AMD Ryzen 7 5700X / 32GB DDR 3200 /AMD Radeon RX6700 XT / 2x Kingston 1Tb SSD Nvme
Kan het alleen maar helemaal met je eens zijn, mooi gezegd!__1337__ schreef op dinsdag 01 april 2014 @ 20:03:
[...]
Tja, maar als je een GTV opkrikt en de deur open doet, gaat je deur weer fatsoenlijk dicht. Doe je dat bij een spider moet je eerst een kwartier wachten voordat het chassis weer normale vormen heeft aangenomen. Dat bedoel ik te zeggen met 'racy'. Daarom is een V6 24v ook zo porno in een GTV. In een spider (meer een toerauto) heb je niet veel aan een racy blok, meer aan een 12v (vind ik dan..)
Gisteren en vandaag lekker km'ers gemaakt in m'n 24v GTV, wat een heerlijke auto blijft dat toch.
En dan nog het geluid van de Busso...
Inderdaad een paar jaar, maar niet 10! Een cassettespeler anno 2005 kan gewoon echt niet meer. Wie gebruikt dat nou?? Verder lijkt het me een topautomr_petit schreef op dinsdag 01 april 2014 @ 19:11:
[...]
Dan laat je ze toch gewoon niet meerijden in je vette 2007 lamborghini gallardo spider?
[afbeelding]
zie je 'm zitten?
Automultimedia loopt altijd achter de feiten aan....
AMD 5800X3D | MSI B450 Tomahawk MAX | 16GB DDR4 Crucial 3.200Mhz CAS 16 | PNY GeForce RTX 2060 | Samsung 970 Evo Plus 500GB
Maar wat een monster.
YouTube: Alfa Romeo GTV Bimotore met 487 pk
2 cents..
Waiting on the world to change
Ligt eraan of je het aan iemand uit dit topic : Gebruik je nog vintage audio apparatuur? Deel 2 laat zien of nietKhaZ schreef op dinsdag 01 april 2014 @ 21:56:
Inderdaad een paar jaar, maar niet 10! Een cassettespeler anno 2005 kan gewoon echt niet meer. Wie gebruikt dat nou?? Verder lijkt het me een topauto
Persoonlijk lijkt het me echt über om in een toch wel hedendaags ogende auto tegen iemand tijdens een rit heel droog te zeggen "Geef me effe een cassettebandje aan uit het handschoenenvak!"
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
En wie de ffff is Ronald Vermeulen dan?pinda powerrr schreef op dinsdag 01 april 2014 @ 22:29:
Wat heeft iedereen hier toch met Squadra? Rij toch gewoon naar Ronald Vermeulen (RVcorse, Savali). Heb je gelijk een ritje op de rollenbank en is gelijk duidelijk wat jouw auto nog kan...
2 cents..
Zit al 9 jaar in het Alfa wereldje en die naam komt maar zelden voorbij als serieuze optie voor chiptuning.
Verder staan de 2.5 V6 24v motoren niet eens op hun site vermeld. Laat staan extra tuning daarvan mbv grotere inlaatbuizen. Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan?
Mijn 155 2.0 16v heeft een standaard Squadra chip en globaal gezegt is alles op 4 wielen met gelijkwaardig gewicht en minder als 170 pk gewoon kansloos in een sprintje.
Meer vermogen is er toch niet meer uit te halen zonder technische aanpassingen van de motor, dus een squadra chip is echt meer dan prima voor straatgebruik.
AMD Ryzen 7 5700X / 32GB DDR 3200 /AMD Radeon RX6700 XT / 2x Kingston 1Tb SSD Nvme
K to the KillaZ
Savali zit al sinds de jaren tachtig in de tuning wereld van Alfa's. Juist vroeger ging dat niet met chips, omdat die er simpelweg nog niet waren, maar dmv mechanische aanpassingen.
Als je serieus had gekeken naar de mogelijkheden van tuning van Alfa's dan was Savali je heus wel opgevallen. Er is nog zo'n goeie in België, maar daar ben ik ff de naam van kwijt.
Waiting on the world to change
Verwijderd
Kijk anders deze post even:
http://www.alfaforum.nl/f...810&viewfull=1#post337810
Even inhakend op de Savali - Squadra discussie: het grappige is wel dat Savali enkel de Busso motor omschrijft als 'GTA motor'. Dit terwijl de V6 toch echt in meerdere varianten is. Het volgende frappante is dat o.a. de 2.5 en de 3.0 niet voorkomen in de brochure die ik hier heb liggen. Alles ouder dan ML 3.1 doet Ronald (Savali) dus ook niet en hij heeft zelf toegegeven de boot te hebben gemist in de oudere technieken. Vandaar dat de 2.5 er ook niet in staat denk ik.....
@ Tuintje: het vergelijk met een 33 boxer uit de jaren 90 is niet echt een goed vergelijk. Ronald is pas veel later extern aangetrokken om Savali opnieuw leven in te blazen, omdat alle oude technici de pleitmast hadden genomen. Savali is dus even iets anders en is nu enkel een merknaam waar men aan denkt... . Natuurlijk kent Rainier Savali wel, maar hij doelt erop dat hij Ronald Vermeulen niet kent en dat is denk ik ook deels terecht, omdat de merknaam onder een geheel andere manier geleid wordt. Vroeger lag het meer op hardware tuning (andere nokken, zuigers etc...) nu meer op software.
Overigens heeft Stephan mij toegefluisterd dat hij Ronald het trucje heeft geleerd, omdat Ronald aan de slag zou gaan als Maserati/Lambo/Ferrari tuner bij Kroymans (op verzoek van Kroymans). Echter ging Kroymans failliet en toen heeft Vireo hem snel binnen gehaald voor Alfa Romeo..maar goed, dat is een kant van het verhaal natuurlijk.
Overigens had mijn GTA Savali software en Squadra software gehad, ik vond de GTA feller onderin met Savali software (agressiever) waar die met Squadra software meer lineair leek. Achteraf vond ik het lineaire mooier, past beter bij een atmosferische motor vind ik. De GTV 3.0 24v heb ik dan ook door Squadra laten tunen.
Mijn persoonlijke mening en gevoel omschrijft dat Stephan er zo ontzettend veel tijd in heeft gestoken om alles goed op orde te krijgen, dat kan Ronald toch nooit in zo'n korte tijd geleerd hebben? Met huidige motoren wel, maar voor wat betreft het oudere spul is Stephan toch echt marktleider.
[ Voor 20% gewijzigd door __1337__ op 02-04-2014 18:13 ]
“Nothing changed since the 70s. Nothing. Except people train not that hard”. - Tom Platz
Nice GT !! Kon je'm daar direct niet even uit laten?
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Flickr PSN ID= cheironnl
Nice! Fijne wagen en dat kan ik weten
XXXVI
Maar helaas denk ik dat de bak overleden is. Lagerschade... Vanavond even verifieren en dan contact opnemen met de verkoper omdat ik het al gemeld had bij aanschaf. Waarschijnlijk dus weer op zoek naar wat anders...
Trouwens, de buurvrouw heeft in augustus tegen de Spider aangereden. Toen de deal gemaakt dat we het onderling zouden regelen, maar daar kwam ze toen ik haar daar vorige week op wees op terug.
Gelukkig toentertijd een schadeformulier ingevuld. Vorige week opgestuurd en maandag is de expert geweest. Gisteren heeft de verzekering het rapport gehad.
Onderling hadden we 500 euro afgesproken. Het rapport zegt 1394 euro. Tja, nu is het ook dr eigen schuld.
Centjes gaan de spaarpot in zodat ik volgend jaar de Spider kan restaureren.

