Kaap schreef op dinsdag 17 mei 2011 @ 07:51:
[...]
Komende patch krijgt de Maus complete hitbox rework and gun buff. Momenteel op USSR forums wordt er zachtjes gezegd dat de Maus een beetje OP is geworden met de laatste patch.
Dat hoge tiers clan wars gingen domineren wisten we al, mijn meest recente clan wars post niet gezien, of discussie afgelopen paar dagen niet meegekregen? Clan Wars wordt Tier 8+, basta.
Overigens wil ik nogmaals even aangeven dat in de gamefiles duiken om daar stats uit te halen geen zin heeft. Ondanks dat er lokaal files staan, wordt er al een aantal patches heel veel serverside geregeld. Er is amper bewijs dat dat wat er lokaal staat ook klopt.
Ik ben benieuwd hoeveel beter de Maus nu is. Ze zouden de bugs weakspots fixen, maar de neemt niet weg dat de armor van de Maus niet heel bijzonder is. Turret en upper front hull zijn best dik, maar het is niet onmogelijk om door heen te knallen. En de side/top armor is helemaal een lachertje.
Ik dacht namelijk niet dat ze de armor diktes gingen aanpasen, maar ik wacht wel ff de reports af van wat de patch nu werkelijk heeft gedaan voor de Maus.
Verder klopt het dat de gamefiles niet gebruikt worden door de game omdat veel server side gedaan wordt. Maar tot nu toe zijn die files altijd correct geweest en er is geen indicatie dat de devs de historische armor waarden willen wijzigen. Ze tweaken de tanks liever op de andere punten, zoals bijvoorbeeld gun rof, penetration en dmg.
Dat arty niet kun bouncen dacht ik eerst ook, maar het kan toch. Ik heb zelf al meerdere malen een rake arty shot overleefd omdat hij bounced en niet explodeerde buiten mn armor. Een hit die onder een hoek van 10-20 graden of lager raakt kan gewoon bouncen. Is niet helemaal precies duidelijk, maar ieg een zeer lage hit angle. Maakt niet uit of het AP of HE shell was.
En gun overmatch is wel degelijk balangrijk.
Stel je voor dat de top armor van een tank 50mm dik is, maar je raakt die armor onder een hoek van 30 graden. Dit betekent dan dus dat de effectieve armor in dikte verdubbelt naar 100mm. Als je gun nu een penetration van 70 heeft kom je er niet door heen. Maar omdat je gunovermatch hebt op die 50mm zal je toch penetraten, ongeacht de hit angle!
Een arty zal de armor van een tank toch haast nooit onder de ideale hit angle van 90 graden raken. En die 50mm uit mijn voorbeeld is al erg dik, dat is wat bv de Maus heeft.
Je was gewaarschuwd voor de crappy T34.

Het is idd en stap terug van de T32. Als je al de 120mm gun haalt zal dat de pijn iets verlichten, maar hij blijft gewoon te zwak voor zijn tier. Zelfs de devs geven dit toe, maar ze gaan er nu niks meer aan doen. De toekomstige vervanger, de M103, moet beter zijn volgens hun. Hier is
een topic met wat M103 stats. Niet super goed als je naar de IS-4 ofzo kijkt, maar wel een heel stuk beter dan de T34 nu.