al een tijdje volg ik dit topic en ik ben ook aan het bouwen geslagen.
beginnend met een Heineken kratje en daarna een mdf-kistje en misschien me sub actief maken
Maar ik heb nog een aantal vragen:
1. Hoe staat het met de kant en klare HKS?
Ik heb namelijk interesse in 1 HKS met netspanning schakeling en 1 zonder die ik zelf kan schakelen! Is er al enige kosten indicatie, want als ze meer dan 20-25 euro ps gaan kosten bouw ik ze wel zelf.
2. Ik heb een Kicker 150W RMS subwoofer met 1 spoel bij 4ohm. Voor die speaker men ik opzoek naar een soort versterkertje zoals een TA2024. De TA2024 heeft 2uitgangen en is niet brugbaar en dus niet toepasbaar voor mijn sub. Wie weet er een versterkertje van ca. 30W RMS die 1 kanaal bij 4ohm aan kan? en dan wel voor heel weinig geld natuurlijk!
3. Hoe maak ik zo goedkoop mogelijk een lo-passfilter om lage tonen onder de 200hz ofzo naar een versterkertje te brengen?
4. Toen ik nog niet zoveel gelezen had heb ik het volgende versterkertje gekocht:
http://cgi.ebay.nl/Lepai-...ts_SM&hash=item19bcfb2bb1
Opzich leuk maar ik heb nu de arjanhelder 2024 en SE 2024. Die gaan veel beter echter vond ik de knopjes om bas en treble te regelen van de lepai wel makkelijk. Weet iemand hoe is zoiets kan maken voor 1 van de TA2024's?
Foto's en dergelijke van mijn creaties volgen later!