A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
Flickr PSN ID= cheironnl
Wat bedoel je met een motorfout ? neem aan een storing in de computer.cheiron schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 11:28:
Woei, gister mijn Giulietta op kunnen halen. Meteen de hele dag lekker aan het touren geweest. En vandaag staat hij met een motorfout stil voor de deur. Awesome
Ja, het lampje dat er iets mis was met de motor ging branden, waarna de auto enorm begon te stotteren. Net opgehaald door de garage, en nu rij ik even in een Peugeot 107RoaDHouse schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 12:16:
[...]
Wat bedoel je met een motorfout ? neem aan een storing in de computer.
Wel vanochtend nog bluetooth werkend gekregen met m'n telefoon

Flickr PSN ID= cheironnl
Zeer mooie autocheiron schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 14:06:
[...]
Ja, het lampje dat er iets mis was met de motor ging branden, waarna de auto enorm begon te stotteren. Net opgehaald door de garage, en nu rij ik even in een Peugeot 107![]()
Wel vanochtend nog bluetooth werkend gekregen met m'n telefoon
[afbeelding]
Ik heb zelf een 156 uit 2005 de auto is perfect totaal geen problemen, maar het elektronische gedeelte is een drama.
Bij het starten gaat er soms van alles mis, airco gaat aan de dagteller staat opeens op 0 zenders op de radio verdwenen, verlichting gaat flikkeren enz...... ben ik weer een 10 minuten bezig om alles in te stellen.
Bij het uitlezen komen geen errors naar boven
Hoop voor je dat ze bij jou wel iets vinden met uitlezen, dan kan het ook gefixed worden.
https://eu.diablo3.com/en/profile/admrobo-1762/hero/79407822 - Xbox gamertag: control1983
Ebay / Marktplaats en anders bij Baas auto'slj_tree schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 17:55:
Vandaag mijn zonneklep eruit geschroefd. Ding bleef niet meer helemaal boven. Blijkt dat er een stukje plastic is afgebroken. Iemand enig idee waar ik zo een nieuwe kan bestellen voor een prikkie? Betreft een alfa GT uit 2004 en het is de zonneklep aan de bestuurderskant met spiegeltje en lampje.
Kabelbomen controleren. Klinkt voor mij als een beun de haas die een radio / carkit / trekhaak / alarm verkeerd heeft in- of uitgebouwd. Daar kan geen enkele auto tegen.RoaDHouse schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 17:22:
[...]
Zeer mooie auto
Ik heb zelf een 156 uit 2005 de auto is perfect totaal geen problemen, maar het elektronische gedeelte is een drama.
Bij het starten gaat er soms van alles mis, airco gaat aan de dagteller staat opeens op 0 zenders op de radio verdwenen, verlichting gaat flikkeren enz...... ben ik weer een 10 minuten bezig om alles in te stellen.
Bij het uitlezen komen geen errors naar boven
Hoop voor je dat ze bij jou wel iets vinden met uitlezen, dan kan het ook gefixed worden.
Over carkits gesproken. Een week geleden een Parrot MKi 9100 ingebouwd omdat mijn GT geen nieuwe simkaarten lust. Als carkit werkt het prima, maar de audio is nogal ruk. Die ingebouwde versterker van die Parrot is nog brakker dan die van mijn Bose installatie. En dat is al geen hoogvlieger. Nog maar eens uitzoeken of er een mogelijkheid is om een line-out van de Connect Nav+ te gebruiken zodat ik een eigen versterker in de kofferbak kan leggen.
[ Voor 108% gewijzigd door GA!S op 12-04-2014 21:52 ]
de betaler vervuilt
Lezen is ook een kunst. Zeker zand of stenen in je ogen.pinda powerrr schreef op woensdag 02 april 2014 @ 10:14:
@Specht: ik denk dat je de laatste negen jaar een beetje hebt zitten slapen (of teveel forums hebt gelezen die teveel Stephan minded zijn).
Savali zit al sinds de jaren tachtig in de tuning wereld van Alfa's. Juist vroeger ging dat niet met chips, omdat die er simpelweg nog niet waren, maar dmv mechanische aanpassingen.
Als je serieus had gekeken naar de mogelijkheden van tuning van Alfa's dan was Savali je heus wel opgevallen. Er is nog zo'n goeie in België, maar daar ben ik ff de naam van kwijt.
Ik zeg niet dat ik Savali niet ken, ik zeg dat ik die Ronald dinges niet ken.
Savali ken ik wel in algemene zin van wat her en der op internet staat en op forums over geschreven is, maar heb daar verder zelf nooit tuning van gehad in mijn Alfa's, en het ook nooit overwogen verder. Savali is voor mij meer bekend van het opboren van V6jes en allerlei inwendige technische motor tuning. Dat is voor mij eigenlijk nooit interessant geweest voor m'n 16v TS.
Verder is de 155 van mijn pa vandaag verkocht door moeders \o/. Pa maakt voortaan zijn km's in een 166 2.5 V6 Sporttronic.
Verder vandaag samen met mijn pa weer een puzzelritje gedaan met mijn 155. Geen prijsje gescoord, maar wel een fijne rit gereden en onderweg paar keer volgas mee opgereden met een Porsche 993 en een Donkervoort. Op de rechte stukken waren ze uiteraard sneller, maar op de bochtige stukken kon ik prima met hun tempo meekomen en hebben ze mij regelmatig dichtbij in de binnenspiegel gezien.
Enkele foto's ter impressie:
Startpunt HAN hogeschool Arnhem, eindpunt Imparts in Ede.










