnementen, maar Alles-in-1 Basis blijft voorlopig ongewijzigd op de snelheid van 30/3Mbit/s. UPC hanteert 50/5Mbit/s voor Alles-in-1 Basis.

Volgens woordvoerder Eric van Doeselaar is de snelheidsverhoging doorgevoerd in gebieden waar het tv-netwerk van Ziggo inmiddels is gemigreerd naar de infrastructuur van UPC. Ziggo verwacht in de loop van maart of begin april alle regio's gemigreerd te hebben. De snelheidsverhoging voor Ziggo-klanten zal in een later stadium officieel bekend worden gemaakt.

Update 16:55: Ziggo meldt dat de internetsnelheid van Alles-in-1 Basis voorlopig ongewijzigd blijft.

https://powershellisfun.com


  • Medic
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 19-12 21:14
Dit is dus alleen voor mensen met een totaal pakket met Telefonie erbij.

Dus hoe gaat dit voor de mensen met TV + Z*?
Hebben die een verhoging?

Ik heb TV + Z1, voor de zekerheid zonet mijn modem een powercycle gegeven, maar helaas, ik val dan dus buiten de boot, voorlopig, net alles alles-in-1-basis

Edit;
Schijnbaar is het niet alleen voor Alles-in-1 pakketten;
gis. in 'nieuws: Ziggo schroeft internetsnelheden op voor Alles-in-1 Plus en Extra'
Daar is iemand met TV+Z2 die ook een verhoging heeft gehad.

[ Voor 36% gewijzigd door Medic op 25-02-2015 17:15 ]


  • menalert
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 11:43
Ik heb geen Alles-in-1 hoor maar TV + Z3 en ook de snelheidsverhoging.

  • michel2506
  • Registratie: Juli 2007
  • Nu online
Volgens mij hebben een hoop alles in 1 basis abonnees nog steeds oude Motorola docsis 2.0 modems staan. Ik kom ze nog regelmatig tegen iig bij mensen thuis.

Ik herrinner mij dat ik 5 jaar geleden voor de verhoging naar 50mbps met alles in 1 extra een docsis 3.0 modem opgestuurd kreeg ter voorbereiding hiervoor.

Het zou verklaren waarom ziggo bij deze groep dus nog even wacht met omschakelen.

  • easyriider
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
Wie weet blijft dat 30/3 en wordt het overeenkomstige UPC abonnement ook op die snelheid gezet.

  • dejong12
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 17-12 08:37
Ik lees hier regelmatig over mensen die hun abonnement opzeggen om vervolgens weer een ander abonnement te nemen waarbij ze dus bijvoorbeeld die 6 maanden €30 kosten krijgen. Hoe gaat dit precies in zijn werking? Ik zou van mijn Internet Z1 best wel willen overstappen naar Z2 met die korting.

Verwijderd

Na een reset is mijn downloadsnelheid nog steeds iets hoger dan 90, de upload snelheid is echter wel 12 mbps. Zou de bekabeling hier gewoon niet hoger dan 90 aankunnen :'( ?

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 25-02-2015 17:43 ]


  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
Is het mogelijk om zelf je modem in bridge te zetten?
Er is nogal een wachttijd bij de klantservice dus heb al fb en twitter bericht maar duurt zo lang...

  • Ritchie
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 20-12 12:21
Breda, Na een modem reset, ook de nieuwe snelheden. Vrijdag gaat hier de tv pas om naar het upc gedoe.

- NAC Breda -


  • ---==AiRWoLf==---
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 18-12 22:30
Verwijderd schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 17:42:
Na een reset is mijn downloadsnelheid nog steeds iets hoger dan 90, de upload snelheid is echter wel 12 mbps. Zou de bekabeling hier gewoon niet hoger dan 90 aankunnen :'( ?
Mischien staat netwerkkaart ingesteld op 100Mbit?

Verwijderd

Verwijderd schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 17:42:
Na een reset is mijn downloadsnelheid nog steeds iets hoger dan 90, de upload snelheid is echter wel 12 mbps. Zou de bekabeling hier gewoon niet hoger dan 90 aankunnen :'( ?
Wat voor router / switches heb je? Als je nog 100Mbit apparatuur hebt staan in je netwerk dan zal je inderdaad niet meer dan 100Mbit gaan halen.

