Nou, het is zover, mijn 8800GTS heeft het nu ook officieel opgegeven.
Hij heeft dus net de 3 jaar niet gehaald (september 2007 tot juni 2010).
De kaart begon ongeveer een week geleden wat kuren te vertonen, nog geen artefacts, maar ding crashte en crashte maar steeds (windows met de melding dat de driver is hersteld...right).
Maar goed, af en toe een dag geen problemen, en de dag daarna niks anders dan crashes.
Nog steeds geen artefacts, dus ik eerst de software maar napluizen (wat niet hielp), andere dingen checken voor zover dat kon (voeding, mem, etc) kwam ook niks uit. Nouja, effe aanzien dan maar.
Vandaag was het dus weer crash na crash na crash. Bioshock > crash, WoW > crash, Warcraft III liep echter wel goed, en ook 3dmark ging vlekkeloos

. Vanavond weer WoW en toen kwamen er wel artefacts (nee, helaas niet de items...voor de WoW players onder ons ^^) en ze kwamen bigtime.
Niks anders dan grote strepen en rare vlakken en toen plof beeld zwart en vervolgens een BSOD met allemaal spikkels. Hard-reset en op het eerste gezicht problemen weg, maar alle witte lettertjes tijdens de post hadden allemaal grijze streepjes gekregen en het tekstje "microsoft corporation" tijdens het laadscherm van Vista had ineens rode letters gekregen. Ook wilde Windows m'n kaart niet meer herkennen.
Ding dus uit de PC gehaald (was nog warm) dus koeling eraf, schoonmaken, 10 min in m'n snackoven (paste nét) en nu dus wachten tot ie is afgekoeld zodat ik em weer inelkaar kan draaien.
Heb wel geluk dat de witte heatpads op het geheugen nog heel zijn.
Nu is het maar hopen dat de fix werkt (altijd een kans dat het niet werkt, ook een beetje omdat m'n kaart wat andere kuren gaf dan de meeste), want een nieuwe (gelijkwaardige) kaart is een rib uit m'n lijf

.
(ja, lang verhaal, moet toch wat als ik zit te wachten

)