Hier ging de overstap wel goed, mijn tweede Pebble zat nog op 1.x maar de update ging perfect.
App is niet snel inderdaad maar het werkte wel
.
App is niet snel inderdaad maar het werkte wel
I hear voices in my head, they counsel me, they understand.
Heb ik ook last van. Foursquare krijg ik ook niet meer werkend.Wybo schreef op maandag 10 maart 2014 @ 10:33:
Sinds de nieuwste pebble software (android) heeft de pebble app buienalarm bij mij veel meer moeite met data op te halen. Gewoon de eerste keer, maar ook na verloop van tijd. Hebben meer gebruikers die ervaring, of ligt dat echt aan mijn pebble/telefoon of iets dergelijks?
Soms lukt het in het begin niet om data op te halen maar is hij opeens een half uur later wel werkend, maar stopt hij er een paar uur later weer mee zeg maar.
Krilo_89 schreef op maandag 10 maart 2014 @ 12:15:
Zijn er al mensen die tussen 12 en 16 januari besteld hebben waarvan er geld van de cc rekening afgehaald is? Kan de rekening namelijk zelf niet bekijken en ben wel benieuwd. Ook zijn de 6-8 weken van Pebble nu verstreken, dus ik word steeds ongeduldiger
Ik 8 jan, en ook geen CC afschrijving of een "sorry for the delay"-mailtje. Informatie is maar schaars en eerlijk gezegd doet het het bedrijf geen goeds.. Late february early march is nu echt wel geweest, en ook de 6-8 weeks zijn ondertussen ruimschoots verstreken. Begin de lol van het wachten, de voorpret qua software en de market langzaam kwijt te raken. Maar noem me pessimistisch.TripleQ schreef op maandag 10 maart 2014 @ 13:20:
10de besteld, en nog niks afgeschreven...
One day I will solve my problems with maturity. Today however, it will be Margaritas
Druss schreef op maandag 10 maart 2014 @ 15:40:
[...]
[...]
Ik 8 jan, en ook geen CC afschrijving of een "sorry for the delay"-mailtje. Informatie is maar schaars en eerlijk gezegd doet het het bedrijf geen goeds.. Late february early march is nu echt wel geweest, en ook de 6-8 weeks zijn ondertussen ruimschoots verstreken. Begin de lol van het wachten, de voorpret qua software en de market langzaam kwijt te raken. Maar noem me pessimistisch.
Leverings problemen, prima. Productie problemen, prima. Ik wil gewoon weten hoelang ik nog moet wachten. En stiekem ook wel een beetje waarom.
@Forum-modder: dit is mijn laatste gal, beloofd. Ben me bewust; ben al een tijdje aan het zeiken over de vertraagde levering.
"That's what I do. I drink and I know things."
Wordt ondertussen natuurlijk wel steeds redelijker... Eigenlijk maakt Pebble er gewoon een potje van. Zoals veel mensen op het forum ook vinden: Als je levering uitstelt, laat het dan gewoon even weten en liefst met de reden waarom. Dat scheelt gewoon een hoop gezeik.Druss schreef op maandag 10 maart 2014 @ 15:40:
[...]
\@Forum-modder: dit is mijn laatste gal, beloofd. Ben me bewust; ben al een tijdje aan het zeiken over de vertraagde levering.
Punctuality is the politeness of kings
Ja lang, maar daar stond niet bij dat je ze met 3 weken in huis zou hebben bijv.dreamscape schreef op dinsdag 11 maart 2014 @ 20:43:
Ach... Alles is relatief. Hoe lang denk je dat ik (als kickstarter backer) op mijn Pebble heb moeten wachten...?