AMD Ryzen 7 5700X / 32GB DDR 3200 /AMD Radeon RX6700 XT / 2x Kingston 1Tb SSD Nvme
Ik heb wel de orginele radio verwijderd en een Pioneer + Sub ingebouwd, met daarbij een speciaal kastje om toch het volume op het stuur te kunnen bedienen.GA!S schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 21:42:
Of nieuw bij Tuynder. En een 147 heeft dezelfde klep.
[...]
Kabelbomen controleren. Klinkt voor mij als een beun de haas die een radio / carkit / trekhaak / alarm verkeerd heeft in- of uitgebouwd. Daar kan geen enkele auto tegen.
Over carkits gesproken. Een week geleden een Parrot MKi 9100 ingebouwd omdat mijn GT geen nieuwe simkaarten lust. Als carkit werkt het prima, maar de audio is nogal ruk. Die ingebouwde versterker van die Parrot is nog brakker dan die van mijn Bose installatie. En dat is al geen hoogvlieger. Nog maar eens uitzoeken of er een mogelijkheid is om een line-out van de Connect Nav+ te gebruiken zodat ik een eigen versterker in de kofferbak kan leggen.
De orginele radio werkte perfect, maar de pioneer met kastje werkt maar voor de helft (moet soms 3 keer de auto starten) voor de volume regeling werkt.
Het zou toch niet zo zijn dat daar het probleem zit.
Heeft je moeder de 155 van je vader VERkocht ... zo van Sjaak, hij's weg, nu MOET je wel wat anders kopen .. of GEkocht, zo van moeders gaat even flitsend naar tante Mies met de 155 op en neeerSpecht schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 23:24:
[...]
Verder is de 155 van mijn pa vandaag verkocht door moeders \o/. Pa maakt voortaan zijn km's in een 166 2.5 V6 Sporttronic.
Mooie pics !!Verder vandaag samen met mijn pa weer een puzzelritje gedaan met mijn 155. Geen prijsje gescoord, maar wel een fijne rit gereden en onderweg paar keer volgas mee opgereden met een Porsche 993 en een Donkervoort. Op de rechte stukken waren ze uiteraard sneller, maar op de bochtige stukken kon ik prima met hun tempo meekomen en hebben ze mij regelmatig dichtbij in de binnenspiegel gezien.![]()
Enkele foto's ter impressie:
Startpunt HAN hogeschool Arnhem, eindpunt Imparts in Ede.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Een Sei !
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Flickr PSN ID= cheironnl
Verwijderd
Nu ja, denk dat je de vragen zelf ook wel kan bedenken en dat je er geen google voor nodig hebt om kritisch te zijn en je af te vragen of de garage er eerlijk mee is.
Tja, zo ver was ik zelf ook nog wel gekomen denk ikVerwijderd schreef op maandag 14 april 2014 @ 23:08:
Vuil? Wat voor vuil? Waar is het vuil ingekomen? Hoe kan dat voorkomen en vooral voorkomen worden? Fabrieksfout? Bekend probleem?
Nu ja, denk dat je de vragen zelf ook wel kan bedenken en dat je er geen google voor nodig hebt om kritisch te zijn en je af te vragen of de garage er eerlijk mee is.
Maar vooralsnog ga ik er van uit dat de garage mij op een eerlijke manier gaat helpen. Totnutoe hebben ze zich aan alle afspraken gehouden, waaronder het compleet reviseren van de velgen (die er werkelijk weer als nieuw uitzagen)
Flickr PSN ID= cheironnl
In de mijne kun je maar heel weinig bewegen, een beetje naar voren leunen lukt vaak niet.
M'n pa stelde voor om ze te vervangen maar ook achteraan zijn ze zo dus vraag ik het even.
This space was intentionally left blank.
De laatste keer dat ik vuil aantrof in mijn motor was de massa-electrode van een bougie op de zuiger gevallen...cheiron schreef op dinsdag 15 april 2014 @ 09:32:
[...]
Tja, zo ver was ik zelf ook nog wel gekomen denk ikHet gaat meer om het een beetje kunnen inschatten of de antwoorden ok zijn. Als ik even google op een vuile turbo zie ik wat de oorzaken en gevolgen kunnen zijn. Als zij dan een heel ander verhaal ophangen heb je iets om te bespreken. Zo bedoelde ik het meer.
Maar vooralsnog ga ik er van uit dat de garage mij op een eerlijke manier gaat helpen. Totnutoe hebben ze zich aan alle afspraken gehouden, waaronder het compleet reviseren van de velgen (die er werkelijk weer als nieuw uitzagen)

de betaler vervuilt
Hier een Parrot MKi9200 in de 156, aangesloten op de ori radio + Bose. Heb idd de line-out gebruikt en die op de CD-wisselaar aansluiting aangesloten, er zit een optie in de Parrot om de muziek alleen via line-out te laten lopen.GA!S schreef op zaterdag 12 april 2014 @ 21:42:
Over carkits gesproken. Een week geleden een Parrot MKi 9100 ingebouwd omdat mijn GT geen nieuwe simkaarten lust. Als carkit werkt het prima, maar de audio is nogal ruk. Die ingebouwde versterker van die Parrot is nog brakker dan die van mijn Bose installatie. En dat is al geen hoogvlieger. Nog maar eens uitzoeken of er een mogelijkheid is om een line-out van de Connect Nav+ te gebruiken zodat ik een eigen versterker in de kofferbak kan leggen.
Het gewone telefoonverkeer is aangesloten op de telefoonaansluiting van de radio, zodat die net als origineel werkt.
Dus voor muziek moet ik even de SRC knop gebruiken, de rest gaat automatisch.
Waiting on the world to change
de betaler vervuilt