Verwijderd

Hier in Utrecht met televisie + Z2 geen snelheidsverhoging, terwijl vorige week de boel wel is overgezet op UPC. Modem gereset, stroom er af gehaald, allemaal zonder resultaat. Het betreft overigens een Cisco EPC3928.

  • Koekenbakkertje
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 11-03 20:36
Verwijderd schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 17:59:
Hier in Utrecht met televisie + Z2 geen snelheidsverhoging, terwijl vorige week de boel wel is overgezet op UPC. Modem gereset, stroom er af gehaald, allemaal zonder resultaat. Het betreft overigens een Cisco EPC3928.
Rustig aan hier zelfde regio ook nog niets. Langzaamaan wordt het doorgevoerd.

  • ThaHandy
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 05:55

ThaHandy

Discovery Channel

Ik las het bericht en heb mijn modem gereset :)
code:
1
UpstreamMaximumSustainedTrafficRate = 214000000

en inderdaad netjes 200Mbit :9
En toen bleek de UTP bekabeling bij mijn schoonouders te oud te zijn _O-
Van de week maar eens vervangen. Kunnen ze ook genieten van de 120/12 :D

2250 WP Zuid PVoutput


  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

Te oud? :S Gebruiken ze daar nog kabels die niet meer dan 100Mb aankunnen? :P

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


  • veertje
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 18-12 08:11
in groningen ook doorgevoerd
Afbeeldingslocatie: http://www.speedtest.net/result/4170544228.png

  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

Damn, had niet verwacht dat cat5 nog in gebruik was :P

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


  • sdk1985
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 20-12 16:58
Regio Oosterhout nu ook 121.88/12.43 via de Ziggo site. Op speedtest.net kom ik steeds bij ID3 in Rotterdam uit waar ik dips heb naar 35 mbit.

Afbeeldingslocatie: http://www.speedtest.net/result/4170568312.png

[ Voor 19% gewijzigd door sdk1985 op 25-02-2015 18:27 ]

Hostdeko webhosting: Sneller dan de concurrentie, CO2 neutraal en klantgericht.


  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Ik heb nu een jaar Z2 + TV.
Nu toch een mooi moment om terug te gaan naar Alles in een lijkt me en dan 6 maanden 30,- betalen en hogere snelheid krijgen.
Weet nu alleen ff niet of het een één of tweejarig contract is.

  • Magure
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 17-12 15:15

Magure

Bla....

In Assen na reset ook :

Afbeeldingslocatie: http://www.speedtest.net/result/4170594004.png

  • SMSfreakie
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online
ThaHandy schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 18:15:
Ik las het bericht en heb mijn modem gereset :)
code:
1
UpstreamMaximumSustainedTrafficRate = 214000000

en inderdaad netjes 200Mbit :9
:o welk modem vertelt dat zo? :)

404 Signature not found


  • easyriider
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
Raven schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 18:22:
[...]

Damn, had niet verwacht dat cat5 nog in gebruik was :P
Daarmee haal je geen gigabit snelheden, maar 120Mbit moet nog wel kunnen bij een niet al te lange kabel.

  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

Zonder de e bedoel ik dan he (Vandaar de ;) ? )

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


  • SMSfreakie
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online
easyriider schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 18:42:
[...]

Daarmee haal je geen gigabit snelheden, maar 120Mbit moet nog wel kunnen bij een niet al te lange kabel.
of je hebt een goedkope CAT5 kabel met slechts 2 twisted pairs er in :')

404 Signature not found


  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
CAT 5E kan toch wel de snelheid aan van 120mbs en de "ouwe" 90mbs?

Verwijderd

Chris89 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:07:
CAT 5E kan toch wel de snelheid aan van 120mbs en de "ouwe" 90mbs?
Cat 5e kan zelfs nog gigabit aan over kortere afstanden.

  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
Verwijderd schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:08:
[...]

Cat 5e kan zelfs nog gigabit aan over kortere afstanden.
Korte afstand? Hoeveel meter hebben we het dan?

Verwijderd

Chris89 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:09:
[...]

Korte afstand? Hoeveel meter hebben we het dan?
Heb hier zelf een afstand van 15 meter met Cat 5e en haal nog gewoon gigabit.

Verwijderd

100 meter is de max voor een Cat 5 kabel. Wil je er een Gigabit doorjagen heb je minimaal een Cat 5E kabel nodig met wederom een max lengte van 100 meter.

