Hallo iedereen,
Ik probeer het eerst op deze manier want een apart topic aanmaken kan ik altijd nog doen lijkt mij.
Ik heb sinds kort een probleem met m'n Macbook. Telkens als ik de laatste tijd in de woonkamer ga zitten internetten op m'n Macbook, valt na verloop van tijd het internet uit.
Rechtsboven geeft het Airport-icoontje aan dat hij gewoon nog de volle verbinding heeft, maar internet en netwerk ligt dus plat.
Nou woon ik in een nieuwbouwwijk in aanbouw (al vanaf het begin) en weet ik inmiddels dat er veel draadloze netwerken zijn bijgekomen sindsdien. Dat is één reden waarom ik denk dat m'n Macbook behoorlijk last heeft van de draadloze signalen daarvan.
De tweede reden waarom ik dat denk, is omdat als ik bij m'n netwerkinstellingen kijk ik daar een nogal exotisch ip-adres zie staan, namelijk: 169.254.47.169, subnet: 255.255.0.0. Daarnaast staat er bij de Airport-verbinding (onder netwerk) ''zelf toegewezen ip-adres'', ik denk dus dat hij telkens verbinding maakt met het verkeerde netwerk.
Het rare alleen is dat m'n PS3 nog veel dichter bij al die huizen (en dus netwerken) in de buurt staat, terwijl die nergens last van heeft!! Dat is toch op z'n minst raar te noemen
Ik heb al gekeken bij de instellingen van m'n router (Dlink DIR-655), en het enige wat ik mischien nog zou kunnen proberen te doen is het netwerk op ''onzichtbaar'' zetten. Maar ik ben bang dat ook dat niet gaat helpen.
Hebben jullie mischien nog suggesties, want ik weet het inmiddels niet meer
13'' Macbook White / 23'' Cinema Display / Powermac G4 Cube (450Mhz, 256Mb, 80Gb hd, Apple Dvi-Adc-adapter, Apple Bt Keyb 1eG), 15'' ADC Acryl / Dlink DIR-655 / Airport Extreme N / Nokia N78 / 60Gb PS3 / Wii /