Ja joh, dit is geen multinational waar je een stipte levering niet meer verwacht maar van eist. Ik begrijp dat het product wellicht populairder is geworden dan verwacht. Sterker nog, props for them. Ik snap dat ze afhankelijk zijn van leveranciers die onderdelen maken en dat suks kan uitlopen/vertragen. Ik begrijp ook dat het een opvolger is en dat Pebble na hun kickstarter periode geen ervaring heeft opgedaan met het leveren van een nieuw product dat daadwerkelijk een leverdatum heeft meegekregen.. en ik denk dat vele klanten met mij voor dit alles begrip zullen hebben. Begrip voor radio-stilte, helaas die kan ik slecht opbrengen. Dit zorgt er voor dat je je bij de bestelling van een "Pebble-titanium 3.0+ met e-hologramscherm" in 2017 nog een paar keer flink achter de oortjes zal krabben.Bobbus schreef op dinsdag 11 maart 2014 @ 20:36:
[...]
Wordt ondertussen natuurlijk wel steeds redelijker... Eigenlijk maakt Pebble er gewoon een potje van. Zoals veel mensen op het forum ook vinden: Als je levering uitstelt, laat het dan gewoon even weten en liefst met de reden waarom. Dat scheelt gewoon een hoop gezeik.
Hoe bedoel je dat? volgens mij kun je nergens je order cancelen als ik het zo bekijk. Niet dat ik daar (al) over nadenk op dit moment.Bobbus schreef op dinsdag 11 maart 2014 @ 20:36:
[...]
Ik laat m'n pre-order nog wel even staan omdat ik overtuigd ben van het product, maar de manier waarop de communicatie gaat laat natuurlijk nog wel wat te wensen over.
Ik denk er wel over na, via Runkeeper krijg ik een mailtje dat ik 25% korting kan krijgen op een Pebble watch. Dat is leuk natuurlijk.Druss schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 09:35:
[...]
Hoe bedoel je dat? volgens mij kun je nergens je order cancelen als ik het zo bekijk. Niet dat ik daar (al) over nadenk op dit moment.
Wat vind je van de bouwkwaliteit van de klok zelf?vDR schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:26:
Ik heb mijn Pebble Steel Black Matte gisteren ontvangen. (Besteld 8 Februari). Zelf ben ik toch niet zo tevreden over de build quality. Het materiaal gebruikt voor de bandjes voelt goedkoop & fragiel aan.
Heb hem inmiddels te koop aangeboden.
Scherm ligt net onder de behuizing waardoor er eventueel stof achter kan komen,scorchnl schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:32:
[...]
Wat vind je van de bouwkwaliteit van de klok zelf?
Mijn Pebble Matte Black besteld op 7 februari, dus ik kan nog wel eventjes wachten denk ik
Hmm dat klinkt niet al te best. Ik zal mijn exemplaar afwachten en kijken of het hier hetzelfde is.vDR schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:36:
[...]
Scherm ligt net onder de behuizing waardoor er eventueel stof achter kan komen,
zijn nogal wat scherpe randjes aan. Knopjes voelen goedkoop aan & kunnen mogelijk snel afbreken, hier kan ook makkelijk stof tussen komen aangezien er toch wel wat ruimte tussen is.
Dit zijn mogelijk dezelfde problemen als bij de originele Pebble maar ik had er toch meer van verwacht voor dat geld.
Ik heb de black sinds vrijdag in huisscorchnl schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:32:
[...]
Wat vind je van de bouwkwaliteit van de klok zelf?
Mijn Pebble Matte Black besteld op 7 februari, dus ik kan nog wel eventjes wachten denk ik
[ Voor 27% gewijzigd door Why_easy op 12-03-2014 12:35 ]
Ik heb mijn steel sinds vandaag, en heb foursquare toegevoegd. Ik kan hem echter nergens vinden op mijn pebble. Is dat hetzelfde probleem als jij hebt?SkyThes schreef op maandag 10 maart 2014 @ 15:29:
[...]
Heb ik ook last van. Foursquare krijg ik ook niet meer werkend.
[ Voor 18% gewijzigd door TheFes op 12-03-2014 14:11 ]
"For although dreams are in all of us, few hands may grasp their moth-wings without tearing them"
~ H.P. Lovecraft
Hij is IP65. Dus daar gaat geen stof tussen komen. Als je knopjes vies worden gooi je hem lekker in de afwasvDR schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:36:
[...]
