Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Dat ben ik eigenlijk nog niet tegengekomen met CP. Wat mij vooral irriteert is dat hij willekeurig wel of niet de film ophaalt en naar de doel bestemming verplaatst.OMX2000 schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 10:39:
Het zal hier natuurlijk al wel voorbij zijn gekomen. Maar het verbaast me steeds waarom Couchpotato wel een film goed vind en laat downloaden. Maar bij het verplaatsen opeens bedenkt dat het een andere film is, en de boel helemaal verkeerd renamed.
Verder is die imdb / moviemeter koppeling echt ideaal zeg!
J1nx, thnx voor de info, ik ga even kijken of ik er iets mee kan.j1nx schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 09:52:
[...]
Eigenlijk wil ik een export functie schrijven binnen spotweb zelf. Dan kan spotweb zelf via cron steeds zelf de spots exporteren als nzb. Dat kan ik dan terug geven aan de spotweb mensen. Het Q&D script heb ik al gedeelt in het spotweb topic. (Al is er al weer het een en adner veranderd/verbeterd)
Het importeren van de backlog nzb's is niet meer als een bash loop countertje, die alle gevonden nzb's naar een vaste import folder kopieerd zodat ik het newznab/admin/import script kan draaien met die directory als input.
Het Spotweb script ga ik even zoeken. Php kan ik niet zoveel mee, bash lukt me wel.
Wat is de reden dat je nzb's uit spotweb in Newznab zet, geen dubbele downloads willen doen, of vind Spotweb meer dan Newznab?
Ik zie waar het bij Ghostbusters II mis bij ging. Hij downloadde een 0000.mts, die in de volgende mappenstructuur zat :Joster schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 10:43:
[...]
Dat ben ik eigenlijk nog niet tegengekomen met CP. Wat mij vooral irriteert is dat hij willekeurig wel of niet de film ophaalt en naar de doel bestemming verplaatst.
Verder is die imdb / moviemeter koppeling echt ideaal zeg!
Ghostbusters II - Pittis AVCHD1080p Ger Eng/BDMV/STREAM/00002.m2ts
Daar maakte hij de film Streamers van, waarschijnlijk door de bovenliggende "STREAM" map te parsen.
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Compleetheid.cisqo schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 10:53:
[...]
Wat is de reden dat je nzb's uit spotweb in Newznab zet, geen dubbele downloads willen doen, of vind Spotweb meer dan Newznab?
Newznab indexeerd de nieuwsgroepen en op basis van regular expressies op de post titles, kijkt hij dan of hij die kan matchen met een film of tv serie inclusief kwaliteits eisen.
Wij nederlanders zijn eikels en posten bestanden bijvoorbeeld met de naam; "Rode Provincie" i.p.v. "Red State". Je begrijpt natuurlijk wel dat die post nooit en te nimmer door zoek machines zoals newznab opgepikt gaat worden.
Met Spotnet heet dat ding nog steeds "Rode Provincie", maar aangezien ze de spot goed willen aanmelden, geven ze de titel in spotnet wel netjes aan zoals het moet; "Red State 2011 720p AC3 DD5.1".
Newznab kan NZB's importeren en dan die files uitlezen en alle binaries alsnog verwerken. Standaard kijkt hij dan weer naar de binaries en probeerd hij die te matchen, echter kan je dus ook zeggen dat hij de NZB filenaam als de titel voor de regular expressie moet gebruiken.
Ik laat dus de ge-exporteerde NZB's vanuit spotweb opslaan als "Spot titel.nzb" Wat in bovenstaande voorbeeld een "Red State 2011 720p AC3 DD5.1.nzb" opleverd.
Newznab importeerd die binaries (Rode Provincie) en matched die binaries met de film Red State en zet hem weg als HD.
Dit werkt natuurlijk maar voor een bepaald gedeelte van de spots, want helaas zijn er nog steeds veelste veel mensen die er een zooitje van maken op spotnet/usenet.
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
Jep. Ik download eigenlijk helemaal geen subs via CP of SB. Ik haat die dingen, en in het geval ik met het vrouwtje iets kijk, dan trek ik hem snel even via XBMC binnen.Mar2zz schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 13:08:
xbmc subtitles! mooie achtervang toch?
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
mars@XBMC:~$ subliminal -C -l nl -l en --cache-dir=/home/mars/subliminal/cache -p BierDopje "/home/mars/Disk2/TVShows/Breaking Bad" ************************************************** Downloaded 2 subtitles nl - /home/mars/Disk2/TVShows/Breaking Bad/Season 04/breaking.bad.s04e13.hdtv.xvid-fqm.srt nl - /home/mars/Disk2/TVShows/Breaking Bad/Season 04/Breaking.Bad.S04E12.HDTV.XviD-ASAP.srt **************************************************
Zie je gelijk wat je in je scriptje moet zetten toch? (die van periscope werkt er prima voor, alleen vervang je periscope met subliminal)
Ik heb even wat testjes gedaan, maar het lijkt erop dat je subliminal echt moet installeren, want python subliminal.py {commands} werkt bij helemaal niet.
Eerder in dit topic heb ik nog ergens installatieinstructies gegeven. volgens mij was het sudo apt-get python-setuptools en dan pip install subliminal. en dan kun je het starten met gewoon subliminal.
Op een synology heb je dat denk ik ook nodig, anders uitzoeken wat pip install precies doet met de files, want ik kan nergens path-verwijzingen vinden in de python files, anders zou het een simpele symlink naar /opt/bin zijn geweest (wat het misschien ook wel is, dat weet ik eigenlijk niet.
wil synology/Qnap-owner dit proberen? kan niets mee stuk.
1
| ln -s /pad/naar/subliminal/scripts/subliminal /opt/bin/subliminal |
[ Voor 36% gewijzigd door Mar2zz op 13-10-2011 14:46 ]
Dat werkt op mijn oude Xbox beestje helaas wat minder vloeiendj1nx schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 13:16:
[...]
Jep. Ik download eigenlijk helemaal geen subs via CP of SB. Ik haat die dingen, en in het geval ik met het vrouwtje iets kijk, dan trek ik hem snel even via XBMC binnen.
[ Voor 15% gewijzigd door Joster op 13-10-2011 15:24 ]
Hmm, werkt niet echt. Heb dit gedaan op m'n Synology:Mar2zz schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 13:29:
wil synology/Qnap-owner dit proberen? kan niets mee stuk.
code:
1 ln -s /pad/naar/subliminal/scripts/subliminal /opt/bin/subliminal
ln -s /usr/local/subliminal /opt/bin/subliminal
Maar ik krijg dit:
> subliminal/
-ash: subliminal/: Permission denied
'/usr/local/subliminal/python setup.py install' levert gekke syntax errors op met ipkg python25. (syntax errors, iets over 'as' en 'with' zijn reserved keywords, wellicht een python versieprobleem?)
Als ik het goed begrijp is die pip package manager nodig om twee extra packages te installeren. (guessit en beautifulsoup). Pip heb ik wel geinstalleerd gehad volgens de instructies van hiero (bovenaan de pagina), maar ook dan kom ik uiteindelijk uit op die compile errors.
pip install subliminal Requirement already satisfied: subliminal in /usr/local/lib/python2.6/dist-packages Requirement already satisfied: BeautifulSoup>=3.2.0 in /usr/local/lib/python2.6/dist-packages (from subliminal) Requirement already satisfied: guessit>=0.2 in /usr/local/lib/python2.6/dist-packages (from subliminal) Installing collected packages: BeautifulSoup, guessit, subliminal Successfully installed subliminal
Ipkg bevat ook de setuptools voor 2.6, maar ook daar zit ik met paden. Wellicht mis ik iets?
Vandaar mijn poging met 2.5 vanuit ipkg. Die wordt keurig voor je geconfigureerd in het pad e.d.
2.6 installeren vanuit ipkg levert niet diezelfde 'nette' configuratie van 2.5 op.
Volgens mij komen we nu op route 'trial/error/hacken', en ik ben nu ook weer niet zo'n linux crack dat ik me daar heel vertrouwd mee voel. Maar wellicht heb je nog een idee.
