melcon schreef op zondag 04 december 2011 @ 15:21:
Dit is bij tunex gebeurd, verbruik is ook gedaald, is nu 1 op 21 tot 1 op 24 afhankelijk van de hoeveelheid stadskilometers. Dat is dus 1100 tot 1200 km op 1 tank
Het verbruik was zo'n 1 op 18 tot 1 op 20 , ik denk dat fastchip er ook wel wat mee kan, die doen ook de 1.5 dci naar leuke waarden al is de speelruimte daar een stuk minder.
Koplampen bij laguna I (alleen ph II), II en III zijn van Hella, ook als ze in een valeo doos zitten. Ik denk dat hella tegenwoordig wel zo'n 40 tot 50 % van alle koplamp behuizingen levert.
Ok eens contact opnemen dan, maken hun ook custom software of niet?
En dat is wel echt super, ben heel benieuwd.
En merendeel is Hella ja tegenwoordig. Ook vaak onder licentie zoals de Volvo Xenon koplampen voor mijn V40, die zijn bij geen enkel merk als imitatie leverbaar.

melcon schreef op zondag 04 december 2011 @ 15:27:
Hoogteregeling gaat toch echt regelmatig stuk. Een xenon lamp gaat ongeveer 2500 uur mee, dit punt bereik je meestal bij 150.000 km. Dus de 1e eigenaar zal er niet zo snel tegen aan lopen, als je geen nieuwe auto koopt dan loop je er wel tegen aan.
Achteraf rommel moet je sowieso uit de buurt blijven ja
Ben ook wel benieuwd naar die volledige led lampen en ik hoop dat dat een beetje normaal lijkt en het niet nog meer een kermis attractie wordt. Sommige audi's dan sta je echt te kijken, wtf?

who in his right mind did make that design

Achteraf xenon is altijd gedoe ja, vaak ook bij nieuwere auto's omdat je met canbus zit, of je boordcomputer, of meer van dat gedoe.
Hoogteregeling gaat wel regelmatig stuk ja, zeker automatisch, ook bij Volvo. Bij mijn ombouw behoud ik mijn elektrische draaiknop om de koplampen te stellen, die blijft het wel doen tenminste.

Ballasten gaan bijna nooit stuk trouwens, of er moet een fout zijn gemaakt (of de gebruiker gebruikt ze verkeerd) dat ze aangaan als je de auto op contact staat, even uitgaan (of soms niet eens) als je de motor start, soms schieten ze dan zelfs in de beveiliging vanwege de te lage spanning, etc.
Bij mijn Phase 3 kon je door een combinatie van de hendel en lichtschakelaar ervoor zorgen dat die in stand 0 ook echt uit staat. Maar goed, veel mensen weten dat ook niet.

Dat kost je wel ballasten dan ja haha.