Al die nieuwe eigenaren, erg leuk om te zien dat jullie het beste topic van tweakers gevonden hebben!
Voor Europa is er nog weinig bekend, in de US zijn de kaarten verkrijgbaar maar niet erg in trek dus niet elke winkelketen voert ze in haar assortiment. Ik heb wel eens een stapeltje besteld en verkocht via marktplaats met een beetje winst, deze werken alleen op je US account.
Wellicht binnenkort weer een ronde, belangstelling? meld het even.
Voor europa zal denk ik eerder iets gedaan worden als iDeal, en soortgelijken. of misschien zelfs Paypal maar dat is voor Sony niet gratis. (1,70€ per transactie)
Snowwie schreef op vrijdag 31 oktober 2008 @ 18:40:
Ik heb mijn PS3 net een klein weekje, maar hij loopt me te vaak vast in Battlefield BC. En juist net als ik redelijk wat punten heb gescoord.
Om wat voor reden kan dat ding vastlopen? Hij is nog hagelnieuw, dus stof is uitgesloten, de blu ray van Battlefield is krasvrij en ook schoon, het apparaat staat stabiel en krijgt genoeg koeling [staat dus niet omsloten ofzo]. Verder heb ik de systeemsoftware geupdate naar de meest recente versie.
Iemand enig idee?
Ik ben redelijk verslingerd aan BFBC, zeker nu ik de maps als mijn broekzak ken. Ook ik heb regelmatig te maken met vastlopers, de game zorgt bij mij voor de vastlopers niet de console. Soms gewoon plots, vaak als je net naar het respawn-menu hoort te gaan
Vooral de game beindigen is praktisch onmogelijk zonder vastlopen, enkel vanuit het game menu kan ik 'systeem uitschakelen'. Probeer een andere game en kijk of het dan nog zo is.
Sinds de update van gister heb ik het nog niet weer gehad, geen idee of er iets is verbetert.
Ik volg het topic nu ruim een jaar en volgens mij was het langst dat je moest wachten 6 weken.
Maar dat betrof een 60gb. Ik heb mijn vorige (60gb) in 5 weken teruggekregen, er was mij met de hand op het hart 2 weken beloofd...

so much for service eh?