Ik ben vorige week verhuisd en heb voor mijn nieuwe woning een nieuwe ADSL-aansluiting (zonder vaste lijn bij KPN) bij Telfort aangevraagd. De gehele aanvraagprocedure verliep zeer soepel en de lijn zou nu al moeten werken; ware het niet dat het DSL-lampje op mijn modem niet gaat branden. Uiteraard al van alles met de telefoonaansluiting geprobeerd, maar niets heeft mogen baten. Ik heb toen afgelopen maandag Telfort gebeld en zou worden teruggebeld voor het maken van een monteursafspraak, echter is dit tot op heden nog niet gebeurd. Ik word het internetten via UMTS onderhand wel zat
Mijn kabeltelevisieaansluiting werkte overigens ook niet, UPC stuurde binnen 1 dag (waarvoor hulde) een monteur die het euvel fixte, was iets met kastje buiten op straat of zo.
Heeft iemand hier enig idee hoe lang het ongeveer duurt voordat Telfort contact met je opneemt voor het maken van een monteursafspraak?
Heeft iemand hier enig idee hoe lang het ongeveer duurt voordat Telfort contact met je opneemt voor het maken van een monteursafspraak?
Half twaalf in een oud café. Twee mannen ruiken naar pis, dertien naar hachee. Dat haalt de pis dus nooit meer in.