[ Voor 7% gewijzigd door rintje op 13-10-2011 20:25 . Reden: aanvulling setuptools ]
Hier word ik echt schijt ziek van bij Couch Potato zeg. Ik had om en nabij 40 films als zijnde snatched staan en daarvan heeft hij ongeveer de helft keurig afgehandeld middels post processing van Sab naar CP, maar de andere helft blijft gewoon staan in de complete folder van Sab. Categorieën en dus het aan te roepen script komen gewoon goed door..Joster schreef op donderdag 13 oktober 2011 @ 10:43:
[...]
Wat mij vooral irriteert is dat hij willekeurig wel of niet de film ophaalt en naar de doel bestemming verplaatst.
Het heeft weinig zin om deze gelijk te zetten qua interval check want na verloop van tijd loopt deze toch weer uit de pas.
Zo heb ik bv een interval van 6 uur echter na een dag zit hier al weer dik 30 min verschil tussen.
Mijn vermoeden is doordat de check van CP dusdanig lang duurt hij pas de timer reset als deze afgelopen is met als gevolg dat je elke keer zo'n 5 min uit de pas gaat lopen.
Voor de slaap stand van je Synology is dit in ieder geval niet zo gunstig dan aangezien je niet op de interval vertrouwen kunt.
[ Voor 13% gewijzigd door schumi2004 op 14-10-2011 14:23 ]
Maar maar als ik Manual Post-Processing doe dan wil Sickbeard de episodes niet overplaatsen naar de gewenste map? Mijn downloads gaan naar C:\Users\Naam\Downloads. En mijn TV map waar de downloads naar toe moeten worden verplaatst middels Manual Post-Processing staat ingesteld op C:\User\Naam\Mijn Videos\TV\
Kan iemand mij hier mee helpen?
alvast bedankt.
Ben de boel even aan het checken en als hij weer kan draaien zonder de server op 80+% CPU ussage te gooien dan meld ik het weer.
Verwacht een paar uur tot een dag ofzo.
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
Deze Sick-beard package biedt de volgende voordelen ten opzichte van het origineel van Zebulon:
1) Eenvoudige installatie van sickbeard met subliminal ondertitel support,
2) Correct functionerende auto update in sickbeard/subliminal. Deze zorgt er dus voor dat de ondertitel functionaliteit niet op magische wijze verdwenen is na het updaten.
Je kunt hem hier vinden.
Gebruik van deze package is uiteraard op eigen risico, zolang de voorraad strekt
Als ik bij sickbeard kijk dan krijg ik allemaal error's omdat hij, terwijl de mini in slaapstand staat, probeert te zoeken naar updates en dan kunnen de providers niet gevonden worden.
Kan ik dit omzeilen of instellen dat hij enkel snachts zoekt?
heb ik het bestand x264.py aangepast om mysterybin.com te gebruiken helaas loop ik tegen de volgende foutmelding aan
Something went wrong with searchAll: global name 're' is not defined
Iemand die ziet waarom de regular expression niet kan worden uitgevoerd?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
| from app.config.cplog import CPLog from app.lib.provider.yarr.base import torrentBase from imdb.parser.http.bsouplxml._bsoup import SoupStrainer, BeautifulSoup from urllib import quote_plus import time import urllib import urllib2 import re log = CPLog(__name__) class x264(torrentBase): """Provider for MysteryBin""" name = 'x264' searchUrl = 'http://www.mysterbin.com/search?q=%s&fytype=1&fsize=6' downloadUrl = 'http://www.mysterbin.com/nzb?c=%s' def __init__(self, config): log.info('Using Mystery Bin') self.config = config def conf(self, option): return self.config.get('x264', option) def enabled(self): return self.conf('enabled') and self.config.get('NZB', 'enabled') def find(self, movie, quality, type): results = [] if not self.enabled() or not self.isAvailable(self.searchUrl): return results url = self.searchUrl % quote_plus(self.toSearchString(movie.name + ' ' + quality)) log.info('Searching: %s' % url) data = urllib.urlopen(url) try: tables = SoupStrainer('table') html = BeautifulSoup(data, parseOnlyThese = tables) resultTable = html.find('table', attrs = {'class':'t'}) for result in resultTable.findAll('span', attrs = {'class':'cname'}): new = self.feedItem() a = result.find('a') id = re.search('(?<=detail\?c\=)\w+', a['href']) new.id = id.group(0) tags = re.compile('<[^<]+?>') new.name = tags.sub('', a) new.size = 9999 new.content = 'x264' new.type = 'nzb' new.url = self.downloadUrl % (new.id) new.date = time.time() new.score = self.calcScore(new, movie) if self.isCorrectMovie(new, movie, type): results.append(new) log.info('Found: %s' % new.name) return results except AttributeError: log.debug('No search results found.') def makeIgnoreString(self, type): return '' def getInfo(self, url): log.debug('Getting info: %s' % url) try: data = urllib2.urlopen(url, timeout = self.timeout).read() pass except IOError: log.error('Failed to open %s.' % url) return '' |
Kan je de bestaande sickbeard hier wel mee updaten?rintje schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 15:11:
Voor de geinteresseerden: ik heb een speciale versie gemaakt van Zebulon's sickbeard package die gebruik maakt van mijn github fork van sickbeard. Zoals eerder vermeld heb ik deze fork gemaakt om het auto updaten van Diaoul's sickbeard/subliminal branch te fixen. Eigenlijk wilde ik eerst deze fix laten pullen door Diaoul, maar dat laat wat op zich wachten..
Deze Sick-beard package biedt de volgende voordelen ten opzichte van het origineel van Zebulon:
1) Eenvoudige installatie van sickbeard met subliminal ondertitel support,
2) Correct functionerende auto update in sickbeard/subliminal. Deze zorgt er dus voor dat de ondertitel functionaliteit niet op magische wijze verdwenen is na het updaten.
Je kunt hem hier vinden.
Gebruik van deze package is uiteraard op eigen risico, zolang de voorraad strekten ik beloof geen support. Je kunt hem niet gebruiken naast een andere versie van de Zebulon Sickbeard package (verwacht ik).
UPDATE:j1nx schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 11:29:
Ik heb mijn newznab even uit de lucht gehaald. Ik heb een performance issue met mysqld. Waarschijnlijk ergens een currupte tabel ofzo.
Ben de boel even aan het checken en als hij weer kan draaien zonder de server op 80+% CPU ussage te gooien dan meld ik het weer.
Verwacht een paar uur tot een dag ofzo.
Er is helemaal niets mis met de database. Ben gewoon met me neus op de feiten gedrukt. De machine kan het niet aan. Het is een ouder beestje, met maar 1 core en 1GB memory en dat word nu tot over zijn oren gebruikt.
Heb hem weer aangeslingerd. Met wat getweakte settings. Kijken hoe het gaat. Geld om zo even een andere server neer te zetten is er niet, dus hopen dat het nog even lukt.
EDIT:
Goed nieuws. Het lijkt voornamelijk aan de spotweb database te liggen
[ Voor 4% gewijzigd door j1nx op 15-10-2011 19:44 ]
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
Niet geprobeerd eigenlijk. Ik zou in ieder geval de config.ini even backuppen. Dan heb je het belangrijkste achter de hand mocht het misgaan.. Je shows kun je redelijk makkelijk terug halen met 'add existing show'.schumi2004 schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 18:12:
[...]
Kan je de bestaande sickbeard hier wel mee updaten?
Het lijkt te werken, na pakket bijgewerkt te hebben direct ge-update.rintje schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 20:16:
[...]
Niet geprobeerd eigenlijk. Ik zou in ieder geval de config.ini even backuppen. Dan heb je het belangrijkste achter de hand mocht het misgaan.. Je shows kun je redelijk makkelijk terug halen met 'add existing show'.
Subtitles enabled echter zie ik nog geen subtitles icoontje bij mijn shows maar dat komt wel goed denk. Scheelt als ik bij de show ook subs aan zet
Belangrijkste is dat het gewoon blijft werken
Kan overigens in de config.ini geen search interval van de subs vinden dus zal wel hardcoded zijn denk ik.
