Wat hebben ze met die analoge ruimte gedaan:
3 extra HD zenders ( HBO ) die ook SD worden uitgezonden ( dus 6 zenders extra ) uitbreiding van het Turkse pakket, uitbreiding HBO on Demand, Film1 on Demand en er zijn niet "zoveel" zenders analoog afgegaan, 5 stuks waarvan 3 van Ziggo zelf zoals de info en etalage kanalen.
Netto mist de gebruiker 2 analoge zenders.
Je verwijt dat de startpost niet gelezen wordt maar je leest ook de mijne niet,zoals al zo vaak uitgelegd: bij QAM 256 vallen slechte kabels e.d. sneller op en kan het zijn dat de tv boven opeens wel dat versterkertje nodig heeft die hij tot nu toe niet nodig heeft, bij wijze van proef zijn nu 3 streams op QAM 256 gezet.
Men oordeelde dat het inleveren van 2 analoge zenders beter was dan huishoudens waarvan het kabelnet met <4,95 splittertjes en goedkope Gamma troep aan elkaar hangt mogelijk te treffen met een overgang naar QAM 256.
Je verwijt dat mensen die geen technische kennis hebben zo maar wat neergooien,maar van DVB-C heb je duidelijk ook nog geen kaas gegeten, terwijl de opvolger, DVB-C2 al klaar is en de kabelaars wel + 100 mbits kunnen leveren terwijl er 3 tot 5 digitale tv's aan staan,heb ik het nog niet eens over de blokjes storingen en de EPG die via de vezel nog maar niet onder controle te krijgen zijn, dan kan die vezel superieur zijn ten opzichte van kabel,maar op de upload snelheid na,blijkt die superieurheid nergens uit, minder zenders,mindere download snelheid,inzakkende snelheid bij kijken met meer decoders naar tv zenders,geen enkele HD mogelijkheid bij DVB-C,geen reverse DNS,totaal geen mogelijkheid om een film pakketje te bestellen, analoge tv qua prijs gekoppeld aan digitale tv terwijl dat technisch niet hoeft (in tegenstelling tot de kabel) wijs mij op dit HUIDIGE moment het voordeel eens aan van glasvezel ten opzichte van coax,met de HUIDIGE techniek.
Want die vezel mag dan wel superieur zijn,maar dat potentieel wordt nergens getoond of gebruikt.
Ja in de toekomst komen er snellere centrales en noem maar op,maar wie kan in de toekomst kijken van de kabel ? Heb ik het nog niet eens over de gebieden waar KPN op die superieure vezel het veel mindere WBA tv signaal knalt.
Je moet wel objectief blijven, zoals een veel geziene tv reclame over frisdrank zegt:
Glasvezel superieur aan coax ? "SI" krijgen we dat ook te zien: "NO" .
En terwijl die veel slechtere coax operators zeer regelmatig gratis hun snelheden gratis upgraden,mag je die extra snelheid bij XMS kopen,en dan blijkt dat die superieure spullen opeens de gekochte extra snelheid niet kunnen leveren omdat je 1 of 2 tv's aan hebt.
Dat is toch echt de huidige stand van zaken bij dat superieure glasvezel ten opzichte van dat inferieure coax en daar heeft dat superieure glas ook nog 2 vezels voor nodig.
Coax rekt, glas breekt.