  • pvcholten
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 20-12 16:27
Hier even getest door PC naar PC te kopieren. Gaat met max 12MB/s, dus 100mbit . Netwerkkaart zegt ook 100mbit als ik hem rechtstreeks in de muur plug. Brakke kabels dus.

Weet niet hoe het aangelegd is, huis is gekocht met netwerkaansluitingen. Ga wel nieuw kabeltje trekken denk ik.

[ Voor 6% gewijzigd door pvcholten op 25-02-2015 19:13 ]


Verwijderd

pvcholten schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:12:
Hier even getest door PC naar PC te kopieren. Gaat met max 12MB/s, dus 100mbit . Netwerkkaart zegt ook 100mbit als ik hem niet aan de (2e) router koppel. Brakke kabels dus.

Weet niet hoe het aangelegd is, huis is gekocht met netwerkaansluitingen. Ga wel nieuw kabeltje trekken denk ik.
Kunnen de switches/routers wel gbit aan ?

  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
Heb tussen me modem en me router (Linksys E2000) een cat5E en tussen me router en pc een cat5. Deze staat er direct naast. Dus zou moeten kunnen.

[ Voor 5% gewijzigd door Chris89 op 25-02-2015 19:14 ]


  • pvcholten
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 20-12 16:27
schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:13:
[...]

Kunnen de switches/routers wel gbit aan ?
Ja, Asus ac66u en n66u

[ Voor 83% gewijzigd door Kees op 13-03-2018 15:19 ]

Chris89 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:13:
Heb tussen me modem en me router een cat5E en tussen me router en pc een cat5. Deze staat er direct naast. Dus zou moeten kunnen.
Anders kan je nog even kijken wat je taakbeheer aangeeft onder netwerk ;)

2250 WP Zuid PVoutput


  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
MdO82 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:14:
[...]


Anders kan je nog even kijken wat je taakbeheer aangeeft onder netwerk ;)
Uhh wat moet ik dan zien?
pvcholten schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:12:
Hier even getest door PC naar PC te kopieren. Gaat met max 12MB/s, dus 100mbit . Netwerkkaart zegt ook 100mbit als ik hem rechtstreeks in de muur plug. Brakke kabels dus.

Weet niet hoe het aangelegd is, huis is gekocht met netwerkaansluitingen. Ga wel nieuw kabeltje trekken denk ik.
Heb je een mogelijkheid om je pc direct op het modem aan te sluiten ? ^^Dat bedoel je denk ik met in de muur pluggen ;)
Als het goed is kan je daar zien "snelheid van de verbinding" (windows)

[ Voor 23% gewijzigd door MdO82 op 25-02-2015 19:17 ]

2250 WP Zuid PVoutput


  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
MdO82 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:15:
[...]


Heb je een mogelijkheid om je pc direct op het modem aan te sluiten ? ^^Dat bedoel je denk ik met in de muur pluggen ;)


[...]


Als het goed is kan je daar zien "snelheid van de verbinding" (windows)
Ooh zo dacht ook al!

Verwijderd

Modem net even van stroom afgehaald met de hoop dat de snelheid van de zakelijke klanten al is geüpdatet maar daarvoor zal ik helaas nog moeten wachten tot 1 maart. Nog steeds 200/20 hier.

  • RemcoINC08
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 13-12 15:10
Ah ook hier nog een cat5 kabel vanaf het modem naar de router:( Bleef hangen op 90/12 Rechtstreeks netjes 120/12. Gelijk maar even nieuwe kabel bestellen. Eerst maar even dat netwerkkabeltopic doornemen, bleken toen veel kabels verkocht te worden als cat 6 die het niet waren.

Asus G501


  • Jordyz
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 12:10
hjs schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 07:16:
[...]


De verwachting is dat dat inderdaad gaat gebeuren later dit jaar.
Nu heeft Ziggo de pakketten gelijk gemaakt, jammer van het alles in 1 basis pakket.

50/5 zou voor mij goed zijn :D

Verwijderd

Jordyz schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:37:
[...]


Nu heeft Ziggo de pakketten gelijk gemaakt, jammer van het alles in 1 basis pakket.

50/5 zou voor mij goed zijn :D
Zal vast nog wel volgen :+

  • pvcholten
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 20-12 16:27
MdO82 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:15:
[...]


