wanneer kwamen die van voorbij, Heb de hele tijd zitten kijken, maar niets gezien.
Ze waren zeker zo weg ;-)
Ze waren zeker zo weg ;-)
Precies om 4:30DarkChylde schreef op donderdag 11 augustus 2011 @ 22:33:
wanneer kwamen die van voorbij, Heb de hele tijd zitten kijken, maar niets gezien.
Ze waren zeker zo weg ;-)
Oh, dacht dat ze tegen het einde aan om 21:30 zouden komen..
Ach, ik zie het maar als een moderne rommelmarkt, altijd leuk om door te struinen, en meestal heb je pech, maar soms, heel soms, zit er iets leuks tussen.Knul schreef op donderdag 11 augustus 2011 @ 22:14:
Nou, heb maar 4 uurtjes geslapen vannacht maar het was het zoals vanouds niet waard. Ach, het is denk ik een deel van de Hunt z'n charme.
:+
hoezo? gaan jullie alles nalezen?Anoniem: 22659 schreef op donderdag 11 augustus 2011 @ 21:58:
[...]
Leuk voor de modforce... o wait.
Lekker kort.
Mag je lekker 24 uur naar kijken. Veel plezier.
☀️ Goedemorgen zonneschijn! ☀️
☀️Ja, je maakt me zo gelukkig, en door jou voel ik me fijn! ☀️
[Voor 9% gewijzigd door donny007 op 12-08-2011 00:13]
/dev/null
dat mini ding? pff ik heb de grote en vind de lichtopbrengs te weinig.zynex schreef op vrijdag 12 augustus 2011 @ 00:35:
Mhh ik heb niks leuks voorbij zien komen (op de Philips living colors na, maar die was meteen weg...) en sommige dingen vond ik iets te duur voor een impuls aankoop.
[Voor 15% gewijzigd door mrc4nl op 12-08-2011 00:41]
ora et labora
ho, ho, ik heb toch een aantal dune's langs zien komen. Liever een dune dan een apple tv/etc/etc/etc.zynex schreef op vrijdag 12 augustus 2011 @ 00:42:
Toch maar goed dan dat ik hem niet kon kopen:p
Vanwaar al die interesse in de media players trouwens? De meeste die verkocht werden waren niet eens zo heel goedkoop. Je kunt beter iets meer geld uitgeven aan een apple tv/logitech revue/boxee box dan aan die trage dingen op Ibood. (Hetzelfde geld voor die nas's. De enige leuke was die 4 bay netgear nas)
We gaan eraan! || Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven!
Anoniem: 69265
Anoniem: 22659
[*] Error 45: Please replace user
Volg je bankbiljetten
pven schreef op vrijdag 12 augustus 2011 @ 09:04:
Die iXtreamer die nu op iBood staat, dat is best een goede deal.
Fijn, dan kun je iig je mp3's streamen802.11n USB-antenne erbij gedaan, zodat je draadloos je netwerk op kunt met maximaal 300 kbps snelheid
[Voor 17% gewijzigd door Magic op 12-08-2011 12:38]
Steam: Brainfrz82 | PSN: Brainfrz | Discord: Brainfrz
Fujifilm X-Pro1
Ja,en wat is het probleem?ZeRoC00L schreef op vrijdag 12 augustus 2011 @ 12:28:
Iemand probeert z'n Canon LBP3460 á 80 euro met flinke winst te verkopen.....
V&A aangeboden: Canon Laser Shot LBP3460 nieuw in doos
Jij vindt het ook prima dat bepaalde figuren concertkaartjes kopen, alleen maar om ze vervolgens op Marktplaats te zetten voor een hogere prijs?
Hangt ervan af.. als het nog steeds een lagere prijs is dan de reguliere verkoopkanalen rekenen heb ik er geen probleem mee.Reiben schreef op vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:09:
[...]
Jij vindt het ook prima dat bepaalde figuren concertkaartjes kopen, alleen maar om ze vervolgens op Marktplaats te zetten voor een hogere prijs?
