ja ik heb een tijdje ermee gespeeld.
maar om eerlijk te zijn speel ik het spel nu toch zonder DK2.
meerdere redenen:
- ik vind het toch wel zwaar/vermoeiend om lang met de DK2 en koptelefoon te zitten.
- ik doe weinig aan combat (daarvoor is de DK2 namelijk wel super handig omdat je makkelijker overal kan kijken en zien waar je vijand heen gaat/is.
- de graphics vind ik tegenvallen (kheb een R9 280x), op m'n 24" scherm is het echt een heel stuk mooier. en dat vind ik best belangrijk.
wat ik nu een uurtje ongeveer heb gespeeld is Alien Isolation. ook niet ideal overigens, maar daarbij is het gewoon een must om met de DK2 te spelen. en man wat is dat eng!!!
zie ook de vele reddit posts die over dat spel en de DK2 gaan.
ETS2 keek ik erg naar uit maar dat is gewoon ook erg slechte kwaliteit (is ook nog is niet gerecompiled met de nieuwe SDK). Hopelijk komt daar snel wat officielere ondersteuning voor (en recompile).
Assetto Corsa komt 1 dezer dagen met DK2 ondersteuning uit. Daar kijk ik ook naar uit!
Ik kijk dus vooral korte demo's op de Rift en Alien Isolation probeer ik door te zetten door met de Rift te spelen. Maar ik voel m'n VR legs en IPD kan je niet instellen en als je links of rechts kijkt "tilt" het beeld. Dus ideaal is het eigenlijk ook niet.
Anyway veel plezier ermee!
Ik heb geen minuut spijt.
Hier trouwens wat tips voor je DK2.