[ Voor 12% gewijzigd door schumi2004 op 16-10-2011 12:58 ]
Ik doneer graagj1nx schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 18:14:
[...]
\ Geld om zo even een andere server neer te zetten is er niet, dus hopen dat het nog even lukt.
\
Ik heb hier https://github.com/midget...eard/providers/newzbin.py in de source zitten zoeken, maar kan de "cat": '5040,5030' regel nergens vinden. Zit ik verkeerd te zoeken?Intru schreef op maandag 10 oktober 2011 @ 13:16:
[...]
Ik heb eventjes snel gekeken (draait zelf de Linux versie), maar het lijkt erop dat de Windows versie van SB compiled python files gebruikt (.pyo). De provider files zijn terug te vinden in lib\sickbeard.zip\sickbeard\providers\. Helaas kan je die compiled files niet 1-2-3 aanpassen.
Wat je zou kunnen doen is de originele newzbin.py ergens downloaden, aanpassen aan je wensen, en dan omzetten naar newzbin.pyo.
[ Voor 100% gewijzigd door tweakG5 op 16-10-2011 17:59 ]
Dat zou een oplossing kunnen zijn ja, maar dan heb ik wel wat meer donaties nodig
Ik heb de performance issues kunnen herleiden naar de spotweb database, maar niet kunnen fixen. Daarom die maar weg gegooid en die ben ik nu opnieuw aan het opbouwen. Kijken of het dan wat beter gaat.
De newznab server is al wel weer in de lucht. Momenteel draaid de load weer tussen de 1.0 en 1.5, wat natuurlijk al te hoog is voor 1 core, maar dat is het nu eenmaal.
Het is in ieder geval niet meer de load van ver boven de 60
We zullen het zien in de aankomende dagen.
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
Bedankt! Daar heb ik het wel gevonden en aangepast. Het compileren van newzab.py naar newzab.pyo lukt vervolgens alleen niet. Ik krijg de volgende melding:
1
2
3
4
5
| C:\>D:\Python\python.exe -O F:\newzab.py Traceback (most recent call last): File "F:\newzab.py", line 28, in <module> import sickbeard ImportError: No module named sickbeard |
Waarschijnlijk compile ik het bestand dus op de verkeerde locatie. Maar wat is de goede locatie?
[ Voor 1% gewijzigd door martynvs op 16-10-2011 15:00 . Reden: typo ]
Top!schumi2004 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 12:48:
[...]
Het lijkt te werken, na pakket bijgewerkt te hebben direct ge-update.
Subtitles enabled echter zie ik nog geen subtitles icoontje bij mijn shows maar dat komt wel goed denk. Scheelt als ik bij de show ook subs aan zet
Belangrijkste is dat het gewoon blijft werken
Kan overigens in de config.ini geen search interval van de subs vinden dus zal wel hardcoded zijn denk ik.
M'n volgende project is subliminal wat aanpassen zodat ie gebruik kan maken van de TVDB id's die sickbeard gebruikt. Daarmee kan je om het zoeken van shows op basis van de naam heen, want dat is volgens mij de zwakke schakel bij de bierdopje plugin. Mijn gok is dat ondertitels voor lastige shownamen zoals Grey's Anatomy dan ook gevonden gaan worden.
Dit alles trouwens in een aparte branch, dus dit zal geen effect mogen hebben op mijn Zebulon package editie.
Ik denk dat je PYTHONPATH environment variabele niet goed staat. Deze kun je denk ik ook wel opgeven aan python.exe. Dit path zal in ieder geval de sickbeard root map moeten bevatten.martynvs schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 14:59:
[...]
Bedankt! Daar heb ik het wel gevonden en aangepast. Het compileren van newzab.py naar newzab.pyo lukt vervolgens alleen niet. Ik krijg de volgende melding:
code:
1 2 3 4 5 C:\>D:\Python\python.exe -O F:\newzab.py Traceback (most recent call last): File "F:\newzab.py", line 28, in <module> import sickbeard ImportError: No module named sickbeard
Waarschijnlijk compile ik het bestand dus op de verkeerde locatie. Maar wat is de goede locatie?
Ik heb de aangepaste newzab.py in mijn sickbeard installatie root gezet, maar dat levert dezelfde error op:rintje schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 15:55:
[...]
Ik denk dat je PYTHONPATH environment variabele niet goed staat. Deze kun je denk ik ook wel opgeven aan python.exe. Dit path zal in ieder geval de sickbeard root map moeten bevatten.
1
2
3
4
5
6
| C:\Program Files (x86)\SickBeard-win32-alpha-build489>c:\python27\python.exe -O newzab.py Traceback (most recent call last): File "newzab.py", line 28, in <module> import sickbeard ImportError: No module named sickbeard |
Zoals je zelf zei, staat newzab.pyo in een zip file. Zou het daar fout kunnen gaan? Moet ik hem op de een of andere manier binnen een zipfile compilen?
Sorry, dat was [url]Intru[/url] idd. Ik zal set PYTHONPATH proberen. Bedankt voor de hulp!rintje schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 16:44:
Ik denk dat je mij verward hebt met iemand anders. Van het zipfile verhaal weet ik verder weinig af. Wat ik wel weet is dat je PYHTONPATH goed ingesteld moet zijn om 'no module named' meldingen te verhelpen, daar helpt het in de root zetten van het newznab.py niet bij. Dus om te beginnen ff 'set PYTHONPATH=path/to/sickbeard/' doen.
check de logs?tweakG5 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 17:59:
Ik heb nu couchpotato opgezet en http://nzb.su/ bij providers neergezet samen met de API key. Ik heb toen wat films in de wantedlijst gezet en Sabnzbd opgestart en de apikey in couchpotato gezet maar hij gaat de films niet downloaden. Wat doe ik nou verkeerd?
