[iPad] Ervaringen en discussie - deel 10 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 77.284 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
[table bgcolor=white width=100%]
[tr][td]
Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/ipad_header.png

Welkom in deel 10 van het iPad Ervaring en discussie topic. In dit topic is alle wat met de iPad te maken heeft bespreekbaar: van accessoires tot software. In dit topic kan gesproken worden over de iPad en zijn nieuwste broertje: iPad 2.

Wegwijs in de iPad topics op GoT
Er zijn een aantal andere centrale iPad topics hier op GoT die zich richten op bepaalde interessegebieden:

[iPad] Welke iPad 2 ga jij kopen? - Voor specifieke modelkeuze van de iPad 2
[iPad] importeren deel 2 - Voor het importeren van de iPad
[iPad] App Store Ervaringen & Discussie - Specifieke App tips
[iPad] Cases, covers, sleeves, protectors & bescherming - Bescherming
[iPad] zijn er wel goede rugtassen voor de iPad? - Tassen
[iOS] Jailbreaken - Deel 7 - Voor het openbreken van de software
[iPad] Provider(s) & Abonnementen - deel 1 - Voor 3g data-abonnementen


Het heeft de voorkeur om vragen over importeren, app-store, levertijden, jailbreaken en hoesjes in de specialisatietopics te stellen.

Via de tag 'iPad' kun je uiteraard ook veel topics vinden.

Heb je zeer specifieke problemen dan is het ook toegestaan een nieuw topic te openen. Denk hierbij aan een iPad die spontaan niet meer wil starten of een vreemd probleem met printen via de iPad.

De iPad

De iPad is een 10inch tablet computer van Apple. Het draait Apple's besturingssysteem iOS, dat gebaseerd is op Mac OS X. De iPad 1 is geïntroduceerd in het voorjaar van 2010 en er zijn inmiddels bijna 15 miljoen exemplaren wereldwijd van verkocht. De iPad 2 werd onlangs aangekondigd en is sinds 11 maart 2011 te koop op de Amerikaanse markt. In Nederland verschijnt de tweede iPad op 25 maart 2011.

De iPad is in diverse modellen te krijgen. Als eerste is de keuze of er een 3g module in moet zitten. Daarnaast is er keuze in kleur (enkel iPad 2) en de grootte van de opslagruimte (16, 32 en 64gb). Alle modellen hebben dezelfde processor en hetzelfde scherm, bluetooth, WiFi (abgn), camera's en draaien op iOS.

Zie voor meer specificaties: http://www.apple.com/ipad/specs/ , maar wat veel interessanter is zijn de guided tours waar je kunt zien wat je met de iPad kunt doen: http://www.apple.com/ipad/guided-tours/

iPad 1
Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/IPad.jpg

iPad kwam een jaar geleden uit. Het heeft (of je nu iPad liefhebber bent of niet) de tablet-markt op z'n kop gezet en in een jaar tijd veroverd. De iPad is ruim 15 miljoen keer verkocht (april 2010-december) en heeft een marktaandeel van ruim 90%. 2010 was duidelijk het jaar van de iPad:



iPad 2
Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/ipad2.png

iPad 2 bouwt duidelijk voort op de eigenschappen van de eerste iPad. De vorm en grootte zijn ruwweg hetzelfde, hoewel de iPad 2 dunner en lichter is. Het design heeft een flinke verandering ondergaan maar de basis is nog steeds hetzelfde: het is een 9,7 inch multi-touch scherm. iPad 2 is in twee kleuren te krijgen: zwart en wit (alle modellen)

Verder zijn er een aantal upgrades gedaan: de iPad 2 heeft een dualcore A5 900mhz processor (tov de singlecore A4 in de iPad) die in theorie 2x zo snel werkt voor applicaties en 9x snellere graphics bied. Ook is er meer RAM aanwezig, 512mb tov de 256 in de iPad. Voor de echte liefhebbers: Het is een ARM Cortex A9 processor die dynamisch geklokt wordt rond de 900mhz. Het grafische geweld komt van een dual-core PowerVR SGX543MP2 GPU.

Een nieuwe feature zijn de twee camera's die erbij zijn gekomen: 1 in het front, 1 op de rug. Hiermee wordt video-bellen mogelijk met behulp van oa FaceTime en kun je HD video filmen. Het is belangrijk om te benadrukken dat dit vrij simpele camera's zijn, vergelijkbaar met die van de iPod Touch 4e generatie.

Wat hetzelfde is gebleven is de batterijduur. De iPad stond bekend om zijn bizar lange speeltijd: tot 10 uur bij het afspelen van video of websurfen en tot een maand stand-by.

Een andere feature die hetzelfde is gebleven is de prijs. Met een instapmodel van 499 euro blijft de iPad de concurrentie scherp houden.



iPad vs iPad 2


Met de nieuwe processor en het grotere geheugen is iPad 2 nog sneller dan zijn voorganger. TheiPhoneBlog heeft een vergelijking mbt de browserperformance gemaakt.



Prijzen

iPad 2
Hieronder staan de voorspelde iPad 2 prijzen, ze zijn identiek aan de prijzen van de iPad 1 modellen vorig jaar. Aangezien iPad 2 pas over een paar weken in Nederland uitkomt zijn de prijzen nog niet officieel vastgelegd. De witte en zwarte uitvoering van de iPad kost evenveel. Zodra de prijzen in de pricewatch verschijnen komen hier koppelingen.

iPad 216gb32gb64gb
WiFi€ 499€ 599€ 699
Wifi+3g€ 599€ 699€ 799


iPad 1
De iPad 1 is flink in prijs verlaagd, je kunt hier maar liefst 120 euro korting op krijgen ten opzichte van de prijzen van vorig jaar:

pricewatch: Apple iPad 16GB Wi-Fi
pricewatch: Apple iPad 32GB Wi-Fi
pricewatch: Apple iPad 64GB Wi-Fi

pricewatch: Apple iPad 16GB Wi-Fi + 3G
pricewatch: Apple iPad 32GB Wi-Fi + 3G
pricewatch: Apple iPad 64GB Wi-Fi + 3G


Tweedehands
Sinds de aankondiging van de iPad 2 en de bijbehorende prijsverlaging van de iPad 1 zijn de tweedehands iPads fors in prijs gedaald. Op marktplaats maar ook ons eigen Vraag en Aanbod zijn bergen iPads te vinden voor iedereen die geen iPad 2 nodig heeft maar toch Apple's mooie speeltje wil proberen.

