Android Auto en Apple CarPlay zijn pas vanaf eind 2015 / begin 2016 in bepaalde Peugeot-modellen geïntroduceerd.D4NG3R schreef op maandag 2 juni 2025 @ 13:52:
Na een kleine 3 jaar/50K kilometers in een 206+ uit 2010 rond te hebben gereden is het tijd voor wat anders, met twee weekjes ben ik eigenaar van een 208 uit 2014 met ergens rond de 120K op de teller. (en een riem welke in de afgelopen 30K nog vervangen is)
Exact welke uitvoering weet ik zo niet, maar ik ga er iig qua comfort op alle vlakken flink op vooruit en het beestje is door de vorige eigenaar netjes onderhouden.
Wat vooruit kijkende; weet iemand toevallig of de 208jes uit 2014 al ondersteuning hadden voor Android Auto en/of Apple Carplay? Ik heb er tijdens de proefrit helaas totaal niet aan gedacht om m'n telefoon eens in de USB poort te drukken.
Zo niet ga ik vast rondkijken voor een aftermarket oplossing, de ingebouwde navigatie was euh.. ouderwets. Maar om de telefoon nu in een houder te drukken terwijl er een mooi geïntegreerd mediasysteem is vind ik ook weer zo iets.
De 208 kreeg pas bij de facelift in 2015 (modeljaar 2016) de mogelijkheid tot ondersteuning en dan ook alleen als het specifieke infotainmentsysteem (SMEG+) aanwezig was.
Ik schat de kans dus op vrijwel 0 dat het erin zit.
Don't drive faster than your guardian angel can fly.