Heb je een mogelijkheid om je pc direct op het modem aan te sluiten ? ^^Dat bedoel je denk ik met in de muur pluggen ;)
Heb de oorzaak al.
De vorige bewoners waren blijkbaar cheap genoeg om een UTP-kabel met 4 draadjes te gebruiken, want 'wie heeft er nou meer dan 100mbit nodig'.
:)

Ga wel een keer klussen. :)

  • mistervis007
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 14-12 14:19
Regio Venlo ook

200/20

Vragen ? Gooi eens een kwartje in de Google-o-Matic®-machine 2015 Corporate Edition (Nederlandse versie)


  • mistervis007
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 14-12 14:19
pvcholten schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:40:
[...]


Heb de oorzaak al.
De vorige bewoners waren blijkbaar cheap genoeg om een UTP-kabel met 4 draadjes te gebruiken, want 'wie heeft er nou meer dan 100mbit nodig'.
:)

Ga wel een keer klussen. :)
Of hebben ze de kabel gesplitst, om zo via 1 kabel 2 aansluitingen te bedienen?
Dat soort handige Harry trucjes zie je ook nog wel eens...... 8)7

Vragen ? Gooi eens een kwartje in de Google-o-Matic®-machine 2015 Corporate Edition (Nederlandse versie)

pvcholten schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:40:
[...]


Heb de oorzaak al.
De vorige bewoners waren blijkbaar cheap genoeg om een UTP-kabel met 4 draadjes te gebruiken, want 'wie heeft er nou meer dan 100mbit nodig'.
:)

Ga wel een keer klussen. :)
Hmm, dan van de week ook maar even kijken bij mijn schoonouders, misschien hebben zij ook maar 4 aders aangesloten zitten in de kabel :D

2250 WP Zuid PVoutput


  • pvcholten
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 20-12 16:27
mistervis007 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:41:
[...]


Of hebben ze de kabel gesplitst, om zo via 1 kabel 2 aansluitingen te bedienen?
Dat soort handige Harry trucjes zie je ook nog wel eens...... 8)7
Zou zomaar kunnen, zolder ligt vol met netwerkstopcontacten, maar ik ben er nog niet achter hoe ik die moet patchen :-). Heb ik ook niet nodig.

Ik snap dat wel, als het werkt...
In het ADSL-tijdperk hadden we (ander huis) gewoon ethernet over een (4 aderig)telefoonkabel lopen, omdat die er toch al lag.

  • Speedy_Gonzalez
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12:00

Speedy_Gonzalez

Aaribaaaaaa

Bij mij nog niks te merken van een verhoging, ook in Venlo
Nog braaf op 180 / 18 na 3 keer het modem van de stroom gehaald te hebben.

  • Jordyz
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 12:10
Ja later, maar had eerst het alles in een pakket plus maar toen ging de snelheid van 50 naar 90, dus toen dacht ik van dat ga ik wel terug. Maar sinds die tijd is het niet meer verhoogd. ;(

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Jordyz schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:37:
[...]


Nu heeft Ziggo de pakketten gelijk gemaakt, jammer van het alles in 1 basis pakket.

50/5 zou voor mij goed zijn :D
Neem wel een jaar Alles in 1 plus, sneller en de eerste 6 maanden maar 30,-.
Stap ik over een jaar over naar Z1 :)

  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
Omg... Denk je misschien is dit de oplossing voor me probleem. Haal maar 1/3 van me snelheid bij download. Nu kijk ik na een reset van me modem. 32 Mbps om 12 Mbps upload :@ Grrrrrrr kut Ziggo!!!
Chris89 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:55:
Omg... Denk je misschien is dit de oplossing voor me probleem. Haal maar 1/3 van me snelheid bij download. Nu kijk ik na een reset van me modem. 32 Mbps om 12 Mbps upload :@ Grrrrrrr kut Ziggo!!!
Kan je de signaalwaardes uitlezen ?

2250 WP Zuid PVoutput


  • kevinwalter
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 19-12 11:07
Regio Leusden niet.mnog steeds 180/18.

  • Jordyz
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 12:10
hjs schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:55:
[...]


Neem wel een jaar Alles in 1 plus, sneller en de eerste 6 maanden maar 30,-.
Stap ik over een jaar over naar Z1 :)
Zit al sinds 2007 bij Ziggo, en belde laatst naar Ziggo en kreeg een aanbieding.
Eerste 6 maanden 30 per maand, had ik wel een jaar contract. :P

  • Chris89
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 22:42
Chris89 schreef op dinsdag 24 februari 2015 @ 21:16:
[...]


