Laat ik nog maar eens wat tips geven over het gebruik van de XBMC subtitle addon, die ik mede heb gemaakt.
Je kan de addon direct starten met één druk op een knop, door het maken van een bestand
keyboard.xml- Windows - %APPDATA%\xbmc\userdata\keymaps\keyboard.xml
- Linux - $home/.xbmc/userdata/keymaps/keyboard.xml
Dit bestand keyboard.xml vullen met bijvoorbeeld:
code:
1
2
3
4
5
6
7
| <keymap>
<FullscreenVideo>
<remote>
<blue>XBMC.RunScript(script.xbmc.subtitles)</blue>
</remote>
</FullscreenVideo>
</keymap> |
Hiermee open je direct de ondertitel addon tijdens het kijken van een film met de blauwe toets van de MCE remote.
Meer tips voor de subtitle addon:
- Het automatisch downloaden van synchrone ondertitels gaat door in de XBMC subtitles addon de optie:
Auto download first "sync" subtitle te activeren. - En als je daarnaast ook nog de optie: Search next available service if no results are found activeert, gaat die automatisch via een andere service (website) zoeken naar ondertitels als er met de huidige service helemaal geen ondertitels zijn gevonden.
- Niet alle zoekservices van het script kunnen goed bepalen of het synchrone ondertitels zijn.
Bierdopje.com en Opensubtitles.org bijvoorbeeld wel, maar Ondertitel.com niet.
Als ik een TV-show bekijk, dan hoef ik in 80% van de gevallen alleen maar de addon te starten met de blauwe knop. Hij selecteert, download en activeert automatisch de synchrone ondertitels van bierdopje.
Aan de teller van de Bierdopje API key, kan ik zien dat de Bierdopje service van de XBMC subtitle addon duizenden keren per dag wordt gebruikt,
In totaal staat de teller nu op bijna 5 miljoen