Misschien begrijp ik je verkeerd...aex351 schreef op vrijdag 15 november 2024 @ 09:02:
[...]
Dat is toch logisch. Een rechter kijkt naar de huidige wetgeving. Dus die kan dat niet veranderen. Hoogstens verduidelijken.
Het adviesrapport gaat over nieuwe wetgeving en adviseert daarin hoe doeltreffend het is voor het beoogde doel.
Het adviesrapport gaat over de Wet VBAR en daarover adviseert de RvS negatief. De kamer hoeft dat advies niet over te nemen. Hopelijk doen ze dat ook niet en komt er een betere verduidelijking van de minister.
De rechter kijkt inderdaad naar de huidige wetgeving en kan die niet veranderen (gelukkig, want anders wordt het bestuursrechtelijk een zootje in dit land). Maar de rechter moet elk geval van schijnzelfstandigheid toetsen wat aan hem is voorgelegd. Dat wordt al een stuk minder duidelijk voor bepaalde beroepsgroepen.
:strip_exif()/f/image/Em2ClOyoeVrLPFSPllzj9UyU.jpg?f=fotoalbum_large)