Vandaag, voor mijn doende, een lang stuk gefietst.
Ik wou even kijken hoe lang ik er over deed om naar het werk te fietsen (Tiel - Leerdam). Is ongeveer 25-28 km en doe er dus ongeveer 1 uur over.
Op de terug weg een andere route gereden en kom ik bij een spoorovergang aan. Trein komt eraan dus ik klik uit. Op een of andere manier klikt de schoen weer in en ik ga dus neer

. (dit was bij Tricht)
Ik door via geldermalsen naar Tiel. Kom ik dus in Geldermalsen wordt ik afgesneden door een 'eikel'. Enigste wat ik kan doen is vol in de ankers en was dus te laat met mezelf uit klikken. Weer onderuit (gelukkig ging ik niet hard).
Resultaat, linker SPD pedaal, voorwielmoer en linker shifter iets beschadigd. Gelukkig niet mijn frame en alleen dingen die gemakkelijk vervangen kunnen worden (hoewel het nog allemaal werkt, dus vervangen gaat niet gebeuren).
Mijn eigen schade valt mee, elleboog en knie iets geschaaft.
Ik kom thuis na 65KM en 2.5uur en laad mn shirt uit. Kom ik tot de conclusie dat mijn mobiel pleite is. Dat die mobiel (2 maanden oud) weg is, is niet echt het ramp. Alleen dat je het abbo moet blokkeren en al dat gezeik is gewoon niet leuk.
Gelukkig lag er op de tafel een briefje van moeders dat mn mobiel gevonden was en dat ze m was gaan halen. Komt ze thuis is het scherm best kapot.
* Griffin heeft nu dus nieuwe telefoon, iets kapotte fiets en beetje lichamelijk.
Na het omkleden maar even de fiets schoongemaakt en gelijk mn Pedalen iets 'losser' gezet.
Ben er trouwens achter gekomen dat het eruit halen van je achterwiel niet echt moeilijk is. Je moet alleen even goed opletten met je derailleur.
PS: een weekelijkse afstand van ongeveer 120km vind ik wel een mooi doel. 2 avonden in de week 30 en dan in het weekend 60.