you had me at EHLO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
| 18:38:38 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Immortals. 18:38:37 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1322780400, u'expires': 1319367173, u'theater': 1311890400, u'bluray': True} 18:38:37 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Hall Pass. 18:38:36 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1304978400, u'expires': 1319368801, u'theater': 1295564400, u'bluray': True} 18:38:36 ERROR [lib.provider.movie.search] Search failed for "Grayskull", no TheMovieDB id. 18:38:36 ERROR [.movie.sources.theMovieDb] Failed to open http://api.themoviedb.org/2.1/Movie.imdbLookup/en/xml//tt0427340. 18:38:35 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Gnomeo Juliet. 18:38:35 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1308002400, u'expires': 1319370522, u'theater': 1299798000, u'bluray': True} 18:38:35 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Beastly. 18:38:34 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Cowboys Aliens. 18:38:34 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Arthur. 18:38:34 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1260831600, u'expires': 1319367713, u'theater': 1244152800, u'bluray': True} 18:38:34 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Conan the Barbarian. 18:38:33 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Apollo 18. 18:38:33 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Bridesmaids. 18:38:33 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1323126000, u'expires': 1319367167, u'theater': 1306360800, u'bluray': True} 18:38:32 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Battle: Los Angeles. 18:38:32 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319367175, u'theater': 1314914400, u'bluray': False} 18:38:32 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Bad Teacher. 18:38:31 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1317679200, u'expires': 1319367256, u'theater': 1302818400, u'bluray': True} 18:38:30 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1317679200, u'expires': 1319367251, u'theater': 1304028000, u'bluray': True} 18:38:29 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319367170, u'theater': 1313704800, u'bluray': False} 18:38:28 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1321916400, u'expires': 1319367172, u'theater': 1307656800, u'bluray': True} |
en de rest:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
| 18:39:10 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1318989867, u'theater': 0, u'bluray': False} 18:39:09 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1305583200, u'expires': 1319680301, u'theater': 1297983600, u'bluray': True} 18:39:08 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1323126000, u'expires': 1319367165, u'theater': 1308261600, u'bluray': True} 18:39:06 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1318888800, u'expires': 1319367412, u'theater': 1308866400, u'bluray': True} 18:39:05 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1310421600, u'expires': 1319368033, u'theater': 1299711600, u'bluray': True} 18:39:04 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1308002400, u'expires': 1319367601, u'theater': 1298588400, u'bluray': True} 18:39:03 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1314050400, u'expires': 1319367284, u'theater': 1307656800, u'bluray': True} 18:39:02 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1312840800, u'expires': 1319367943, u'theater': 1302213600, u'bluray': True} 18:39:02 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Getting RSS from cache: tt0480687-2040. 18:39:01 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1311631200, u'expires': 1319367937, u'theater': 1301608800, u'bluray': True} 18:39:00 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1306188000, u'expires': 1319367493, u'theater': 1297378800, u'bluray': True} 18:38:59 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1305583200, u'expires': 1319368219, u'theater': 1296774000, u'bluray': True} 18:38:58 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319367169, u'theater': 1312495200, u'bluray': False} 18:38:57 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1304373600, u'expires': 1319367376, u'theater': 1294959600, u'bluray': True} 18:38:56 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1310680800, u'expires': 1319370117, u'theater': 1302213600, u'bluray': True} 18:38:55 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1316469600, u'expires': 1319367226, u'theater': 1305237600, u'bluray': True} 18:38:54 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319367233, u'theater': 1324422000, u'bluray': False} 18:38:52 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319370283, u'theater': 1301608800, u'bluray': False} 18:38:52 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:52 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=1253864&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:52 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:51 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1308607200, u'expires': 1319369094, u'theater': 1297983600, u'bluray': True} 18:38:51 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=0480687&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:51 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:51 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=0377981&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:51 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:51 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=0409847&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:50 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1312840800, u'expires': 1319368346, u'theater': 1300402800, u'bluray': True} 18:38:49 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1305583200, u'expires': 1319367666, u'theater': 1296169200, u'bluray': True} 18:38:48 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1308607200, u'expires': 1319367598, u'theater': 1299193200, u'bluray': True} 18:38:47 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319367332, u'theater': 1320966000, u'bluray': False} 18:38:46 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1318954369, u'theater': 0, u'bluray': False} 18:38:45 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1307397600, u'expires': 1319369088, u'theater': 1296774000, u'bluray': True} 18:38:44 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1309212000, u'expires': 1319370104, u'theater': 1299193200, u'bluray': True} 18:38:43 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 0, u'expires': 1319367229, u'theater': 1319148000, u'bluray': False} 18:38:42 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Fast Five. 18:38:42 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1308002400, u'expires': 1319368167, u'theater': 1299798000, u'bluray': True} 18:38:41 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:41 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1323126000, u'expires': 1319367170, u'theater': 1311890400, u'bluray': True} 18:38:40 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=1411704&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:40 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:40 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=0427340&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:40 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:40 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=1596343&apikey=&extended=1&cat=2040 18:38:40 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:39 INFO [ app.lib.cron.eta] Found ETA: {u'dvd': 1311026400, u'expires': 1319367859, u'theater': 1299193200, u'bluray': True} 18:38:39 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=0816462&apikey=b453f98&extended=1&cat=2040 18:38:39 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:39 INFO [lib.provider.movie.search] Getting extra movie info for Hop. 18:38:39 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=1152398&apikey=&extende=1&cat=2040 18:38:39 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. syntax error: line 1, column 0 18:38:39 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: http://nzb.su/ /api?t=movie&imdbid=1284575&apikey=&extended=1&c |
[ Voor 57% gewijzigd door tweakG5 op 16-10-2011 20:58 ]
Kijk nog eens goed bij de searchproviders of je het domein nzb.su wel goed hebt ingevoerd.
[ Voor 3% gewijzigd door job op 16-10-2011 19:19 ]
Probeer NZB op te halen van http://nzb.su/api?t=get&i...pikey=*******************
En kan ik de kwaliteit van de video's aanpassen? Want ze staan er nu allemaal in als 1080p ipv 720p
[ Voor 29% gewijzigd door tweakG5 op 16-10-2011 20:57 ]
Ik zou dat ff weghalen, die api key is aan je NZB.su account gebonden en derhalve uniek..tweakG5 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 20:52:
Ok er zat inderdaad een fout in nu krijg ik dit bij sabnzbd:
Probeer NZB op te halen van http://nzb.su/api?t=get&i...f11eec9df475c67f0&apikey=
Ik stel voor dat je eerst even zelf wat gaat neuzen in de instellingen voor je je vraag hier neerplempt. Die instelling is namelijk gemakkelijk te vinden.tweakG5 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 20:52:
En kan ik de kwaliteit van de video's aanpassen? Want ze staan er nu allemaal in als 1080p ipv 720p
Ik weet dat je dat kan instellen maar ik heb nu in mijn lijsten 40 films staan en het is nogal verveld om die nu allemaal naar 1080 te moeten zetten want dat duurt ff. Daarom de vraag of het op een of andere manier tegelijk kan.Zinu schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 21:49:
[...]
Ik stel voor dat je eerst even zelf wat gaat neuzen in de instellingen voor je je vraag hier neerplempt. Die instelling is namelijk gemakkelijk te vinden.
Verwijderd
tweakG5 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 20:52:
Ok er zat inderdaad een fout in nu krijg ik dit bij sabnzbd:
Probeer NZB op te halen van http://nzb.su/api?t=get&i...pikey=*******************
En kan ik de kwaliteit van de video's aanpassen? Want ze staan er nu allemaal in als 1080p ipv 720p
Misschien moet je eerst voor jezelf even vaststellen wat je precies wilt, want je spreekt jezelf tegentweakG5 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 22:49:
[...]
Ik weet dat je dat kan instellen maar ik heb nu in mijn lijsten 40 films staan en het is nogal verveld om die nu allemaal naar 1080 te moeten zetten want dat duurt ff. Daarom de vraag of het op een of andere manier tegelijk kan.
Zal toch moeten. Er is op dit moment geen manier om de kwaliteit van een reeds ingeladen film te wijzigen. Je moet dan toch echt de film opnieuw toevoegen.tweakG5 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 22:49:
[...]
Ik weet dat je dat kan instellen maar ik heb nu in mijn lijsten 40 films staan en het is nogal verveld om die nu allemaal naar 1080 te moeten zetten want dat duurt ff. Daarom de vraag of het op een of andere manier tegelijk kan.
Mijn Films en TV Series, Games en Muziek.
Iemand een idee wat het zou kunnen zijn?
Vreemd, probleem lijkt zich vanzelf ineens opgelost te hebben.
[ Voor 9% gewijzigd door schumi2004 op 17-10-2011 08:46 ]
Verwijderd
configuratie ipv6 al gechecked?schumi2004 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 08:28:
Ik zit hier met een vreemd probleem nu. Gisteren een pwer issue gehad met mijn Synology en deze is weer terug gekomen zonder problemen dacht ik maar nu kan SABnzbd geen connectie meer maken over IPv6, no route to host error's. Al diverse restarts gedaan van SABnzbd en fixed IP gezet etc maar hij wil gewoon niet.
Iemand een idee wat het zou kunnen zijn?
ping6 test al gedaan?
Toen ik deze checks op mijn desktop deed heb ik geconcludeerd dat het aan de tunnel provider moest liggen, heb tunnel afgesloten en weer op gebouwd en alles lijkt weer te werken.Verwijderd schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 08:47:
[...]
configuratie ipv6 al gechecked?
ping6 test al gedaan?
Je kunt toch aanvinken welke kwaliteit uiteindelijk als enige bewaard moet worden. Ik gok dat hij geen custom quality profile heeft gemaakt en daar ligt zijn oplossing.Zinu schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 23:17:
[...]
Zal toch moeten. Er is op dit moment geen manier om de kwaliteit van een reeds ingeladen film te wijzigen. Je moet dan toch echt de film opnieuw toevoegen.
Ik gebruik geen SABnzbd maar nzbget, dus de rss feed toevoegen gaat niet werken.
[ Voor 12% gewijzigd door Caveman op 17-10-2011 10:34 ]
I don't need to "Get a Life." I'm a Gamer. I 've lots of Lives !
Homeland doet het prima hier, vannacht is er ook automatisch weer een aflevering bijgekomen.Caveman schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:29:
Ik heb een paar series, die sickbeard niet oppikt, Homeland en Mythbusters. Van Mythbusters weet ik wel hoe het komt, er wordt een andere nummering van de afleveringen toegepast dan waar sickbeard zijn info ophaalt. Waarschijnlijk geldt dat ook voor Homeland. Is er een mogelijkheid om dat aan te passen?
Is Sickbeard wel bij met de meest recente serieinfo? Met name de Airdates?Caveman schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:29:
Ik heb een paar series, die sickbeard niet oppikt, Homeland en Mythbusters. Van Mythbusters weet ik wel hoe het komt, er wordt een andere nummering van de afleveringen toegepast dan waar sickbeard zijn info ophaalt. Waarschijnlijk geldt dat ook voor Homeland. Is er een mogelijkheid om dat aan te passen?
Ik gebruik geen SABnzbd maar nzbget, dus de rss feed toevoegen gaat niet werken.
Zonder deze datum wordt er niets gedownload,
Sickbeard werkt dit voor lopende shows bij om 3 uur in de nacht, draait het systeem dan?
Mja, weggegooid en opnieuw toegevoegd dat heeft geholpen.....GerardHenninger schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:30:
[...]
Homeland doet het prima hier, vannacht is er ook automatisch weer een aflevering bijgekomen.
De airdates zijn prima, alleen de info van Sickbeard zegt dat de Mythbusters met seizoen 10 zijn begonnen terwijl de nieuwe afleveringen verder gaan met seizoen 9. Sickbeard staat op mijn nasje en die draait altijdRudolfR schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:39:
[...]
Is Sickbeard wel bij met de meest recente serieinfo? Met name de Airdates?
Zonder deze datum wordt er niets gedownload,
Sickbeard werkt dit voor lopende shows bij om 3 uur in de nacht, draait het systeem dan?
[ Voor 49% gewijzigd door Caveman op 17-10-2011 10:43 ]
I don't need to "Get a Life." I'm a Gamer. I 've lots of Lives !
Verwijderd
HUH? Bij mij is ie toch echt nog steeds met seizoen 9 bezigCaveman schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:39:
[...]
De airdates zijn prima, alleen de info van Sickbeard zegt dat de Mythbusters met seizoen 10 zijn begonnen terwijl de nieuwe afleveringen verder gaan met seizoen 9. Sickbeard staat op mijn nasje en die draait altijd
Edit: sterker nog, waar SB de info vandaan haalt hier zegt hetzelfde.
[ Voor 25% gewijzigd door Verwijderd op 17-10-2011 10:48 ]
Hmm, kan er ook niets aan doen, maar zo ziet ie er bij mij uit:Verwijderd schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:46:
[...]
HUH? Bij mij is ie toch echt nog steeds met seizoen 9 bezig
Edit: sterker nog, waar SB de info vandaan haalt hier zegt hetzelfde.
@NightSpirit Force full update heb ik al verschillende keren gedaan, maar dat schijnt geen effect te hebben. Verwijderd en opnieuw toegevoegd helpt wel.... wel jammer ben ik alle info kwijt, maar goed.
[ Voor 22% gewijzigd door Caveman op 17-10-2011 11:33 ]
I don't need to "Get a Life." I'm a Gamer. I 've lots of Lives !
Verwijderd
Daar kun je wel wat aan doen, check maar de knopjes bovenin.Caveman schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:58:
[...]
Hmm, kan er ook niets aan doen, maar zo ziet ie er bij mij uit:
[afbeelding]
HOe kan het trouwens bij jou zijn dat alles rechts is uitgelijnt?Caveman schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:58:
[...]
Hmm, kan er ook niets aan doen, maar zo ziet ie er bij mij uit:
[afbeelding]
@NightSpirit Force full update heb ik al verschillende keren gedaan, maar dat schijnt geen effect te hebben. Verwijderd en opnieuw toegevoegd helpt wel.... wel jammer ben ik alle info kwijt, maar goed.
Geen idee, nooit op gelet. (misschien moet ik wel een keer updaten, heb ik al ff niet meer gedaanSenaxx schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 11:05:
[...]
HOe kan het trouwens bij jou zijn dat alles rechts is uitgelijnt?
I don't need to "Get a Life." I'm a Gamer. I 've lots of Lives !
Volgens een van de issues op github zit hier een gedachte achter:schumi2004 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 10:57:
Ik draai nu een dagje SB subliminal en het viel me op dat deze elk uur op subs controleert, zou dit aan te passen zijn?
Diaoul commented:
The major problem here will be as tester22 said: load.
Subtitles providers are doing that for free and downloading subtitles with subliminal doesn't help them (you don't see ads).
Maybe testers22's rule could be more elaborated:
If recent episode (< 2 day old): check for subtitles every max(x, 24) hours during 10 days Where x starts at 1 and double after a failed attempt.
If not recent episode: check once a day during 3 days
For example: check -> wait 1h -> check -> wait 2h -> check -> wait 4h -> check -> wait 8h -> check -> wait 16h -> check -> wait 24h -> check -> wait 24h -> ...
Maybe we could do x = x² instead of x = 2*x and start at 2h :
For example: check -> wait 2h -> check -> wait 4h -> check -> wait 16h -> wait 24h -> check -> wait 24h -> ...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
| IOError: [Errno 2] No such file or directory: u'/volume1/video/movie/The Exorcist (1973)/The Exorcist.mkv' with open(dst, 'wb') as fdst: File "/usr/local/python26/lib/python2.6/shutil.py", line 51, in copyfile copyfile(src, dst) File "/usr/local/python26/lib/python2.6/shutil.py", line 95, in copy2 copy2(src, real_dst) File "/usr/local/python26/lib/python2.6/shutil.py", line 260, in move shutil.move(old, dest) File "/usr/local/var/couchpotato/app/lib/cron/renamer.py", line 499, in _move if not _move(old, dest): File "/usr/local/var/couchpotato/app/lib/cron/renamer.py", line 376, in renameFiles finalDestination = self.renameFiles(movie) File "/usr/local/var/couchpotato/app/lib/cron/renamer.py", line 104, in doRename self.doRename() File "/usr/local/var/couchpotato/app/lib/cron/renamer.py", line 60, in run 11:31:06 ERROR [ app.lib.cron.renamer] Traceback (most recent call last): 11:31:06 ERROR [ app.lib.cron.renamer] !!Uncought exception in renamer thread. 11:31:06 INFO [ app.lib.cron.renamer] Moving file "/volume1/downloads/complete/movies/The Exorcist 1973 Extended Directors Cut 1080p BluRay x264 Japhson/japhson-theexorcistedc1080p.mkv" to /volume1/video/movie/The Exorcist (1973)/The Exorcist.mkv. 11:31:06 INFO [ app.lib.cron.renamer] Quality Old: 0, New 11190. 11:31:06 ERROR [ app.lib.cron.renamer] Failed changing permissions /volume1/video/movie/The Exorcist (1973) 11:31:06 INFO [ app.lib.cron.renamer] Creating directory /volume1/video/movie/The Exorcist (1973) 11:31:06 INFO [ app.lib.cron.renamer] Trying to find a home for: japhson-theexorcistedc1080p.mkv 11:31:06 INFO [ app.lib.library] Unable to fetch audio/video details for /volume1/downloads/complete/movies/Minority Report 2002 1080p BluRay x264 MELiTE/melite-myrp-1080p.mkv 11:31:06 INFO [ app.lib.library] Found movie via MovieQueue. 11:31:05 INFO [ app.lib.library] Unable to fetch audio/video details for /volume1/downloads/complete/movies/The Exorcist 1973 Extended Directors Cut 1080p BluRay x264 Japhson/japhson-theexorcistedc1080p.mkv 11:31:05 INFO [ app.lib.library] Found movie via MovieQueue. |
Voor zover ik weet heb ik de rechten wel goed ingesteld. De users voor CP en sab hebben lees/schrijf rechten in zowel de downloadmap als de videomap waar de film heen verplaatst dient te worden. Ook in sab heb ik de rechten op de map op 777 staan.
Het vreemde is dat hij als laatste zegt (dus bovenaan in de log): No such file or directory: u'/volume1/video/movie/The Exorcist (1973)/The Exorcist.mkv' terwijl de locatie is aangegeven zonder u'. Ik heb ook al geprobeerd dit opnieuw in te geven, maar hij blijft dezelfde foutmelding geven. Ik heb dit probleem met meerdere films, dit is gewoon een voorbeeld. Iemand een oplossing voor me?
Top man!rintje schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 20:16:
[...]
Niet geprobeerd eigenlijk. Ik zou in ieder geval de config.ini even backuppen. Dan heb je het belangrijkste achter de hand mocht het misgaan.. Je shows kun je redelijk makkelijk terug halen met 'add existing show'.
Al je instellingen staan gewoon in je config.ini toch? Dus dan is het een kwestie van config.ini back-uppen, huidige spk verwijderen, deze installeren, config.ini er bij zetten en je bestaande shows toevoegen. Right?
Dan moet ik hem alleen nog even los gaan gebruiken (van de blog van Mar2zz) t.b.v. films denk ik. Periscope is daar eigenlijk tot op heden nog beter voor.
[ Voor 13% gewijzigd door Joster op 17-10-2011 12:01 ]
Ik heb hem er gewoon overheen gedraaid, na install SB even updaten en klaar.Joster schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 11:55:
[...]
Top man!
Al je instellingen staan gewoon in je config.ini toch? Dus dan is het een kwestie van config.ini back-uppen, huidige spk verwijderen, deze installeren, config.ini er bij zetten en je bestaande shows toevoegen. Right?
Dan moet ik hem alleen nog even los gaan gebruiken (van de blog van Mar2zz) t.b.v. films denk ik. Periscope is daar eigenlijk tot op heden nog beter voor.
een aantal die hij wel in de downloadlijst heeft staan kan hij ook niet downloaden.
Dit staat er:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
| 2011-10-17 11:51:44,387 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=6285feeeedc49363153b2c96e6694dca&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:51:33,446 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=2986fcc2fd241aa2b45ed1437b4f75d3&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:51:21,614 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=e3509590173662eb121cb97894f788f9&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:51:09,616 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=07d7b47431ea81568cd07a2a4c44571e&apikey=fb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:58,963 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=57b667e0b93fc0ccbf6e51214892e5ea&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:50,269 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=f52cbb4b47de97feefe513161ff00c38&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:43,641 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=d9b910dabf52de0280e5c61c9fbaabf7&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:37,339 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=b22f02c9d58811c4767ccbc93674d509&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:30,689 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=a67f6eb2d19d8d8f7bf63192f46a3e64&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:24,599 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=b22f02c9d58811c4767ccbc93674d509&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:13,618 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=803ed8f73cfe410e0d91b09e13520296&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:50:02,920 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=a67f6eb2d19d8d8f7bf63192f46a3e64&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:49:51,506 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=53b5c6e58d4c9264c543cba86c2abc9b&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:45,575 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=1566299232692d6841791af67266992f&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:39,103 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=d6f94aa7512ae14dc47601464e4a2fe1&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:32,983 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=c33f249b2fd9a75d6ea44edfa0ec72e7&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:26,572 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=e05da6e0e6ecd20d0ade6b1aefa3a7b6&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:19,650 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=b7616f813a2254998abc9d8c16b69222&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:12,920 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=51bd1a6982ab29b512dde01e062b3fc8&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg 2011-10-17 11:41:05,108 WAARSCHUWING: NZB bestand api?t=get&id=6f2638bf64678a957a63fd7086c909a9&apikey=efb94d04607604531b453f98.nzb is leeg |
Misschien wel handig mijn usenet provider is XS usenet
2) Haal je api key even weg!
3) Toevallig de gratis variant van XSusenet?
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
1. nzb.suj1nx schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 15:14:
1) Welke nzbprovider?
2) Haal je api key even weg!
3) Toevallig de gratis variant van XSusenet?
2. apikey is maar een deel dus niet te kopiëren.
3. Nope betaalde versie 120Mbit.
Klopt het dat nog niemand dit script los foutloos heeft draaien, of kijk ik nu niet goed? Mij lukt het niet.
De stappen die ik genomen heb:
>cd /volume1/@appstore/ >git clone https://github.com/Diaoul/subliminal subliminal >cd subliminal >/opt/bin/python2.6 setup.py install "ImportError: No module named setuptools" >ipkg update >ipkg install py26-setuptools "Succesfully terminated" >/opt/bin/python2.6 setup.py install running install error: /opt/local/lib/python2.5/site-packages (in --site-dirs) is not on sys.path
Iemand die wel precies weet wat 'ie aan het doen is en verder kan helpen?
[edit]
Daarnaast zijn ook Beautifulsoup en guessit een vereiste. Die eerste is al aanwezig vanwege periscope, en de tweede zou deze git moeten zijn: git://gitorious.org/smewt/guessit.git
Maar beide heb ik nu ook alvast geïnstalleerd in @appstore.
[ Voor 12% gewijzigd door Mindwalker op 17-10-2011 17:58 ]
I know I'm dead on the surface, but I am screaming underneath
1) Plak de link eens in je browser. Wat is zegt de website zelf? Waarschijnlijk zit je al weer tegen je limiet aan. Standaard mag je er maar 20 per dag, dus een beetje testen, of in een keer een zooi film s/series erin, nekt je!tweakG5 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 16:46:
[...]
1. nzb.su
2. apikey is maar een deel dus niet te kopiëren.
3. Nope betaalde versie 120Mbit.
2) OK
3) OK Ik dacht gebruik te maken van de twee gratis 1MBit draadjes voor de headers voor spotweb of zo, maar is echt mega vaak timeouts
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.
Ik had dezelfde vraag uitstaan bij Mar2zz om ongeveer dezelfde reden. Ik wil wel graag gebruik maken van de Subliminal add in SB aangezien ik ook wel eens oudere series binnen haal, maar net als Dexter enzo kan je toch pas na x uur krijgen. Dus enerzijds ga ik op het moment van schrijven de .spk van Rintje installeren en anderzijds wil ook ik een cron met Subliminal inrichten.Mindwalker schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 16:55:
Iemand die wel precies weet wat 'ie aan het doen is en verder kan helpen?
Trouwens, nu zie ik dat je in een showoverzicht ook tegen sickbeard kunt zeggen dat hij voor een bepaalde aflevering moet zoeken op ondertitels. Is daar ook niet een job alla cronjob van te maken dan? Oh lekker scherp dat doet hij al, ieder uur maar liefst. Als dat maar gebeurt zoals Rintje aan geeft want anders gaat mijn NAS amper nog slapen.
Edit: krijg nu ineens een fout tussen sickbeard en Spotweb:
1
| 2011-10-17 17:26:30.245809 SEARCHQUEUE-BACKLOG-224061 :: Error trying to load Spotweb RSS feed: junk after document element: line 146, column 0 |
Nog nooit gehad, iemand die weet wat die inhoudt?
Edit2: krijg ook hetzelfde bij CouchPotato nu:
1
2
| 09:14:48 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. junk after document element: line 20, column 0 09:14:47 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: xxxxxxxxxxxx/spotweb/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx |
[ Voor 46% gewijzigd door Joster op 17-10-2011 18:41 ]
Je zit gewoon aan je gratis limiet per dag van nzb.su.tweakG5 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 16:46:
[...]
1. nzb.su
2. apikey is maar een deel dus niet te kopiëren.
3. Nope betaalde versie 120Mbit.
Pip install subliminal of pip26 install subliminal? Of wellicht /opt/bin/pip ofzoMindwalker schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 16:55:
Ik heb het topic doorzocht op alles wat met subliminal te maken heeft. Wil dit ook graag via cron éénmaal per dag draaien op een synology. Maar wel compleet los van sickbeard, zie voor mij geen toegevoegde waarde om direct na download op zoek te gaan naar een (nl) sub.
Klopt het dat nog niemand dit script los foutloos heeft draaien, of kijk ik nu niet goed? Mij lukt het niet.
De stappen die ik genomen heb:
>cd /volume1/@appstore/ >git clone https://github.com/Diaoul/subliminal subliminal >cd subliminal >/opt/bin/python2.6 setup.py install "ImportError: No module named setuptools" >ipkg update >ipkg install py26-setuptools "Succesfully terminated" >/opt/bin/python2.6 setup.py install running install error: /opt/local/lib/python2.5/site-packages (in --site-dirs) is not on sys.path
Iemand die wel precies weet wat 'ie aan het doen is en verder kan helpen?
[edit]
Daarnaast zijn ook Beautifulsoup en guessit een vereiste. Die eerste is al aanwezig vanwege periscope, en de tweede zou deze git moeten zijn: git://gitorious.org/smewt/guessit.git
Maar beide heb ik nu ook alvast geïnstalleerd in @appstore.
Ik had dit in eerste instantie ook gedaan maar nu Rintje hem heeft uitgebracht als .spk maak ik daar natuurlijk gebruik van. Hoe kan ik bovenstaande op een fatsoenlijke manier verwijderen, toch niet gewoon met rm -r ?0Burner0 schreef op zondag 09 oktober 2011 @ 21:28:
thnx
Heb dit gedaan en heb nu ook de TAB
# git clone -b subliminal https://github.com/Diaoul/Sick-Beard.git
# cd Sick-Beard
# python SickBeard.py
Ps.
Ik zie bij jouw niet staan:
There is a newer version available (or else you're ahead of master)— Update Now
Lag aan "$settings['enable_timing'] = false;" die op true stond. Na een tip van Nightspirit dat dat er voor zorgt dat je api dit mee geeft:Joster schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 17:24:
[...]
Edit: krijg nu ineens een fout tussen sickbeard en Spotweb:
code:
1 2011-10-17 17:26:30.245809 SEARCHQUEUE-BACKLOG-224061 :: Error trying to load Spotweb RSS feed: junk after document element: line 146, column 0
Nog nooit gehad, iemand die weet wat die inhoudt?
Edit2: krijg ook hetzelfde bij CouchPotato nu:
code:
1 2 09:14:48 ERROR [ app.lib.provider.rss] Error parsing RSS. junk after document element: line 20, column 0 09:14:47 INFO [ider.yarr.sources.newznab] Searching: xxxxxxxxxxxx/spotweb/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bleek uitzetten het euvel te verhelpen.
Edit: Ik heb nog wel een probleem in SickBeard waarvan ik denk dat het aan de .spk ligt. Wanneer ik onder config bij search providers een nieuwe provider aanmaak onder "Configure Custom Newznab Providers" (zoals Spotweb, J1nx, NZB.su) dan slaat hij die in eerste instantie wel juist op en komen ze ook tevoorschijn in de config.ini. Echter wanneer ik terug keer naar mijn search providers zijn ze verdwenen. Echter in de provider properties staan ze nog wel. Ze zijn nu niet te verwijderen (want dat doe je normaliter bij "Configure Custom Newznab Providers") of aan te passen. Ik snap niet waarom search providers binnen config niet alles letterlijk overneemt van de config.ini.
Na dat een eerste keer geconstateerd te hebben heb ik alles opnieuw aangemaakt met daarachter "1". Het resultaat was helaas hetzelfde.
Edit2: Dit is wel vaag hoor, nu ben ik een beetje heen en weer aan het gaan tussen mijn back-up config.ini, de nieuwe vanuit de .spk van Rintje en de search providers onder config en nu staan Spotweb, J1nx en NZB.su er ineens wel weer goed tussen. Echter krijg ik nu Sick Beard Index niet meer terug, ook al kopieer ik hetzelfde vanuit de oude naar de nieuwe config.ini.
Edit3: Het probleem lijkt nu opgelost. Na een hoop klooien met instellingen enzovoort en het terugzetten van mijn originele config.ini staan de search providers weer goed. Ook de ondertitels staan nu aan en worden netjes gesynchroniseerd dan wel gedownload.
Edit4: Hoe gaan jullie om met Nederlandse series die op de providers ook Nederlands vermeld staan? Zoals bijvoorbeeld deze:
1
| Unable to parse the filename xxxxxxxx seizoen 1 afl 5 into a valid episode |
Ik krijg dit terug en hij begint dan dus niet terwijl het wel gewoon op degene lijkt die ik moet hebben zeg maar.
[ Voor 62% gewijzigd door Joster op 17-10-2011 20:45 ]
Laat ik voorop stellen dat dit niet mijn kennisgebied is, maar ik geef het een gooiMar2zz schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 18:26:
[...]
Pip install subliminal of pip26 install subliminal? Of wellicht /opt/bin/pip ofzo
Setuptool voor python2.6 en daarna pip geïnstalleerd, en je commando uitgevoerd vanuit de subliminal dir.
> /opt/local/bin/pip install subliminal Downloading/unpacking subliminal Downloading subliminal-1.0b3.tar.gz Running setup.py egg_info for package subliminal file subliminal.py (for module subliminal) not found < Downloading/unpacking BeautifulSoup>=3.2.0 (from subliminal) Downloading BeautifulSoup-3.2.0.tar.gz Running setup.py egg_info for package BeautifulSoup Downloading/unpacking guessit>=0.2 (from subliminal) Downloading guessit-0.2.tar.gz Running setup.py egg_info for package guessit Installing collected packages: subliminal, BeautifulSoup, guessit Running setup.py install for subliminal file subliminal.py (for module subliminal) not found < file subliminal.py (for module subliminal) not found < changing mode of build/scripts-2.6/subliminal from 644 to 755 file subliminal.py (for module subliminal) not found changing mode of /opt/local/bin/subliminal to 755 file subliminal.py (for module subliminal) not found < Running setup.py install for BeautifulSoup Running setup.py install for guessit Successfully installed subliminal BeautifulSoup guessit Cleaning up...
Gaat niet helemaal goed naar mijn idee, zie de regels afgesloten met <
Commando "/opt/local/bin/subliminal" geeft:
Traceback (most recent call last): File "/opt/local/bin/subliminal", line 24, in <module> import argparse ImportError: No module named argparse
Aangezien ik maar vaag een idee heb van waar ik mee bezig ben, ga ik even aan de kant voor iemand die het wel allemaal lukt

I know I'm dead on the surface, but I am screaming underneath
vervang het bestand app/lib/provider/yarr/sources/x264.py door
http://pastebin.com/Fm6nrPmD
[ Voor 4% gewijzigd door Eiland op 17-10-2011 21:14 ]
Is je directorystructuur in de map subliminal hetzelfde als dit?Mindwalker schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 20:37:
[...]
Laat ik voorop stellen dat dit niet mijn kennisgebied is, maar ik geef het een gooi![]()
Setuptool voor python2.6 en daarna pip geïnstalleerd, en je commando uitgevoerd vanuit de subliminal dir.
Gaat niet helemaal goed naar mijn idee, zie de regels afgesloten met <
Commando "/opt/local/bin/subliminal" geeft:
Traceback (most recent call last): File "/opt/local/bin/subliminal", line 24, in <module> import argparse ImportError: No module named argparse
Aangezien ik maar vaag een idee heb van waar ik mee bezig ben, ga ik even aan de kant voor iemand die het wel allemaal lukt
mars@XBMC:~/subliminal$ ls ** README.md setup.py build: cache: bierdopje_showid.cache scripts: subliminal subliminal: classes.py __init__.py subliminal.py version.py classes.pyc plugins subliminal.pyc test: test_plugins.py test_subliminal.py
Je moet het uitvoeren in de map waar ook setup.py staat, maar dat heb je neem ik aan gedaan? Overigens wel raar dat het over argparse gaat? bij mij heet die module optparse (als je subliminal in je local opent met nano zie je dat waarschijnlijk ook staan
[ Voor 17% gewijzigd door Mar2zz op 17-10-2011 21:06 ]
En waarom zou ik deze boven x264 verkiezen ?Langras schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 20:59:
Voor mensen die liever mysterbin.com(binsearch wannabee) gebruiken ipv x264
vervang het bestand app/lib/provider/yarr/sources/x264.py door
http://pastebin.com/Fm6nrPmD
Verwijderd
Is dit ook makkelijk op een Qnap te installeren als het namelijk via putty installer kan ik hem nergens meer terug vinden in mijn overzicht van QPKG Apps ?rintje schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 15:11:
Voor de geinteresseerden: ik heb een speciale versie gemaakt van Zebulon's sickbeard package die gebruik maakt van mijn github fork van sickbeard. Zoals eerder vermeld heb ik deze fork gemaakt om het auto updaten van Diaoul's sickbeard/subliminal branch te fixen. Eigenlijk wilde ik eerst deze fix laten pullen door Diaoul, maar dat laat wat op zich wachten..
Deze Sick-beard package biedt de volgende voordelen ten opzichte van het origineel van Zebulon:
1) Eenvoudige installatie van sickbeard met subliminal ondertitel support,
2) Correct functionerende auto update in sickbeard/subliminal. Deze zorgt er dus voor dat de ondertitel functionaliteit niet op magische wijze verdwenen is na het updaten.
Je kunt hem hier vinden.
Gebruik van deze package is uiteraard op eigen risico, zolang de voorraad strekten ik beloof geen support. Je kunt hem niet gebruiken naast een andere versie van de Zebulon Sickbeard package (verwacht ik).
[ Voor 0% gewijzigd door Verwijderd op 17-10-2011 23:43 . Reden: spelling ]
En welke bestanden moet ik kopieren naar deze nieuwe Sickbeard install om behoud van alle data te hebben? Dus alle series die erin staan plus hun voortang etc.?
Bestanden die volgens mij in aanmerking komen hiervoor:
config.ini
sickbeard.db
sickbeard.db.v0
That's it?
[ Voor 68% gewijzigd door CarpeVentum op 18-10-2011 13:04 ]
Feitelijk niets, alleen config.ini even back-uppen voor de zekerheid.CarpeVentum schreef op dinsdag 18 oktober 2011 @ 12:59:
Waar wordt Rintje's package precies geinstalleerd? In @appstore?
En welke bestanden moet ik kopieren naar deze nieuwe Sickbeard install om behoud van alle data te hebben? Dus alle series die erin staan plus hun voortang etc.?
Bestanden die volgens mij in aanmerking komen hiervoor:
config.ini
sickbeard.db
sickbeard.db.v0
That's it?
Bij mij heeft het gewerkt zonder iets te kopiëren. Wel was mijn config.ini van streek maar dat kan ook aan mij gelelen hebben..
Ok, kijk even bij config in sickbeard (dus niet op general of wat dan ook, gewoon op config klikken) waar hij alles vandaan haalt. Dat back-uppen (ik denk niet dat dat meer is dan jij aangeeft) moet volgens mij genoeg zijn.CarpeVentum schreef op dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:29:
Ik heb niet de Zebulon package, maar ik had het ooit vanaf de source geinstalleerd. Vandaar dat ik wel dingen over moet zetten...
In de map @appstore/SickBeard staat alleen een map sbin (waar een of ander bestand in staat); verder kan ik niet zoveel vinden...
Je zou hier nog eens kunnen kijken: /usr/local/var/sickbeard
Daar staat voor mij de config.ini en de sickbeard.db bestanden.
(dubbelpost)
[ Voor 25% gewijzigd door rintje op 18-10-2011 14:17 . Reden: dubbelpost ]
Omdat x264 alleen in de alt.binaries.x264 kijkt voor films en mocht je alleen de movie releases willen hebben dan voldoet dit maar meestal bij goede films is er na een dag of 1 á 2 een nederlands ondertitelde release. Ik heb liever meteen de goede versie met nl subsschumi2004 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 21:53:
[...]
En waarom zou ik deze boven x264 verkiezen ?
Top, bedankt.ChuckyDevil schreef op dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:15:
@ Julianl
Je zou hier nog eens kunnen kijken: /usr/local/var/sickbeard
Daar staat voor mij de config.ini en de sickbeard.db bestanden.
Welke subtitle providers zijn het best? Wat houdt een web-scraping provider in?
[ Voor 0% gewijzigd door rintje op 18-10-2011 14:37 . Reden: typo ]
Wellicht kan RuudBurger het in zn volgende release meenemen
Error(s) Saving Configuration
Unable to create directory /volume1/video/Downloads/Series, dir not changed.
Deze directory bestond inderdaad al, maar ook met een nieuwe directory naam krijg ik dezelfde foutmelding. Kan het zijn dat Sickbeard geen schrijfrechten heeft? Of is dit een ander probleem?
Yup, that's it.CarpeVentum schreef op dinsdag 18 oktober 2011 @ 12:59:
Bestanden die volgens mij in aanmerking komen hiervoor:
config.ini
sickbeard.db
sickbeard.db.v0
That's it?
Wel moet je daarna die bestanden de juiste eigenaar geven (user waaronder sickbeard gestart wordt).
[ Voor 7% gewijzigd door job op 18-10-2011 15:15 ]
Dit heb ik gedaan aan de hand van deze how-to: https://github.com/spotwe...tweb-als-Newznab-Provider
Ik had mijn Spotweb beveiligd door middel van HTACCESS. Die beveiliging moest ik uitschakelen omdat Sick Beard anders geen verbinding kan krijgen.
Toen had ik alles werkend, en zou ik even gaan testen. Ik heb toen een recente aflevering van The Simpsons aangeklikt om te kijken of het werkt. Alleen kan hij helemaal niets vinden op Spotweb. Volgens Sick Beard dan.
Ik heb verschillende series geprobeerd, maar hij kan niets vinden op Spotweb. Terwijl de afleveringen wel op Spotweb staan als ik handmatig zoek op Spotweb.
Enig idee wat dit kan zijn?
People who live in glass houses shouldn't throw stones.
Ik had hetzelfde probleem. Argparse zit niet altijd standaard in Python 2.6. Opgelost met:Mindwalker schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 20:37:
Commando "/opt/local/bin/subliminal" geeft:
Traceback (most recent call last): File "/opt/local/bin/subliminal", line 24, in <module> import argparse ImportError: No module named argparse
Aangezien ik maar vaag een idee heb van waar ik mee bezig ben, ga ik even aan de kant voor iemand die het wel allemaal lukt
/opt/local/bin/pip install argparse
Verstandig is sowieso de bestanden te kopiëren / verplaatsen als sickbeard service gestopt is.
Als je dat al geprobeerd hebt, kun je nog het volgende proberen:
sickbeard.db en config.ini rechten te geven met commando chown sickbeard
Ga ik even er van uit dat je een gebruikersnaam sickbeard hebt in je Synology
Edit: Je hebt nu problemen met de mappen. Wellicht helpt chmod 775 mapnaam -R
[ Voor 10% gewijzigd door ChuckyDevil op 18-10-2011 15:27 ]
Het heeft inderdaad allemaal geholpen. Thanks voor je hulpChuckyDevil schreef op dinsdag 18 oktober 2011 @ 15:23:
@ Julianl
Verstandig is sowieso de bestanden te kopiëren / verplaatsen als sickbeard service gestopt is.
Als je dat al geprobeerd hebt, kun je nog het volgende proberen:
sickbeard.db en config.ini rechten te geven met commando chown sickbeard
Ga ik even er van uit dat je een gebruikersnaam sickbeard hebt in je Synology
Edit: Je hebt nu problemen met de mappen. Wellicht helpt chmod 775 mapnaam -R
Één aanvullende vraag, die wellicht al is gesteld (kon het niet vinden): Kun je al je shows laten scannen en daar subtitles aan toe laten voegen? Shows die nu dus al gewoon door SB behandeld en renamed zijn...
[ Voor 15% gewijzigd door CarpeVentum op 18-10-2011 16:55 ]
Dit topic is gesloten.