Scherm ligt net onder de behuizing waardoor er eventueel stof achter kan komen,
zijn nogal wat scherpe randjes aan. Knopjes voelen goedkoop aan & kunnen mogelijk snel afbreken, hier kan ook makkelijk stof tussen komen aangezien er toch wel wat ruimte tussen is.
Dit zijn mogelijk dezelfde problemen als bij de originele Pebble maar ik had er toch meer van verwacht voor dat geld.
IP65 betekend ook dat hij Spuitwaterdicht is, maar volgens de site van Pebble kan ik er mee zwemmen? (5 ATM water resistance)RocketKoen schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 15:58:
[...]
Hij is IP65. Dus daar gaat geen stof tussen komen. Als je knopjes vies worden gooi je hem lekker in de afwas
Als ze er mee adverteren op de site van pebble dan zal dat wel zo zijn.Krilo_89 schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 17:05:
[...]
IP65 betekend ook dat hij Spuitwaterdicht is, maar volgens de site van Pebble kan ik er mee zwemmen? (5 ATM water resistance)
Welke van de twee is het?
Uit persoonlijke ervaring kan ik in ieder geval zeggen dat je er prima mee onder de douche kuntKrilo_89 schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 17:05:
[...]
IP65 betekend ook dat hij Spuitwaterdicht is, maar volgens de site van Pebble kan ik er mee zwemmen? (5 ATM water resistance)
Welke van de twee is het?
Punctuality is the politeness of kings
[ Voor 7% gewijzigd door Rupie op 12-03-2014 19:58 ]
Zojuist precies 180 euro afgeschreven!!TripleQ schreef op maandag 10 maart 2014 @ 13:20:
10de besteld, en nog niks afgeschreven...
Gebruik hem dagelijks, bedien er m'n muziek mee (musicboss) en krijg alle notificaties met uitzondering van groepsberichten binnen via Notification center (app met exclude/include functie). gebruik dagelijks Tasker om bijvoorbeeld snel te switchen tussen wifi/data als ik onderweg ben (sky is the limit met die app). Eigenlijk voor de kleine dingetjes is hij erg handig. Hij heeft al 3x hele week met één acculading gedaan, I'm impressed. Denk dat dit mijn gadget van 't jaar gaat worden.Krilo_89 schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:26:
Zijn er overigens al meer mensen die hem in bezit hebben en er een leuk stukje over kunnen schrijven? (heb tot nu toe maar 1 iemand gezien)
-Beamupdate (watchface)The_Fes schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 11:44:
Ik ben wel benieuwd welke apps jullie allemaal op jullie pebble hebben staan.
Ik heb het volgende:
- Dutch fuzzy time als watchface
- Tetris
- Pebtimer (combinatie van eierwekker en stopwatch)
- Social collectie van pebble rocker (facebook, foursquare en twitter)
- Pebbleauth (gekoppeld met Google, Facebook en Dropbox)
- Camera (om met de pebble de camera van je telefoon te bedienen (ook van pebble rocker))
- Buienalarm
Ik heb ook NavMe geprobeerd, maar die deed het niet bij mij, Zou automagisch info via Google Navigation door moeten krijgen, maar hij krijgt niets binnen. Geeft alleen aan dat ik Navigation moet starten, wat dus al loopt.
[ Voor 20% gewijzigd door Workaholic op 13-03-2014 12:12 ]
Ik gebruik het niet, maar volgens mij is die runkeeper app voor Pebble geen standalone app.Workaholic schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 12:11:
Gebruikt iemand runkeeper icm de pebble? Werkt dit goed? Kun je gaan hardlopen zonder hierbij de telefoon mee te nemen?
Kreeg gisteren namelijk een 25 dollar korting e-mail van runkeeper om de pebble steel te bestellen en zou dit misschien als gadget kunnen gebruiken ipv mijn iphone mee te nemen tijdens het hardlopen.
🇪🇺 pro Europa! | Puinhoop Veroorzaken en Vertrekken (PVV)
Werkt niet zonder telefoon. Runkeeper werkt op basis van GPS en je pebble heeft geen eigen GPS.Workaholic schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 12:11:
Gebruikt iemand runkeeper icm de pebble? Werkt dit goed? Kun je gaan hardlopen zonder hierbij de telefoon mee te nemen?