[...]


Hier de waardes:

Downstream Bonded Channels
Channel Lock Status Modulation Frequency Power SNR Microreflections
1 Locked QAM256 306000000 Hz 8.5 dBmV 39.9 dB -29 dBc
2 Locked QAM256 274000000 Hz 7.3 dBmV 39.5 dB -29 dBc
3 Locked QAM256 282000000 Hz 7.4 dBmV 39.3 dB -34 dBc
4 Locked QAM256 290000000 Hz 7.1 dBmV 39.4 dB -30 dBc
5 Locked QAM256 298000000 Hz 7.0 dBmV 39.4 dB -33 dBc
6 Locked QAM256 314000000 Hz 8.7 dBmV 39.9 dB -34 dBc
7 Locked QAM256 322000000 Hz 8.6 dBmV 39.9 dB -34 dBc
8 Locked QAM256 330000000 Hz 8.4 dBmV 39.9 dB -32 dBc

Correctables Uncorrectables
2002 18


Upstream Bonded Channels
Channel Lock Status US Channel Type Symbol Rate Frequency Power
1 Locked ATDMA 5120 Ksym/sec 52000000 Hz 42.8 dBmV
2 Locked ATDMA 5120 Ksym/sec 44500000 Hz 41.5 dBmV
3 Locked ATDMA 5120 Ksym/sec 36000000 Hz 42.0 dBmV
4 Locked ATDMA 5120 Ksym/sec 58800000 Hz 42.0 dBmV

Counter
T3 Timeout 1
T4 Timeout 1

Status
System Up Time 32 days 05h:25m:45s
MdO82 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 19:56:
[...]


Kan je de signaalwaardes uitlezen ?
Daar staan ze. Niks raar aan te zien zeker??

  • salutem
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-12 08:54
hardware-lover schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 16:13:
Regio Mill heeft ook de verhoging naar 200/20 te pakken middels een herstart van het modem.

[afbeelding]
same here! monteur vandaag op bezoek gehad, nieuwe cisco modem eraan en hoppa same result as above!! >:) :P 8)

"Social progress can be measured by the social position of the female sex - Karl Marx"


  • hypotweaker
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 20-12 06:40
Zit in regio Purmerend, hier nog geen snelheidsverhoging.

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

hypotweaker schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 20:03:
Zit in regio Purmerend, hier nog geen snelheidsverhoging.
Je zenders ook nog niet omgezet toch?

Verwijderd

De uploadsnelheid van zakelijke klanten is eindelijk verhoogd :) :) :) (is eigenlijk pas vanaf 1 maart)

Afbeeldingslocatie: http://www.speedtest.net/result/4170865215.png

[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 25-02-2015 20:19 ]

Chris89 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 20:01:
[...]


[...]


Daar staan ze. Niks raar aan te zien zeker??
Ik durf er geen uitspraak over te doen, maar wellicht dat iemand je wat kan vertellen.
Anders even bellen en Ziggo even laten testen ;)

2250 WP Zuid PVoutput


  • Untouchablezz20
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 12:11
Verwijderd schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 20:19:
De uploadsnelheid van zakelijke klanten is eindelijk verhoogd :) :) :) (is eigenlijk pas vanaf 1 maart)

[afbeelding]
Lekkere upload! Toch jammer dat er onderscheid gemaakt wordt in snelheid. Zou het graag willen hebben.

  • rimave
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20-12 23:47
Het is dat adsl met 5 mbit max in mijn geval ook geen reet opschiet anders was ik al lang overgestapt, want 43 euro voor 30/3 mbit is wel erg duur. Maak er dan 29,95 euro. Dan is het beter in verhouding.

[ Voor 3% gewijzigd door rimave op 25-02-2015 20:30 ]

The only thing better than a cow, is a human. Unless you need milk. Then you really need a cow.


  • Bullet NL
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 15-12 14:12

Bullet NL

Eigen Wijs

rimave schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 20:29:
Het is dat adsl met 5 mbit max in mijn geval ook geen reet opschiet anders was ik al lang overgestapt, want 43 euro voor 30/3 mbit is wel erg duur. Maak er dan 29,95 euro. Dan is het beter in verhouding.
Veel te duur met wat in verhouding? Het is 3x zo snel als een 10Mbit ADSL lijn, waarbij je de opgegeven snelheid ook nog eens echt krijgt.

