Feyenoord is nog niet gestraft voor het gooien van het vitaminepillen-potje tegen het hoofd van Janmaat tijdens Feyenoord - Ajax, maar "het betreffende vooronderzoek van de openbare aanklager loopt nog inzake de wanordelijkheden rond dit duel" volgens de KNVB.
Dat dit lang kan duren bewijst het onderstaande wel;
Utrecht - Ajax (2e ronde KNVB-beker) gespeeld op 26 september 2012.
Schikkingsvoorstel gestuurd op 9 november 2012.
Het duurde 44 dagen voordat er een schikkingsvoorstel werd gestuurd.
En vervolgens krijgt de club nog eens 7 dagen de tijd om te reageren ...
Doen ze er net zo lang over om een schikkingsvoorstel naar Feyenoord te sturen dan krijgen ze die waarschijnlijk op maandag 10 december binnen en krijgen ze tot 17 december de tijd om te reageren zodat alles afgehandeld kan zijn net voor de winterstop en dus ook nog voordat Ajax - Feyenoord wordt gespeeld op 20 januari 2013 (1e wedstrijd na de winterstop).
Toch een behoorlijke geldboete voor Utrecht;
Tijdens de wedstrijd werd met voorwerpen en vuurwerk richting het speelveld gegooid en heeft een supporter van de thuisploeg het veld betreden. Ook zijn kwetsende en antisemitische spreekkoren aan de zijde van FC Utrecht geconstateerd.
[...]
De aanklager heeft FC Utrecht vrijdag een schikkingsvoorstel gestuurd met daarin een geldboete van 15.000 euro onvoorwaardelijk en een voorwaardelijke straf van één thuiswedstrijd zonder publiek met een proeftijd van twee jaar.
Bron: http://www.knvb.nl/nieuws...svoorstel-voor-fc-utrecht
===========================================================================
psvjw schreef op maandag 12 november 2012 @ 15:43:
[...]
Maar dan was het geen rode kaart... Alleen een vrije trap. Op het moment dat hij de bal pakt met zijn handen (binnen de 16 meter) is de doelkans weg. Vervolgens loopt hij door en maakt hij hands.
Inderdaad, dat had dus een gele kaart + vrije trap moeten zijn.
De rode kaart en de penalty waren onterecht en de rode kaart is dan ook al geseponeerd.
En volgens mij had de goal van Janmaat afgekeurd of de goal van Wielaert goedgekeurd moeten worden, want beide liepen randje buitenspel.
Deze week mag Feyenoord niet klagen, Roda JC daarentegen wel.
[
Voor 19% gewijzigd door
OPSLAGHOND op 12-11-2012 16:20
]