Kreeg gisteren namelijk een 25 dollar korting e-mail van runkeeper om de pebble steel te bestellen en zou dit misschien als gadget kunnen gebruiken ipv mijn iphone mee te nemen tijdens het hardlopen.
One day I will solve my problems with maturity. Today however, it will be Margaritas
Dank voor de terugkoppeling. Jammer genoeg dus niets voor mijRocketKoen schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 12:46:
[...]
Werkt niet zonder telefoon. Runkeeper werkt op basis van GPS en je pebble heeft geen eigen GPS.
tja, wat hier stond heb ik al lang niet meer...
Het grote voordeel is dat je je telefoon in je broekzak of tasje kan laten zitten. En toch op je horloge kijken hoe snel je gaat en wat je afstand en (ronde)tijd is.Workaholic schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 13:44:
[...]
Dank voor de terugkoppeling. Jammer genoeg dus niets voor mij
Kun je bevestigen of je nu op de status pagina je cc gegevens niet meer kan wijzigen?TripleQ schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 18:31:
Wel stom, gisterenavond schrijven ze dmv een reservering 180euro af. En die is zojuist definitief naar 182,33euro gegaan. Doe het dan in 1x goed :-P
Op de status pagina staat nog niet dat die verzonden is
[ Voor 3% gewijzigd door Yosecret op 14-03-2014 14:57 . Reden: toevoeging ]
Yep, sinds gisteravond kan ik dat niet meer. En ook is de 'backordered' tekst verdwenenPikkemans schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 18:53:
[...]
Kun je bevestigen of je nu op de status pagina je cc gegevens niet meer kan wijzigen?
Zet er even bij of je een Android of iOS phone hebt, dat is makkelijk voor mensen die op zoeken gaan naar Apps etc.Yosecret schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 19:16:
Atm heb ik de volgende apps/faces in gebruik:
- lange lijst
Notification center app is android only volgens mij. Aangezien notification in ios via apple's ingebouwde notification app gaan.Krilo_89 schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 22:32:
[...]
Zet er even bij of je een Android of iOS phone hebt, dat is makkelijk voor mensen die op zoeken gaan naar Apps etc.

Interessante collectie, heb al een paar dingen over genomen.Yosecret schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 19:16:
Atm heb ik de volgende apps/faces in gebruik:
- Faces:
- Modern (Seconds hand off/analog on/hourly vibration on)
- Revolution
- Apps:
- Buienalarm
- Music Boss (in combinatie met PowerAMP op telefoon)
- PebbleTasker (foto's maken/functie toggles/device locken)
- Stacker
- PebbleApps
- Notifications (met notification center app)
- Apps op telefoon:
- Pebble Apps
- PebbleApps
- Notification Center
- PebMsg
- PebbleDailer (niet in gebruik)
- Music Boss
- PebbleTasker (must-have!)
[ Voor 23% gewijzigd door TheFes op 14-03-2014 10:35 ]
Of een armband om je bovenarm...RocketKoen schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 14:02:
[...]
Het grote voordeel is dat je je telefoon in je broekzak of tasje kan laten zitten. En toch op je horloge kijken hoe snel je gaat en wat je afstand en (ronde)tijd is.
Iphone 5, ASUS Transformer Prime
Aangepast (android)!Krilo_89 schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 22:32:
[...]
Zet er even bij of je een Android of iOS phone hebt, dat is makkelijk voor mensen die op zoeken gaan naar Apps etc.
Stacker heet in de (Pebble)store "The Pebble Stacker", geel icoontje met soort volume bars erin, gemaakt door Ameiga. Pebble Apps is een app (zonder watchapp) met een lijstje met handige apps voor Pebble erin met link naar de playstore. PebbleApps is een app met watchapp met daarin, sms, agenda, system info, find my phone, camera control en tasks.The_Fes schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 10:08:
[...]