ADSL is juist relatief veel te duur..... Wanneer je het als Mbit per euro bekijkt....

Cogitationis poenam nemo patitur


  • GioStyle
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 12:00
rimave schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 20:29:
Het is dat adsl met 5 mbit max in mijn geval ook geen reet opschiet anders was ik al lang overgestapt, want 43 euro voor 30/3 mbit is wel erg duur. Maak er dan 29,95 euro. Dan is het beter in verhouding.
En je tv abonnement dan?

  • rimave
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20-12 23:47
Die 30 euro is dan incl. uiteraard net als de 43 dat nu ook is.

The only thing better than a cow, is a human. Unless you need milk. Then you really need a cow.


  • TheovanRijn
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 04-11-2017
Zojuist in Katwijk aan Zee mijn snelheid verhoogt naar 205.3 Mb / 20.62 Mb.

Dagenlang een wispelturige downloadsnelheid gehad. Is nog niet stabiel,
maar dit zal ongetwijfeld goedkomen.

  • grun93
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10:42
hjs schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 18:34:
Nu toch een mooi moment om terug te gaan naar Alles in een lijkt me en dan 6 maanden 30,- betalen en hogere snelheid krijgen. Weet nu alleen ff niet of het een één of tweejarig contract is.
Een jaartje maar, daarna kun je desgewenst weer terug.

  • TheovanRijn
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 04-11-2017
Het resultaat uit Katwijk aan Zee


http://www.speedtest.net/my-result/4170980919

  • ikt
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 00:01

ikt

Voor wie Alles-in-Een Plus heeft, kijk hier eens naar! De huidige snelheden hebben we totaal niet verwacht toen we in 2012 aan Ziggo gingen.

  • grun93
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10:42
dejong12 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 17:36:
Ik lees hier regelmatig over mensen die hun abonnement opzeggen om vervolgens weer een ander abonnement te nemen waarbij ze dus bijvoorbeeld die 6 maanden €30 kosten krijgen. Hoe gaat dit precies in zijn werking? Ik zou van mijn Internet Z1 best wel willen overstappen naar Z2 met die korting.
Wijzigingen kun je gewoon zelf regelen via mijnziggo. Dus je betaalt nu voor Z1 40 euro en zou straks voor Z2 50 euro gaan betalen. Jammer genoeg krijg je geen korting, dat is alleen voor mensen die overstappen naar alles-in-een.

Wat je het beste kunt doen (IMHO) is nu overstappen van Z1 naar alles-in-een-plus. Dat kost 55 euro gedurende een jaar, maar de eerste 6 maanden betaal je maar 30 euro/mnd. Totale korting is 6x 25 euro = 150 euro. Daar gaat dan de 30 euro extra weer vanaf die je gedurende de laatste 6 maanden moet betalen voor de telefoniemodule (6x5 euro/mnd), dan blijft er nog steeds een korting over van 120 euro, plus dat je snelheid meteen omhoog gaat naar 120/12 Mb/s. Na 12 maanden kun je dan weer terug naar Z2 voor 50 euro.

  • SmiGueL
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 20-12 23:27
ikt schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 21:10:
Voor wie Alles-in-Een Plus heeft, kijk hier eens naar! De huidige snelheden hebben we totaal niet verwacht toen we in 2012 aan Ziggo gingen.
Viel me net ook al op dat nog geen 4,5 jaar geleden het AI1 basispakket zelfs zo'n 20 a 33x trager was. :P (afhankelijk of het 50/5 wordt)

[ Voor 4% gewijzigd door SmiGueL op 25-02-2015 21:23 ]

Delidded 4770K 4.7GHz @ H220 || Gigabyte Z87X-UD4H || 16GB @ 2400MHz || Gigabyte GTX 760 || 2x128GB Samsung 830 @ RAID-0 & WD 3 TB || Iiyama XB2483HSU-B1 || Synology DS916+ 3x6TB + 120GB SSD Cache || Synology DS213+ 6TB backup


  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

grun93 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 21:03:
[...]

Een jaartje maar, daarna kun je desgewenst weer terug.
Dat zag ik inderdaad.
Aangevraagd en agenda puntje gemaakt voor maart 2016 :+

  • 3DDude
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 20-12 00:53

3DDude

I void warranty's

Bodegraven nog steeds 180/18 :(

Be nice, You Assholes :)


  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Vreselijk traag zeg, wat errugh :+

  • 3DDude
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 20-12 00:53

3DDude

I void warranty's

hjs schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 22:50:
[...]