[Voor 92% gewijzigd door Anoniem: 22659 op 16-08-2011 15:28]
Zeg ik dat ik er een probleem mee heb ?
[*] Error 45: Please replace user
Volg je bankbiljetten
Het is ook nog maar 5 dagen terug inderdaad...
rikkie de zwerver TweakersIII (TandjeBij!)
De rest heeft vaak een 27 inch scherm en/of een PS3 en/of een superluxe keukenmachine en/of een externe harde schijf en/of een mountainbike en/of een navigatiesysteem terwijl je zelf een paar pakjes kauwgum, wat oude magazines, een kaars en twee speelgoedaapjes krijgt. Erg wonderlijk is dat. Maar goed, het zal welDutchGamer schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 15:20:
Ben wel benieuwd wat er in zit en wat derest in zijn box heeft
Nickname does not reflect reality
Fujifilm X-Pro1
Ik las tot twee keer toe David HasselhoffnadroJ schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 13:46:
Davidoff Hot Water ook binnen. Lekker luchtje voor een super prijs
I am not a number, I am a free man! Kecin's tweakblog! - Kecin.com!
Dat heet handel.Reiben schreef op vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:29:
Ik bedoel als ze uitverkocht zijn. Nou ja, misschien niet helemaal een eerlijke vergelijking. Maar ik zou in ieder geval zelf nooit dingen van iBood kopen puur om er winst op te maken, dat zou me toch een slecht gevoel over mezelf geven. Het maakt de iBood hunt ook minder leuk als de interessante aanbiedingen binnen enkele milliseconden weg zijn.
Nice, de mijne is ook afgeleverd volgens T&T, maar dat zal wel bij 1 van de buren zijn denk ik... Ben benieuwd welke kleur ik heb. Zal het wel zien als ik thuis kom straksAlpha89 schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 14:23:
MagLight 2D is binnen! Mooie LED zaklamp!
Gelukkig de zilveren gekregen. Was nog even de vraag.
Mooie, stevige, degelijke LED lamp.
Burp
En waarom is het bij concertkaartjes een ander verhaal dan bij deze Hunt?Danot schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 14:33:
[...]
Dat heet handel.
Goedkoper inkopen dan verkopen. Bij concertkaartjes is het een ander verhaal.
AW_Bos schreef op donderdag 11 augustus 2011 @ 20:55:
Even voor tussendoor:
Welke bekende Nederlander zit ook op iBood te kijken?
spoiler:Klaas-Jan Huntelaar
[Voor 45% gewijzigd door tdw op 19-08-2011 11:36]
"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May
Ja goh, dat is omdat ze altijd het gewicht exclusief batterijen wegen.Epitome schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 11:58:
Achter het gewicht staat (exclusief batterijen)...
[Voor 7% gewijzigd door timwijn op 19-08-2011 12:07]
Betekent dus gewoon dat-ie met batterijen meer weegtEpitome schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 11:58:
Achter het gewicht staat (exclusief batterijen)...
"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May
Wat een naaijers!tdw schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 22:32:
Hier ook bevestiging gekregen dat het spul is opgestuurd. Ik ben morgen wel thuis gelukkig
Edit: Net de zaklampen binnen gehad. Zitten er geen batterijen in![]()
![]()
[afbeelding]
't staat er toch echt...
rikkie de zwerver TweakersIII (TandjeBij!)
*Boks*floppie86 schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 13:34:
Mn Lambo is binnen!!
Nu moet ik kiezen.. bouw ik de Spyder versie of de normale..
Working in the IT : "When you do things right, people won't be sure you've done anything at all"
ik voor de spyder, dak is daar inklapbaar namelijjk!The_Greater schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 15:24:
[...]
*Boks*
De meine is gisteren ook binnen gekomen.
Ik ga voor de versie met dak
Fujifilm X-Pro1
_██_
(ಠ_ృ)
Dat gaat lekker dan, met allemaal spullen die er niet bij zittenAtomsk schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 16:32:
Kofferset binnengehad vandaag. Nou ja, "set". De
[afbeelding]
zat er niet bij.