Accessoires
Apple (en uiteraard ook honderden andere fabrikanten) hebben een rijk assortiment aan accessoires voor beide iPads uitgebracht. Hieronder een selectie van de meest gevraagde:
Smart Cover
Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/step0-ipad-feature-lrg-smart-cover.png
Apple heeft bij de nieuwe iPad 2 een nieuw 'hoesje' bedacht, de smart cover. Dit is geen volledig hoesje maar eerder een afdekking voor het scherm dat eenvoudig te plaatsen is. Bekijk vooral ook de film:



Compatible met: iPad 2

Photo connection kit
Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/MC531_GEO_US.jpg
Met deze set connectors kun je eenvoudig een camera via USB of direct een SD kaart aan de iPad koppelen. Direct komt dan de foto-import wizard naar boven en kun je je foto's overzetten naar de iPad. Een weinig bekende feature van de USB connector is dat je er ook een standaard keyboard aan kunt hangen!

Compatible met: iPad en iPad 2

Video-out kabels
Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/MC953_AV1.jpgAfbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/MC552_AV1.jpg

Soms is dat 9,7inch scherm net niet groot genoeg. Met deze kabels kun je een HDMI scherm of een VGA scherm/projector aansturen. Bij de iPad 1 werkt dit alleen vanuit bepaalde applicaties, bij de iPad 2 kun je video-mirroring aanzetten, zodat je alles kunt laten zien wat je doet.

Compatible met: iPad (beperkte functionaliteit) en iPad 2

Apple Wireless Keyboard


Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/ipad/accessories/images/keyboard_20110302.jpg

Voor een mailtje tikken is het onscreen toetsenbord ruim voldoende. Maar ga je uitgebreid schrijven aan je boek dan is een extern toetsenbord wel handig. Apple bood vorig jaar nog een keyboard dock aan, nu bieden ze enkel nog het bluetooth keyboard (wel bekend van de Mac) aan. Ideaal voor lange verhalen.

Compatible met: iPad en iPad 2
Apps
Een kale iPad kan browsen, mailen, video en muziek afspelen, foto's laten zien, een kaart weergeven met streetview en biedt een agenda. Je kunt deze basisfunctionaliteit uitbreiden met zogenaamde Apps. Deze zijn aan te schaffen via de App-Store.

Klik op de iconen voor een korte video met een review of demo van de app:

Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/ipad/from-the-app-store/images/garageband_icon_20110302.jpg Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/apps/imovie/images/ipad_title_icon_20110302.jpg Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/ipad/from-the-app-store/images/pages_icon_20110302.jpg Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/ipad/from-the-app-store/images/keynote_icon_20110302.jpg Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/ipad/from-the-app-store/images/numbers_icon_20110302.jpg Afbeeldingslocatie: http://images.apple.com/ipad/built-in-apps/images/ibooks_icon_20110302.jpg
Garageband - iMovie - Pages - Keynote - Numbers - iBooks


Afbeeldingslocatie: http://a6.mzstatic.com/us/r1000/005/Purple/63/6a/0a/mzl.ogonpqii.175x175-75.png Afbeeldingslocatie: http://a3.mzstatic.com/us/r1000/000/Purple/0a/5b/fd/mzl.myirjipu.175x175-75.jpg Afbeeldingslocatie: http://a4.mzstatic.com/us/r1000/020/Purple/4f/90/ca/mzi.zoobujwb.175x175-75.jpg Afbeeldingslocatie: http://a3.mzstatic.com/us/r1000/030/Purple/50/4a/e1/mzi.ibiavfae.175x175-75.jpg Afbeeldingslocatie: http://a5.mzstatic.com/us/r1000/047/Purple/87/a4/a5/mzi.nygjotdv.175x175-75.jpg
Infinity Blade - Geometry Wars - Angry Birds HD - Cut The Rope HD - Plants vs Zombies




Keynotes
De meeste tweakers in dit topic zijn liefhebber van de Apple Keynotes, de presentaties waarin Apple uit de doeken uit wat de nieuwe producten zijn. Hieronder staat de iPad 2 keynote.




De iPad van binnen

Wel eens benieuwd wat er nou precies in zo'n iPad zit? iFixit schroeft alles van Apple open om uitgebreid te kijken. Het is niet echt aan te raden ze na te doen, maar het is wel leuk om te zien dat de iPad van binnen net zo mooi is als van buiten. Links de iPad 1 en rechts de iPad 2. Klik er op voor de volledige tear-down.

Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/dDCyRZBNfZ1FxJbImedium.jpg Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/aWxMGkM2Ov6QOiCDmedium.jpg


Meehelpen aan de TopicStart

Hoewel het meerendeel van de informatie in de topicstart ondertussen aardig compleet is, zijn toevoegingen en correcties altijd welkom. Je kunt je melden bij de topicstarter via DM als je aanvullingen hebt. Wil je meehelpen deze post te onderhouden, stuur een DM en we praten er over!

Do's en Don'ts in dit topic

Wat we in dit topic graag zien is een prettige discussie en het delen van ervaringen. Domme vragen bestaan niet, wel vaak gestelde vragen. Wij zouden het waarderen als je voordat je een vraag stelt toch even rondzoekt in dit topic, op heel GoT en op het internet. Uiteraard respecteren we elkaar en elkaars mening zolang deze onderbouwd is.

De discussie over het gesloten platform en het ontbreken van Flash is al zeker honderd keer geweest. Wat we adviseren: stem met je portomonnee. Wil je geen gesloten platform, koop dan geen iPad! Wil je Flash? Koop geen iPad! Je kunt ook aan jailbreaken denken, doe dit met hulp van het jailbreak topic.
[/][/]

[ Voor 20% gewijzigd door sebastius op 13-03-2011 15:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
*reservering*

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Gezien de launch in amerika lijkt het dat Apple de vraag naar de iPad2 wat had onderschat. Geen preorders, online aankopen worden pas na 1-3 dagen verstuurd, geen tickets voor de wachtenden in rij. Allemaal om te zorgen voor lange rijen.

