Bevoordelen? Echt niet, ze geven ze juist net zoveel kansen als de "spelers van het eerste uur". Als je in de oude situatie als beginner in zou stappen loopt iedereen met wapens rond die buiten jouw bereik liggen. Daarvoor moet je eerst achievements gaan halen. Op zich is het halen van achievements wel nuttig om het spel te leren, maar sommige zijn gewoon dom/lastig (een spy een "vuurtje" geven als hij een sigaret pakt). Nu is de kans dat een beginner een nieuw wapen krijgt net zo groot als de kans dat een ervaren speler hem heeft.SilentSimon schreef op donderdag 28 mei 2009 @ 09:06:
Idd, wat VyperX zegt is ook mijn grootste issue. Er is gewoon imho niet goed over nagedacht bij Valve of het is te weinig getest. Ze bevoordelen de nieuwe casual spelers en laten de spelers van het eerste uur danig in de steek heb ik het idee.
Dat de ervaren speler zich benadeeld voelen vind ik persoonlijk onzinnig, ze voelen zich schijnbaar op hun teentjes getrapt omdat ze geen voordeel meer hebben tov beginners. Ik vind dat je dit spel ook voor de fun moet kunnen spelen en dat betekend dat iedereen gelijke kansen moet hebben. Het is een beetje sneu voor de mensen die uren hebben besteed aan het eerlijk behalen van de achievements (met achievement harversters heb ik geen medelijden) voor de unlocks dat je de unlocks nu ook "gratis" kunt krijgen, maar ja soms is het leven hard. Ik vind het behalen van de achievements sowieso leuker dan het halen van de unlocks (achievements staan leuk op je profiel), tot nu toe vond ik de unlocks niet echt een toevoeging en gebruik ze bijna nooit.
Wil je je uitsloven en prestaties leveren dan ga je maar in een clan en ga je clan battles spelen en laat je de public server met rust. Als je je beter voelt dan een beginner ga je toch spelen waar geen beginners zitten. Dit soort spellen draait volgens mij ook voor een groot deel op de casual spelers.
Worden nu bij het behalen van de milestones nog wel wapens uitgedeeld? Of is dat er eigenlijk helemaal uit?
The #1 programmer excuse for legitimately slacking off: "My code's compiling"
Firesphere: Sommige mensen verdienen gewoon een High Five. In the Face. With a chair.