"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May
Waarom maken ze eerst alles open en daarna weer dicht ? Beetje vreemde praktijken lijkt mij ? Ik bedoel bij de mediamarkt of any andere computerzaak gaan ze toch niet alles openen en weer dicht maken ?frickY schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 14:03:
Ik dacht altijd dat ze inderdaad alleen een soort van dropshipping deden, en alles direct vanuit de leveranciers kwam. Maar hier kun je zien dat dit niet het geval is;
[video]
Dat verklaard ook de box, dat is overtollige voorraad.
I don't hate you, I nothing you
Wie zegt dat zij alles open maken dan? Verkopen ook een hoop refurbished en/of ouwe meuk spullen hè.ipazza schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 17:36:
Waarom maken ze eerst alles open en daarna weer dicht ? Beetje vreemde praktijken lijkt mij ? Ik bedoel bij de mediamarkt of any andere computerzaak gaan ze toch niet alles openen en weer dicht maken ?
Nickname does not reflect reality
Viel mij ook al op, aangezien het HP printers/aio's lijken misschien usb-kabeltje erbij of ander netsnoer (indien buitenlandse partij) oid.ipazza schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 17:36:
[...]
Waarom maken ze eerst alles open en daarna weer dicht ? Beetje vreemde praktijken lijkt mij ? Ik bedoel bij de mediamarkt of any andere computerzaak gaan ze toch niet alles openen en weer dicht maken ?
[Voor 8% gewijzigd door Nielson op 19-08-2011 17:43]
Ik was daar bij, ik zat in de doos linksonder op 1:35..Nielson schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 17:41:
[...]
Viel mij ook al op, aangezien het HP printers/aio's lijken misschien usb-kabeltje erbij of ander netsnoer (indien buitenlandse partij) oid.
Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 / 3770K / 2x16GB / Antec NSK4400 / ST30NF
[Voor 41% gewijzigd door CLB op 20-08-2011 11:14]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
NZXT H7 Flow | AMD Ryzen 9 5900X |Gigabyte X570 Gaming X | Corsair Vengance LPX 64GB DDR4-3200 | Sapphire Nitro+ RX 6950 XT | FujiFilm X-S10 | Fujinon 16-80mm F/4 | Sigma 30mm F/1.4 | Sigma 56mm F/1.4 | Viltrox 85mm AF II F/1.8
Ik heb hem gisteren ook binnen gekregen. En ik ging ervan uit dat het een AZERTY toetsenbord zou zijn..(waar ik vrede mee zou hebben het ging mij om de remote/afstandsbediening) heb ik wel een QWERTY. De afstandsbediening is wel even wennen maar ik zou niet anders meer willen.edgarv schreef op vrijdag 19 augustus 2011 @ 19:07:
Vandaag het Gyration toetsenbord/muis combi binnen gekregen. AZERTY in plaats van de verwachte QWERTY. Toch een beetje onzin om dat in NL te verkopen? Linea recta dus weer terug.
Mijne is ook binnen. Ik ga voor de Spyder kiezen. Die heeft een tof dakje wat open en dicht kan.floppie86 schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 13:34:
Mn Lambo is binnen!!
Nu moet ik kiezen.. bouw ik de Spyder versie of de normale..
[Voor 19% gewijzigd door AW_Bos op 21-08-2011 00:35]
☀️ Goedemorgen zonneschijn! ☀️
☀️Ja, je maakt me zo gelukkig, en door jou voel ik me fijn! ☀️
No animals were harmed in the making of this comment.
Word maandag verzonden heb ik mij wijs laten maken.Comgenie schreef op zondag 21 augustus 2011 @ 02:07:
Hier wacht ik nog steeds op de box, waar nog geen statusupdate van langs is gekomen helaas.
_██_
(ಠ_ృ)
Hier ook nog geen reactie gehad (ook geen ontvangstbevestiging), maargoed, het is dan ook weekendAtomsk schreef op zondag 21 augustus 2011 @ 03:01:
Dune HD lite mediaplayert vandaag binnengekregen. 1e indruk is wel goed: geen haperingen bij BR rips. Nog niks gehoord over m'n melding t.a.v. de kofferset echter.