Ben benieuwd of er genoeg ipads zijn voor de internationale Launch

One thing's certain: the iPad seriously increases toilet time.. tibber uitnodigingscode: bqufpqmp


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Apple en onderschatten hoe veel iPads ze gaan verkopen? Je kan me een hoop wijsmaken, maar dat niet ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jackson6
  • Registratie: Oktober 2010
  • Niet online
Jezus wat een bangmakerij voor die releasedatum uitstelling, kap daar eens mee iedereen. Op het moment is er gewoon met geen enkele zekerheid te zeggen hoeveel ipads er zijn voor europa, wie weet zijn ze allang in Nederland. Weet jij veel?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Is een mooie startpost geworden. Kunnen we weer een jaartje verder.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Tnx, ik heb alvast 6 iPad apps toegevoegd met videoreview. Mocht je nog een rijtje tips hebben, dan ontvang ik ze graag!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
MC769NF/A - iPad 2 met Wi-Fi - 16GB - Zwart
MC770NF/A - iPad 2 met Wi-Fi - 32GB - Zwart
MC916NF/A - iPad 2 met Wi-Fi - 64GB - Zwart

MC979NF/A - iPad 2 met Wi-Fi - 16GB - Wit
MC980NF/A - iPad 2 met Wi-Fi - 32GB - Wit
MC981NF/A - iPad 2 met Wi-Fi - 64GB - Wit


Voor het geval iemand ze nodig heeft. Dit zijn de Nederlandse modelnummers voor de iPad 2 van de Wi-Fi only modellen. Bij de 3G modellen is het nog gissen omdat het niet zeker is of de Verizon of de AT&T iPad 2's in Europa uitgebracht gaan worden ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Nou ja dat is vrij simpel hoor: Verizon iPads gebruiken geen GSM dus die werken NIET in Europa :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!
sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 19:48:
Apple en onderschatten hoe veel iPads ze gaan verkopen? Je kan me een hoop wijsmaken, maar dat niet ;)
Mwah, dat het goed gaat verkopen, daar zijn ze natuurlijk wel zeker van. Maar of er wel genoeg mensen in de rij gaan staan als ze ook kunnen orderen... Daar kunnen ze natuurlijk aan twijfelen.
Waarom anders pre-order niet mogelijk maken dit keer?

En nu blijkt dat de vraag nog hoger is dan verwacht...

One thing's certain: the iPad seriously increases toilet time.. tibber uitnodigingscode: bqufpqmp


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 20:55:
Nou ja dat is vrij simpel hoor: Verizon iPads gebruiken geen GSM dus die werken NIET in Europa :)
Misschien brengen ze een aangepaste versie uit met nieuwe modelnummers?
Dat is nog niet bekend, dus blijven we nog even gissen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Taygeta
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-05 12:08

Taygeta

KTM 790 Adventure

Hey jongens! morgen krijg ik een gesealde 32gb iPad.. mijn vraag is... wanneer gaat de garantie in? de verkoper zegt dat op het moment dat ik hem open maak en bij itunes registeer dat hij vanaf dan in gaat? klopt dit?

Gr Rutger

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Nee, de kassabon is het garantiebewijs. Krijg je een iPad 1 of een iPad 2?

[ Voor 13% gewijzigd door sebastius op 12-03-2011 21:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Taygeta
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-05 12:08

Taygeta

KTM 790 Adventure

sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 21:27:
Nee, de kassabon is het garantiebewijs. Krijg je een iPad 1 of een iPad 2?
iPad1.. verkoper heeft het over een pas oid? ik heb nog nooit een apple product gehad vandaar dat ik het vraag

[ Voor 21% gewijzigd door Taygeta op 12-03-2011 21:32 . Reden: meer info ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Gewoon gelul, tenzij je AppleCare neemt.

Even wat moois: vergelijking iPad 1 vs iPad 2 in het spel Infinity Blade: http://toucharcade.com/20...omparison-ipad-vs-ipad-2/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 354477

Eerst zat ik te twijfelen tussen de witte en de zwarte iPad, nu heb ik eindelijk een beslissing gemaakt maar nu weet ik niet welke kleur smart cover ik ga doen, grijs of blauw...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Taygeta
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-05 12:08

Taygeta

KTM 790 Adventure

sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 21:34:
Gewoon gelul, tenzij je AppleCare neemt.

Even wat moois: vergelijking iPad 1 vs iPad 2 in het spel Infinity Blade: http://toucharcade.com/20...omparison-ipad-vs-ipad-2/
en de serial code staat neem ik aan ook gewoon op de doos?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
@Mick4: welke iPad wordt het? Op zich past alles bij alles, ik ga zelf voor kleur, dan valt ie meer op als iemand er mee wegloopt :P

@Taygeta: serial staat in de software en misschien op de doos. Maar dat weet ik niet zeker.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Taygeta
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-05 12:08

Taygeta

KTM 790 Adventure

sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 22:00:
@Mick4: welke iPad wordt het? Op zich past alles bij alles, ik ga zelf voor kleur, dan valt ie meer op als iemand er mee wegloopt :P

@Taygeta: serial staat in de software en misschien op de doos. Maar dat weet ik niet zeker.
het is een gesealde verpakking.. dus neem aan dat de verkoper hem niet wil openen voordat hij hem zeker verkocht heeft.. wat ik wel snap natuurlijk...als hij open is kan hij er een stuk minder voor vragen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Maar ik snap nou nog steeds niet wat je nou precies wilt: Heb je garantie? Ja, bij je verkoper of bij de oorspronkelijke leverancier op vertoon van de originele kassabon.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 354477

sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 22:00:
@Mick4: welke iPad wordt het? Op zich past alles bij alles, ik ga zelf voor kleur, dan valt ie meer op als iemand er mee wegloopt :P

@Taygeta: serial staat in de software en misschien op de doos. Maar dat weet ik niet zeker.
Het wordt een zwarte iPad. Hahaha, ja dat is ook een reden voor een kleurtje haha.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Taygeta
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-05 12:08

Taygeta

KTM 790 Adventure

sebastius schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 22:11:
Maar ik snap nou nog steeds niet wat je nou precies wilt: Heb je garantie? Ja, bij je verkoper of bij de oorspronkelijke leverancier op vertoon van de originele kassabon.
nou, morgen ga ik de iPad ophalen... hij is dus gesealed en hij heeft hem gekregen van zijn werk(dus zonder bon).en omdat hij er al 1 had.. verkoopt hij hem dus nu... bij voorgaande verkopers heb ik dus ook serial gevraagd en kan ik op de apple site(https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do) dmv serial de status bekijken van de garantie.. vandaar...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
@Mick4: gewoon leuk voor kleur gaan :)

@Taygeta: ach, is die garantie echt zo belangrijk? iPads gaan eigenlijk nauwelijks stuk :) Maar ik denk dat er nog wel wat garantie op zit. Misschien staat het op de doos, maar ik kan het je niet beloven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rivanov
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 10:29
M'n iPad 2 is onderweg! :)

Afbeeldingslocatie: http://kttns.org/kzjll

Thanks TX5!

Twitch || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - GSI FPE / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tokus
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 28-04 19:39
Bij iOS 4.2 werd m'n camera (Nikon D300) niet meer herkend als ik hem aansloot via de Camera Connection Kit. Ik had gehoopt dat dat in 4.3 opgelost zou zijn. Helaas, nog altijd de melding "dit accessoire is niet gschikt voor de iPad."

