Ik heb in de jeugd altijd in de 3e en 2e divisie gevoetbald. In de 3e divisie speelde we altijd mee om het kampioenschap en in de 2e divisie was het zorgen voor handhaving.
Ik werd zelf altijd vervroegd doorgeschoven. Dus als 2e jaars C speelde ik altijd al in de B1 etc.
Dat zorgde ervoor dat de ik altijd net de slechte lichting miste, want die degradeerde altijd weer.
Behalve in mijn laatste seizoen als junior als 3e jaars A, toen zat ik helaas ook bij de slechte lichting en zijn we met 9 punten uit de 2e divisie geknikkerd. (Met 9 punten achterstand ook nog)
Inmiddels zit ik bij het 1e en we staan 4 punten los in de 3e klasse zondag met nog 2 wedstrijden te gaan.
Helaas had ik alleen na 3 wedstrijden mijn voorste kruisband kruisband afgescheurd, dus heb de rest van het seizoen niet meer gespeeld. Pas volgend seizoen rond september, oktober weer mee doen in het 2e elftal. 2e klasse Reserve

En waarom zo laat? Ik heb eerst een half jaar zitten sukkelen met de Fysio, want die vond mijn knie te stabiel om mijn kruisband afgescheurd te hebben. Alleen na een half jaar was ik nog niet verder gekomen met de therapie dus moest ik maar eens een foto maken
[
Voor 12% gewijzigd door
Hupske op 26-04-2013 16:19
]