Zo heb ik dus geen ISO stekker B in de auto, alleen A (voeding), alle audio (muziek) gaat alleen via de line-out naar de Bose. Halve dash uit elkaar gehad, maar noway een ISO B te vinden. Een Parrot aansluiten gaat dus ook niet vanzelf, immers, een Parrot geeft zijn geluid via de.....juist ja ISO B
Geluid van telefoonverkeer gaat dan ook via de stekker van de optionele telefoonfunctie van deze radio (zat er bij mij trouwens ook in, alleen weggesloopt wegens teveel ruimte) Ik heb bijna alle twintig draadjes van deze stekker zitten uitpluizen, maar ik heb het mooi werkend!
Om de line-out te gebruiken van de Parrot, moest ik die koppelen aan de line-in van de radio. Bij de standaard radio's kun je die dan rechtstreeks er in prikken, niet bij de mijne... Wisselaar is nog aangesloten met twee brakke cd's er in. De radio moet gefopt worden dat alles werkt en alleen de line-out van de Parrot zit er tussen geknutseld.
Ik bedoel maar te zeggen... geef niet zomaar op
Waiting on the world to change
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' Bombus Flavifrons adoratie _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_ || Let's Play: Paradox-billiards-vostroyan-roulette-fourth dimensional-hypercube-chess-strip-poker
---RAWE CEEK!!!---
Omgpinda powerrr schreef op dinsdag 15 april 2014 @ 21:35:
Ik heb een RNS4 radio er in zitten, alles wat bij een standaard radio wel werkt, werkt bij deze nietMet alles een workaround moeten maken, maar daar leer je wel mee leven...
Zo heb ik dus geen ISO stekker B in de auto, alleen A (voeding), alle audio (muziek) gaat alleen via de line-out naar de Bose. Halve dash uit elkaar gehad, maar noway een ISO B te vinden. Een Parrot aansluiten gaat dus ook niet vanzelf, immers, een Parrot geeft zijn geluid via de.....juist ja ISO B![]()
Geluid van telefoonverkeer gaat dan ook via de stekker van de optionele telefoonfunctie van deze radio (zat er bij mij trouwens ook in, alleen weggesloopt wegens teveel ruimte) Ik heb bijna alle twintig draadjes van deze stekker zitten uitpluizen, maar ik heb het mooi werkend!
Om de line-out te gebruiken van de Parrot, moest ik die koppelen aan de line-in van de radio. Bij de standaard radio's kun je die dan rechtstreeks er in prikken, niet bij de mijne... Wisselaar is nog aangesloten met twee brakke cd's er in. De radio moet gefopt worden dat alles werkt en alleen de line-out van de Parrot zit er tussen geknutseld.
Ik bedoel maar te zeggen... geef niet zomaar op![]()

En mooie foto's Specht! Blijf die 155 toch wel dik vinden hoor.
Het leven is te kort om geduld te hebben!
Woensdag de auto opgehaald, maar niet meer mee gereden tot vanochtend. Starten, een kilometer rijden en meteen weer dezelfde melding "controleer motor". Ze komen hem nog een keer ophalen.cheiron schreef op dinsdag 15 april 2014 @ 09:32:
[...]
Maar vooralsnog ga ik er van uit dat de garage mij op een eerlijke manier gaat helpen. Totnutoe hebben ze zich aan alle afspraken gehouden, waaronder het compleet reviseren van de velgen (die er werkelijk weer als nieuw uitzagen)
Fantastisch, bijna 19k aan een auto uitgegeven en ik heb er 1 keer in kunnen rijden in bijna 2 weken
Flickr PSN ID= cheironnl
Jeetje dat meen je niet. Privé gekocht of lease?cheiron schreef op vrijdag 18 april 2014 @ 10:43:
[...]
Woensdag de auto opgehaald, maar niet meer mee gereden tot vanochtend. Starten, een kilometer rijden en meteen weer dezelfde melding "controleer motor". Ze komen hem nog een keer ophalen.
Fantastisch, bijna 19k aan een auto uitgegeven en ik heb er 1 keer in kunnen rijden in bijna 2 wekenIk heb zo het gevoel dat dit een eindeloos verhaal gaat worden
Owner of DBIT Consultancy | DJ BassBrewer
Prive gekocht. Gelukkig wel bij een bovag garage.DennusB schreef op vrijdag 18 april 2014 @ 10:45:
[...]
Jeetje dat meen je niet. Privé gekocht of lease?
Flickr PSN ID= cheironnl
Zo balen zegcheiron schreef op vrijdag 18 april 2014 @ 12:06:
[...]
Prive gekocht. Gelukkig wel bij een bovag garage.
Owner of DBIT Consultancy | DJ BassBrewer
Flickr PSN ID= cheironnl
Dan voorspel ik nu alvast heel veel Giulietta's op de sloop over 5-10 jaar. Dan krijg je hetzelfde liedje als nu met alle Alfa's met 16v TS of JTS.... zo gauw de motor daarvan in de soep loopt worden ze gelijk naar de sloop gebracht omdat de reparatiekosten hoger zijn dan de dagwaarde.
AMD Ryzen 7 5700X / 32GB DDR 3200 /AMD Radeon RX6700 XT / 2x Kingston 1Tb SSD Nvme
Enig puntje van aandacht worden de achterste Koni's. De veerschotels roesten nogal hard, dus moet maar eens aan vervanging gaan denken voor die dempers. Alleen welke dan. Bilstein B6? Is wel een leuke combi toch met FM veren.
Waiting on the world to change
GA!S schreef op dinsdag 15 april 2014 @ 15:35:
[...]
De laatste keer dat ik vuil aantrof in mijn motor was de massa-electrode van een bougie op de zuiger gevallen...
+1 drooog
[/laat]
*zwijmel*Touchdomex schreef op woensdag 16 april 2014 @ 08:39:
Iemand nog een Alfa 90 halen?![]()
http://link.marktplaats.nl/m800067737
och, even naar de zolder op en neer, dan is dat ook opgelostNoFearCreations schreef op woensdag 16 april 2014 @ 10:36:
Erg nette 90, met het digitale dash. Alleen jammer dat het koffertje er niet bij zit.