Interessante collectie, heb al een paar dingen over genomen.
Ik kan alleen Stacker niet vinden, heb je daar een linkie van? En heb Pebble Apps gevonden, maar wat is dan PebbleApps? Music Boss ziet er ook wel interessant uit, maar ik heb een bluetooth koptelefoon met controls op de oorschelp, voor mij denk ik de aanschafprijs niet waard dus.
Heb nu PebbleDialer, Pebble Apps en Notification Center geïstalleerd staan.
Wat ik eigenlijk nog zoek is iets slims met de silent times. Ik heb op mijn telefoon Llama draaien, die mijn telefoon op stil zet als ik thuis ben tussen 23:00 en 08:00, maar daar buiten niet. Dat zou ik ook voor de pebble willen.
Als work around heb ik al wel het volgende bedacht. Ik maak een profiel met een stille beltoon/notificatietoon en tril uit. Die zet ik als normaal profiel. 's Nachts en thuis laat ik llama een stil profiel activeren. In Notification Center stel ik dan in dat ik geen notificaties wil als de telefoon op stil staat.
[ Voor 79% gewijzigd door Yosecret op 14-03-2014 15:19 . Reden: Quote + antwoorden ]
De mijne is nog niet verzonden, 11 januari order geplaatst. Wel van cc afgeschreven..arjendj schreef op donderdag 13 maart 2014 @ 14:59:
Yes!! Mijn Steel matt black is ook verzonden. 12 jan order geplaatst.
[ Voor 11% gewijzigd door Takenzo op 14-03-2014 15:52 ]
[ Voor 6% gewijzigd door TripleQ op 14-03-2014 16:20 . Reden: Maand fout ]
Android developer & dürüm-liefhebber
[ Voor 49% gewijzigd door TripleQ op 14-03-2014 16:21 ]
Ik doelde ook op dit, misschien bedoelde hij ook januari?TripleQ schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 16:19:
Hoow, typefout.
Ik bedoel natuurlijk januari in mijn bovenstaande post...
Heb je niet met de gratis DHL verzonden gedaan dan? Dan moet die er met een paar dagen toch zijn? Mits hij niet wordt tegengehouden aan de grens
DHL kostte $20 extra toen ik bestelde, en bij DHL is de kans op douanekosten véél groter. Ik vind $249 sowieso al wel meer dan genoeg voor een horloge, dan wacht ik liever wat langer. Ik heb gewoon voor free shipping gekozen.vDR schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 11:26:
Ik heb mijn Pebble Steel Black Matte gisteren ontvangen. (Besteld 8 Februari). Zelf ben ik toch niet zo tevreden over de build quality. Het materiaal gebruikt voor de bandjes voelt goedkoop & fragiel aan.
Heb hem inmiddels te koop aangeboden.
Android developer & dürüm-liefhebber
Heb ik ook gedaan en als ik hoor hoeveel mensen nog op hun bestelling wachten, dan had een snelle levering ook niet zo veel nutMavamaarten schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 16:23:
DHL kostte $20 extra toen ik bestelde, en bij DHL is de kans op douanekosten véél groter. Ik vind $249 sowieso al wel meer dan genoeg voor een horloge, dan wacht ik liever wat langer. Ik heb gewoon voor free shipping gekozen.
Dat is niet helemaal waar, aangezien je niet alleen Bluetooth 4.0 gebruikt, je maakt ook een 'gewone' bluetooth verbinding. Je maakt dus 2 verbindingen met je Pebble.The_Fes schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 16:31:
Toen ik bestelde (6 jan) was DHL gratis. Mijn pebble was dan ook in 4 dagen in Nederland.
Wat betreft het accugebruik ligt het denk ik aan je telefoon. Als deze bluetooth 4.0 ondersteunt is er geen enorm effect op de accu. In principe bespaar je potentieel veel stroom omdat niet voor elk wissewasje je telefoon uit je zak gehaald hoeft te worden.
