Met early-betakeys kan je dat verwachten. Ik vond het alleen erg jammer dat ze hier en op Facebook gewoon binnen letterlijk 10 seconden weg waren. Er was simpelweg niet tegenop te F5'en. Ook op Twitter werden ze 's nachts later nog rond 3u weggegeven (hoezo retweeten, als enkel volgen voldoende bleek te zijn?), maar ik blijf er niet voor wakker. Al met al een topaktie van i3d, maar veelste veel lurkers.
Het is alsof je een konijn in een vijver gooit met piranha's.. volledig verdwenen voor je met je ogen kan knipperen.
Daarnaast is er in dit topic sowieso veel gelul en weinig nieuwe feiten. Je zou net zo goed het topic op slot kunnen gooien en in de OP de nieuwtjes plaatsen. Laat het ook een beetje gezellig zijn op Tweakers, vaak is het al snel dat men gaat zeuren om on-topic te blijven, volgens mij is dit een van de minst 'gezellige/leuke' fora op het internet en met de meeste modbreaks (overigens wel een van de meest informatieve fora op internet!

). Te zakelijk, terwijl ze in Spielerij van mij een stuk milder mogen zijn dan in de andere subfora.
Mits het natuurlijk echt helemaal nergens meer over gaat.
Daarnaast de beta, die 48u eerder is voor de 'echte' BF fan. Ik beschouw mezelf als echte BF fan, begonnen bij Codename Eagle, toen BF1942, BF2, BF2142 en straks dan BF3. Bad Company vond ik gewoon niet het echte Battlefield-gevoel hebben. Ik ga niet bij Origin voor veel geld een pre-order doen, als het ook voor minder kan. Daarnaast ben ik een tegenstander van digitale distributie en wil ik gewoon een DVD in handen hebben. Ben ik daarom nu geen echte BF-fan omdat ik hiermee geen early beta-access krijg? Ik denk van niet, ben net zo'n echte BF-fan als jij dat bent.