Mwoa, mijn vorige auto, mijn Prelude, ik weet dat je eigen auto posten niet mag, maar ik probeer een punt te maken. en hell... het is tenslotte mijn auto ook niet meerTheBrut3 schreef op maandag 19 januari 2015 @ 16:49:
Ik snap dat eigenlijk niet, dat mensen zo veel geld steken in een auto van max 5k... Why!?
Als je een dikke bak koopt, dan snap ik het wel. Ik zou ook gelijk een Switzer pakket willen op een GT-R of een Novitec upgrade op een Ferrari. Dan heeft het nog nut, het maakt de auto nog unieker en dan is de investering nog te overzien (als je die auto toch kan betalen...).
Bij een auto van 10-15k snap ik ook nog dat mensen de inlaat/uitlaat aanpassen en de auto laten chippen als er een turbo op zit.
Maar ene Del S(n)ol of Prelude zo 'pimpen', ik snap niet waarom.

Had ik 7j geleden ofzo gekocht voor 5500€, en daar toch een paar 1000€ ingestoken, maar naar mijn mening was met mijn Prelude helemaal niets mis kwa uiterlijk. Gewoon een hobby
edit: crap, moest eigenlijk een edit worden van mijn vorige post, mijn excuses.
[ Voor 3% gewijzigd door Jellabie op 29-01-2015 19:19 ]
De Nederbelg !