En daar ben ik dus niet echt blij mee.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timwijn
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 30-04 19:27
Nice Rivanov! Ben benieuwd :)
Ik blijf nog even wachten tot de NL release.
Ik zit ook nog in twijfel welke cover ik ga nemen, poly sowieso aangezien leer van kleur verandert. Maar grijs of die heftig blauwe? @mick al keus gemaakt? ;) (Ik neem ook zwarte iPad trouwens.)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 354477

@timwijn nee nog niet haha. Ik denk dat ik gewoon voor de blauwe ga, leuk kleurtje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timwijn
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 30-04 19:27
Anoniem: 354477 schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 22:47:
@timwijn nee nog niet haha. Ik denk dat ik gewoon voor de blauwe ga, leuk kleurtje.
Ja, misschien moet ik dat ook maar doen, grijs is wel een beetje saai :P
Zie trouwens net dat er een app worms HD is. (misschien is ie er al heel lang hoor, maar zat net rond te kijken in de appstore) en dat vind ik dus echt master. Vroeger leuke tijden mee beleefd op de pc ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rivanov
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 10:29
Ik ben voor de Navy Blue Leather gegaan..

Twitch || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - GSI FPE / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Ik wilde eerst een blauwe/grijze poly maar ik zag een Review op Youtube van een witte iPhone met Rood leren cover en dat was toch ook wel erg mooi.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 399299

Even een berichtje van de IPad 2 :) . Hij ligt hier in de VS al gewoon in de apple store. Maakt wel een goede indruk maar op het eerste gezicht niet echt enorm veel verschil met de Ipad 1. Hij is hier al uitverkocht en komt de komende weken sporadisch binnen volgens de verkoper.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Anoniem: 399299 schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 23:28:
Even een berichtje van de IPad 2 :) . Hij ligt hier in de VS al gewoon in de apple store. Maakt wel een goede indruk maar op het eerste gezicht niet echt enorm veel verschil met de Ipad 1. Hij is hier al uitverkocht en komt de komende weken sporadisch binnen volgens de verkoper.
Het verschil is ook niet groot. Iets sneller, iets dunner, camera's en dat is het wel. Ik hoop dat de voorraad over een maandje wel weer OK is in New York :) Dan kan ik de mijne kopen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Het blijft dubben tussen zwart en wit qua iPad 2 kleur.
Wit word sneller vies (vuil meer zichtbaar), maar in combo met een cover in een speciale kleur en een Screenprotector is het toch wel weer leuk.
Of ik neem zwart, maar dat lijkt me zo'n saaie kleur..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rivanov
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 10:29
Op Macrumors zijn er veel mensen die hun witte terug hebben gebracht voor een zwarte. Beeld en kleuren komen gewoon niet lekker over. Niet voor niets zijn 90% van de beeldschemen (TV's etc) zwart.. ;)

Twitch || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - GSI FPE / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Rivanov schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 23:36:
Op Macrumors zijn er veel mensen die hun witte terug hebben gebracht voor een zwarte. Beeld en kleuren komen gewoon niet lekker over. Niet voor niets zijn 90% van de beeldschemen (TV's etc) zwart.. ;)
Hoe bedoel je beelden en kleuren komen niet lekker over?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rivanov
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 10:29
Door de witte rand oogt het fletser. Wanneer je een zwarte rand hebt, knalt het beeld meer van je scherm.
Het wit viel voor sommige mensen erg tegen.

Twitch || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - GSI FPE / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Mooie video :
iPad1 vs iPad2

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rivanov
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 10:29
Jon maakt altijd goede videos. Ben al jaren geabonneerd op z'n channel.

Twitch || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - GSI FPE / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • peeter94
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 08-01-2022
Hier ook nog een mooie video: YouTube: iPad 2 Review - Hands On [HD] 17th of February 2011

[ Voor 72% gewijzigd door peeter94 op 13-03-2011 00:08 . Reden: Link aangepast. ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jackson6
  • Registratie: Oktober 2010
  • Niet online
Rivanov schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 23:49:
Door de witte rand oogt het fletser. Wanneer je een zwarte rand hebt, knalt het beeld meer van je scherm.
Het wit viel voor sommige mensen erg tegen.
"Sommige mensen" , er zullen waarschijnlijk ook "sommige mensen" zijn die een zwarte terug hebben gebracht voor een witte.

Kan me niet voorstellen dat ik spijt ga krijgen als ik de witte koop.

Ik heb trouwens ook het gevoel dat veel mensen de iPad 2 kopen door die smartcover, heeft Apple wederom weer heel slim gedaan.

[ Voor 12% gewijzigd door Jackson6 op 13-03-2011 00:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reverb_
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 03-04 20:08
Idd goed fimpje. Vind het de upgrade wel waard, omdat mijn main thing browsen is. Vooral zware sites is de iPad 2 sneller in. Tweakers.net zal ie schat ik niet super veel sneller doen, omdat het een goed geoptimaliseerde website is die op de iPad 1 al binnen 3 seconden laadt.

[ Voor 81% gewijzigd door Reverb_ op 13-03-2011 00:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 187449

Arghhhh...

heb zojuist mijn ipad 1(64gb 3g) geupdate naar 4.3 terwijl er nog een spelletje Angry Birds aan stond.

De update is gelukt alleen hangt angry birds.. kan ik dat ergens resetten ofzo ? en als ik het verwijder op de ipad en ik sluit die plank op itunes aan..komt die dan terug of is het byebye zwaaizwaai.. |:(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

[message=,noline]Rivanov schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 23:36[/message]:
Op Macrumors zijn er veel mensen die hun witte terug hebben gebracht voor een zwarte. Beeld en kleuren komen gewoon niet lekker over. Niet voor niets zijn 90% van de beeldschemen (TV's etc) zwart.. ;)
Toch is de witte mooier imo

Acties:
  • 0 Henk 'm!

90710

Anoniem: 187449 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 00:39:
Arghhhh...

heb zojuist mijn ipad 1(64gb 3g) geupdate naar 4.3 terwijl er nog een spelletje Angry Birds aan stond.