[ Voor 3% gewijzigd door thaan op 14-03-2014 16:35 ]
Ik heb geen idee hoe het werkt qua het standby zetten van de verbinding en hoe dat in z'n gang gaat.The_Fes schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 16:40:
Mijn telefoon (nexus 4) geeft niet aan dat er een actieve bluetooth verbinding is (icoontje blijft grijs). Dit in tegenstelling tot wanneer ik mijn koptelefoon aanzet (dan wordt het icoontje wit).
[ Voor 13% gewijzigd door Druss op 14-03-2014 18:27 ]
Das meer een algemeen horloge probleem kan ik je vertellen, ben ooit eens bezig gegaan met mn Certina DS Royal, en ik kan je zeggen dat hij nog te groot isRupie schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 20:48:
Maar die krengen zitten me een partij vast. Ik ben al met al 45 minuten bezig geweest om 4 pinnetjes los te krijgen, had geen vel meer op de vingers zitten. Eigenlijk moet ik er nog een extra schakeltje uit halen maar ik zie er eigenlijk tegenop om daar aan te beginnen
Merk weinig tot geen verschil met voordat ik m'n Pebble had. Kom de dag makkelijk door, soms wel 2, al is dat op m'n Note 3 ook geen verrassing (3200 mAh). Krijg elke notificatie met uitzondering van groepsberichten op Pebble, best veel communicatie via BT dus.scorchnl schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 16:29:
Als toekomstig Pebble bezitter ben ik eigenlijk wel benieuwd wat het effect is op de accuduur van je telefoon.. de Bluetooth zal immers constant aan moeten staan (mits je de functies van de Pebble wil benutten). Wat is jullie ervaring hiermee?
WoutF schreef op zaterdag 15 maart 2014 @ 11:08:
Voor de mensen die hun Steel al binnen hebben: hoe hoog waren de invoerrechten?
Rupie schreef op woensdag 12 maart 2014 @ 19:57:
Ik moet € 51,01 betalen trouwens.
Zo extreem als met deze heb ik het nog niet eerder meegemaakt. Uiteindelijk is het mij gelukt door het bandje tegen de handgreep van een geïsoleerd tangetje te leggen, dan een schroevendraaier in het gaatje te zetten en dan met een ander tangetje tegen de achterkant van de schroevendraaier tikken.Druss schreef op zaterdag 15 maart 2014 @ 09:21:
[...]
Das meer een algemeen horloge probleem kan ik je vertellen, ben ooit eens bezig gegaan met mn Certina DS Royal, en ik kan je zeggen dat hij nog te groot is
Ik ben het met je eens dat het systeem in het begin even puzzelen en prutsen is, maar ik had het bandje in ongeveer een kwartiertje versteldRupie schreef op zaterdag 15 maart 2014 @ 19:59:
[...]
Zo extreem als met deze heb ik het nog niet eerder meegemaakt. Uiteindelijk is het mij gelukt door het bandje tegen de handgreep van een geïsoleerd tangetje te leggen, dan een schroevendraaier in het gaatje te zetten en dan met een ander tangetje tegen de achterkant van de schroevendraaier tikken.
Dan ben ik blij dat ik dat gewoon bij de juwelier heb laten doen.. Heeft me zo te horen een hoop frustratie bespaard. Kostte wel 10 euro, maar ik wilde het gewoon snel gedaan hebbenRupie schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 20:48:
Gister de Pebble Steel opgehaald bij het postkantoor. Tot op heden ben ik tevreden. Na het aanzetten kon ik hem gewoon verbinden met mij iPhone terwijl de normale Pebble ook nog verbonden was. Software update op de Steel en hij werkt. Naast elkaar werken ze prima, notificaties worden op beide Pebbles tegelijk getoond.
