Hmm, was bij van Leest: volgens mijn dinnetje deed de dame in kwestie alleen de dvd in t hoesje. Lijkt me dom als ze in de originele hoesjes de registratiekaart laten zitten, want die wordt er meteen uit gejat natuurlijk... Dus of het hoorde er toch niet bij, of de dame in kwestie is het vergeten. Tis me niet extra moeite waard, bovendien zullen ze dat verhaaltje wel vaker gehoord hebben @ winkels, dus ik vroeg het me alleen af eigenlijk. Naja, voor anderen misschien iets om zeker rekening mee te houden. Heb als het goed is precies 500punten voor dat internetkanaal als ik the Godfather nog ga halen, meer heeft dan toch niet zoveel zinSeal64 schreef op zondag 06 januari 2008 @ 11:59:
[...]
Nee, bij MP3 hoort er wel één bij te zitten. Soms willen de dames en heren verkopers nog wel eens "vergeten" om die PIN kaart erbij te stoppen. Ben er al eens speciaal voor terug geweest, ik moest nog één zo'n PIN voor de Zelda Collector's Edition en bij 1080 waren ze 'm vergeten.
Ze zijn wel wat gieriger met die punten nu je er daadwerkelijk nuttige dingen (lees - Wii Points) voor kunt kopen. Je krijgt ook geen gratis wallpapertjes meer en zo.
Wel suf dat je steeds een hele enquete moet invullen trouwens, jezus

| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |