Goner schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:27:
[...]
Yep, ideaal .. elke avond een bericht dat morgen de diensten weer (nog) gehalveerd zijn.
via sms, email en app!
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
Goner schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:27:
[...]
Yep, ideaal .. elke avond een bericht dat morgen de diensten weer (nog) gehalveerd zijn.
Lijkt me ook wel wat voor de passagiers...
[ Voor 4% gewijzigd door JeroenH op 23-01-2013 15:38 ]
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 10,8 kWh / 3200 watt / 3200 watt, aansturing met Home Assistant - Renault Twizy ± 10000 km per jaar
Wat heeft dat te maken met waarom ze nu de thalys niet vaker laten rijden?Robkazoe schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 13:11:
[...]
Er zijn nu ook geen HSL treinen voor de Fyra, dus wat is je punt? Treinen moesten er hoe dan ook komen. Of dat nu TGVs zouden worden of V250s.
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Dat is toch wat die informatiedisplays doen? Op de trein staat welke trein er gaat komen en hoeveel vertraging die eventueel heeft. Onderin de display staat de volgende trein. Als een trein niet rijdt wordt dat ook aangegeven. Heel soms gaat het fout en komt er een trein aanrijden die niet op de displays staat maar in principe is dit wat die dingen doen.Dido schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 14:38:
[...]
Een paar ideetjes:
• Geef op borden op de perrons aan welke trein er gaat komen.
• **** bonus: geef ook aan welke trein(en) direct daarna komen.
• **** extra de luxe superbonus: verwijder geen treinen van dat bord zonder enige uitleg voordat de betreffende trein daadwerkelijk gearriveerd en weer vertrokken is.
Dat is de verantwoordelijkheid van de conducteur. Als die serieus met zijn werk bezig is zal hij zijn reizigers informeren over de vertragingen.• Als het halve station in paniek rondrent, laat dan ook iemand even wat omroepen in de getroffen trein, zodat reizigers in die trein die toevallig wat anders doen dan 24/7 de NS-apps volgen ook enig idee hebben dat ze voor Jan met de korte achternaam in een trein zitten die niet gaat rijden.
Het informeren van de reizigers lijkt me wel degelijk een zeer geavanceerde vorm van informatievoorziening als je ziet wat er op grote stations allemaal door elkaar loopt, hoe snel beslissingen genomen moeten worden en hoe snel informatie bij reizigers en NS-personeel terecht moet komen om iedereen altijd direct over de juiste informatie te kunnen voorzien. De huidige situatie is dankij de nieuwe informatiesystemen gigantisch verbeterd ten opzichte van vijftien jaar geleden.• Als een trein dusdanig veel vertraging heeft dat ie tegelijk met de volgende trein met dezelfde bestemming aan het perron staat, verzin een manier om duidelijk te maken welke trein er eerst vertrekt, of verstrek op zijn minst duidelijkheid over het al dan niet daadwerkelijk rijden van beide treinen.
• Als je vanwege de sneeuw bepaalde treinen canceled, roep dan niet om in de trein dat je reizigers aanraadt om met die gecancelde trein te reizen.
• Als je omroept dat een trein met een bepaalde bestemming van een bepaald perron vertrekt, controleer dan even of boven het perron en op de trein die op dat perron staat niet een volledig andere bestemming staat aangegeven.
• Dat je geen benul hebt op welk spoor een trein per ongeluk terecht zal komen als ie een station binnenrijdt is uiteraard logisch. De machinist kiest natuurlijk op goed geluk een spoor uit. Maar roep dan alsjeblieft niet met stelligheid om dat die trein van spoor X vertrekt, elke keer dat de machinist van mening wijzigt. Na zes keer gelooft namelijk geen reiziger je meer en geen enkele app houdt het meer bij.
[ Voor 7% gewijzigd door Femme op 23-01-2013 15:41 ]
Niet alleen dat. De Thalys is een peperdure trein die een alternatief is voor het vliegtuig. Vantevoren boeken, hoge prijs. De Fyra is meer een internationale intercity op hoge snelheid. Logischerwijs iets duurder dan een normale intercity, maar primair een vervanging van de oude beneluxlijn. Totaal verschillende doelgroepen en bijbehorend prijskaartje.CyBeR schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:39:
[...]
Wat heeft dat te maken met waarom ze nu de thalys niet vaker laten rijden?
Of bedoel je, waarom hebben ze de thalys niet uitgebreid in plaats van een nieuwe dienst te bedenken? Wel, omdat de thalys niet van NS is (en Fyra wel) en ze daar dus weinig invloed op hebben.
Dat verklaard de Toos&Henk over de Fyra van vanmorgen in de krant, pers voor de deur met dat ie Amsterdam had gehaald of iets in die richtingDido schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:22:
[...]
hey! Ik had al gemeld dat er een op tijd reed! Dat lijkt me breaking news
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
De fyra moet je ook, als je buiten Nederland wilt reizen, vantevoren boeken.Pooh schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:49:
[...]
Niet alleen dat. De Thalys is een peperdure trein die een alternatief is voor het vliegtuig. Vantevoren boeken, hoge prijs. De Fyra is meer een internationale intercity op hoge snelheid. Logischerwijs iets duurder dan een normale intercity, maar primair een vervanging van de oude beneluxlijn. Totaal verschillende doelgroepen en bijbehorend prijskaartje.
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Nopes.Femme schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:41:
Dat is toch wat die informatiedisplays doen? Op de trein staat welke trein er gaat komen en hoeveel vertraging die eventueel heeft. Onderin de display staat de volgende trein. Als een trein niet rijdt wordt dat ook aangegeven. Heel soms gaat het fout en komt er een trein aanrijden die niet op de displays staat maar in principe is dit wat die dingen doen.
Yups.Dat is de verantwoordelijkheid van de conducteur. Als die serieus met zijn werk bezig is zal hij zijn reizigers informeren over de vertragingen.
O, het kan slechter, dat ben ik met je eens.Het informeren van de reizigers lijkt me wel degelijk een zeer geavanceerde vorm van informatievoorziening als je ziet wat er op grote stations allemaal door elkaar loopt, hoe snel beslissingen genomen moeten worden en hoe snel informatie bij reizigers en NS-personeel terecht moet komen om iedereen altijd direct over de juiste informatie te kunnen voorzien. De huidige situatie is dankij de nieuwe informatiesystemen gigantisch verbeterd ten opzichte van vijftien jaar geleden.
2x Dell UP2716D | R9 7950X | 128GB RAM | 980 Pro 2TB x2 | RTX2070 Super
.oisyn: Windows is net zo slecht in commandline als Linux in GUI
Dus daarom was mijn vrouw gisteren 2 uur later thuis (ben toch maar thuisgebleven, de NS-bus was toch sneller uiteindelijk). Je kunt het de NS niet verwijten dat een knul uit ondegeduld z'n Audi tegen een trein parkeert. Ik vind het, zoals ik al eerder zei, wel enorm duf dat je gewoon nergens met die reizigers heen kunt door die flessenhals. Hoewel ik me ook weer afvraag hoe je het met vertragingsgeld gaat regelen als je bijvoorbeeld via Leeuwarden naar Groningen bent gereden en dus "op tijd" in Leeuwarden was en met Arriva je rit hebt afgemaaktVerwijderd schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 09:39:
Darwin award voor bestuurder in asobak? Hij slalomt tussen de gesloten spoorbomen door na het passeren van de trein om vervolgens door een tweede trein geraakt te worden. Lijkt me een typisch geval natuurlijke selectie. Verhaal en foto's in regiomeppel. (Ik heb er meer dan een uur vertraging door gehad).
💶 Wil je in een vrije democratie blijven wonen? Betaal dan voor nieuws. 📰
❌ ceterum censeo contra factiones ad dextrum extremum esse pugnandum. 🙅🏻♂️
En nu dan? Nu betaal je de hoofdprijs en worden de kaartjes elk kaar duurder terwijl ze wel jaar in jaar uit een wanprestatie leveren. Als de NS en ProRail eens een keertje goed worden aangepakt hebben we dit gezeur misschien niet meer.ijdod schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 13:33:
[...]
Hoe zie je dat gebeuren? Het probleem is dat financieel straffen alleen maar betekent dat de rekening ergens wordt neergelegd...
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 10,8 kWh / 3200 watt / 3200 watt, aansturing met Home Assistant - Renault Twizy ± 10000 km per jaar
iddfranssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 17:33:
ja lol - ik hoorde de plingetjes hier ook op de werkvloer, ook alle automobilisten roepen nu al 'nee he - nog steeds?' !
Dan doet de winterdienstregeling zijn werk juist, lijkt me.ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 17:36:
[...]
idd
en... ik kan blind zijn hoor, maar volgens mij is er geen 1 verstoring op het moment?![]()
Ik mag toch hopen dat dit driedubbele onzin is...Dido schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 14:38:
[...]
• Dat je geen benul hebt op welk spoor een trein per ongeluk terecht zal komen als ie een station binnenrijdt is uiteraard logisch. De machinist kiest natuurlijk op goed geluk een spoor uit...
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Dit dus allemaal.Dido schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 14:38:
[...]
Een paar ideetjes:
• Geef op borden op de perrons aan welke trein er gaat komen.
• **** bonus: geef ook aan welke trein(en) direct daarna komen.
• **** extra de luxe superbonus: verwijder geen treinen van dat bord zonder enige uitleg voordat de betreffende trein daadwerkelijk gearriveerd en weer vertrokken is.
• Als het halve station in paniek rondrent, laat dan ook iemand even wat omroepen in de getroffen trein, zodat reizigers in die trein die toevallig wat anders doen dan 24/7 de NS-apps volgen ook enig idee hebben dat ze voor Jan met de korte achternaam in een trein zitten die niet gaat rijden.
• Als een trein dusdanig veel vertraging heeft dat ie tegelijk met de volgende trein met dezelfde bestemming aan het perron staat, verzin een manier om duidelijk te maken welke trein er eerst vertrekt, of verstrek op zijn minst duidelijkheid over het al dan niet daadwerkelijk rijden van beide treinen.
• Als je vanwege de sneeuw bepaalde treinen canceled, roep dan niet om in de trein dat je reizigers aanraadt om met die gecancelde trein te reizen.
• Als je omroept dat een trein met een bepaalde bestemming van een bepaald perron vertrekt, controleer dan even of boven het perron en op de trein die op dat perron staat niet een volledig andere bestemming staat aangegeven.
• Dat je geen benul hebt op welk spoor een trein per ongeluk terecht zal komen als ie een station binnenrijdt is uiteraard logisch. De machinist kiest natuurlijk op goed geluk een spoor uit. Maar roep dan alsjeblieft niet met stelligheid om dat die trein van spoor X vertrekt, elke keer dat de machinist van mening wijzigt. Na zes keer gelooft namelijk geen reiziger je meer en geen enkele app houdt het meer bij.
Dit simpele lijstje open deuren is ingegeven door recente ervaringen gedurende de laatste vier dagen treinreizen. En ja, op elk van deze punten heeft NS in die vier dagen minimaal 1 keer op grove wijze steken laten vallen.
Terwijl het toch niet de meest geavanceerde vormen van informatievoorziening zijn, in mijn beleving.
[ Voor 7% gewijzigd door B_FORCE op 23-01-2013 18:30 ]
Verwijderd
Dat geeft maar weer aan hoe groot de zeurcultuur in dit land is. Ja er zijn problemen, maar het gezeur suggereert veel meer dan wat er daadwerkelijk aan de hand is. Waarom zou je als automobilist in vredesnaam klagen over de spoorwegen? Laat die mensen iets doen waar ze wel blij van worden zou ik zeggen, lijkt me een stuk zinniger besteding van je tijd.franssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 17:33:
[...] ook alle automobilisten roepen nu al 'nee he - nog steeds?' !
Tip: als je schrijftaal zou gebruiken en niet iedere zin op een nieuwe regel begint zou dat je verhaal een stuk leesbaarder maken.B_FORCE schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 18:24:
[lang verhaal]
[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 23-01-2013 18:54 ]
Hahaha,Verwijderd schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 18:51:
[...]
Dat geeft maar weer aan hoe groot de zeurcultuur in dit land is. Ja er zijn problemen, maar het gezeur suggereert veel meer dan wat er daadwerkelijk aan de hand is. Waarom zou je als automobilist in vredesnaam klagen over de spoorwegen? Laat die mensen iets doen waar ze wel blij van worden zou ik zeggen, lijkt me een stuk zinniger besteding van je tijd.
Ondertussen begin ik op een soort NS-fanboy te lijken als ik af en toe eens wat van die onzin tegenspreek. Van constructieve kritiek komt helemaal niets meer terecht op deze manier.
so true, hahah. Lekker beetje onderuit hangen in de trein na een werkdagB_FORCE schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 18:55:
[...]
Ik moet er niet aan denken om na een lange dag werken nog te moeten autorijden.
In de trein is het gewoon jezelf neerstorten en je ogen dichtdoen![]()
Daarnaast vind ik het altijd wel leuk om te kijken wat voor mensen er nu weer in de trein zitten.
(hoewel je na enige tijd met een vast clubje steeds weer in dezelfde coupe zit)
[ Voor 3% gewijzigd door ArcticWolf op 23-01-2013 19:04 ]
Zeur jij nu dat we zeurenVerwijderd schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 18:51:
[...]
Dat geeft maar weer aan hoe groot de zeurcultuur in dit land is. Ja er zijn problemen, maar het gezeur suggereert veel meer dan wat er daadwerkelijk aan de hand is. Waarom zou je als automobilist in vredesnaam klagen over de spoorwegen? Laat die mensen iets doen waar ze wel blij van worden zou ik zeggen, lijkt me een stuk zinniger besteding van je tijd.
Ondertussen begin ik op een soort NS-fanboy te lijken als ik af en toe eens wat van die onzin tegenspreek. Van constructieve kritiek komt helemaal niets meer terecht op deze manier.
<>
[ Voor 6% gewijzigd door franssie op 23-01-2013 19:07 ]
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
En al slapende het station missenB_FORCE schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 18:55:
[...]
Hahaha,
Sja het is nu even veel gemopper omdat het zo'n opstapeling van problemen wordt.
(en koud/vies weer werkt ook niet mee)
Normaliter vind ik de trein heerlijk.
Ik moet er niet aan denken om na een lange dag werken nog te moeten autorijden.
In de trein is het gewoon jezelf neerstorten en je ogen dichtdoen![]()
Daarnaast vind ik het altijd wel leuk om te kijken wat voor mensen er nu weer in de trein zitten.
(hoewel je na enige tijd met een vast clubje steeds weer in dezelfde coupe zit)
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
[ Voor 41% gewijzigd door ijdod op 23-01-2013 19:35 ]
Root don't mean a thing, if you ain't got that ping...
En dat is ook wel enigzins terecht, ze maken er mooie technische dingen - maar ook alfa's ...Volgens de ambassade zijn de meningen over de slechte, onbetrouwbare kwaliteit van Italiaanse producten ongegrond. Ze staan mijlenver van de wijze waarop producten uit Italië wereldwijd worden erkend en gewaardeerd, aldus de brief. De ambassade wijst onder meer op de merken Ferrari, Prada en Ferragamo.
[ Voor 9% gewijzigd door franssie op 23-01-2013 19:45 ]
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Root don't mean a thing, if you ain't got that ping...
Tja... mooi is subjectief. Een Ferrari, handtasje of dat laatste (wt# is dat) is nou niet iets waar ik voor van de stoel opspring zeg maarfranssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 19:32:
En er is weer nieuws in de soap:
[...]
En dat is ook wel enigzins terecht, ze maken er mooie dingen - maar ook alfa's ...
Je privacy is voor het eerst geschonden bij de eerste echo. Daarna wordt het er de rest van je leven niet meer beter op.
Nah doe maar tot volgende week zondag, aangezien we tot zondag vorst hebben en daarna ijzel en daarna bakken regen...Bastien schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 19:46:
[...]
Tja... mooi is subjectief. Een Ferrari, handtasje of dat laatste (wt# is dat) is nou niet iets waar ik voor van de stoel opspring zeg maarMaar alles over één kam scheren is inderdaad ook niet nodig.
En NS kan beter gewoon direct t/m zondag de aangepaste dienstregeling invoeren. Veel duidelijker dan het telkens met een dag verlengen. De omstandigheden waar ze het nu op gooien (< -5°C) blijven nog wel even zo.
Die vaak stuk gaan want Ferrari staat niet bekend als een auto waarmee je naar je werk kan. Wat wel met Porsche kan.franssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 19:32:
En er is weer nieuws in de soap:
[...]
En dat is ook wel enigzins terecht, ze maken er mooie technische dingen - maar ook alfa's ...
[ Voor 25% gewijzigd door leonbong op 23-01-2013 20:37 ]
Root don't mean a thing, if you ain't got that ping...
Verwijderd
Het moest tenslotte goedkoop.ijdod schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 20:48:
De Fyra schijnt qa ontwerp bij Pininfarina vandaan te komen. Kennelijk maandagochtend klus voor de stagiair of zo
En dat is niet uniek maar misschien nu wel reden om gewoon te stoppen met de V250 - als ze die bakken al aan de praat krijgen moeten ze ook onderhouden worden.
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Een defecte bovenleiding telt niet mee? Die riepen ze om half zes al om in Arnhem.ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 17:36:
[...]
idd
en... ik kan blind zijn hoor, maar volgens mij is er geen 1 verstoring op het moment?![]()
Stoppen betekent dat er de komende drie jaar geen snelle Fyra rijdt. Er zit een hoop geld in en alternatieven zijn alleen mogelijk op de middellange termijn. Zelfde schuitje als waar de Denen in zaten.franssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 21:13:
[...]
En dat is niet uniek maar misschien nu wel reden om gewoon te stoppen met de V250 - als ze die bakken al aan de praat krijgen moeten ze ook onderhouden worden.
True, maar gezien de geschatte levensduur van 10 jaar, kunnen ze nu al beginnen met de aanbesteding van de volgende generatieFemme schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 21:47:
[...]
Stoppen betekent dat er de komende drie jaar geen snelle Fyra rijdt. Er zit een hoop geld in en alternatieven zijn alleen mogelijk op de middellange termijn. Zelfde schuitje als waar de Denen in zaten.
Op dit moment is de V250 natuurlijk meuk, maar de prijs waarvoor de NS de treinstellen geleverd krijgt is zeer scherp, mede dankzij de boeteclausules voor te late levering in het contract (hoewel dat voordeel wellicht teniet wordt gedaan door de lagere verwachte levensduur).
Je analyse klopt helemaal. Het is nu dus kiezen tussen 'ten hele gedwaald of ten halve gekeerd'. Dat spoor ligt er, kan ook wel wat tragers op rijden (evt op ander voltage) - desnoods. Het is nu nog te vroeg om te beslissen (extern onderzoek dat er komt is nuttig volgens mij) maar het is nu wel een serieuze optie geworden.
[ Voor 36% gewijzigd door franssie op 23-01-2013 21:58 ]
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Ik snap die voorkeur voor een snelle trein ook niet helemaal, dat is leuk naar Frankfurt, München, Parijs, Lyon of zo, maar Brussel is nog geen 200 km ver, Een normale moderne Intercity voldoet dan ook prima, als hij maar door kan rijden en niet te vaak stopt.Femme schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 21:47:
[...]
Stoppen betekent dat er de komende drie jaar geen snelle Fyra rijdt...
[ Voor 9% gewijzigd door Fiber op 23-01-2013 22:08 ]
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
De Thalys tuft toch ook over de HSL? Dan lijkt mij dat geen optie.franssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 21:57:
[...]
Dat spoor ligt er, kan ook wel wat tragers op rijden (evt op ander voltage) - desnoods.
Je privacy is voor het eerst geschonden bij de eerste echo. Daarna wordt het er de rest van je leven niet meer beter op.
[ Voor 8% gewijzigd door DDX op 23-01-2013 22:10 ]
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Ahem: CyBeR in "Het grote spoorwegentopic deel 21"DDX schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:09:
Duidelijk interview :
http://www.rtl.nl/compone...l-te-stoppen-met-fyra.xml
(filmpje onderaan pagina)
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
In June 2008, DSB gave AnsaldoBreda an ultimatum whereby at least 14 trains had to be approved and ready for regular service before May 2009, or the contract would be canceled and DSB would demand its money back and return its trains to the factory.[5] DSB had ordered a total of 83 IC4 trainsets in 2000, with original delivery set for 2003.
Betrouwbare producten maakt dit betrouwbare bedrijfje welThe City of Gothenburg, Sweden has ordered 40 one-directional Sirio trams which were to be put into service on the Gothenburg tram network during 2005 and onwards. The trams were delivered late and functioned poorly when put into traffic. Among reported problems were excessive track damage caused by the trams, malfunctioning airconditioners inside the trams and poor ride quality. The City of Gothenburg therefore is withholding a large part of the payment for a delivered tram until it is fully operational.[1] On December 3, 2009, the city authorities exercised their option for a further 25 trams of the same design at a cost of €61m. [2]
"There is that sort of assumption by the government that we're all driving around at 8 o'clock in the morning to be really annoying"
~ James May
Oops over die link heen gelezen.CyBeR schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:13:
[...]
Ahem: CyBeR in "Het grote spoorwegentopic deel 21"
Maar goed ik vind vooral die interviewer irritant. Maar bert had een helder verhaal op zich.
Verwijderd
Minder dan het Fyra fiasco?Verwijderd schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:24:
<> Wat denk je dat het kost om de boel van wisselstroom om te bouwen naar gelijkstroom, hoe lang dat duurt, en hoe lang die spoorlijn dan niet beschikbaar is? <>
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
hahafranssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:37:
[...]
Minder dan het Fyra fiasco?
Sowieso sta ik momenteel op het standpunt dat we beter fietspaden kunnen aanleggen op bestaande sporen dan belastinggeld blijven verspillen aan de spoorwegen in dit land. Oude stoom routes daargelaten, die zijn traag maar lief.
* franssie rent
Daar zijn ze idd al ruime tijd mee bezig. Toen ik nog geregeld bij de Mercedesdealer kwam kon ik het werk vanuit de verte een beetje volgen. Een paar maanden geleden schijnt het brugdeel al op z'n plek neergelegt te zijn. Begint dus al ergens op te lijkenArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 08:17:
-Ombouw 's Hertogenbosch; vrije kruising tussen de lijn van en naar Nijmegen en Utrecht.
Maakt bijna niks uit? 1 minuut op zo'n 8 minuten vind ik nogal wat. En elke minuut inhalen is meegenomen.ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 11:11:
140 of 160km/u maakt bijna niks uit.
Stel je hebt een traject van 20km, daar doe je met 140km/u ongeveer 8,5 minuut over. Met 160km/u doe je daar ongeveer 7,5 minuut over...
Een gemiddelde intercity kan prima harder optrekken en afremmen, ze doen het alleen niet vanwege comfort dat in een intercity op een hoger vaandel staat dan in een stoptrein.ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 11:30:
Je hebt natuurlijk ook een langere remweg bij 160km/u en een langere optrektijd... de langste trajecten in NL zijn 40~60km lang. Dan zou je 2 tot 4 minuten tijd mee winnen maar dat verlies je weer met het optrekken en afremmen.
Wat ijdod zegt is helemaal waar, de SLT zijn gebouwd om hard op te trekken en af te remmen.
Omdat Duivendrecht een belangrijk overstapstation naar Schiphol is.B_FORCE schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 11:31:
(trouwens nooit begrepen dat Duivendrecht een IC station is, daar stappen zo ontzettend weinig mensen uit en in)
Eerst Traxx met wagons zoals nu van Amsterdam naar Breda, ook inzetten op Amsterdam-Brussel. Al rijden ze maar 200 ipv 250, is dat al een hele verbetering ten opzichte van niks.ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 12:32:
Zit die 3 minuten niet gewoon in de dienstregeling?![]()
trouwens:
Stel dat de NS en NMBS met de Fyra "stoppen", wat dan?
iemand een idee?
Lang niet iedereen heeft app's (waaronder ik), terwijl de info voor iedereen duidelijk hoort te zijn.JeroenH schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 14:46:
Op gewone dagen zou ik het met eens zijn. Vooral de mobiele app is een lifesaver.
Overal in de dienstregeling (en allerlei andere soorten regeltjes) zitten veeeel te veel mitsen en maren. Niet denken maar gewoon doen, niet twijfelen maar gewoon bam klaar, en daarna niet weer veranderen zolang er geen doden gevallen zijn.Er moet dus IMO meer gedaan worden aan de prestaties onder piekbelasting/moeilijke omstandigheden.
Idd, erg leuk dat dynamische maar in de praktijk wordt het een zootje.LauPro schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 15:17:
Die flexibiliteit om elke trein naar elk perron te kunnen sturen willen ze ook vanaf omdat dit te storingsgevoelig is.
En gelijk hebben ze, alles is veel te ingewikkeld. Het moet allemaal veel eenvoudiger. Veel meer back to basic. Geavanceerde dingen zijn leuk, maar als het niet 100% betrouwbaar werkt heeft de reiziger er niks aan. En welke trein op welk spoor rijdt interesseert hem niks, als die maar rijdt, op tijd, om van A naar B te komen.Sowieso wil men Utrecht bijvoorbeeld gaan opdelen in 3-4 secties. Waarbij bepaalde sporen compleet zijn geïsoleerd van andere sporen. Hierdoor kan dan ook nooit een trein tussen bijvoorbeeld Hilversum-Utrecht een verstoring veroorzaken op de lijn Den Helder-Nijmegen. Het is nog even een paar jaar doorbijten maar dan is het zover.
Niks geen chipkaart! Hier in NL ook afschaffen die ellende. Had er uberhaupt al nooit mogen komen.F.West98 schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 16:36:
En als ze dat niet laten reserveren moet je dus OV chipkaart paaltjes in Brussel zetten
Kunnen ze niet gewoon een Europees treinnetwerk maken (met nummers, IC17) en één kaart voor al het OV. (EU-chipkaart)
Is wel erg duur, moeilijk, enzovoorts. Maar als het er is is het vast wel goed
Idd. Mag met de huidge techniek geen ernstig probleem te worden. Zeker aangezien toch alles al computergestuurd is.Fiber schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 17:47:
Voor de rest wel mee eens hoor, al lijkt mij juist informatievoorziening iets wat prima te automatiseren is, daar hoeft geen mens aan te pas te komen lijkt mij, gewoon alle data over locatie en snelheid van treinen, standen van wissels, beslissingen van tdl en machinisten, etc. etc. real time omzetten in bruikbare reis-informatie.
Ik ben niet zo'n held in vage taal, maar zijn stuk tekst vond ik erg duidelijk, dus zo onleesbaar is het niet.Verwijderd schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 18:51:
Tip: als je schrijftaal zou gebruiken en niet iedere zin op een nieuwe regel begint zou dat je verhaal een stuk leesbaarder maken.
Niet mee stoppen betekent waarschijnlijk nog jaren ellende. Liever geen trein (en dat je weet waar je aan toe bent) dan een ellende-trein.Femme schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 21:47:
Stoppen betekent dat er de komende drie jaar geen snelle Fyra rijdt.
Des te meer reden er haast mee te maken om die ongein terug naar Italie te sturen en per direct over te gaan op heel wat anders.Er zit een hoop geld in en alternatieven zijn alleen mogelijk op de middellange termijn. Zelfde schuitje als waar de Denen in zaten.
Goedkoop = duurkoop. Met boeteclausules of andere contract-regeltjes is het ding niet ineens storingsvrij. En storingsmeuk willen we niet.Op dit moment is de V250 natuurlijk meuk, maar de prijs waarvoor de NS de treinstellen geleverd krijgt is zeer scherp, mede dankzij de boeteclausules voor te late levering in het contract (hoewel dat voordeel wellicht teniet wordt gedaan door de lagere verwachte levensduur).
Idd. Hele hogesnelheidsgebeuren in NL vind ik uberhaupt al overdreven. Niks op tegen, maar gewoon niet nodig. Ik vind het dan ook een berg geld over de balk smijten.Fiber schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:03:
[...]
Ik snap die voorkeur voor een snelle trein ook niet helemaal, dat is leuk naar Frankfurt, München, Parijs, Lyon of zo, maar Brussel is nog geen 200 km ver, Een normale moderne Intercity voldoet dan ook prima, als hij maar door kan rijden en niet te vaak stopt.![]()
Groningen is verder voor de meeste mensen, daar schaffen we toch ook geen HSL voor aan...?
Het traject moet je niet ombouwen nee, gewoon geschikte locomotieven inzetten.ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:08:
ander voltage is onmogelijk (nja te duur om, om te bouwen) en idd de Thalys rijdt eroverheen.
en met 1500V is "maar" 200km/u mogelijk.
Lol wut, klinkt nogal absurd?ArcticWolf schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 22:40:
haha![]()
Nee de bovenleiding van de HSL kostte meer dan de Fyra treinen bij elkaar + nog veel meer
Ik zie vooral een schrijnend gebrek aan testikels wanneer ik dat artikel lees.JeroenH schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 17:35:
Lang stuk over het waarom van de aangepaste dienstregeling:
http://www.ns.nl/over-ns/...interview-met-Wim-Fabries
(Ik kan niet zeggen dat er erg veel vernieuwends in staat)
We are shaping the future
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Dat wordt wel uitgelegd? Omdat er soms geen langere stellen zijn cq ze niet op de goede plek beschikbaar zijn, stellen al aan de max zitten (12 bakken) of stellen aan de max zitten voor hun traject (wegens perronlengtes).franssie schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 00:15:
Dat verhaal is inderdaad nogal zielig. Nergens wordt uitgelegd waarom iets niet kan (langere treinstellen bv) maar slechts worden de opties genoemd en daarbij gezegd dat het de NS/Prorail niet lukt.
Dat wordt je verteld, maar wat heb jij aan die informatie om een keuze te maken?Als klant wil ik een goede probleemdiagnose en dan wat er aan gedaan kan worden, of desnoods weten waarom dat niet kan zodat ik mijn eigen keuze kan maken.
Ik kan je alvast vertellen dat ik met nadruk geen zin heb om van Amsterdam naar Maastricht te fietsen. Dus gok eens.Dat van die fietspaden was natuurlijk niet helemaal serieus, maar ook niet helemaal onzin - bij deze wijze van operatie vraag ik me echt af wat beter is.
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Als ze dan de bovenleiding laten zitten voor elektrische fietsen... Lange antenne op je fiets zoals bij een botsautootje en gaan met die banaan...franssie schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 00:15:
[...]
Dat van die fietspaden was natuurlijk niet helemaal serieus, maar ook niet helemaal onzin - bij deze wijze van operatie vraag ik me echt af wat beter is.
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
[ Voor 15% gewijzigd door franssie op 24-01-2013 00:49 ]
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Hier nu ook al 2 dagen goede ervaringen, vandaag zelfs de sprinter vanaf Haarlem kunnen halen met de IC vanaf Hoorn ook al had die 3 minuten vertraging.Robkazoe schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 07:05:
Vandaag tot zover nog geen storingen.
Dat zou ik met de trein niet eens dagelijks willen doen ... zelfs niet onder normale omstandigheden.CyBeR schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 00:30:
Ik kan je alvast vertellen dat ik met nadruk geen zin heb om van Amsterdam naar Maastricht te fietsen. Dus gok eens.
Dus eigenlijk is de hele spoorinfra niet in staat meer capaciteit te handelen...Mcdeath schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 07:10:
[...]
Hier nu ook al 2 dagen goede ervaringen, vandaag zelfs de sprinter vanaf Haarlem kunnen halen met de IC vanaf Hoorn ook al had die 3 minuten vertraging.
Nee, maar de bijsturing is wel leicht überfördert, waardoor de materieelinzet een rommeltje blijft en materieel op de foute plek staat, er nog meer bij te sturen valt, etc. Vandaar ook dat de reservevloot Mat '64 het land in is gejaagd: om het bijsturen makkelijker te maken, niet om een aanzienlijk capaciteitsgebrek aan te pakken.orf schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 09:06:
Is er met de aangepaste dienstregeling een tekort aan VIRM's? Op mijn traject (Dordrecht - Leiden) rijdt tijdens de aangepaste dienstregeling nu vaak een koploper (ICMm). Vandaag bleef op elk station een menigte staan die niet mee kon met de overvolle trein.
Wijs me eens een trein aan in BE, DE, FR of NL waar de fabrikant verantwoordelijk is voor het onderhoud.franssie schreef op woensdag 23 januari 2013 @ 21:13:
[...]
En dat is niet uniek maar misschien nu wel reden om gewoon te stoppen met de V250 - als ze die bakken al aan de praat krijgen moeten ze ook onderhouden worden.
Lijkt me wel handig als je nog onderdelen kunt krijgen?Luccus schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 09:14:
[...]
Wijs me eens een trein aan in BE, DE, FR of NL waar de fabrikant verantwoordelijk is voor het onderhoud.Garantiewerkzaamheden ja, maar verder niks.
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Niet alleen in Frankrijk hoor, in NL hebben we ook een paar van dat soort fietspaden.Knightwolf schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 02:20:
In Frankrijk hebben ze dat al veelvuldig gedaan anders, spoorlijnen vervangen door fietspaden. Rails en eventueel aanwezige bovenleiding weg, en je hebt een strakke baan om een mooi vlak fietspad neer te leggen. Dit waren uiteraard de onrendabele lijnen in de middel of nowhere waar nu iedereen een auto heeft
Root don't mean a thing, if you ain't got that ping...
http://www.nu.nl/politiek...s-in-verkeersplannen.htmlDEN HAAG - Het kabinet schrapt waarschijnlijk tientallen plannen voor wegen en spoortrajecten, of stelt de aanleg ervan uit.
Minister Melanie Schultz (Infrastructuur) heeft woensdag tijdens een overleg met de regio’s hiervoor voorstellen op tafel gelegd, zo bevestigen ingewijden een bericht in het AD van donderdag.
De maatregelen zijn nodig om de bezuinigingdoelstellingen van het kabinet te halen. Het gaat om 6,4 miljard euro tot 2028.
Amsterdam
Vooral de regio’s Amsterdam en Utrecht worden getroffen. Schultz wil onder meer de tramverbinding naar de Uithof uitstellen. De verbetering van de A27 vindt ook pas later plaats.
Bij Amsterdam wordt onder meer 200 miljoen euro geschrapt in een project voor beter treinvervoer tussen Schiphol, Amsterdam, Lelystad en Almere.
Ook elders in het land gaan projecten niet door of lopen ze vertraging op. Dat geldt bijvoorbeeld voor de verbindingsweg tussen knooppunt Ypenburg en Den Haag.
De plannen zijn nog niet definitief. De regio’s mogen nu reageren. Op 11 februari is er een nieuw gesprek.
GroenLinks
GroenLinks-Tweede Kamerlid Liesbeth van Tongeren noemt het uitstel van de plannen voor de A27 en andere asfaltprojecten goed nieuws voor omwonenden, het bos en de schatkist. "Tegelijk vind ik het jammer dat Schultz opnieuw de kaasschaaf hanteert. In plaats van voor de trein te kiezen, is het 'van alles een beetje minder'. Waar dit kabinet met de Nederlandse infrastructuur naartoe wil, blijft voor mij een raadsel."
GroenLinks vraagt bij de regeling van werkzaamheden om een brief van het kabinet over de plannen van Schultz.
Door: ANP/NU.nl
Ietsjes verder weg: Alstom is de partij die in Italië het onderhoud doet op de AGV-vloot van NTV. Alstom is eveneens de partij die in Dublin zowel de vloot als de infrastructuur van het Luas-tramnetwerk onderhoudt.Luccus schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 09:14:
[...]
Wijs me eens een trein aan in BE, DE, FR of NL waar de fabrikant verantwoordelijk is voor het onderhoud.Garantiewerkzaamheden ja, maar verder niks.
We are shaping the future
Ik kan maar niet geloven dat dat zo lastig is. Een groot aantal treinseries rijdt niet. Dat betekent niet dat je andere treinen korter moet rijden, dat betekent alleen dat er een groot aantal stellen aan de kant staat.Luccus schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 09:14:
[...]
Nee, maar de bijsturing is wel leicht überfördert, waardoor de materieelinzet een rommeltje blijft en materieel op de foute plek staat, er nog meer bij te sturen valt, etc. Vandaar ook dat de reservevloot Mat '64 het land in is gejaagd: om het bijsturen makkelijker te maken, niet om een aanzienlijk capaciteitsgebrek aan te pakken.
Signatures zijn voor boomers.
RIJSWIJK - Treinreizigers lijken het inmiddels beu te worden dat er minder treinen rijden. De Nederlandse Spoorwegen zette de afgelopen dagen vanwege de kou minder treinen in.
Reizigersvereniging Rover zegt dat de aangepaste dienstregeling begint te ontsporen en meldt klachten te krijgen van reizigers die wegens overvolle treinen achterblijven op het perron of in de trein niet lekker zijn geworden.
De organisatie wil dat NS met spoed langere treinen inzet en wil weten hoe lang het nog duurt voordat het spoor echt "winterklaar" is.
De NS zegt te rijden met de aangepaste dienstregeling om problemen die aan wissels en bovenleidingen ontstaan op te kunnen lossen. Op een normale werkdag rijden er ongeveer 5200 NS-treinen. In een aangepaste dienstregeling zijn dat er ongeveer 20 procent minder.
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
ArcticWolf schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 09:27:
[...]
http://www.nu.nl/politiek...s-in-verkeersplannen.html
Ik vraag me af wat ze bedoelt met de 200 miljoen bezuiniging in Amsterdam.... ik dacht dat OV Saal West de laatste verbetering was in het SAAL project. Blijkbaar niet dus
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
[ Voor 12% gewijzigd door franssie op 24-01-2013 11:16 ]
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Fiber schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 11:10:
[...]
offtopic:
Stom, stom, stom. Als het slecht gaat met de economie moet je juist meer van dit soort projecten doen in plaats van minder om de boel weer oip gang te helpen. En dan geen Belgische of Poolse bouwvakkers inschakelen maar gewoon Nederlanders.
Signatures zijn voor boomers.
Verwijderd
Het probleem is dat de NS niet kan rekenen. Een gehalveerde dienstregeling betekend niet dat de treinlengtes ook moet halveren. Die moet je dan juist verdubbelen.
En al dat extra materieel ga jij waar vandaan toveren?Verwijderd schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 12:19:
[...]
Het probleem is dat de NS niet kan rekenen. Een gehalveerde dienstregeling betekend niet dat de treinlengtes ook moet halveren. Die moet je dan juist verdubbelen.
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Verwijderd
Dat is de helft die niet rijdt.CyBeR schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 12:22:
[...]
En al dat extra materieel ga jij waar vandaan toveren?
Juist !! Elementary my dear Watson ... behalve voor de NS blijkbaar.
[ Voor 20% gewijzigd door Goner op 24-01-2013 12:40 ]
Nog afgezien van stations waar je mee in de problemen gaat komen, zeker op het vlak van lengte van de perrons.dcm360 schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 12:51:
Natuurlijk gaat het in de praktijk wat lastig worden om alle treinen 2 keer langer te maken dan normaal. Je kan immers niet een beetje willekeurig treinen aan elkaar koppelen (een NID en een VIRM doe je bijvoorbeeld dus niet aan elkaar).
Even voor je beeldvorming: Ik kan jou moeiteloos een paar sommetjes geven die je per stuk in twee seconden moet oplossen. Dat gaat je ook lukken. Echter, als ik je er teveel achter elkaar / tegelijk geef gaat dat je niet lukken. Dat heeft dan dus niet met moeilijkheidsgraad te maken maar met capaciteit.Maasluip schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 10:18:
[...]
Ik kan maar niet geloven dat dat zo lastig is.
Dan snap ik nog altijd niet waarom er kortere treinen rondrijden. Dat betekent dus dat er gigantisch veel stellen defect zijn, want je krijg het niet voor elkaar die kortere trein te verlengen.Carpento schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 12:53:
[...]
Even voor je beeldvorming: Ik kan jou moeiteloos een paar sommetjes geven die je per stuk in twee seconden moet oplossen. Dat gaat je ook lukken. Echter, als ik je er teveel achter elkaar / tegelijk geef gaat dat je niet lukken. Dat heeft dan dus niet met moeilijkheidsgraad te maken maar met capaciteit.
Het is bij de bijsturing volgens mij een beetje soortgelijk. Het is niet alleen de moeilijkheidsgraad die speelt (het is evengoed ingewikkelder dan wij als buitenstaander kunnen inschatten, dat terzijde) maar ook de hoevéélheid die er komt, en het feit dat dingen snel moeten omdat ze anders achterhaald zijn en helemaal niet meer moetenDat maakt het zo lastig
Signatures zijn voor boomers.
Waar haal jij vandaan dat de helft van de treinen niet rijdt? Ze hebben de kwartiersdiensten gehalveerd maar de meeste diensten zijn al halfuursdiensten.
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Na 5 dagen (of meer) aangepaste dienstregeling kunnen ze 's nachts heus wel wat materieel om laten lopen... dat doen ze normaal gesproken ook wel.Carpento schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 13:02:
Het kan natuurlijk ook zijn dat een stelletje nodig is in bijvoorbeeld Utrecht maar net in Amersfoort staat (willekeurig gekozen voorbeelden). Je hebt niet zomaar een pad vrij om even een leeg stelletje heen en weer te sjouwen en tegen de tijd dat het op de gewenste plek arriveert heeft de te verlengen trein ofwel vertraging van het wachten of hij is al dik en breed vertrokken.
En precies hiervoor is die ingeperkte dienstregeling wel handig: je houdt dan iets meer flexibiliteit over, maar ook daaraan zitten grenzen
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
Meld je bij de NS! Er zijn al vele tientallen 'programmatjes' getest maar allen falen. Complexiteit is erg hoog omdat je niet alleen maar aan materieel A en Locatie X en treintje Y moet denken, maar ook aan machinistje Q, conducteurtje Z, onderhoud O, schoonmaak S etc en dat voor elk treinstel. Wat het nog complexer maakt is dat machinistje Q en conducteurtje Z ook nog eens op verschillende treintjes Y en A rijden en wisselen op locatie X. Als er in die puzzel (waar al jaren van tevoren aan wordt gewerkt) iets mis loopt (defect treintje) dan moet je de puzzel ter plekke op nieuw gaan doen. Dat is gewoon een kaartenhuis wat instort naar mate er meer dingen mis gaan. Wat ik ook begrepen heb is dat het systeem waarmee de bijsturing moet werken ook niet al te prettig is.Maasluip schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 12:59:
[...]
Dan snap ik nog altijd niet waarom er kortere treinen rondrijden. Dat betekent dus dat er gigantisch veel stellen defect zijn, want je krijg het niet voor elkaar die kortere trein te verlengen.
En dat is dan weer in tegenspraak met wat ArcticWolf zegt dat er niet meer materieel uitviel.
Dan kun je toch op zijn minst je treinen even lang rijden?
En dan nog: hiervoor is toch een computerprogramma te schrijven? Mat A staat op locatie X, hang die aan trein Y, computerprogramma laat zien waar die uitkomt en wanneer hij weer terug op X is.
Exploring the world by bicycle! cyclingsilk.wordpress.com
Wat dus weer zéééér pleit voor het door NS personeel nog steeds tegengehouden 'Rondje om de Kerk'...IJnte schreef op donderdag 24 januari 2013 @ 13:30:
[...]
Meld je bij de NS! Er zijn al vele tientallen 'programmatjes' getest maar allen falen. Complexiteit is erg hoog omdat je niet alleen maar aan materieel A en Locatie X en treintje Y moet denken, maar ook aan machinistje Q, conducteurtje Z, onderhoud O, schoonmaak S etc en dat voor elk treinstel. Wat het nog complexer maakt is dat machinistje Q en conducteurtje Z ook nog eens op verschillende treintjes Y en A rijden en wisselen op locatie X. Als er in die puzzel (waar al jaren van tevoren aan wordt gewerkt) iets mis loopt (defect treintje) dan moet je de puzzel ter plekke op nieuw gaan doen. Dat is gewoon een kaartenhuis wat instort naar mate er meer dingen mis gaan. Wat ik ook begrepen heb is dat het systeem waarmee de bijsturing moet werken ook niet al te prettig is.
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq