Min of meer. Het is niet zo dat er een snoeiharde flame in staat die écht niet kan. We vinden het mekkeren over taalfouten irritant, maar hier heb je dus afweging om dat element vooral mee te wegen, of het ontopic, nette gedeelte zwaarder mee te wegen. Aangezien je maar één score kan kiezen en je met -1 en 0-"elementen" te maken hebt, zul je moeten wikken en wegen. En dan vind ik in dit specifieke geval niet dat het ongewenste gedeelte de doorslag geeft.
Moet zeggen dat ik daar soms moeite mee heb, en dat het er daardoor niet duidelijker op word,voor niemand .
Wat is er niet duidelijk dan? Het is niet zwart-wit of rechttoe rechtaan.. dat niet. Maar het is toch niet zo gek dat je hier de boel afweegt?

Als er nou alleen een taalfout gemeld wordt, dan is het simpel. Maar als er ook nog nuttige dingen staan in die post wordt het natuurlijk een heel ander verhaal. Wat zou jij bijvoorbeeld doen als iemand zo'n taalfout meldde, maar daaronder zoveel nuttigs postte dat hij eigenlijk een +2 zou verdienen?