Ik heb sinds zaterdag mijn Nexus 4. Ik zal hier wat bevindingen, ervaringen en vragen neer zetten.
Toen ik hem uitpakte heb ik het boekje gelezen waarin stond dat je de batterij eerst moest vol laden. Zo gelezen, zo gedaan. Mijn batterij was rond de klok van 19.00 uur 100% vol en heb ik 'm er af gehaald. Vervolgens de hele avond dingen lopen instellen, apps downloaden etc... Je kent 't wel. Een nacht geslapen van 8 a 9 uur lang en vervolgens mij "normale" dingen gedaan op m'n telefoon. Dus beetje whatsappen, facebooken etc. De batterij hield het (inclusief de nacht slaap) bijna 24 uur lang vol. Ik was tevreden.
Ik heb 'm toen gistermiddag/-avond weer opgeladen. Rond 20.00 uur er af gehaald omdat ie 100% aantikte. Weer met een nacht slaap er bij van 8 a 9 uur. Helaas constateer ik nu dat de batterij bijna leeg is na 16,5 uren. Een hele achteruitgang dus. Kan iemand mij dit verklaren? Ik heb hetzelfde gebruik gedaan, op een ding na. Ik heb ongeveer 5 minuten gebeld de tweede keer.
Gisteren werd de achterkant van de telefoon (ten hoogte van de camera en waar NEXUS staat behoorlijk warm. Ik was toen gewoon aan het whatsappen. Na de telefoon 5 minuten lang even weggelegd te hebben was ie wel weer koel. Toch vond ik dit opmerkelijk. De batterij liep toen ook vlot leeg.
Verder heb ik de app "screebl" geinstalleerd. Die moet er voor zorgen dat als ik de telefoon beet heb, dat het scherm niet van zelf uit gaat en zodra ik 'm wegleg dat het scherm wel uit mag gaan. Dit werkt niet altijd perfect waardoor het scherm aanblijft terwijl ik de telefoon heb weggelegd. Nu las ik ooit een keer dat er een app is die constateert of je ogen op de telefoon gericht zijn en zodoende het scherm aanblijft. Welke app is dit?
Ook zoek ik nog een app die andere apps automatisch killt zodra ik ze een tijdje niet meer gebruikt heb en dus niet in de achtergrond batterij blijven vreten. Op het moment gebruik ik "easy talk killer" maar ik weet niet of dit wel helemaal naar behoren werkt. Volgens mij moet ik dan alsnog zelf de apps killen. Er bestaat toch wel zoiets die apps na een tijdje zelf killt?
Toch kan ik zeggen: toptelefoon. Hij is vlot, ziet er goed uit, doet wat ie moet doen. Ik moet gewoon verder tweaken en persoonlijker maken!