"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May
Ik heb het gevoel dat het nog wel even gaat duren voordat ik m'n tablet binnen krijgen...Geachte heer/mevrouw,
Op 11-08-2011 heeft u via iBOOD.com een bestelling geplaatst voor één of meerdere producten van de HUNT. Met de gecommuniceerde levertijden zou vandaag 22 augustus 2011 de uiterste leverdatum zijn. Vanwege de grote drukte in ons magazijn is het helaas niet gelukt om alle orders tijdig te versturen.
Wij hopen u zo snel mogelijk duidelijkheid te kunnen geven met betrekking tot de verzenddatum. De verwachting is dat in principe deze week uw bestelling nog zal worden verstuurd. Zodra de bestelling ons distributiecentrum heeft verlaten, krijgt u daar automatisch bericht van.
Onze excuses voor het ongemak.
Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groeten,
Klantenservice iBOOD.com
NZXT H7 Flow | AMD Ryzen 9 5900X |Gigabyte X570 Gaming X | Corsair Vengance LPX 64GB DDR4-3200 | Sapphire Nitro+ RX 6950 XT | FujiFilm X-S10 | Fujinon 16-80mm F/4 | Sigma 30mm F/1.4 | Sigma 56mm F/1.4 | Viltrox 85mm AF II F/1.8
[Voor 3% gewijzigd door Comgenie op 24-08-2011 10:25]
No animals were harmed in the making of this comment.
Bij mij ook de bewuste plug! En de status is: Chauffeur is onderweg !!!!Comgenie schreef op woensdag 24 augustus 2011 @ 10:24:
De ibood box is zojuist verzonden. Ook stond er ineens dit bij het status-update emailtje:
1x De beruchte iBOOD BOX! - Een kartonnen doos met inhoud € 49.95
1x EU plug € 0.00
Die EU plug zegt al een heel erg klein beetje over wat er evt. in kan zitten. Ben benieuwd
Is ie bij jou eerder verzonden dan bij mijhansR schreef op woensdag 24 augustus 2011 @ 12:23:
[...]
Bij mij ook de bewuste plug! En de status is: Chauffeur is onderweg !!!!
No animals were harmed in the making of this comment.
:)
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Mooi toch, krijgt overal 4/5 sterrenDutchGamer schreef op woensdag 24 augustus 2011 @ 14:42:
Op ibood stromen de eerste berichten al binnen over mensen die de box hebben ontvangen.
Tot nu toe heel teleurstellend en iedereen heeft er een Oxx Wireless Music Center in zitten.
Veel ontevreden klanten dus.. hoop toch echt dat ik wat anders krijg.
Burp
:)
Sarcasm is my superpower! What's yours?
Ook hier een OxxDutchGamer schreef op woensdag 24 augustus 2011 @ 14:52:
Een post van een ibood admin:
@iedereen die een Oxx music center heeft gekregen. Ik ga meteen onderzoeken wat er fout gaat. Even geduld aub.
[Voor 9% gewijzigd door painkill op 24-08-2011 19:14]
Signature
[Voor 31% gewijzigd door nFo op 24-08-2011 20:50]
"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May
Ok thanks.
[Voor 12% gewijzigd door nFo op 24-08-2011 21:48]
Dit is een account.
Tis natuurlijk wel een groot onrecht wat hem is aangedaanGrvy schreef op donderdag 25 augustus 2011 @ 21:08:
snap even niet waarom nFo zo aan het zeuren is? er is toch duidelijk gezegd dat er nog meer komt? en dat de music player niet alles is?
Google Pixel 7 Macbook Pro 2023 16" Apple iPhone 14 Samsung Galaxy S23 Hogwarts Legacy Samsung Galaxy Z Fold4 LG G2 OLED evo Gallery Edition Nintendo Switch Lite
Tweakers is samen met
Hardware Info,
AutoTrack,
Gaspedaal.nl,
Nationale Vacaturebank,
Intermediair en
Independer
onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2023
•
Hosting door True
Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.
Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.
Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.
Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details
Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details
Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.
Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details