/me dromenland maar eens opzoeken gaat

[ Voor 52% gewijzigd door Alfa Novanta op 23-04-2014 02:45 ]
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Nette kilometerstand ook trouwens.. En V6.. Jummie
[ Voor 14% gewijzigd door -Sander- op 23-04-2014 17:14 ]
XXXVI
Netjes heel netjes, helemaal als je hem goed verzorgt en gewoon controleert.ephymerous schreef op dinsdag 29 april 2014 @ 08:22:
Gisteren de GT met 10 jaar en 262k km levenservaring nagenoeg probleemloos door de APK. Een nieuw fuseekogelhoesje was de schade
In datzelfde kader: vorige week zonder op- of aanmerkingen de 11 jaar oude 156 door de keuringephymerous schreef op dinsdag 29 april 2014 @ 08:22:
Gisteren de GT met 10 jaar en 262k km levenservaring nagenoeg probleemloos door de APK. Een nieuw fuseekogelhoesje was de schade
Waiting on the world to change
Ik kom hier zo nu en dan wel eens kijken, maar ik geloof dat die 90 al een tijdje bij 'm weg is. Iets met geen belasting willen betalen als ie al tig jaar in de schuur staat-Sander- schreef op woensdag 23 april 2014 @ 17:12:
4000 euro... Kan vast nog wel wat vanaf en je kunt misschien ook nig wel inruilen of je oude voor onderdelen gebruiken. Zoiets lijkt goedkoper dan je oude onderhanden te nemen niet?
Nette kilometerstand ook trouwens.. En V6.. Jummie![]()
Heb ik 'm nog eens heen gesleept vanaf de plek waar hij gestald stond in de stromende regen en onweersbuien midden in de middel van het friese niets.
BMW 535D
http://link.marktplaats.nl/m803978765
Voor alles meer dan 500 euro mag hij weg!
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
Bron: http://www.autoweek.nl/ni...modellen-giulia-eind-2015
/me Autonieuws | Alfa Romeo: acht nieuwe modellen, Giulia eind 2015
Het heeft er alle schijn van dat 6 mei 2014 de geschiedenisboeken in gaat als het keerpunt voor Alfa Romeo: de schuldbewuste Italianen beloven op een bijeenkomst voor aandeelhouders forse investeringen én nieuwe modellen, waaronder de Giulia.
![]()
Tijdens een interview op de salon van Genève met Louis-Carl Vignon, Europees directeur van Alfa Romeo, zei hij diverse malen 'op 6 mei krijg je antwoord'. Daarmee verwees hij naar het meerjarenplan dat topman Sergio Marchionne vandaag vrij ging geven voor zijn merk.
Een plan om Alfa Romeo nieuw leven in te blazen was dan ook hard nodig. Ondanks het prachtige erfgoed van het merk bleven de verkopen maar dalen met een extreem lage 74.000 stuks wereldwijd in 2013 als voorlopig dieptepunt.
Keiharde zelfkritiek
In de vandaag vrijgegeven presentatie is Alfa Romeo opvallend hard voor zichzelf. Zo bestempelt het merk de verwantschap van de 164 met de Croma als een vergissing (afbeelding 6). Ook haalt het de Arna, volgens velen het slechtste model uit de rijke historie, door de mangel.
Zelfs de 147 en 156 ontkomen niet aan de kritiek, volgens het merk hadden deze auto's niet het volledige Alfa Romeo-DNA, waarmee het merk in het verleden z'n reputatie had opgebouwd. Het Italiaanse merk zegt letterlijk dat de Duitse rivalen in de afgelopen jaren een 'enorme voorsprong' op Alfa Romeo hebben opgebouwd.
In de presentatie noemt Alfa Romeo vijf kernpunten van het DNA, die ook in toekomstige modellen terugkeren: geavanceerde innovatieve motoren, de ideale (50:50) gewichtsverdeling, unieke technische oplossingen, de beste pk-gewichtsverhouding uit het segment en het Italiaanse design.
Skunkworks
De directie zegt te begrijpen dat een radicale koerswijziging nodig is en gebruikt daarvoor de 'typisch Italiaanse term' Skunkworks. De term lijkt dan misschien niet helemaal aan te sluiten bij het koesteren van het oorspronkelijke DNA, maar de inhoud is inderdaad geheel nieuw.
Het voorbeeld van de 164 werd niet voor niets aangehaald: Alfa Romeo wordt nadrukkelijk losgeweekt van Fiat. Dat voorkomt 'conformistisch denken' en zorgt ervoor dat de ingenieurs zich volledig kunnen richten op het benchmarken ten opzichte van de Duitse concurrentie. De bouw van de auto's en de productie van de motoren zal in Italië plaatsvinden.
Twee 'seniors' van Ferrari gaan de dagelijkse werkzaamheden leiden. Het team ingenieurs bestaat uit de beste mensen uit Fiat-Chrysler, aangevuld met externe mensen. Nu zijn dat er iets meer dan 200, eind 2015 moeten dat er 600 zijn. In de R&D en de nieuwe modellen zal Alfa Romeo ongeveer 5 miljard euro investeren.
Geen opvolger Mito, Giulia in 2015
De ambitieuze doelstellingen schemeren door in het productplan. Voor de auto´s die wereldwijd op de markt komen wil Alfa Romeo de beste achter- en vierwielaangedreven platforms uit de segmenten hebben. Het merk zal opereren in het C- tot en met het E-segment, inclusief cross-overs. Dat betekent dus dat er geen opvolger voor de Mito komt.
De eerste auto van het Nieuwe Alfa Romeo wordt de langverwachte D-segmenter, die in de volksmond 'Giulia' heet. De productie start in de tweede helft van 2015 en de auto moet in het laatste kwartaal van 2015 bij de dealers verschijnen.
Tot en met 2018 moeten er acht nieuwe Alfa Romeo's verschijnen. Behalve de Giulia zijn dat twee C-segmenters, een extra model in het D-segment (dit zou de Giulia Sportwagon kunnen zijn), een E-segmenter, twee cross-overs en nog een 'speciality', een sportwagen. Al deze auto's verschijnen dus in de periode 2016-2018.
Vermogens tot 520 pk![]()
Interessant is ook het motorenpalet. Dat zal gaan bestaan uit drie benzine- en twee dieselmotorenfamilies. De minst potente benzinemotoren zijn viercilinders met een vermogen tussen ongeveer 110 en 170 pk. De tweede familie gaat van ongeveer 170 pk naar 340 pk, ook uit een viercilinder. Alfa Romeo komt in de topmodellen met een zescilinder, die goed is voor -schatten wij op basis van afbeelding 3- vermogens tussen 410 en 520 pk.
De basisdiesel is een viercilinder, met vermogens van ongeveer 110 tot 220 pk. De topdiesel is een zescilinder met vermogens tussen 260 en 350 pk.
Alfa Romeo zegt nadrukkelijk de rijder centraal te willen stellen in de toekomstige auto's, met een 'onvergetelijke rijervaring', mede door het respecteren van het erfgoed. Volgens de Italianen staat bij de concurrentie juist de machine centraal, waaraan de bestuurder zich moet aanpassen.
Al deze claims zijn er niet voor niets: Alfa Romeo wil vanaf 2018 namelijk 400.000 auto's per jaar verkopen, want inderdaad meer dan vijf keer zo veel is als in 2013. Alfa Romeo heeft wel eens eerder enorme groei beloofd, maar nog nooit was het merk hier zo serieus over als op 6 mei 2014.
Aan het einde van de presentatie krijgen we op de valreep nog een fijne teaser mee: eind 2015 komt de 4C QV, de extra snelle 4C waar al over werd gespeculeerd. Wellicht met 340 pk sterke viercilinder? We kunnen niet wachten!

