Hier ben ik ook erg benieuwd naar.. Heb om 11:15 besteld, een 32GB zwarte, dus als het klopt wat in de mail staat (dat ik niet bij de eerste lichting zit) dan hoop ik maar dat het komt doordat de 32GB niet leverbaar is. Anders ga ik verdenken dat ze mensen voor hebben laten gaan (kan ik me bij CoolBlue niet helemaal voorstellen aangezien ze dit vaak gezegd hebben van FIFO, en de winkel goed staat aangeschreven).Knijnemans schreef op donderdag 27 september 2012 @ 17:00:
[Omdat t eigenlijk hier hoort]
Ik heb die mail van niet bestelbaar ook gekregen, nog niet gebeld, was er redelijk vroeg bij (11:11), maar had een 32GB witte, zou me niets verbazen als die niet voldoende uitgeleverd is... Verhaal over operators is wel redelijke onzin natuurlijk, zijn hier al genoeg mensen die zelfde operator hebben.
Heb het even niet meegekregen, maar zijn er mensen die al bevestiging hebben van hun 32GB (liefst witte)? Of is het alleen maar de 16GB zwarte jongen die uitgeleverd wordt?
Maar goed, ik hoop dat de mensen boven mij gelijk hebben en dat het weer eens een mail foutje is
Maar even afwachten dus. Voor volledigheid:
Besteld: iPhone 5 32GB Zwart
Waar: CoolBlue (PDAShop)
Wanneer: 24 september 11:15
Bevestigd: Met een belletje voor persoonsgegevens, 25 september 14:09
Bestelorder: 7874xxx
E-mail: Vandaag (27 september) om 16:45 een mailtje gehad dat er voor mij helaas geen iPhone leverbaar is.