Ik ga best een heel eind met je mee,
maar (er is altijd een maar

)
Het is nooit zwart-wit in het leven, zo ook hier niet (mijn bescheiden mening)
Stuk is idd stuk - helder.
Echter we praten hier over een echte fout in deze machines die er vanaf het begin in zit.
Het zal duidelijk zijn dat een grafisch ontwerper (noem maar iets) dit ziet bij het opstarten van de machine, anderen zal het echter niet of nauwelijks opvallen.
Apple weet dit (al zeggen ze er officieel niets over, ook slecht) Daarom is mijn persoonlijke mening dat ze in het geval van gele displays best wel wat soepeler met hun klanten mogen omgaan.
Je kunt ook wat meedenken met je klanten waar je tenslotte afhankelijk van bent. (het staat zo in de regels dus het is niet anders wordt al veel te vaak gebruikt. In mijn ogen moeten regels een leidraad zijn voor goed functioneren van een bedrijf / overheid)
Dat dit Apple dan veel geld zal kosten, tja dat valt onder bedrijfsrisico, zorg er dan voor dat je hardware goed is. Test het van te voren goed en let daarna goed op feedback van je klanten.
Stop het productieproces wanneer je veel klachten krijgt en los het probleem op voordat je verder gaat.
De prijs is dermate veel hoger dan vergelijkbare losse machines dat je als klant ook hogere eisen van het product mag verwachten met een bijbehorende service. (waar je nog voor moet bijbetalen)
Dit alles gebeurd niet, sterker Apple zit nog steeds in "denial" en de klanten blijven toch wel komen, dus wat maakt het uit
In mijn ogen ben je dan flink verkeerd bezig, zeker in deze tijden. Communicatie is nog nooit zo snel geweest en dit probleem zingt over het internet (daar zit wel je doelgroep)
Dit geeft hoe dan ook flinke naamschade en daar kun je in de toekomst best flink last van krijgen.
Ik ga in ieder geval goed nadenken over mijn volgende aanschaf als dat nog wel weer een Apple wordt.
(duurt nog even. maar toch)
We zullen het wel niet eens worden, niet erg dat mag, niet iedereen hoeft er hetzelfde over te denken.
Mijn tevredenheid over Apple heeft in ieder geval een flinke deuk opgelopen.