Ook ik heb toch maar eens een nieuwe camera gekocht. Nou scrhijf ik regelmatig verhaaltjes over camera's, dus heb ik altijd de nieuwste camera's op mijn bureau, maar soms wil je toch echt zelf een body.
Omdat ik op mijn werk nog en een heel arsenaal aan leuke Lenzen met een hoofdletter L heb, wilde ik toch een Canon, maar de 400D en 450D zijn me te klein en te eenvoudig en de 40D werd me net iets te duur. Eigenlijk vind ik de 20D prima, alleen is hij net te langzaam en is het schermpje echt iets te klein.
Dus, toch maar dit gekocht:

550 euro bij KE. Leek mij een nette deal. 8 megapixel is voor mij genoeg en dan biedt deze body wel alles wat ik wil. Het kitlensje (

) is maar tijdelijk, die wordt binnenkort vervangen door iets beters

.
Om bovenstaande foto te schieten, toch nog even deze uit de kast gehaald:

Maar die is dus echt helemaal op. Het instelwiel is stuk, twee van de drie megapixels zijn dead of hot en hij werkt alleen met volledig opgeladen batterijen
[
Voor 5% gewijzigd door
dreamscape op 16-06-2008 21:21
]