De update is gelukt alleen hangt angry birds.. kan ik dat ergens resetten ofzo ? en als ik het verwijder op de ipad en ik sluit die plank op itunes aan..komt die dan terug of is het byebye zwaaizwaai.. |:(
Wat je kan proberen:

1. Stop het Angry Birds proces, klik 2x op de Home knop en houd je vinger op het Angry Birds icoontje. Dan kom je in de "jiggle mode" en kan je op het minnetje bij Angry Birds drukken. Nu kan je Angry Birds handmatig herstarten.
2. (Indien 1 niet werkt) iPad Backuppen. Als het goed is zie je in iTunes (op je PC/Mac) onder Apps dan Angry Birds staan. Verwijder Angry Birds van je iPad. En synchroniseer je iPad met iTunes. Als het goed is moet iTunes nu automatisch angry birds weer terugzetten. Gebeurt dit niet kan je deze handmatig synchroniseren. iPad in iTunes selecteren, kies Apps en kruis Angry Birds aan. Daarna moet je synchroniseren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jip_86
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 02-05 16:20
Zijn er veel mensen met een 3G iPad hier? Ik had een iPad 2 met 3G in gedachten. Maar ik twijfel toch ook een beetje aan het nut er van. Daarom was ik eigenlijk wel benieuwd naar de ervaringen van 3G iPad gebruikers.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 399568

Ik heb zelf een iPad 1e generatie met 3G. Toen ik hem aanschafte wilde ik per se met 3G mocht ik ergens zijn zonder Wifi. Tot nu toe heb ik het nog nooit nodig gehad, en als ik ergens was zonder Wifi kon ik gebruik maken van mijn telefoon als hotspot, dus voor mij was de 3G totaal overbodig. Wanneer ik de iPad 2 ga kopen zal deze dus zonder 3G zijn voor mij!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 187449

90710 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 01:01:
[...]

Wat je kan proberen:

1. Stop het Angry Birds proces, klik 2x op de Home knop en houd je vinger op het Angry Birds icoontje. Dan kom je in de "jiggle mode" en kan je op het minnetje bij Angry Birds drukken. Nu kan je Angry Birds handmatig herstarten.
2. (Indien 1 niet werkt) iPad Backuppen. Als het goed is zie je in iTunes (op je PC/Mac) onder Apps dan Angry Birds staan. Verwijder Angry Birds van je iPad. En synchroniseer je iPad met iTunes. Als het goed is moet iTunes nu automatisch angry birds weer terugzetten. Gebeurt dit niet kan je deze handmatig synchroniseren. iPad in iTunes selecteren, kies Apps en kruis Angry Birds aan. Daarna moet je synchroniseren.
Ga ik ff proberen... Want zonder angry birds heb ik niks aan die iPad :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pinokkia
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 02-05 21:32
Heb zelf een iPad (1) 16GB wifi sinds 5-3 aangeschaft. Heb daarbij een mifi ding extra erbij gekocht. Mocht er geen hotspot in de buurt zijn. Dan gebruik ik die mifi ding. Tevens kunnen mijn kids dan ook internetten met hun laptop als we op vakantie zijn.

Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

90710

Anoniem: 187449 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 01:16:
[...]


Ga ik ff proberen... Want zonder angry birds heb ik niks aan die iPad :)
Mocht het al niet lukken, kan je Angry Birds ook geheel verwijderen, en dan kan je gewoon gratis Angry Birds opnieuw downloaden. Wanneer je de download start zal iTunes / je iPad aangeven dat je die al gekocht hebt en dat je gratis een update kan downloaden. (Wat dus gewoon de nieuwste versie volledig is)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 187449

90710 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 01:30:
[...]

Mocht het al niet lukken, kan je Angry Birds ook geheel verwijderen, en dan kan je gewoon gratis Angry Birds opnieuw downloaden. Wanneer je de download start zal iTunes / je iPad aangeven dat je die al gekocht hebt en dat je gratis een update kan downloaden. (Wat dus gewoon de nieuwste versie volledig is)
bedankt het is gelukt , heb app eerst van de ipad gehaald en daarna opnieuw gesynced.. heeft de scores onthouden .. krijg nu wel ineens een andere melding

Afbeeldingslocatie: http://img828.imageshack.us/img828/1790/313201113207am.jpg

wellicht omdat ik geen data abo heb ofzo :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • peterb1969
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 15-04 23:44
Hoor net dat mijn vriendin die afgelopen week in de USA zit toch maar een ipad 2 voor me heeft meegenomen ondanks dat ik al een ipad 1 had.mmm. Zit nu op vliegtuig naar NL. Zit nog te twijfelen of ik hem zelf ga houden of toch ga marktplaatsen. Wilde eigenlijk wachten oo de volgende generatie. Tja vrouwen blijven koopziek.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Nadat ik dit artikel heb gelezen op Gizmodo ben ik een beetje aan het twijfelen geslagen.

Ik twijfel nu sterk of een Witte wel de juiste keuze is. Op foto's vind ik de witte duidelijk mooier maar als ik onderstaand filmpje bekijk komt het scherm idd beter uit op een zwarte.


Edit: Ooh de video is alleen op hun site beschikbaar. Zeker het bekijken waard.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TMC
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 01-05 22:09

TMC

Ik zou nooit de witte nemen. Waarom? Omdat de weergave van wit op het scherm afwijkt t.o.v. de behuizing. Daardoor lijkt het scherm inderdaad gewoon minder mooi.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 10:31

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Rivanov schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 23:56:
Jon maakt altijd goede videos. Ben al jaren geabonneerd op z'n channel.
Hij heeft vaak goede kwaliteit bij zijn filmpjes en blijft objectief, kritisch. Ik bekijk ze ook regelmatig.

Wat ik dan wel weer jammer vind, is dat ik die technobuffalo site (nog nooit bezocht) tijdens het bekijken van het filmpje zo binnen heb op m`n iPad i.t.t. het filmpje zelf.

Dat is dus: kijken, verbaasd over de snelheid van iPad1, _pakt iPad_, start browser, googlet technobuffalo en gaat naar de site... op dat moment heeft de iPad 1 in dat filmpje nog geen pixel van die website laten zien... lijkt dus eerder aan zijn accespoint te liggen. Ondertussen lurk ik ook nog torrents binnen via dezelfde internetverbinding.

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Ik ben heel erg aan het twijfelen geslagen, de witte iPad 2 is namelijk een echte eyecatcher.
Maar je ziet vuiligheid er sneller op, naar mijn mening komt het beeld (zoals velen zeggen) op de witte ook iets minder uit, vooral omdat het witte afleid. Dus ja, dan zou ik neigen naar zwart.