Vreselijk traag zeg, wat errugh :+
Dat is correct en tevens juist :9

Be nice, You Assholes :)


  • Tackleberry
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17-12 22:22
Blijkbaar is deze wijziging niet gekoppeld aan de technische omzetting, wat ik eigenlijk had verwacht. In Den Bosch zijn de snelheden aangepast, maar we wachten nog op de migratie. Hopelijk gaat die ook zo geruisloos. :P

  • guid0o
  • Registratie: November 2008
  • Niet online

guid0o

Living life

Zo even resetten hier in Delft en nu 205/20 :D

  • posttoast
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 09:42
Even resetten in Den Haag en... Geen verbinding meer. Modem upstream en downstream lampjes blijven uit. Dat is niet helemaal waar ik op hoopte. Morgen maar weer proberen en desnoods Ziggo bellen...

omniscale.nl


  • Chiel
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 20-12 17:01
203mbit :D Enschede

  • Hann1BaL
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 10:13

Hann1BaL

Do you stay for dinner?Clarice

Hier in Utrecht zijn we over. Voordeel is inderdaad de hogere snelheid, 120/12 in mijn geval.

Ik merk de laatste tijd wel eens de artifacts in de TV beelden waar vanwege de "UPC techniek" al voor gewaarschuwd was..
Afbeeldingslocatie: http://www.speedtest.net/result/4171233247.png

[ Voor 34% gewijzigd door Hann1BaL op 25-02-2015 23:07 ]


  • Helsie
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Als allerlei krochten, zoals de Haagse Beemden, he @ritchie... , de upgrade al krijgen, mag de rest van Breda ook wel, potverdorie!

  • salutem
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-12 08:54
Dat 5ghz wifi is ook best prettig, +100mb download :)))

"Social progress can be measured by the social position of the female sex - Karl Marx"


  • michaell958
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 01-12 01:19
Iemand in de omgeving bollenstreek ( Lisse ) al de nieuwe snelheden?, Ik zit nu in Frankrijk op vakantie.. Ik kan hem niet resetten vanaf hier :P

  • fsfikke
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

fsfikke

* * * *

michaell958 schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 00:20:
Iemand in de omgeving bollenstreek ( Lisse ) al de nieuwe snelheden?, Ik zit nu in Frankrijk op vakantie.. Ik kan hem niet resetten vanaf hier :P
Wat heb je dan aan de informatie of je snelheid omhoog zou gaan had je de modem wel kunnen resetten? :p

Hier in Den Haag blij met de nieuwe snelheden:
Afbeeldingslocatie: http://www.speedtest.net/result/4171374491.png

[ Voor 19% gewijzigd door fsfikke op 26-02-2015 00:25 ]

Zijn spaties in de aanbieding ofzo? www.spatiegebruik.nl


  • michaell958
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 01-12 01:19
fsfikke schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 00:24:
[...]

Wat heb je dan aan de informatie of je snelheid omhoog zou gaan had je de modem wel kunnen resetten? :p
Als ik thuis kom ga ik gelijk eerst het modem resetten :P

Ben erg benieuwd of ik hier ook de nieuwe snelheden krijg. :P

[ Voor 18% gewijzigd door michaell958 op 26-02-2015 00:30 ]


  • dejong12
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 17-12 08:37
grun93 schreef op woensdag 25 februari 2015 @ 21:14:
[...]

Wijzigingen kun je gewoon zelf regelen via mijnziggo. Dus je betaalt nu voor Z1 40 euro en zou straks voor Z2 50 euro gaan betalen. Jammer genoeg krijg je geen korting, dat is alleen voor mensen die overstappen naar alles-in-een.

Wat je het beste kunt doen (IMHO) is nu overstappen van Z1 naar alles-in-een-plus. Dat kost 55 euro gedurende een jaar, maar de eerste 6 maanden betaal je maar 30 euro/mnd. Totale korting is 6x 25 euro = 150 euro. Daar gaat dan de 30 euro extra weer vanaf die je gedurende de laatste 6 maanden moet betalen voor de telefoniemodule (6x5 euro/mnd), dan blijft er nog steeds een korting over van 120 euro, plus dat je snelheid meteen omhoog gaat naar 120/12 Mb/s. Na 12 maanden kun je dan weer terug naar Z2 voor 50 euro.
Hoe pak ik dit het beste aan? Als ik nu kies voor Ai1 plus, zijn mijn gegevens automatisch ingevuld omdat ik ben ingelogd. Ben ik er nu zeker van dat de korting in gaat? Of moet ik niet ingelogd zijn en dan ervoor kiezen dat ik geen Ziggo producten heb?

