Nee, je moet OSRS en RS(3) echt als 2 aparte dingen zien, je kan ook niet 1:1 vergelijken hoe veel meer of minder content er is. Zeker qua (wereld) kaart kan dat niet:
OSRS:
RS(3):
OSRS borduurt veel meer voort op wat er al bestaat, en heeft een "vrij" heilige leidraad door alle wijzigingen heen zitten in de vorm van polls waar minimaal 75% van de stemmers ja moet stemmen, i.c.m. het feit dat veel content (direct) geïnspireerd is door de community.
Puur gebaseerd op jouw ervaring van 15 jaar geleden is er niet super veel verandert aan de gebieden die je al kent, al is dat bij de Falador mines toevallig wel het geval. Maar daar zijn vooral nieuwe stukken bij gekomen.
Edit:
Je kan ten alle tijden de andere versie van het spel in springen met dezelfde logingegevens, op beiden heb je wel een eigen 'savegame' dus je hebt 2 aparte karakters. In OSRS zul je dus weer vanaf 0 moeten beginnen.
Mocht je OSRS een kans willen geven raad ik je wel sterk aan om direct
RuneLite (let op, veel nepversies online, runelite.net is de echte) erbij te pakken. Die is volledig toegestaan door Jagex en voegt belachelijk veel tools en handigheden toe.
En heeft zelfs een community-made HD modus.
https://secure.runescape....lugin-release?oldschool=1
[
Voor 15% gewijzigd door
D4NG3R op 29-08-2022 13:17
]