Bandje vervangen is makkelijk te doen, je hebt een precisie schroevendraaiertje nodig om het pinnetje los te draaien en als die helemaal losgedraaid is kan je hem er zo uit trekken. Ander bandje er op, vastschroeven en klaar ben je. Behalve als je een paar schakeltjes uit het metalen bandje wil halen, wat een drama... Je moet een pinnetje los zien te drukken:
[afbeelding]
Maar die krengen zitten me een partij vast. Ik ben al met al 45 minuten bezig geweest om 4 pinnetjes los te krijgen, had geen vel meer op de vingers zitten. Eigenlijk moet ik er nog een extra schakeltje uit halen maar ik zie er eigenlijk tegenop om daar aan te beginnen
Ik moest 38.01 betalen (DHL)WoutF schreef op zaterdag 15 maart 2014 @ 11:08:
Voor de mensen die hun Steel al binnen hebben: hoe hoog waren de invoerrechten?
[ Voor 11% gewijzigd door TheFes op 17-03-2014 09:14 ]
"That's what I do. I drink and I know things."
Jep ik ook, best snel eigenlijk, vrijdag verzonden en nu al in Amsterdam. Ze doen niet aan weekenden bij DHL geloof ik. Ben erg benieuwd naar de invoerkosten.Keffie schreef op maandag 17 maart 2014 @ 09:32:
Nou, ik krijg net de melding dat het horloge in Amsterdam nu is. Dus hopelijk vandaag of morgen binnen
Dat kun je online niet zien voor zover ik weet. Wellicht kun je ze even bellen, ze hebben een gratis nummer (0800-0552)TripleQ schreef op maandag 17 maart 2014 @ 10:00:
Yep, hier is die ook aangekomen in een weekendje van Hongkong naar Nederland. Bezorger is al onderweg, alleen zijn wij niet thuis... Waar kan je trouwens online zien hoeveel je moet gaan betalen? Wel zo handig als je contant geld aan de bezorger moet gaan geven...
[ Voor 7% gewijzigd door Druss op 17-03-2014 10:06 ]
Folded end links zijn imho sowieso no-go en een reden om ook bij de Pebble geen stalen bandje te nemen.Rupie schreef op vrijdag 14 maart 2014 @ 20:48:
Behalve als je een paar schakeltjes uit het metalen bandje wil halen, wat een drama... Je moet een pinnetje los zien te drukken:
<img>
Nickname does not reflect reality
Met welk gereeedschap? Ik had zo'n klein schroevendraaiertje en zo'n pin waarmee je die springveren kunt verwijderen (waarmee ik bij mijn seiko de pinnetjes ook uit de schakeltjes kan drukken) maar ik kreeg ze er met alleen drukken niet uit.WoutF schreef op zondag 16 maart 2014 @ 06:29:
[...]
Ik ben het met je eens dat het systeem in het begin even puzzelen en prutsen is, maar ik had het bandje in ongeveer een kwartiertje versteld
Heb alles met hetzelfde kleine schroevendraaiertje gedaan. Ik moest btw net €38,01 betalen. Puur btw dus, geen invoerkosten.Rupie schreef op maandag 17 maart 2014 @ 10:09:
[...]
Met welk gereeedschap? Ik had zo'n klein schroevendraaiertje en zo'n pin waarmee je die springveren kunt verwijderen (waarmee ik bij mijn seiko de pinnetjes ook uit de schakeltjes kan drukken) maar ik kreeg ze er met alleen drukken niet uit.
ah krijg zojuist een SMSje van DHL.The_Fes schreef op maandag 17 maart 2014 @ 10:04:
[...]
Dat kun je online niet zien voor zover ik weet. Wellicht kun je ze even bellen, ze hebben een gratis nummer (0800-0552)
Contant is iets anders dan gepast natuurlijk.TripleQ schreef op maandag 17 maart 2014 @ 10:40:
[...]
ah krijg zojuist een SMSje van DHL.
Dat er vandaag een koerier komt met het pakketje, en dat ik dan 38,01 euro moet betalen. Contant of Creditcard. Naja, afgezien dat we niet thuis zijn, is een creditcard ook wel handig. Zou niet weten hoe ik anders aan die ene cent moet komen
Ik mag hem vanavond op gaan halen bij DHL voor 38 euro (zegt mijn vriendin, zal ook wel 38.01 zijn dan).WoutF schreef op zaterdag 15 maart 2014 @ 11:08:
Voor de mensen die hun Steel al binnen hebben: hoe hoog waren de invoerrechten?
tja, wat hier stond heb ik al lang niet meer...