nu eerst zien enzo
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Ik voorspel binnen een jaar een aanpassing en uitstel van die plannen.
AMD Ryzen 7 5700X / 32GB DDR 3200 /AMD Radeon RX6700 XT / 2x Kingston 1Tb SSD Nvme
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
BMW 535D
Verwijderd
In het echt is ze nog mooier, en dan heb je ook het geluid er nog bij
__1337__ schreef op woensdag 25 december 2013 @ 15:06:
[...]
Daar ga je geen spijt van krijgen hoor, fijne bak voor op een 3.0.
En nog even wat ploaties voor de kerst, anders is het maar zo saai hier(of ik verveel me met kerst, tis maar hoe je het ziet
).
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat klopt inderdaad, ik dacht al, wat staat die vent lang te kijken voordat hij oversteekt want ik was allang voorbij en achter me kwamen geen auto'sVerwijderd schreef op donderdag 15 mei 2014 @ 22:22:
Volgens mij zag ik jou een uurtje geleden in onderstaande bolide voorbij rijden in Lunetten (wilde net met de hond oversteken).
In het echt is ze nog mooier, en dan heb je ook het geluid er nog bij![]()
[...]
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Bron: http://www.autoweek.nl/ni...ed-dat-lancia-ermee-stopt
On Topic: 'Goed dat Lancia ermee stopt!'
Deze week werd bekend dat het legendarische Italiaanse automerk Lancia het bijltje erbij neergooit. Fiat-baas Sergio Marchionne zegt alles geprobeerd te hebben, maar ziet geen toekomst meer voor de underdog binnen het concern. En dat is pijnlijk, want opnieuw gaat er een stukje automobiele geschiedenis kopje onder. Maar er is ook goed nieuws.
Volgens Marchionne heeft Lancia geen waarde meer op de internationale markt. "Zonder miljarden te investeren, kunnen we de geloofwaardigheid en het imago van het merk niet meer herstellen." En die miljarden zijn er niet, dus is besloten om het merk terug te trekken van de internationale markt en voortaan alleen de Ypsilon in eigen land te voeren.
Daarmee komt dus ook een eind aan de tamelijk curieuze constructie waarbij oude modellen van Chrysler werden gerebadged; het blijft toch een beetje vreemd om die grote, logge 300C’s met een Lancia-logo te zien rijden.
Maar hoe pijnlijk ook, het einde van Lancia betekent tegelijkertijd meer focus (en vooral meer budget) voor Alfa Romeo, dat vandaag de dag nog maar drie auto’s in het gamma heeft. Daar moet nu dus snel verandering in gaan komen. Wat dat betreft is het gezegde ‘de één z’n dood is de ander z’n brood’ hier uitstekend op z’n plaats.

dan maar een vrolijkere noot,
Wie gaat er nog meer naar Viva Italia??


.. maar dit keer dus met de Fiat
Voor de rest zijn er naast de Alfa Romeo's, Maserati's, (la) Ferrari's, Lamborghini's, Pagani's .. dit jaar ook Veyron's, Mustangs, Porsche's, en niet te vergeten de McLaren P1

[ Voor 15% gewijzigd door Alfa Novanta op 04-06-2014 23:02 ]
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
Een Delta Integrale of een Thesis lijkt me wel wat
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Verwijderd
Zoek maar eens een goeie Thesis.... die zijn zeldzaam. Ik heb er een tijdje over nagedacht, een hoop bezichtigt, maar wat een ondingen. De storingen vliegen je om de oren, en om dat te voorkomen is er gewoon veel te veel onderhoud nodig. Jammer. Want wat een comfort en uitstraling.nero355 schreef op woensdag 04 juni 2014 @ 23:05:
Hmm... zou het een goed idee zijn om nu nog effe snel een Lancia te kopen in de hoop dat die ooit als zeldzaam exemplaar heel veel waard wordt ?
Een Delta Integrale of een Thesis lijkt me wel wat
De mijne hou ik lekker nog een tijdje. Was ik toch al van plan, maar nu helemaal. Wil er ook nog wel een keer een Fulvia Coupé bij misschien. Over bijzondere techniek gesproken
Viva Italia ga ik niet heen. Dat hele supercar verhaal vind ik maar raar. Noem het dan niet Viva Italia als je ook Mercedessen en zo gaat toelaten.
[ Voor 8% gewijzigd door BeQuietAndDrive op 05-06-2014 11:33 ]
20 x 310 Wp = 6.200 Wp @ SMA op zuid | PVOutput.org
Heeft ook een computer!
Ze zijn in elk geval overpriced, want geen pk'tje meer dan een 16V
[ Voor 15% gewijzigd door BeQuietAndDrive op 16-06-2014 10:43 ]
20 x 310 Wp = 6.200 Wp @ SMA op zuid | PVOutput.org
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
453 wegenbelasting per kwartaal
110 euro verzekering per maand
verbruik is 1 op 16
Ik heb geen flauw benul waar ik moet gaan zoeken als er iets fout zit en alleen het idee al aan turbo's en op hol slaande diesels krijgen ik kippevel. Doe mij maar benzine / lpg, lekker toeren draaien!
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
Verwijderd
@Intelligo; Je reed die Vel Satis toch niet meer?
[ Voor 48% gewijzigd door KillaZ op 18-06-2014 13:59 ]
K to the KillaZ
Verwijderd
Ha, is het weer voorbij met de Clio RS?KillaZ schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 13:58:
Gewoon EGR afdoppen, weg laten schrijven en je hebt geen last meer van je turbo.
@Intelligo; Je reed die Vel Satis toch niet meer?Of is dit de Jag? Anyway, mocht jij ooit nog een nette 166 tegenkomen weet je mij te vinden
Nee, 't is nu een S 320 CDI (ja, met van die hele foute AMG velgen). Maar die gaat er binnenkort ivm samenwonen ook weer uit denk ik. Moet weer een benzinemonstertje hebben nu ik niet meer steeds naar Alkmaar hoef af te reizen
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 18-06-2014 14:25 ]
Wat was er nou uiteindelijk met de bak aan de hand?
Neuh, maar ik mis de 166 gewoonVerwijderd schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 14:25:
[...]
Ha, is het weer voorbij met de Clio RS?
Nee, 't is nu een S 320 CDI (ja, met van die hele foute AMG velgen). Maar die gaat er binnenkort ivm samenwonen ook weer uit denk ik. Moet weer een benzinemonstertje hebben nu ik niet meer steeds naar Alkmaar hoef af te reizen
K to the KillaZ
Mocht je een GT JTD willen inruilenk0ewl schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 13:21:
159 is duur...
453 wegenbelasting per kwartaal
110 euro verzekering per maand
verbruik is 1 op 16
Ik heb geen flauw benul waar ik moet gaan zoeken als er iets fout zit en alleen het idee al aan turbo's en op hol slaande diesels krijgen ik kippevel. Doe mij maar benzine / lpg, lekker toeren draaien!
XXXVI
Qua verzekering, tsjah, da's zoals hierboven genoemd is i.d.d. persoonlijk. Ik betaal 300,- per jaar. Wat dat betreft gaat een andere auto daar denk ik niet zo heel veel aan toe of af doen. Blijft een persoonlijk ding.
Heb je nog weer wat anders op het oog? Weer een AR of toch nog eens neuzen bij BMW?
BMW 535D
Verwijderd
Echt nette 166's beginnen volgens mij schaars te worden. Vond die Zender die ik had wel een plaatje, zeker na reparatie. Als ik nog eens zo iets.... Of een Brera 200pk jtd met rood/beige interieur...

Aan de ene kant is het jammer dat ik destijds die bij Ed niet heb gekocht. Was een 3.0 met GTA vliegwiel en volgens mij zelfs Q2 dif. Daarnaast kachelradiator vervangen, de D-riem 2 maanden oud en alle draagarmen rondom al gehad.
Dan heb je 3 jaar rijplezier in een heerlijke cruizer.
K to the KillaZ
Lagers stuk in de bak. De befaamde M32 bak problemen. Uiteindelijk nieuwe lagers laten plaatsen en problemen zijn opgelost. Toen nog even een nieuwe distributieriem en waterpomp laten plaatsen en wat kleine dingen vervangen. Rijdt prima nu.thijszor schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 14:31:
[...]
Wat was er nou uiteindelijk met de bak aan de hand?
Aankomend weekend gaat de airco nagekeken worden op lekken en dan wordt die ook opnieuw gevuld en er moet even een nieuwe multiriem op. Die was toen niet voorradig en de distributieriem moest echt vervangen.
Daarnaast moet mijn Spider morgen voor de APK. Ben benieuwd, want de dorpels zijn behoorlijk rot. Al druk centen aan het sparen om hem op te knappen. Maar vrouw is zwanger, dus dat zal wel behoorlijk impact hebben.
De verzekering is all-risk, dat maakt het wel duur natuurlijk. Zou ik nu ook niet meer doen, maar toen hadden we gewoon simpelweg geen geld om per direct wat anders aan te schaffen mocht het mis gaan. Nu gelukkig wel weer.Harry schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 17:19:
Mjah, 't gewicht van de 159 was voor mij ook de reden om geen 159 te nemen (op diesel of gas, benzine kan hoe dan ook niet uit).
Qua verzekering, tsjah, da's zoals hierboven genoemd is i.d.d. persoonlijk. Ik betaal 300,- per jaar. Wat dat betreft gaat een andere auto daar denk ik niet zo heel veel aan toe of af doen. Blijft een persoonlijk ding.
Heb je nog weer wat anders op het oog? Weer een AR of toch nog eens neuzen bij BMW?
Het moet een station worden en wel op LPG. Als het aan mij ligt wordt het een mooie 156 facelift met V6.
[ Voor 34% gewijzigd door k0ewl op 19-06-2014 07:57 ]
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
K to the KillaZ
Lassen wil ik perse zelf doen. Mijn vader heeft een gereedschapswinkel en last al heel zijn leven. Geeft zo heel af en toe ook wel een lesdagje. Hij heeft al behoorlijk wat auto's van de eeuwige jachtvelden gered.KillaZ schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 07:56:
@K0ewl: Misschien eens kijken in het Mazda topic, daar is een vrij goedkope vakman die bij bosjes de MX-5 dorpels last.
Nu is het de bedoeling dat hij mij bijstaat in het repareren. Vind dat dat soort dingen je een hechtere band geven met je auto ipv het te laten doen.
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
Reed jij weer achter me vanavond op de waterlinieweg en a12?Verwijderd schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 14:25:
[...]
Ha, is het weer voorbij met de Clio RS?
Nee, 't is nu een S 320 CDI (ja, met van die hele foute AMG velgen). Maar die gaat er binnenkort ivm samenwonen ook weer uit denk ik. Moet weer een benzinemonstertje hebben nu ik niet meer steeds naar Alkmaar hoef af te reizen
Denk dat schadevrije jaren, leeftijd, woon omgeving en bm trede veel meer doen.k0ewl schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 07:52:
De verzekering is all-risk, dat maakt het wel duur natuurlijk. Zou ik nu ook niet meer doen, maar toen hadden we gewoon simpelweg geen geld om per direct wat anders aan te schaffen mocht het mis gaan. Nu gelukkig wel weer.
All-risk zou ik met 25.000km per jaar namelijk net geen 500,- betalen (net even voor je opgezocht, ik heb de auto's i.d.d. WA+ verzekerd omdat dat voor ons voldoende is).
BMW 535D
Verwijderd
Dat heeft u goed gezien! En ik maar wachten tot je het gas in zou trappen om die mooie V6 roffel te horen...__1337__ schreef op zaterdag 21 juni 2014 @ 21:59:
[...]
Reed jij weer achter me vanavond op de waterlinieweg en a12?