Edit: Ik ga toch maar voor zwart. Wat ook in het gizmodo artikel stond:
Als je films kijkt e.d. dan word je bij zwart als het ware het beeld in gezogen, terwijl ikzelf ook merk dat bij wit ik hoe dan ook naast het beeld ook de hele tijd let op de witte rand.
Of stel dat ik in de trein zit en een film kijk. Dan wil ik in het beeld worden gezogen, wat je wel hebt met de zwarte iPad 2 omdat de zwarte rand een beetje blend met de zwarte balken bij de film.
Als ik dan naar een witte iPad 2 kijk, dan zal ik de hele tijd de film + die rand zien en dat wil ik niet ;)

[ Voor 49% gewijzigd door HA5H op 13-03-2011 07:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GerritGekke
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 02-05 16:32

GerritGekke

Gamechanger

Nice topic, misschien haal ik ook wel een ipad 2 bij release in nederland :D

 Karma


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • k995
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 11-04 20:45
Haakontje schreef op zondag 13 maart 2011 @ 07:46:
Ik ben heel erg aan het twijfelen geslagen, de witte iPad 2 is namelijk een echte eyecatcher.
Maar je ziet vuiligheid er sneller op, naar mijn mening komt het beeld (zoals velen zeggen) op de witte ook iets minder uit, vooral omdat het witte afleid. Dus ja, dan zou ik neigen naar zwart.

Edit: Ik ga toch maar voor zwart. Wat ook in het gizmodo artikel stond:
Als je films kijkt e.d. dan word je bij zwart als het ware het beeld in gezogen, terwijl ikzelf ook merk dat bij wit ik hoe dan ook naast het beeld ook de hele tijd let op de witte rand.
Of stel dat ik in de trein zit en een film kijk. Dan wil ik in het beeld worden gezogen, wat je wel hebt met de zwarte iPad 2 omdat de zwarte rand een beetje blend met de zwarte balken bij de film.
Als ik dan naar een witte iPad 2 kijk, dan zal ik de hele tijd de film + die rand zien en dat wil ik niet ;)
Die witte vind ik er als goedkope china import uitzien.

En idd denk dat zwart beter is om films te zien, projectieschermen hebben ook zwarte randen om een groter contrast te geven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Er zijn aardig wat mensen die zich afvragen wat de Digital AV Adapter doet bij de iPad 2 (ik was zelf ook benieuwd), toevallig vond ik vanochtend een mooie en duidelijke demonstratievideo die laat zien hoe de adapter nou eigenlijk werkt en hoe het beeld op je TV eruitziet:



Ik denk er serieus over na om naast de iPad 2 en de Smart Cover ook deze adapter te gaan halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Hmm, ik heb de VGA adapter al, heb weinig zin om nog zo'n ding te kopen... Volgens mij moet de VGA kabel het ook kunnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 354477

Ik word toch wel een beetje zenuwachtig van die backlight-bleedings.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Waarom? Je kunt toch in de winkel kijken of het een probleem is? En, Apple kennende, zal het wel weer storm in een glas water zijn.

Oh, een kleine GLbenchtest van de nieuwe grafische chip:

Afbeeldingslocatie: http://images.macrumors.com/article/2011/03/12/213658-35897.png

http://www.anandtech.com/...rvr-sgx543mp2-benchmarked

[ Voor 51% gewijzigd door sebastius op 13-03-2011 11:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 354477

Nee, want ik importeer hem via tx5.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Upke dupke
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 30-04 12:01

Upke dupke

Oompa Loompa

sebastius schreef op zondag 13 maart 2011 @ 11:40:
Waarom? Je kunt toch in de winkel kijken of het een probleem is? En, Apple kennende, zal het wel weer storm in een glas water zijn.
Uuuh, volgens mij is het juist altijd doofpot politiek wat ze dan uitvoeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
@Mick4: als je er echt last van hebt: gewoon weer doorverkopen

@Upke Dupke: Mwoah, weet je, ik kijk liever naar de miljoenen exemplaren die verkocht worden zonder klachten dan naar een paar honderd problemen

Ik heb aan de TS een linkje toegevoegd voor de nieuwe Guided Tours: http://www.apple.com/ipad/guided-tours/ , ik ben echt onder de indruk van iMovie en Garageband. Lijkt me fantastisch speelgoed!

[ Voor 31% gewijzigd door sebastius op 13-03-2011 12:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BeQuietAndDrive
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 02-05 20:16

BeQuietAndDrive

Big Kahuna

Anoniem: 399299 schreef op zaterdag 12 maart 2011 @ 23:28:
Even een berichtje van de IPad 2 :) . Hij ligt hier in de VS al gewoon in de apple store. Maakt wel een goede indruk maar op het eerste gezicht niet echt enorm veel verschil met de Ipad 1. Hij is hier al uitverkocht en komt de komende weken sporadisch binnen volgens de verkoper.
Ik was gisteren in Genève voor werk en liep daar ook even de Apple store binnen, maar de iPad 2 is er voorlopig alleen in Amerika. Had ik ook wel kunnen weten, maar ik hoopte stiekem op een preview exemplaar of zoiets.

20 x 310 Wp = 6.200 Wp @ SMA op zuid | PVOutput.org


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 391257

halluw,
Heeft een van jullie enig idee waar je een griffin stylus kan kopen in nederland?
Hebben jullie misschien ook al een paar site's waar je bescherming kan kopen voor een ipad2? Ik wil namelijk wel een smart cover maar niet in zo'n vrolijke kleur en ook niet voor 80 euro.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tokus
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 28-04 19:39
Haakontje schreef op zondag 13 maart 2011 @ 07:46:
Ik ben heel erg aan het twijfelen geslagen, de witte iPad 2 is namelijk een echte eyecatcher.
zo van "kijk mij een iPad 2 hebben" ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Tokus schreef op zondag 13 maart 2011 @ 13:44:
[...]


zo van "kijk mij een iPad 2 hebben" ?
Nee, ik bedoel met eyecatcher dat het een opvallende kleur is.
Ik vindvond hem wel leuk, maar na veel nadenken heb ik besloten bij de launch een zwarte iPad 2 te gaan kopen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Anoniem: 391257 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 13:26:
halluw,
Heeft een van jullie enig idee waar je een griffin stylus kan kopen in nederland?
Hebben jullie misschien ook al een paar site's waar je bescherming kan kopen voor een ipad2? Ik wil namelijk wel een smart cover maar niet in zo'n vrolijke kleur en ook niet voor 80 euro.
DealExtreme heeft bergen iPad 2 spul. En een stylus raad ik je in principe af maar pricewatch unsorted: Griffin Griffin Stylus for iPad/iPod/iPhone (GC16040) hier zijn een aantal winkels.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Viel me trouwens op dat Dixons de iPad2 van hun site heeft gehaald.

Kan twee dingen betekenen.
Of de voorraad is uitverkocht die ze verwachten OF ze weten iets van de EU release wat wij nog niet weten.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Donstil schreef op zondag 13 maart 2011 @ 14:01:
Viel me trouwens op dat Dixons de iPad2 van hun site heeft gehaald.

Kan twee dingen betekenen.
Of de voorraad is uitverkocht die ze verwachten OF ze weten iets van de EU release wat wij nog niet weten.
Of Apple heeft geklaagd ergens over ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 10:31

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Donstil schreef op zondag 13 maart 2011 @ 14:01:
Viel me trouwens op dat Dixons de iPad2 van hun site heeft gehaald.

Kan twee dingen betekenen.
Of de voorraad is uitverkocht die ze verwachten OF ze weten iets van de EU release wat wij nog niet weten.
Dixons doet dat wel vaker bij pre-orders... Wii ging bijvoorbeeld precies hetzelfde :)

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

90710

Het kan zijn dat ze bij dixons een maximaal aantal pre-orders verwerken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wvexeltweakers
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 28-02 13:59

wvexeltweakers

Impossibilium 0 obligatio est

90710 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 14:24:
Het kan zijn dat ze bij dixons een maximaal aantal pre-orders verwerken.
EEn kennisje van me die op inkoop werkt bij Dixons wist te vertellen dat de NL-release voor TENMINSTE 2 maand is uitgesteld ;-(((

Samsung S23 Ultra 256GB


Acties:
  • 0 Henk 'm!
wvexeltweakers schreef op zondag 13 maart 2011 @ 14:47:
[...]

EEn kennisje van me die op inkoop werkt bij Dixons wist te vertellen dat de NL-release voor TENMINSTE 2 maand is uitgesteld ;-(((
Kolere dat is nog al wat zeg. Toch maar mooi dat ik met Amerika bezig ben dan.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
wvexeltweakers schreef op zondag 13 maart 2011 @ 14:47:
[...]

EEn kennisje van me die op inkoop werkt bij Dixons wist te vertellen dat de NL-release voor TENMINSTE 2 maand is uitgesteld ;-(((
Joh, wat een ontzettend betrouwbare info is dit zeg :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jackson6
  • Registratie: Oktober 2010
  • Niet online
Mijn oom die bij mediamarkt werkt heeft mij verteld dat de eerste 100 ipads gratis zijn. Ongeveer even betrouwbaar als wat daarnet werd gezegd 8)7

[ Voor 25% gewijzigd door Jackson6 op 13-03-2011 15:29 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Benny
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 25-04 19:04
Betrouwbaar of niet, met de enorme vraag in de VS zeker niet ondenkbaar..

[ Voor 5% gewijzigd door Benny op 13-03-2011 15:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
bbouws schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:40:
Betrouwbaar of niet, met de enorme vraag in de VS zeker niet ondenkbaar..
Tuurlijk niet! De Amerikaanse iPads hebben een andere adapter, dus dozen die voor EU gemaakt zijn moeten dan weer uitgepakt en omgebouwd worden. Gaat echt niet gebeuren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Benny
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 25-04 19:04
sebastius schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:44:
[...]

Tuurlijk niet! De Amerikaanse iPads hebben een andere adapter, dus dozen die voor EU gemaakt zijn moeten dan weer uitgepakt en omgebouwd worden. Gaat echt niet gebeuren.
Was de iPad hier vorig jaar niet ook maanden uitgesteld door de grote vraag in de VS ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
Ik vind het wel bijzonder grappig dat zoveel mensen weten te melden dat zij meer weten dan de rest. Het is gewoon een feit dat we nog zeker een week lang niks zullen weten over de levering van iPad 2's naar Nederland.

Misschien zijn ze al wel in Nederland, misschien ook niet. Maar totdat we betrouwbare informatie krijgen, van Apple zelf bijv. blijft het nog gissen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wvexeltweakers
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 28-02 13:59

wvexeltweakers

Impossibilium 0 obligatio est

Jackson6 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:29:
Mijn oom die bij mediamarkt werkt heeft mij verteld dat de eerste 100 ipads gratis zijn. Ongeveer even betrouwbaar als wat daarnet werd gezegd 8)7
Zekers, maar dan op alleen op vrijdag over bijna 3 weken dan (1 april).
sebastius schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:12:
[...]
Joh, wat een ontzettend betrouwbare info is dit zeg :)
Wat jij gelooft, moet jij weten.
Ik zou alleen niet weten waarom hij dat vertelt als het niet zo zou zijn, hij heeft er niks bij te winnen.

Voor mij persoonlijk maakt het niks uit, ik heb een iPad en hoef geen iPad2, ik wacht wel op de iPad3.

Samsung S23 Ultra 256GB


Acties:
  • 0 Henk 'm!
bbouws schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:47:
[...]


Was de iPad hier vorig jaar niet ook maanden uitgesteld door de grote vraag in de VS ?
Jep en dat gaat dit jaar ook weer gebeuren.
sebastius schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:44:
[...]

Tuurlijk niet! De Amerikaanse iPads hebben een andere adapter, dus dozen die voor EU gemaakt zijn moeten dan weer uitgepakt en omgebouwd worden. Gaat echt niet gebeuren.
Dozen die voor de EU gemaakt zijn worden alleen nog helemaal niet gemaakt.

Zelfs op de USA release kregen winkels (oa Apple store's) pas leveren op de dag zelf. Dozen liggen echt niet al weken klaar.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
bbouws schreef op zondag 13 maart 2011 @ 15:47:
[...]


Was de iPad hier vorig jaar niet ook maanden uitgesteld door de grote vraag in de VS ?
Vorig jaar was er bij de aankondiging geen releasedate buiten de USA vastgesteld. Dit jaar wel. Apple heeft ook het design een stuk simpeler gemaakt zodat het sneller te produceren is. En vorig jaar hebben ze mogelijk de vraag te laag ingeschat, dit jaar weten ze waar ze aan beginnen (15 miljoen iPads in 1 jaar is gewoon gigantisch veel om te produceren...)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 296131

k995 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 11:08:
[...]

Die witte vind ik er als goedkope china import uitzien.

En idd denk dat zwart beter is om films te zien, projectieschermen hebben ook zwarte randen om een groter contrast te geven.
Vind het wit juist een luxere kleur dan het standaard zwart. Doet mij sterk denken aan m'n goede ouwe iMac G5, dat ging ook prima met films. Maar ben er zelf nog niet helemaal over uit voor bij de iPad 2.
Afbeeldingslocatie: http://i51.tinypic.com/2eyyr84.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Heb het toetsenbord van een G5 altijd mooi gevonden. Nu ik het zie op deze foto weer.

Geen idee waarom eigenlijk :D

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Maar goed, genoeg gemopperd over potentieel uitstellen van de release. Hou het bij feiten.