  • Mentalist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20-12 21:07
dejong12 schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 00:25:
[...]

Hoe pak ik dit het beste aan? Als ik nu kies voor Ai1 plus, zijn mijn gegevens automatisch ingevuld omdat ik ben ingelogd. Ben ik er nu zeker van dat de korting in gaat? Of moet ik niet ingelogd zijn en dan ervoor kiezen dat ik geen Ziggo producten heb?
Als je het via Mijn Ziggo doet krijg je helemaal geen aanbieding.

Als je korting (of een gratis/goedkope ?huur? decoder/recorder) wil hebben moet je bellen. Dan krijg je er ook meteen een jaarcontract bij.

Verstuurd vanaf mijn Computer®


  • Brad Pitt
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 20-12 11:40
salutem schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 00:18:
Dat 5ghz wifi is ook best prettig, +100mb download :)))
Indeed :)
Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/14488320/tweakers/04B631B2033B_LG%20G3_2_PORTRAITs.png

[ Voor 26% gewijzigd door Brad Pitt op 26-02-2015 08:52 ]

Nickname does not reflect reality


  • pickboy
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 19-12 12:34
hmm, speedtest zegt hier 94/12. Dacht dat ik de kabel in de Gbit poort had gestopt, maar waarschijnlijk zit ik toch in de 100mbit poort. Lijkt er dus op dat ik nu ook 120/12 heb ipv van 90/9

  • grun93
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 10:42
dejong12 schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 00:25:
Hoe pak ik dit het beste aan? Als ik nu kies voor Ai1 plus, zijn mijn gegevens automatisch ingevuld omdat ik ben ingelogd. Ben ik er nu zeker van dat de korting in gaat? Of moet ik niet ingelogd zijn en dan ervoor kiezen dat ik geen Ziggo producten heb?
Dat laatste niet natuurlijk, want dat klopt toch niet? Ik vermoed dat je niet ver genoeg hebt doorgeklikt, en dat de korting pas op de volgende pagina gekozen kan worden. Ziggo weet immers niet of je kiest voor de korting of dat je liever een gratis hd-recorder hebt, dus ergens moet je zo'n keuzemoment tegenkomen. Ik heb het zelf ook op deze manier gedaan, maar dat was alweer een paar maanden terug. In ieder geval kreeg ik wel een overzichtje te zien met het gekozen abonnement en de bijbehorende gekozen korting (gratis hd-recorder of 6 mnd voor 30 euro).

Ik bedenk trouwens net dat je wel even moet controleren wat je huidige modem is. Als die geen hogere snelheid aankan, heb je een nieuwe nodig. Dat zou best kunnen omdat je nu nog Z1 hebt. In dat geval kun je beter even bellen om alles in een keer te regelen, want een nieuw modem kun je niet via mijnziggo aanvragen voor zover ik weet.
W3ird_N3rd schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 00:33:
Als je het via Mijn Ziggo doet krijg je helemaal geen aanbieding.
Natuurlijk wel, want hij is gewoon een nieuwe klant voor alles-in-een. De manier maakt geen bal uit, en de gekozen korting komt ook gewoon in het overzicht te staan. Ik spreek nu uit eigen ervaring. Je bent in de war met bestaande klanten die al jarenlang klant zijn en hemel en aarde bewegen om ook maar een cadeautje te krijgen omdat ze vinden dat trouwe klanten ook wel eens een mazzeltje mogen hebben. Dan moet je idd bellen, en een enkele keer lukt het, vaak ook niet.

[ Voor 78% gewijzigd door grun93 op 26-02-2015 06:07 ]

Pagina: 1 ... 123 ... 142 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
~~~[html]
Heb je nieuwe snelheden, heel fijn.. Maar daarmee hoeven we het topic niet te vervuilen!<br>
Werkt het niet, kijk eerst hier: <a href=https://allestoringen.nl/storing/ziggo>Ziggo Storingen</a>
~~~[/html]