Je had hem wel weer mooi opgepoetst!
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 22-06-2014 15:37 ]
[ Voor 25% gewijzigd door __1337__ op 22-06-2014 19:26 ]
Verwijderd
O joh, ben je verhuist. Dan wordt het zeker wat zeldzamer dat ik je daar tegen kom__1337__ schreef op zondag 22 juni 2014 @ 19:25:
Ik wou wel, maar ik blijf huiverig voor de trajectcontrole op de a12.... En het dametje voor me wist ook niet precies waar het gaspedaal zat. Wel de mooiste S-klasse rij je momenteel! Vind dat zo'n gave en tijdloze sloep :-). Zal ook wel best vooruit komen denk ik? Ha ja, dat poetsen zit wel snor, bij mijn nieuwe appartement in Houten staat de gtv voornamelijk binnen, dus glimmen als een spiegel wordt niet meer verpest door zandregens.
Meh, 't is een 3.2 6 cilinder Diesel. 200PK, maar wel 470nm koppel, maar hij moet dan ook wel 1800+ kilo meesleuren. Met een volle tank en mij erin zal dat de 2 ton best aantikken, dus echt een snelle jongen ist het niet (8,5s 0-100). Hij voelt in ieder geval niet heel snel, vooral heel soepel. Die airmatic/luchtvering is wel echt heerlijk. (zeker op die %$%# drempel hier in lunetten, tussen de busbanen in, je kent hem wel
Ik ben eigenlijk vooral verrast door zijn zuinigheid. Ik kwam natuurlijk uit die Renault Vel Satis 2.2DCI, en daar zoop ik gemiddeld toch 8,3 liter diesel per 100km mee op. Met de S haal ik met dezelfde ritten (werk en zeer regelmatig utrecht-maastricht en utrecht-alkmaar) 7 liter per 100km. Dus dat nadeel in wegenbelasting en verzekering verdien ik denk ik wel weer terug bij de pomp.
[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 22-06-2014 21:29 ]
Then again draagarmen op een Alfa ook niet
K to the KillaZ
Verwijderd
Tja.... Als ik een auto op dat soort dingen liet staan kan ik net zo goed meteen in een Dacia Logan duiken.KillaZ schreef op zondag 22 juni 2014 @ 22:23:
Ben je niet huiverig voor die airmatic? Zijn niet de meest betrouwbare units toch.
Then again draagarmen op een Alfa ook niet(al zijn die wel een stuk goedkoper)
Ik heb de Airmatic uitgebreid kunnen testen (weet ik veel hoe vaak naar beneden/boven, 2 dagen auto laten staan zonder starten, hij zakt niet in) en deze bleek uitstekend te functioneren. Zo is de gehele auto overigens in een zeer goede staat van onderhoud.
Technisch dan, uiterlijk heb ik er nog wel wat werk aan. Zo zat er aan de linker kant schade (heb er een nieuwe deur en voorscherm in gehangen) en heeft hij last van het befaamde ik-ben-een-dure-Mercedes-roestprobleem. Een 156-bodem is hard in vergelijking met de wielkasten van zo'n mormel.
Ongelofelijk dat ze dat soort staal durven gebruiken op een auto welke destijds een nieuwprijs had van bijna €100.000.
Verwijderd
Ja... iets met toeren denk ik. Heen en weer naar Maastricht met een zware rechtervoet (veel 120bij100 140bij120-30) leverde een verbruik van 6.4/100 op. Maar bij 140 doet ie ook net 2500 toeren, en bij overige snelheden (ook bij optrekken) komt ie zelden boven 2200 toeren. Max koppel heeft ie al beschikbaar bij 1800rpm.__1337__ schreef op zondag 22 juni 2014 @ 22:40:
Zo dat is voor zo'n dikke diesel inderdaad niet gek qua verbruik! Ik ken helaas al die takke drempels in Lunetten... Overigens ben ik er nog vaak te spotten omdat haar ouders er wonen en de mijne in Hoograven.
Om dan maar even heiligschennis te plegen, dit is m(zoals al eerder gewaarschuwd met mega-foute AMG velgen. Toch wel cool):

Hier had ie overigens nog wel schade (zoals te zien aan de ruit in het bestuurdersportier)
Om jullie ook een beetje gelukkig te maken, wat ik graag WIL rijden:

Dat in V6 Q4 uitvoering... Man.
CO2-uitstoot: 288 g/km
vermogen: 260 pk @ 62000 rpm
koppel: 322 Nm @ 4500 rpm
topsnelheid: 244 km/h
acceleratie 0-100: 7,2 s
verbruik gemiddeld: 1 op 8,2
pff .. dat gewicht

anders :wank
[ Voor 12% gewijzigd door Alfa Novanta op 22-06-2014 23:34 ]
My Youtube channel: Alfa Novanta
AMD Ryzen 7 5800X | ASRock X470 Taichi | 32GB Kingston HyperX Predator DDR4-3200 RGB | Gigabyte RTX3090 Gaming OC 24GB GDDR6 | Windows 10 x64 | HP Reverb G2
FTFY
Daarom : De Spider versie kopen!

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
Verwijderd
Die achterkant is pure porno....nero355 schreef op maandag 23 juni 2014 @ 00:25:
[...]
FTFY
Daarom : De Spider versie kopen!Die trouwens te klein is als je rond de 1,90 lang bent : Ik pas er dus niet in
![]()
Ik kwam er vorige week op de duitse snelweg een tegen in mat-gifgroen met witte velgen. Dat was ook wel heel gaaf.
Wel met een aantekening voor het roestprobleem en dat gaan we dan dus ook wel aanpakken.
De 159 heeft sinds zaterdag weer een nieuwe multiriem. Dat was echt een eitje met zo'n automatische spanner. De airco service die gepland stond afgelopen zaterdag is helaas doorgeschoven naar volgende week. De garage kwam er niet aan toe. Als dat ook gedaan is, dan is het eindelijk weer lekker fris in de auto.
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."