Apple heeft aangekondigd op 25 maart de iPad in Nederland uit te brengen. Verder is er niks bekend. In Amerika is de iPad net een paar dagen uit en meteen uitverkocht. Bijna dagelijks komen nieuwe ladingen binnen. Verder weten we niets.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Benny
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 25-04 19:04
Dat zijn voorlopig de feiten ja :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timwijn
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 30-04 19:27
Wanneer de dixons zou weten dat de release 2 maanden uitgesteld zou worden, zouden de mensen die gereserveerd hebben, daar komende week wel een mail van kunnen verwachten denk ik.
Vooralsnog ga ik er niet vanuit dat het zo is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HA5H
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online
timwijn schreef op zondag 13 maart 2011 @ 16:27:
Wanneer de dixons zou weten dat de release 2 maanden uitgesteld zou worden, zouden de mensen die gereserveerd hebben, daar komende week wel een mail van kunnen verwachten denk ik.
Vooralsnog ga ik er niet vanuit dat het zo is.
Dixons zou zoiets zeker eerder weten dan Media Markt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

Ik denk dat Dixons de bui al ziet hangen. Net als vorig jaar zullen ze pas geleverd krijgen nadat Apple alles zelf verkocht heeft en de vraag afneemt. Waarom zou Apple iPads voor 450 euro aan Dixons verkopen terwijl ze er zelf 500 voor ontvangen. Nee, pas als Apple voorraadjes krijgt, dan gaan ze leveren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pablo11392
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 28-08-2024
Ik wil waarschijnlijk grafisch vormgever gaan studeren op het mediacollege. Ik vroeg mij af of je dan ipv een macbook (laptop) ook een ipad zou kunnen gaan gebruiken? Kan een ipad programma's aan zoals photoshop etc? Mijn pa gaat volgende week naar Amerika en hij zou dan eventueel de ipad 2 voor me kunnen meenemen, dat zou natuurlijk fantastisch zijn. Dan moet ik er alleen nog uit zien te komen welke versie ik neem... zou 16gb voldoende zijn of ga je daar spijt van krijgen? Iemand ervaring met het aantal GB's op de ipad 1?

RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING SLIM WHITE | AMD Ryzen 7 7800X3D | MAG B650 TOMAHAWK | Kingston Fury 32GB | NZXT H5 Flow All White


Acties:
  • 0 Henk 'm!
pablo11392 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 16:55:
Ik wil waarschijnlijk grafisch vormgever gaan studeren op het mediacollege. Ik vroeg mij af of je dan ipv een macbook (laptop) ook een ipad zou kunnen gaan gebruiken? Kan een ipad programma's aan zoals photoshop etc? Mijn pa gaat volgende week naar Amerika en hij zou dan eventueel de ipad 2 voor me kunnen meenemen, dat zou natuurlijk fantastisch zijn. Dan moet ik er alleen nog uit zien te komen welke versie ik neem... zou 16gb voldoende zijn of ga je daar spijt van krijgen? Iemand ervaring met het aantal GB's op de ipad 1?
Als je hem gaat gebruiken voor die Studie moet je echt niet voor een iPad gaan.
Kan je beter een MacbokPro kopen.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 354477

pablo11392 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 16:55:
Ik wil waarschijnlijk grafisch vormgever gaan studeren op het mediacollege. Ik vroeg mij af of je dan ipv een macbook (laptop) ook een ipad zou kunnen gaan gebruiken? Kan een ipad programma's aan zoals photoshop etc? Mijn pa gaat volgende week naar Amerika en hij zou dan eventueel de ipad 2 voor me kunnen meenemen, dat zou natuurlijk fantastisch zijn. Dan moet ik er alleen nog uit zien te komen welke versie ik neem... zou 16gb voldoende zijn of ga je daar spijt van krijgen? Iemand ervaring met het aantal GB's op de ipad 1?
Ik denk dat bewerken op een MacBook toch iets fijner gaat, maar met een iPad zou het eventueel ook wel kunnen denk ik. Ik zou gewoon 64GB nemen. Heb je altijd genoeg aan. Ik heb nu een iPad 1 64GB en daar heb ik ongeveer 29GB op staan. Aan de 32GB had ik misschien wel genoeg gehad, maar dan moest ik al uit gaan zoeken welke apps ik eventueel zou verwijderen om anderen erop te installeren, en dat zoek ik niet. :)
Dus ik zou gewoon 64GB doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
pablo11392 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 16:55:
Ik wil waarschijnlijk grafisch vormgever gaan studeren op het mediacollege. Ik vroeg mij af of je dan ipv een macbook (laptop) ook een ipad zou kunnen gaan gebruiken? Kan een ipad programma's aan zoals photoshop etc? Mijn pa gaat volgende week naar Amerika en hij zou dan eventueel de ipad 2 voor me kunnen meenemen, dat zou natuurlijk fantastisch zijn. Dan moet ik er alleen nog uit zien te komen welke versie ik neem... zou 16gb voldoende zijn of ga je daar spijt van krijgen? Iemand ervaring met het aantal GB's op de ipad 1?
Voor tekstverwerken is een iPad prima maar voor grafisch vormgeven heb je echt een MacBook of PC laptop nodig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 391257

sebastius schreef op zondag 13 maart 2011 @ 13:52:
[...]

DealExtreme heeft bergen iPad 2 spul. En een stylus raad ik je in principe af maar pricewatch unsorted: Griffin Griffin Stylus for iPad/iPod/iPhone (GC16040) hier zijn een aantal winkels.
haha, zij hebben idd een shitload aan ipad stuff. maar klopt het dat dat een amerikaanse winkel is?
zo ja, zou het dan wel zo handig zijn om daar iets te kopen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jip_86
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 02-05 16:20
Waarom niet? Dealextreme is gewoon betrouwbaar hoor.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02-05 20:29

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Topicstarter
Anoniem: 391257 schreef op zondag 13 maart 2011 @ 17:30:
[...]


haha, zij hebben idd een shitload aan ipad stuff. maar klopt het dat dat een amerikaanse winkel is?
zo ja, zou het dan wel zo handig zijn om daar iets te kopen?
Tis een chinese winkel met gratis (maar traag) verzenden. Ik (en met mij bergen tweakers) heb er al voor honderden euro's troep gekocht :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Met de nadruk op Troep.

He is 9 van de 10 x een goedkope chinese versie van het orgineel.
Verwacht veel keihard plastic.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Let op of je post niet beter past in:
[iPad] Levertijden
[iPad] Importeren - deel 3
[iPad] Cases, covers, sleeves, protectors & bescherming
[iPad] Provider(s) & abonnementen
[iPad] App Store Ervaringen & Discussie


Om de doorzoekbaarheid te verbeteren moeten problemen en specifieke vragen in een apart (nieuw) topic: iPads, iPods, iPhones & iTunes Beleid