Ik kan nergens iets vinden over betalen met een credit card bij afleveren. Op de bon die in de bus lag staat 'graag gepast betalen'. Credit card zou wel makkelijk zijn maar ik wandel zo toch maar even naar de geldautomaat.TripleQ schreef op maandag 17 maart 2014 @ 10:40:
[...]
ah krijg zojuist een SMSje van DHL.
Dat er vandaag een koerier komt met het pakketje, en dat ik dan 38,01 euro moet betalen. Contant of Creditcard. Naja, afgezien dat we niet thuis zijn, is een creditcard ook wel handig. Zou niet weten hoe ik anders aan die ene cent moet komen
Verwijderd

[ Voor 44% gewijzigd door Verwijderd op 18-03-2014 11:08 ]
Als je 3 harde reboots (linker knop en rechts de middelste knop ingedrukt houden) doet laad hij als het goed is de oudste firmware versie.Verwijderd schreef op dinsdag 18 maart 2014 @ 10:41:
Ik heb net mijn Pebble Steel binnen gekregen. Maar ik heb alleen maar strepen in het display? Doe ik wat verkeerd?
Dit is wat ik zie:
[afbeelding]
Moet ik hem eerst opladen?![]()
edit: Net gereboot. Nog steeds strepen....
Verwijderd
Dat lijk wel te werken. Althans ik heb nu een menu. Maar ik vraag me of hoeverre die artifacts normaal zijn?RocketKoen schreef op dinsdag 18 maart 2014 @ 11:27:
[...]
Als je 3 harde reboots (linker knop en rechts de middelste knop ingedrukt houden) doet laad hij als het goed is de oudste firmware versie.
Als dat niks oplost is hij helaas DOA
JAAA!! Ik had dit ook, hij probeerde bij mij te booten en had daar waarschijnlijk niet genoeg peut voor. Ik denk dat onze batch (kreeg die van mij gister) wat langer heeft gelegen, er lag zelfs wat stof op mn schermpje en de doos.Verwijderd schreef op dinsdag 18 maart 2014 @ 10:41:
Moet ik hem eerst opladen?![]()
edit: Net gereboot. Nog steeds strepen....
Verwijderd
Bedankt voor de tips. Ik schrok wel inderdaad. Echt WTF!? Nu lijkt alles wel goed te werken.. Nog wel even flink opladen.Druss schreef op dinsdag 18 maart 2014 @ 11:30:
[...]
JAAA!! Ik had dit ook, hij probeerde bij mij te booten en had daar waarschijnlijk niet genoeg peut voor. Ik denk dat onze batch (kreeg die van mij gister) wat langer heeft gelegen, er lag zelfs wat stof op mn schermpje en de doos.
Ik dacht ook een DOA te hebben ontvangen. Had geprobeerd hem op te laden via mn pc met een powered USB poort, en na 3 uur (tijd dat ze voorschrijven voor volledig laden) kreeg ik ook soortgelijke strepen en na heel vaak proberen af en toe het woord "Pebble" in beeld. Ben rond 11 uur (teleurgesteld) naar bed gegaan en heb hem voor de zekerheid nog even aan het netstroom gehangen ipv mn pc. Vanmorgen werd ik wakker en werd begroet door de default watchface..
Résumé: Aan een goeie usb adapter in je netstroom hangen, en nog heel eventjes bidden dat je batterij gewoon ultra leeg is.
Hoop echt van harte dat het voor jou ook zo werkt! Want je schrikt je de Vinketiefus..
Ff wat anders nog, het is vanaf nu weer mogelijk watchfaces te maken voor je 2.0 klokje!! Met de vernieuwde Watchface Generator v2.0.0. Ik heb hem nog niet voorbij zien komen in het forum dus hierbij nog even de website:
www.watchface-generator.de
En dan ook even pronken met mijn eerste creatie (geheel in stijl met m'n avatar):
http://www.watchface-gene...0318/i_want_to_believe_2/
(je zal maar fan zijn van een jaren '90 show)
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq