Ik kijk voornamelijk (natuur)documentaires en een aantal tv shows (biggest loser uit Amerika en wat actie series). Maar ik kom altijd de verkeerde dingen tegen zoals een post van 16 seizoenen Top Gear en dan moet ik dat weer zien en is de schrijf weer volMarzman schreef op zondag 09 januari 2011 @ 13:05:
TV kijk ik ook nouwelijks, mijn mediaplayer speelt dingen van uitzendinggemist en dingen die van FTD komen en verder kijk ik eigenlijk bijna niks. Ik heb wel digitenne, al zou ik me ook prima kunnen vermaken met alleen NL1, 2 en 3. Af en toe staat de TV aan als achtergrondruis.
Maar er komt wel verbetering, heb al 40 gig vrijgekeken en vanavond komt daar 3 gig bij. Ik download nu een paar weken niets meer heb ik besloten (behalve seizoen 11 van the biggest loser dat weer net begonnen is in Amerika, maar anders kan ik daar ook de websites niet van volgen en dat vind ik altijd leuk).