If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
BrrrConform uw verzoek bevestigen wij hierbij 1 plaats voor u in optie genomen te hebben op de Himalaya Motor Challenge met vertrek 08-06-2014.
Deze optie is gratis, verplicht u tot niets en wanneer u de optie niet omzet in een definitieve boeking, komt deze automatisch te vervallen op 13-09-2013.
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride

Helaas weerhoudt één dolgedraaide inbus me ervan om de kuip er helemaal af te halen. Met een tang lukt het ook niet echt. Even inspuiten met WD40 en morgen nog maar eens proberen. En het voorspatbord was ik eigenlijk vergeten, en tot overmaat van ramp zit ie met een afwijkende maat inbus vast. En ik had geen zin om nóg een keer heen en weer te lopen naar boven.
Nu de boel schoonmaken, ontstickeren en dan kijken of dat plastidippen een beetje lukt.
Wordt vervolgd...
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Als het twee kunststof kuipdelen zijn die in elkaar grijpen dan zit er aan de achterkant meestal zo'n schuifclipje met draad waarin het inbusboutje aangrijpt. Een dol gedraaid inbusboutje met een draadbeschadiging krijg je daar vrij lastig uit tenzij je kracht kunt zetten ónder de kop van de inbus (dus tegelijkertijd kunt trekken aan de bout én kunt draaien). Als dat niet lukt: Met gepast geweld loshalen en een nieuw boutje + clipje bestellen.
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Verwijderd
En dit heb ik nog net op tijd gelezen. Inderdaad zalig makkelijk terug naar huis geredendion_b schreef op zaterdag 31 augustus 2013 @ 18:22:
Ring A10 Oost was niet geheel dicht, alleen de buitenring tegen de klok in. Ben er vanmiddag met de klok mee nog over gereden...
Combinatie van vertrouwen/gemak in/van de navigatie en dat het gisteren wel goed ging. Dat ik twee dagen na elkaar de aanwijzingen niet gezien heb is bovendien wel sterk. Heeft vast ook te maken met het feit dat het ongeveer 60km 100km/u saai (voor mij dan) stuk is. Nu goed. Ik rijd vast geen dijk in of verkeerde kant een-richtingstraat (heb ik al bewezen) dus ik heb voor mij maar net teveel vertrouwen in een navidion_b schreef op zaterdag 31 augustus 2013 @ 18:22:
Moet zeggen dat het op de wegen zelf duidelijk aangegeven stond dat de A10 Oost in die richting dicht was ... [snip] Kortom, volgende keer iets minder naar falende GPS kijken en iets meer op de aanwijzingen langs de weg letten
Overigens was het nog beter geweest om gewoon ring A10 West te pakken en zo op noord bij de S116 te komen - dat is minder dan een minuut langer dan A10 Oost

Dat je gewoon de andere kant van de ring kan nemen is hier correct maar niet vanzelfsprekend. Kan ik je zeker in Brussel en (nu nog) Kortrijk niet aanraden. Bovendien was het zaterdag en raad Google Maps vanuit Nemo wel aan de binnenstad te nemen, dus dacht ik dat het best proberen waard was. 20-20 hindsight, yep gewoon west ring.
Vrijdag leek het best op de S116. Zaterdag leek het best doorheen de binnenstad. Ik zou er inderdaad niet zomaar op een werkdag doorheen willen, ben ik te groen voor (op de motor, in de binnenstad, in NL en in A'dam).dion_b schreef op zaterdag 31 augustus 2013 @ 18:22:
Probeer het in de ochtendspits eens, dan krijg je helaas een ander beeld mee.
Maar met een naked krijg je wel een ongelooflijke snelheidsbeleving. Voelt wel 20km/u sneller aan. Goed voor de funfactor alsook de veiligheid en de boetes. Bij mijn motorkeuze stond makkelijk autosnelweg rijden ook als wens, bovendien vind ik dat gewoon mooier met een hoop tupperware. Tja, dat heb ik dan met alle voor- en nadelendion_b schreef op zaterdag 31 augustus 2013 @ 18:22:
Dat kan erg afhankelijk zijn van weer, motor en snelheid. Ik heb voor het eerst langere rit op m'n R80 gemaakt en dat is toch een stuk zwaarder dan met m'n vorige tourmotoren. Maar goed, ik wilde een naked en heb exact gekregen wat ik wilde. Die saaie stukken van 100km/u max waren trouwens veek ontspannender dan met 130km/u rijden. Ach, we zullen wel zien hoe het went
En dat is niet vanzelfsprekend voor mij. Ik gebruik mijn motor steevast voor woon-werk. Hier zit geen autosnelweg in maar het is wel maar 40km/dag. Toch tikt dit langzaam maar zeker aan en bouw ik gestaag aan ervaring. Hiermee kun je ook geen regen of mist ontzien en leer je hier ook langzamerhand mee omgaan (al ben ik nog heel nerveus in de regen qua bochten, stukken slechter dan die 10+examen regen uren met de ER-6n van de rijschool). Met de ~1200km van dit weekend kom ik in 7 maanden op zo'n 7000km totaal motor rijervaring. Best mooi maar een Spanje trip alleen al is zo'n 5000 kmdion_b schreef op zaterdag 31 augustus 2013 @ 18:22:
Vooral meer langere stukken rijden. Hoezeer het altijd meer inspanning zal kosten dan in een auto gaat het na verloop van tijd veel gemakkelijker.
Ik weet nog hoe ik letterlijk omviel bij een tankstation op de terugweg van mijn eerste langere rit op de motor (naar de Ardennen). Een jaar later ben ik met zelfde motor naar midden-Duitsland gereden voor een weekend. Op de terugweg was ik toen vooral geirriteerd dat de tank leeg was en ik moest tanken - ik had met alle liefde het hele stuk van 550km in een keer doorgereden, Verschil was een jaar meer ervaring met daarin gemiddeld eens per week dagen met ritten van >1u enkele reis.
Rest nog maar de vraag of 3 uur bochtenwerk meer of minder of gewoon andere fysieke vermoeidheid meebrengt. Maar goed, nog een voordeel aan het feit dat er erg weinig planning aan mijn Spanje trip hangt. Gewoon 'op een of andere manier' naar Perpignan, door midden Spanje richting Jerez en dan langs de kust terug naar Perpignan en 'op een of andere manier'. Frankrijk door doe ik autosnelweg of bochtenwerk zoals het me zint. Zal over die trip wel nog eens een topic maken om enige pitfalls te voorkomen.
Hmm. Mogelijks stond de data roaming af of had ie problemen met netwerk vinden. De vrijdag had ik inderdaad manueel een netwerk moeten selecteren en ik denk dat ik zaterdag inderdaad opnieuw een netwerk geselecteerd heb (deze maal verstandiger gewoon 'auto' / 'preferred network'). het feit dat ik daar achter 3 maal verkeerd gereden heb is mijn eigen fout (te laat + regen + frustratie -> had meteen moeten stoppen om manueel autosnelweg in de navi af te leggen).XBL schreef op zaterdag 31 augustus 2013 @ 19:03:
Oja, buitenring Oost dicht. Maar goed, tis een ringweg he, dus je had prima langs de andere kant kunnen gaan. Amsterdam is niet zo groot, ik denk dat je een rondje in 20 minuten doet. Google maps op m'n telefoon geeft trouwens bij mij aan dat de weg dicht is, geen idee of de planner daar rekening mee houd (zal vast wel).
En ja, benzine is achterlijk duur hier. 1.70 is zo ongeveer de laagste prijs in Nederland.
Qua benzine had ik nog op Maps gezocht. Bij de Shell (waar ik de dag ervoor gestopt had) stond een note dat bij de BP het goedkoper was. Dus rijd ik maar door met een brandend lichtje. Bij dit lichtje zou je volgens de vorige eigenaar nog 50km kunnen rijden (20-20 hindsight: autosnelweg kilometers zijn wel erg zuinig en al zeker aan 100km/u), met die berekening had ik nog 5km over op de tank. En anders duwen

Euro95 is Euro95 is Euro95. Maar is dat dan ook zo? Ik dacht dat ze in Duitsland een percentage biofuel bijdoen en in het oostblok zullen ze het al helemaal niet nauw nemen met de zuiverheid. Of heb ik nu een gans verkeerd (voor)oordeel?
Torx bitje (over-maat) er in slaan met een hamer en 't zaakje losdraaien. Kost je alleen een extra el-cheapo torx bitje als je pech hebt, die inbusbout was sowieso al "rot"
En als tip: Als je inbusbouten los/vast zet, gebruik AL-TIJD goed passend kwaliteits gereedschap. Een setje PB-SWISS inbussleutels verdient zich snel terug als je regelmatig wat spul los/vast zet (en nóóit sleutels met ronde koppen gebruiken waarmee je onder een niet 90 graden hoek kunt sleutelen, hoe handig ze ook ooit lijken te zijn).
[ Voor 36% gewijzigd door Will_M op 02-09-2013 17:30 ]
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Yep!wimmel_1 schreef op maandag 02 september 2013 @ 17:23:
@Mphilipp: Dus als ik het goed begrijp is de kop van je inbus "rond" waardoor een inbussleutel er geen grip meer in heeft terwijl je de bout zélf (onder de kop, waar je inbussleutel in hoort) én de moer goed te bereiken zijn?
Gouden tip! Dat ga ik eens uitproberen.Torx bitje (over-maat) er in slaan met een hamer en 't zaakje losdraaien. Kost je alleen een extra el-cheapo torx bitje als je pech hebt, die inbusbout was sowieso al "rot"
I know, maar ik sluit niet uit dat ik in het verleden wel wat goedkope rommel heb gebruikt. Het is zo verleidelijk, die 'aanbiedingen' van een hele koffer vol meuk voor een paar tientjes. Punt is dat ik niet zoveel klus want ik heb geen ruimte waar ik het kan doen. Maar ja, als je zo de boel sloopt is het ook niet goed natuurlijk.En als tip: Als je inbusbouten los/vast zet, gebruik AL-TIJD goed passend kwaliteits gereedschap. Een setje PB-SWISS inbussleutels verdient zich snel terug als je regelmatig wat spul los/vast zet (en nóóit sleutels met ronde koppen gebruiken waarmee je onder een niet 90 graden hoek kunt sleutelen, hoe handig ze ook ooit lijken te zijn).
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Of een GrabIt kopen. De ene kant boort een conisch gat, de andere kant heeft een omgekeerde schroefdraad die precies in het geboorde gat past. Kan ook werken als de bout niet al te vast zit.mphilipp schreef op maandag 02 september 2013 @ 17:39:
[...]
Yep!
[...]
Gouden tip! Dat ga ik eens uitproberen.
[...]
I know, maar ik sluit niet uit dat ik in het verleden wel wat goedkope rommel heb gebruikt. Het is zo verleidelijk, die 'aanbiedingen' van een hele koffer vol meuk voor een paar tientjes. Punt is dat ik niet zoveel klus want ik heb geen ruimte waar ik het kan doen. Maar ja, als je zo de boel sloopt is het ook niet goed natuurlijk.
Deze video heeft alle info die je wilt weten:Xoxol schreef op maandag 02 september 2013 @ 00:49:
Dat lijkt me ook gaaf om te doen met de motor lange rondreis maken.
Even een vraag in het algemeen. Hoe weet je of je vering te hard is ingesteld?
Nu ik wat meer ervaring opdoe en wat meer durf, valt mij het volgende op.
Als ik over een hobbel rijd met 70 of harder dan spring ik een beetje omhoog. Of is dat vrij normaal?
Hoewel je bij jouw motor waarschijnlijk vast niet alles wat hij noemt van buitenaf makkelijk kan instellen kan het nog steeds wel helpen.
Waar woon je? Er zitten een stuk of 4 veringsspecialisten in Nederland die de hele dag niks anders doen en je vering binnen 10 minuten optimaal kunnen zetten voor jou en je gebruik. Zal niet veel meer dan 10-15 euro kosten waarschijnlijk.
Leuk én leerzaam filmpje wat ik hier al eens vaker gepost had in 't verleden. Sowieso érg leuk om dat spul eerst eens zélf optimaal proberen te krijgen (als je fiets er de instellingsmogelijkheden toe heeft). Kost je een dagje rijden/schroeven/rijden/schroeven..... Maar is érg leerzaam wat betreft die materie én je leert je machine er beter mee/door kennen.
Nou rijd ik ook met een fiets welke die mogelijkheden allemaal heeft (zelfde fiets als in 't filmpje alleen dan een paar jaar jonger) maar ook op een fiets waarvan je de high/low speed in & out bound qua demping niet kunt stellen pér kant/demper, kun je vaak al wat bereiken door de veer-voorspanning (pre-load) goed te zetten, voor zover dat mogelijk is.
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
in nederland gaat 60-70% naar de staat. doet een land dat niet.... dan heb je goedkope peut. en kunnen je inwoners toch nog rijden. minimum loon in Oekraïne is iets van 250 euro per maand.Verwijderd schreef op maandag 02 september 2013 @ 17:23:
[...]
Euro95 is Euro95 is Euro95. Maar is dat dan ook zo? Ik dacht dat ze in Duitsland een percentage biofuel bijdoen en in het oostblok zullen ze het al helemaal niet nauw nemen met de zuiverheid. Of heb ik nu een gans verkeerd (voor)oordeel?
Óf is 't voordeliger om ruwe olie te laten raffineren @ Pernis?
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Moet ik 'm eerst een paar trappen opduwen...ik heb geen stroom buiten. Mijn monteur zei dat een druppeltje olie ook wel eens wil helpen, en dan een nacht laten zitten. Hij is niet zo van het WD40 kampReneger schreef op maandag 02 september 2013 @ 17:53:
Rondgedraaide imbusjes / bouten / schroeven? Sleufje er in slijpen met een dremel o.i.d., grote platte bit in je boormachine zetten, en presto.
Ik probeer het morgen wel even met een torx. Ik heb nog zo'n wegwerpsetje liggen.
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Daar hebben we toch Shell voor ingehuurd?wimmel_1 schreef op maandag 02 september 2013 @ 20:24:
Benzine is AFAIK wereldwijd nog steeds 't voordeligst te verkrijgen in Venezuela. Misschien maar eens een tankertje over laten varen en importeren?
Óf is 't voordeliger om ruwe olie te laten raffineren @ Pernis?
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Dat is zwaar gesubsidieerd door de overheid (naast dat ze zelf natuurlijk produceren). De rest is daar overigens wel achterlijk duur. Zag net op YouTube een filmpje over een machine die van plastic weer olie maakt. Misschien plastic afval gaan importeren en dat omzetten in olie en daarna benzine, natuurlijk zonder accijns te betalenwimmel_1 schreef op maandag 02 september 2013 @ 20:24:
Benzine is AFAIK wereldwijd nog steeds 't voordeligst te verkrijgen in Venezuela. Misschien maar eens een tankertje over laten varen en importeren?
Óf is 't voordeliger om ruwe olie te laten raffineren @ Pernis?
Alle brandstof welke we niet zelf nodig hebben ná 't raffineren verkopen we daarna wel weer aan Venezuela, iedereen blijmphilipp schreef op maandag 02 september 2013 @ 20:38:
[...]
Daar hebben we toch Shell voor ingehuurd?Als je zelf gaat raffineren moet je ook weer azijn betalen.
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Ik heb een GSX600F (1995). Geen hobbel van 50 cmDECOY88 schreef op maandag 02 september 2013 @ 06:22:
[...]
wat voor motor heb je? en wat is een hobbel?
Dank, ik ga dit even bekijken. Ik woon in Rotterdam en als je een adres hebt, in geval ik niet alles zelf kan verstellen.-DG- schreef op maandag 02 september 2013 @ 18:51:
[...]
Deze video heeft alle info die je wilt weten:
[video]
Hoewel je bij jouw motor waarschijnlijk vast niet alles wat hij noemt van buitenaf makkelijk kan instellen kan het nog steeds wel helpen.
Waar woon je? Er zitten een stuk of 4 veringsspecialisten in Nederland die de hele dag niks anders doen en je vering binnen 10 minuten optimaal kunnen zetten voor jou en je gebruik. Zal niet veel meer dan 10-15 euro kosten waarschijnlijk.
V-Strom 650
Gewoon even langs/aan gaan. Die jongens stellen je fiets met liefde en plezier voor je af met de huidige set qua vering/demping, ook al koop je er (nú) niks. Advies wat ze geven geven ze gratis maar ook niet voor niets, je moet/mag zélf bepalen of je er wat mee doet.
[ Voor 7% gewijzigd door Will_M op 02-09-2013 21:04 ]
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Mijn eisenlijstje was (toen ik naar een motor zocht) fatsoenlijk instelbare rijwielgedeelte. Wat heb ik er tot nu toe mee gedaan, eigenlijk niks (terwijl volgens mij zo ongeveer alles instelbaar is):+wimmel_1 schreef op maandag 02 september 2013 @ 19:14:
:^^
Leuk én leerzaam filmpje wat ik hier al eens vaker gepost had in 't verleden. Sowieso érg leuk om dat spul eerst eens zélf optimaal proberen te krijgen (als je fiets er de instellingsmogelijkheden toe heeft). Kost je een dagje rijden/schroeven/rijden/schroeven..... Maar is érg leerzaam wat betreft die materie én je leert je machine er beter mee/door kennen.
Nou rijd ik ook met een fiets welke die mogelijkheden allemaal heeft (zelfde fiets als in 't filmpje alleen dan een paar jaar jonger) maar ook op een fiets waarvan je de high/low speed in & out bound qua demping niet kunt stellen pér kant/demper, kun je vaak al wat bereiken door de veer-voorspanning (pre-load) goed te zetten, voor zover dat mogelijk is.

Vaak bu'j te bang!


If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
Vaak bu'j te bang!
Ik heb mijn motor in Apeldoorn laten doen. Kon er ook bij zijn terwijl het gedaan werd. Erg leerzaam om alles te zien en er uitleg bij te krijgen. Bleek toen ook dat mijn balhoofdlager niet meer lekker was en deze hadden ze liggen dus kon gelijk vervangen worden. Scheelde weer een hoop geld als het een andere keer gedaan moest worden en daarvoor de hele boel uit elkaar zou moeten, nu lag het toch al los.-tom-562 schreef op maandag 02 september 2013 @ 22:38:
Ja, HyperPro zit nu vlakbij mij (Leuth, bij Nijmegen). Denk dat ik 'm daar wel een keer naar toe breng.
Het scheelt natuurlijk ook wel een hoop welke motor je hebt. Aan een Ducati met Öhlins vering zal weinig aan te verbeteren zijn. De SV heeft standaard niet echt geweldige vering.
[ Voor 12% gewijzigd door PilatuS op 02-09-2013 22:44 ]
Die Öhlins spullen staan standaard ook niet goed afgesteld als je ze uit de doos op je SV (óf Ducati) schroeft, Afstellen van dat spul is gewoon leuk om te doen als je er wat om geeft, zoniet dan kun je net zo goed 't originele spul laten zitten waar 't zit óf een fiets kopen waar die spullen niet op gemonteerd zijn.PilatuS schreef op maandag 02 september 2013 @ 22:43:
[...]
Ik heb mijn motor in Apeldoorn laten doen. Kon er ook bij zijn terwijl het gedaan werd. Erg leerzaam om alles te zien en er uitleg bij te krijgen. Bleek toen ook dat mijn balhoofdlager niet meer lekker was en deze hadden ze liggen dus kon gelijk vervangen worden. Scheelde weer een hoop geld als het een andere keer gedaan moest worden en daarvoor de hele boel uit elkaar zou moeten, nu lag het toch al los.
Het scheelt natuurlijk ook wel een hoop welke motor je hebt. Aan een Ducati met Öhlins vering zal weinig aan te verbeteren zijn. De SV heeft standaard niet echt geweldige vering.
Een fiets welke voor jou lekker afgesteld staat kan voor mij een "K*T" fiets zijn, juist vanwege die afstellingen.
[ Voor 7% gewijzigd door Will_M op 02-09-2013 23:00 ]
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
voor een mooie prijs een akrapovic slipon gekocht
Topadvies!
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Verwijderd
Sterker nog vaak is het klagen over vering voor een deel te wijten aan een niet optimale rijtechniek. Keith Code heeft over vering myths heel wat leuke stukjes geschreven
Over rijtechniek gesproken ik maak de laatste dagen toch wel wat bijzondere dingen mee als even niet motorrijder. Zo knalde op de duitse autobahn een of andere malloot op een racer bij een snelheid van circa 170 km/h bijna door de kofferbak van onze Audi A6

Vanavond rij ik met de auto op een voorrangsrotonde waarbij een motorrijder van rechts dacht dat ik voor hem zou stoppen ofzo waardoor hij bijna van zijn motor afviel


Vanmiddag terug van werk pakte ik zoals altijd de S112 richting huis. Die was van het weekend dicht geweest voor werkzaamheden (A10 Oost heeft nu eindelijk 4 rijstroken). Richting afrit voelde ik m'n achterwiel hier en daar beetje uitbreken, en bij overschrijden van de belijning voelde het als een echte hobbel en gleed ik echt 5cm opzij... gezien ik de motor nog maar paar dagen heb begon ik het ergste te vrezen, in ieder geval mbt m'n achterband.
Maar nee, motor deed het prima. Toen ik onderaan bij verkeerslichten stilstond werd duidelijk wat er aan de hand was. Om te beginnen gleed ik bijna weg met m'n voet, hele wegdek zat nog onder de fijne grind, niet een hele laag, wel overal goed verspreid. En de belijning stak daadwerkelijk bijna een centimeter boven het wegdek uit. Ja, dan is het inderdaad niet gek dat het allemaal wat minder strak reed.
De noodzaak voor zulk hoog uitstekende belijning zie ik niet (in BE en DE heb je er veel minder last van in NL, terwijl het daar minimaal even goed zichtbaar is), maar kan ik nog ergens inkomen. Maar dat niemand al dat grind aanveegt voordat de weg open gaat... Als ik m'n oude vertrouwde motor gehad had en zoals gebruikelijk de bocht stevig genomen had zou ik zomaar onderuit gegaan kunnen zijn

Oslik blyat! Oslik!
Als je van dat soort "bijzondere" dingen mee maakt dan ben je IMHO zelf ook dingen aan 't doen die niet door de beugel kunnen op een "Autobahn". Dat je er met een A6 rijd wil niet zeggen dat de weg van jouw IS.Verwijderd schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 00:30:
Tsja vering. Het is wel leuk om alles aan je vering te kunnen verstellen. Maar in 9 v/d 10 gevallen komt het neer dat het merendeel van de straatmotorrijders zoals ik beter hun rijtechniek kunnen verbeteren dan te gaan prutsen met allerlei veerinstellingen.
Sterker nog vaak is het klagen over vering voor een deel te wijten aan een niet optimale rijtechniek. Keith Code heeft over vering myths heel wat leuke stukjes geschreven
Over rijtechniek gesproken ik maak de laatste dagen toch wel wat bijzondere dingen mee als even niet motorrijder. Zo knalde op de duitse autobahn een of andere malloot op een racer bij een snelheid van circa 170 km/h bijna door de kofferbak van onze Audi A6En toen ik naar rechts ging zat hij voor een tweede keer bijna tegen de auto aan omdat hij rechts wilde inhalen op het moment dat ik naar rechts ging
En nee ik was niet aan het linkerbaan plakken maar die gast had zich volkomen verkeken
![]()
Vanavond rij ik met de auto op een voorrangsrotonde waarbij een motorrijder van rechts dacht dat ik voor hem zou stoppen ofzo waardoor hij bijna van zijn motor afvielDaarna bleef hij heerlijk met grootlicht in mijn spiegel achter mij rijden of vervolgens over een doorgetrokken streep (die daar niet voor niets staan) in te halen
Die Audi heeft vast een NL (Nür Links) sticker
En welke "autobahn" was 't?
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Hoeft niet. Jaren geleden ook zoiets meegemaakt (alleen niet met 170). Een motor die erg rechts in zijn vak reed achter me. Zijn redding was dat ie een zelfde BMW K1100RS had die ik ook ooit had. Ik had 'm dus in de peiling en wist dat ie nog steeds achter me zat. Toen op enig moment iedereen voor me in de anker ging, ging ik dus eerst even naar links, en daar kwam die gast stuiterend me voorbij. Die had zich dus hardstikke dood gereden op de kont van een S40 met een 80L LPG tank achterin.wimmel_1 schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 01:00:
[...]
Als je van dat soort "bijzondere" dingen mee maakt dan ben je IMHO zelf ook dingen aan 't doen die niet door de beugel kunnen op een "Autobahn". Dat je er met een A6 rijd wil niet zeggen dat de weg van jouw IS.
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
[ Voor 124% gewijzigd door Will_M op 03-09-2013 02:22 ]
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Verwijderd
Beetje jammer dat je je oordeel al klaar hebt. Nederlanders hebben vaak een slechte naam op de duitse autowegen en dat is wel eens terecht maar lang niet altijd, duitsers zijn overigens ook geen heilige boontjes.wimmel_1 schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 01:00:
[...]
Als je van dat soort "bijzondere" dingen mee maakt dan ben je IMHO zelf ook dingen aan 't doen die niet door de beugel kunnen op een "Autobahn". Dat je er met een A6 rijd wil niet zeggen dat de weg van jouw IS.
Die Audi heeft vast een NL (Nür Links) sticker
En welke "autobahn" was 't?
En ook is het een beetje jammer om maar te stellen dat iemand die in een A6 waarschijnlijk een snelweg opeist daarvoor rij ik al te lang op de duitse snelwegen. Even voor de beeldvorming de weg voor mij was leeg, de weg achter mij was leeg en op de andere rijstroken langzaam verkeer.
In een flauwe bocht was ik nog steeds aan het accelereren richting de 200, maar waarschijnlijk heeft die wannabee racer niet goed de bocht doorgekeken en mij niet gezien waardoor hij bijna bovenop mij knalde wat overigens echt heel weinig scheelde
Laat dat soort figuren ghostrider-achtige figuren zich lekker op een circuit doodrijden
Heeft 0.0 te maken met "Ghostrider", eerder met 't feit dat je de weg aan het claimen was en niet keek of er achter je wat aan kwam.
[ Voor 7% gewijzigd door Will_M op 03-09-2013 02:48 ]
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Ik heb idee hoe het verhaal zit, en dat weet jij net zo goed niet. Ook in Duitsland zijn er mensen die soms fouten maken.wimmel_1 schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 02:47:
Heb jij überhaupt wel enig idee hoe snel je aan de 200 zit met een SS fiets (of wat voor een motor dan ook) gezien je nog aan 't accelereren was náár die 200 KM/H?
Heeft 0.0 te maken met "Ghostrider", eerder met 't feit dat je de weg aan het claimen was en niet keek of er achter je wat aan kwam.
De enige die weten hoe het verhaal écht in elkaar zit zijn Stacheldraht en de motorrijder.
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Op de A12 (Utrecht - Veenendaal) zie ik trouwens voornamelijk Duitsers die nooit naar rechts gaan, maar lekker ergens op één van de andere vier (en later drie) rijstroken blijven hangen. De meeste Nederlanders gaan weer naar rechts als dit mogelijk is, ook niet allemaal natuurlijk. Bij Duitsers blijft het meerendeel juist links hangenwimmel_1 schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 01:00:
[...]
Als je van dat soort "bijzondere" dingen mee maakt dan ben je IMHO zelf ook dingen aan 't doen die niet door de beugel kunnen op een "Autobahn". Dat je er met een A6 rijd wil niet zeggen dat de weg van jouw IS.
Die Audi heeft vast een NL (Nür Links) sticker
En welke "autobahn" was 't?
Ik heb gisteravond een aanbod gehad: schuur/garage om in te restaureren + deze moto voor €100,-
Zoiets kost alleen zoveel tijd en centjes (het restaureren dan he)...
De reden dat ik het evt zou doen is omdat ik nu een SS heb (GSX-R 750) en dat is voor de lange afstanden naar Brabant (Brabantse nachten zijn lang!) niet echt comfortabel rijden...terwijl het een best leuk ritje is...
Maargoed, pics or it didn't happen:
Hij heeft een tijd in een varkensschuur gestaan dus hij ziet er uit als een ehmm varken
De vorige eigenaar dacht er een chopper-achtig-iets van te maken dus heeft 'ie er een ander stuur opgezet...
Ik zou zeggen: cafe racer, mooi recht stuurtje erop...
Wat vinden jullie ?
PS: het is trouwens een Honda CB550, bouwjaar weet ik niet precies...ergens rond de '80
[ Voor 4% gewijzigd door Mike2k op 03-09-2013 09:01 ]
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
V-Strom 650
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Vaak bu'j te bang!
Verwijderd
Hey dan is mijn tupperware machine goud waard!XBL schreef op maandag 02 september 2013 @ 20:44:
... een machine die van plastic weer olie maakt. Misschien plastic afval gaan importeren en dat omzetten in olie en daarna benzine, natuurlijk zonder accijns te betalen.
Zal wel handig zijn voor wagens als extra waarschuwing dat ze de lijn aan't overschrijden zijn. Maar op de motor in de regen is dat wel wat minder. En dat grind... Sja hier laten ze na wegenwerken ook veel vuil liggen (grind, zand, ...). Is best een spannend momentje zelfs als je weet dat er wegenwerken geweest zijn.dion_b schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 00:44:
De noodzaak voor zulk hoog uitstekende belijning zie ik niet ...
100€ voor een schuur? Koopje!Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 08:58:
Jongens, ik heb een probleem....
Moet ik eigenlijk niet veel tussenzitten. Heb je zin en tijd, super. Mis je een van beide, moet je afwegen. Mis je beide, niet doen. Best simpel
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 03-09-2013 09:18 ]
Ik denk dat ie wel iets meer nodig heeft dan goed poetsen...het chrome is echt aangetast door roest enzo...zou je dat weg kunnen poetsen ?-tom-562 schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:10:
Ik zou 'm een keer goed poetsen, en een M-stuurtje erop. Voor de rest zo laten. Ja, het blok technisch in orde maken. Het is een Honda dus met wat geluk is het nieuwe olie + filters, carburateurs reinigen en gaan met die banaan
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
Vaak zijn het puntjes met een hoop roestwaas er omheen. Beetje belgom chroom er op en poetsen maar en kijken wat er onderuit komt. Ik zou het doen.Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:19:
[...]
Ik denk dat ie wel iets meer nodig heeft dan goed poetsen...het chrome is echt aangetast door roest enzo...zou je dat weg kunnen poetsen ?
Tankje spoelen, filters verschonen. Olie vervangen en hopen dat je je carbs niet hoeft te reinigen als je 'm daarna start. Waarschijnlijk wel, maar ach, dat hoort bij de lol.
Kijk wel even of de achtebrug niet vastgerot zit. Weet niet of daar nog van die mooie smeernippels opzitten, maar in ieder geval even controleren of die niet vastgerot of doorgerot is.
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Why?Chakotay schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:33:
Zo, de GSX-R is geschorst en de verzekering opgezegd. In de winter maar eens gaan kijken wat ik ermee ga doen...
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
Jif + schuursponsje doet al een hoop.Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:19:
[...]
Ik denk dat ie wel iets meer nodig heeft dan goed poetsen...het chrome is echt aangetast door roest enzo...zou je dat weg kunnen poetsen ?
Ik zou het lekker zo laten, lekker low budget
Vaak bu'j te bang!
De versnellingsbak heeft weer krak gedaan, en ik ga tot de winter geen tijd/geld/zin hebben om het te fixen.
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Dat dus, maar dan zonder de jif en het schuursponsje.-tom-562 schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:55:
[...]
Jif + schuursponsje doet al een hoop.
Ik zou het lekker zo laten, lekker low budget
Technisch in orde maken en dan zo laten, voor 100 euro zou ik het wel weten.
Ik stond denk ik al de carbs te reinigen..
If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
Maar is het dat niet gaver om hem netjes op te knappen ?Bommes schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 10:55:
[...]
Dat dus, maar dan zonder de jif en het schuursponsje.
Technisch in orde maken en dan zo laten, voor 100 euro zou ik het wel weten.
Ik stond denk ik al de carbs te reinigen..
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
Ik zou het juist leuk vinden om te zorgen dat het ding technisch in orde is en het verder zo te laten, dan heb je nog iets wat "anders is dan andere".
If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
100€ nog een hoop geld, alle rubberen delen zijn ws. klaar:Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 08:58:
Wat vinden jullie ?
PS: het is trouwens een Honda CB550, bouwjaar weet ik niet precies...ergens rond de '80
Banden, + binnen banden
Inlaat rubbers, keerringen enz.
Spaken en velgen even checken, die rotten ook nog wel is door waar de spaken in de velg zitten.
Kapjes voor de accu?
Wat is het bouwjaar precies,
rond '76 '77 zijn ze aanzienlijk meer waard. Dan is 100€ niks
[ Voor 3% gewijzigd door charrel op 03-09-2013 11:41 ]
Recentelijk bij een afrit ergens rond Den Haag een waarschuwingsbord gezien voor hobbels in de weg. Nederland kennende trok ik mij er weinig van aan en reed ik met 90 door.... bleken de drempels dermate hoog te zijn dat ik even los kwam van mijn zadel. Terwijl ik net van baan wisselde. Nu heb ik 14" velgen, maar ook met 16" velgen en slappe vering zou ik een aardige hop gemaakt hebben.dion_b schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 00:44:
Grr, wegwerkzaamheden en vooral de toestand waarin men het wegdek achterlaat
[...]
En later bij de oprit wéér, waardoor ik met zeer lage snelheid in moest voegen.
Ook al staat er een waarschuwingsbord, dat kan toch niet?
Blijkbaar wel. Ik heb ook nog nooit een hert zien oversteken bij een bord 'overstekend wild', maar dat wil niet zeggen dat het een keer kan gebeuren. Als je zo'n bord ziet staan, moet je dus (en dat blijkt) niet zomaar doorknallen, maar even van het gas af en kijken wat er aan de hand is.Verwijderd schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 12:39:
[...]
Ook al staat er een waarschuwingsbord, dat kan toch niet?
Ik weet niet wat je wil. Je vraagt je iets af, maar de praktijk heeft je al antwoord gegeven. Is het niet logischer om gewoon toe te geven dat je een inschattingsfout hebt gemaakt, ervan te leren en gewoon door te gaan?
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Anderen wel: YouTube: Deer Crossing Lady - Radiomphilipp schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 12:53:
[...]
Blijkbaar wel. Ik heb ook nog nooit een hert zien oversteken bij een bord 'overstekend wild', maar dat wil niet zeggen dat het een keer kan gebeuren.
Verwijderd
Nou, ik zie alleen een leuk project? wat is het probleem?Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 08:58:
Jongens, ik heb een probleem....
Ik zou zeggen: cafe racer, mooi recht stuurtje erop...
Clip ons, als stuur.PS: het is trouwens een Honda CB550, bouwjaar weet ik niet precies...ergens rond de '80
Tank en spatborden demonteren, poetsen en opnieuw spuiten in kicke kleurtje of alles opnieuw verchromen (inclusief tank dan)
blok uit frame pakken voor grondige reiniging en polijst beurt.
Frame opnieuw powder coaten.
Velgen opnieuw laten spaken en nieuw rubber
Als uitlaat nog gasdicht is, voor een paar tientjes heatwrap kopen en wikkelen maar.
Luchtfilter er af slopen en gewoon konische filters direct op de carbs.
Je hebt daar een prima basis voor leuke cafe racer, dat gaat alleen wel geld kosten.
maar dan heb je er wel een leuke machine voor terug.
Wil je er niets mee doen, alsnog uit elkaar halen en alles polijsten en poetsen.
Dan in onderdelen verkopen, heb je altijd winst...
(ikzelf zou hem opknappen tot cafe racertje)
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 03-09-2013 14:30 ]
Dat idee had ik ook, leuke cafe racer...maar wat zou zoiets kosten ?Verwijderd schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 14:28:
[...]
Nou, ik zie alleen een leuk project? wat is het probleem?
[...]
[...]
Clip ons, als stuur.
Tank en spatborden demonteren, poetsen en opnieuw spuiten in kicke kleurtje of alles opnieuw verchromen (inclusief tank dan)
blok uit frame pakken voor grondige reiniging en polijst beurt.
Frame opnieuw powder coaten.
Velgen opnieuw laten spaken en nieuw rubber
Als uitlaat nog gasdicht is, voor een paar tientjes heatwrap kopen en wikkelen maar.
Luchtfilter er af slopen en gewoon konische filters direct op de carbs.
Je hebt daar een prima basis voor leuke cafe racer, dat gaat alleen wel geld kosten.
maar dan heb je er wel een leuke machine voor terug.
Wil je er niets mee doen, alsnog uit elkaar halen en alles polijsten en poetsen.
Dan in onderdelen verkopen, heb je altijd winst...
(ikzelf zou hem opknappen tot cafe racertje)
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
Maakt niet uit; het is een hobby en een hobby mag geld kostenMike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 14:33:
[...]
Dat idee had ik ook, leuke cafe racer...maar wat zou zoiets kosten ?
Lijkt me ook wel tof om zoiets te doen. Leuk en leerzaam projectje
Yamaha MT-09
Kijk eerst even of je 'm aan de praat krijgt. Gooi er een emmer water overheen, geef 'm een beurtje, carbs reinigen en als ie het doet, dan zou je kunnen kijken wat er allemaal rot is aan dat ding. Ik zou me daarna pas druk gaan maken over wat het allemaal gaat kosten. Je kunt zoiets trouwens zo duur maken als je zelf wilt. Hangt een beetje af van hoeveel geduld (en geld) je hebt. Weinig geduld=veel geld, veel geduld=kan erg goedkoop worden. Je moet op jacht naar de juiste onderdelen en mensen die bepaalde dingen voor je kunnen doen die je niet zelf kunt.Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 14:33:
[...]
Dat idee had ik ook, leuke cafe racer...maar wat zou zoiets kosten ?
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Verwijderd
(los van het blok bedoel ik, puur cosmetisch) en ga eens snuffelen op EBAY.
Het hoeft niet zo heel duur te zijn als je het basic houd.
indien het frame er nog netjes uitziet, zou je het niet eens opnieuw hoeven coaten of zo.
en als je eenmaal dat lijstje hebt, verdubbel de kosten want je hebt altijd meer geld nodig dan dat je in het begin denkt
Plus ik ga er hier van uit dat het blok gewoon loopt en los van een grote beurt, niet extreme kosten loopt.
anders gewoon zelf slopen en onderdelen verkopen
[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 03-09-2013 14:59 ]
Leuk projectje maar gaat zo te zien veel tijd in zitten
Goede of slechte vering doet enorm veel qua wegligging. Mijn SV voelde verschikkelijk onstabiel aan wanneer ik wat platter ging. Zo erg zelfs dat ik er niet verder durfde te gaan. De eerste beste afrit na het monteren van de vering platter gegaan dan ooit. Tuurlijk zijn je eigen skills belangrijk maar als een motor niet plat kan gaan zonder grip te verliezen heb je niets aan die skills.Verwijderd schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 00:30:
Tsja vering. Het is wel leuk om alles aan je vering te kunnen verstellen. Maar in 9 v/d 10 gevallen komt het neer dat het merendeel van de straatmotorrijders zoals ik beter hun rijtechniek kunnen verbeteren dan te gaan prutsen met allerlei veerinstellingen.
Sterker nog vaak is het klagen over vering voor een deel te wijten aan een niet optimale rijtechniek. Keith Code heeft over vering myths heel wat leuke stukjes geschreven
Nice die CB550. Ben ook een beetje aan het rondkijken naar zo'n restauratie project. (Nog) geen rijbewijs, binnenkort mee bezig. Maar het sleutelen lijkt me minstens zo leuk als het rijden. Ook met sleutelen geen ervaring...wel erg enthousiast om te leren!Mike2k schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 08:58:
Jongens, ik heb een probleem....
Ik heb gisteravond een aanbod gehad: schuur/garage om in te restaureren + deze moto voor €100,-
Zoiets kost alleen zoveel tijd en centjes (het restaureren dan he)...
De reden dat ik het evt zou doen is omdat ik nu een SS heb (GSX-R 750) en dat is voor de lange afstanden naar Brabant (Brabantse nachten zijn lang!) niet echt comfortabel rijden...terwijl het een best leuk ritje is...
Maargoed, pics or it didn't happen:
[afbeelding]
[afbeelding]
Hij heeft een tijd in een varkensschuur gestaan dus hij ziet er uit als een ehmm varken
De vorige eigenaar dacht er een chopper-achtig-iets van te maken dus heeft 'ie er een ander stuur opgezet...
Ik zou zeggen: cafe racer, mooi recht stuurtje erop...
Wat vinden jullie ?
PS: het is trouwens een Honda CB550, bouwjaar weet ik niet precies...ergens rond de '80
Vind zelf deze wel erg mooi gedaan. CB 400 Four SS (1975 in Varnish Blue). Die kleur komt helaas niet echt veel voor. Zou wel exact die willen om mee te beginnen.
HONDA CB400 Four SS by ESPRESSO Motorcycle
[ Voor 9% gewijzigd door agoNITE op 03-09-2013 20:21 ]



ff schuilen, was helemaal tot op de onderbroek nat geregend daar. Zoals gewoonlijk veel te laat mijn regen broek aan gedaan. Bovendien bleek mijn nieuwe jasn iet water dicht, ja dat donker grijze ding wat aan die deur hangt. Hoort licht grijs te zijn.

If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
Hier sluit ik mij helemaal bij aan. Ook ooit een oude motor gratis kunnen krijgen die al jaren had stilgestaan. Alle kosten opgeteld (incl. zelf alles doen, puur onderdelen dus), kon ik er beter een van kopen op Marktplaats, dat scheelde al snel 200€. Uiteindelijk maar gewoon verkocht voor onderdelen.charrel schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 11:40:
[...]
100€ nog een hoop geld, alle rubberen delen zijn ws. klaar:
Banden, + binnen banden
Inlaat rubbers, keerringen enz.
Spaken en velgen even checken, die rotten ook nog wel is door waar de spaken in de velg zitten.
Kapjes voor de accu?
Wat is het bouwjaar precies,
rond '76 '77 zijn ze aanzienlijk meer waard. Dan is 100€ niks
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
De lol van het zelf knutselen aan zo'n motor: onbetaalbaarPhyxion schreef op woensdag 04 september 2013 @ 09:40:
[...]
Hier sluit ik mij helemaal bij aan. Ook ooit een oude motor gratis kunnen krijgen die al jaren had stilgestaan. Alle kosten opgeteld (incl. zelf alles doen, puur onderdelen dus), kon ik er beter een van kopen op Marktplaats, dat scheelde al snel 200€. Uiteindelijk maar gewoon verkocht voor onderdelen.
Even een leuk filmpje van de zoon van een vriend die in de SS600 raced. Dit is de laatste ronde Spa Franchorchamps. Leuke inhaalacties voert ie uit. Beeldkwaliteit is niet super. Hij moet maar een Hero3 vragen aan Sinterklaas denk ik...
Hij is trouwens op Spa zowel in de eerste als tweede race 9de geworden. Best goed vind ik. Er zijn 35 kemphanen.
De rotte inbus is er overigens af. Hij kon niet tegen het geweld van een griptang (of hoe zo'n ding ook heet). Vanmiddag maar even bij Aai een nieuwe halen.
[ Voor 5% gewijzigd door mphilipp op 04-09-2013 12:29 ]
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.

Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Ik ook!wimmel_1 schreef op woensdag 04 september 2013 @ 18:37:
Mooi dat 't boutje los is (stuque was 't al, dus dan maakt zo'n grip/las tang ook niks meer uit). Ben benieuwd naar je ervaring aangaande 't "plasti-dippen"
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Gisteravond de motor wezen bekijken in Arnhem, samen met mijn broer die al een aantal jaren motor rijdt. Voor een motor uit 1997 zag ie er nog erg netjes uit. Achterband en remblokken achter waren onlangs nog vervangen, vorig seizoen heeft ie een grote beurt gehad en is de voorband vervangen. Kleine beurt, ketting+tandwielen, en remblokken voor zitten er wel aan te komen.XBL schreef op dinsdag 20 augustus 2013 @ 21:31:
[...]
Gefeliciteerd!
CBR600F is een toffe motor, stond ook op mijn shortlist. Als-ie idd goed onderhouden is, dan is het een prima apparaat. Gaat weinig stuk aan een Honda (behalve de spanningsregelaar). Qua prijs zou ik even kijken wat er nu zoal op marktplaats staat, ik denk dat die 2300 wel OK is. Bedenk alleen wel of je die extra's echt wil hebben. Als je voor minder geld een zelfde motor kan kopen, maar zonder de extra's, is dat mss wel interessanter. Kleine kans immers dat de extra's die erbij zitten echt in jouw smaak zijn (laat staan dat je ze persé nodig hebt).
Een andere uitlaat zorgt voor een mooi donker geluid, voorruitje is vervangen door een donkere versie en de knipperlichten vervangen voor kleinere versies. De originele onderdelen had hij nog.
Na een proefrit was ik (natuurlijk) verkocht. Wat een heerlijke gooi-en-smijt motor en lekker fel. Ik had nog maar ervaring met twee motoren (ER-6n en CBX750F2) maar het is duidelijk dat de CBR de sportiefste motor is. Na wat onderhandelen over de prijs (vraagprijs lag uiteindelijk nog 350 euro lager) en de extra's (tankbeschermer, tanktas, bagagetassen en stofhoes) was de deal gesloten en kon ik beginnen aan de terugreis van 2 uur over de snelweg. Voor het eerst zo'n lange reis en dan ook nog in het donker, maar prima verlopen. Vanochtend natuurlijk gelijk mee naar het werk genomen en zit nu op kantoor met een big smile

📸Canon EOS 5D IV 🚁DJI Mavic Pro 🏍️Zero SR ⚡Tesla M3 LR 🌡️Daikin US 3.5kW ☀️8815Wp 🔋Marstek Venus-E 5,12 kWh Tweakers PVOutput lijst
Yamaha MT-09
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Waarom dat?charrel schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 11:40:
rond '76 '77 zijn ze aanzienlijk meer waard. Dan is 100€ niks
Relatief veel (68.000 km), maar daar was de prijs ook naar. Hij heeft er zelf in twee zomerseizoenen 12k mee gereden.Chakotay schreef op donderdag 05 september 2013 @ 09:29:
Leuk speelgoed, veel plezier ermee! Hoeveel heeft hij gelopen?
[ Voor 10% gewijzigd door antonboonstra op 05-09-2013 09:41 ]
📸Canon EOS 5D IV 🚁DJI Mavic Pro 🏍️Zero SR ⚡Tesla M3 LR 🌡️Daikin US 3.5kW ☀️8815Wp 🔋Marstek Venus-E 5,12 kWh Tweakers PVOutput lijst
Kan zo'n CBR prima hebben als hij een beetje onderhouden isantonboonstra schreef op donderdag 05 september 2013 @ 09:41:
[...]
Relatief veel (68.000 km), maar daar was de prijs ook naar. Hij heeft er zelf in twee zomerseizoenen 12k mee gereden.
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Mooie fiets! Honda's blijven rijden dus als je hem rechtop houd heb je er de komende jaren plezier van!antonboonstra schreef op donderdag 05 september 2013 @ 09:02:
[...]
Gisteravond de motor wezen bekijken in Arnhem, samen met mijn broer die al een aantal jaren motor rijdt. Voor een motor uit 1997 zag ie er nog erg netjes uit. Achterband en remblokken achter waren onlangs nog vervangen, vorig seizoen heeft ie een grote beurt gehad en is de voorband vervangen. Kleine beurt, ketting+tandwielen, en remblokken voor zitten er wel aan te komen.
...
Dudes! couldn't be more happy!
Heb net de RDW gebeld over mijn schuurvondst... (die Honda CB550F). De RDW gaf aan dat de datum eerste toelating was: 27-02-1976...Fiets is gewoon 37 jaar oud! helemaal vet...
Daarnaast is hij in 2008 volgens RDW gesloopt in eigen beheer dus moet het kenteken opnieuw geactiveerd worden...
Helemaal goed nieuws...hier ga ik zeker op rijden...is me wel €100 waard
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
Zo'n CBR moet bij normaal gebruik de 2 ton zonder revisie wel halen.antonboonstra schreef op donderdag 05 september 2013 @ 09:41:
[...]
Relatief veel (68.000 km), maar daar was de prijs ook naar. Hij heeft er zelf in twee zomerseizoenen 12k mee gereden.
Net de verzekering gebeld en ze hebben gisteren al een voorschot gestort

Himalaya here I come

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
http://globalenduro.fatho...0/2_wheels/himalayas.html
[ Voor 58% gewijzigd door ToolkiT op 05-09-2013 16:25 ]
Mag je een gegeten paard in de bek kijken?
Heb nog 8 dagen een optie op deze, zit bijna vol op 8 juniToolkiT schreef op donderdag 05 september 2013 @ 16:24:
@Dinkx coolEnduro himalaya?
http://globalenduro.fatho...0/2_wheels/himalayas.html
http://www.travel2explore...zen/himalaya/Algemeen.htm
21 dagen (4 ervan onderweg naar/van) op een Royal Enfield
[ Voor 8% gewijzigd door DinX op 05-09-2013 16:33 ]
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
Doet ie het ook dan?Mike2k schreef op donderdag 05 september 2013 @ 14:54:
[...]
Mooie fiets! Honda's blijven rijden dus als je hem rechtop houd heb je er de komende jaren plezier van!
Dudes! couldn't be more happy!
Heb net de RDW gebeld over mijn schuurvondst... (die Honda CB550F). De RDW gaf aan dat de datum eerste toelating was: 27-02-1976...Fiets is gewoon 37 jaar oud! helemaal vet...
Daarnaast is hij in 2008 volgens RDW gesloopt in eigen beheer dus moet het kenteken opnieuw geactiveerd worden...
Helemaal goed nieuws...hier ga ik zeker op rijden...is me wel €100 waard
't Is een kwestie van geduld, rustig wachten op de dag, dat heel Holland Limburgs lult.

Reed vanmiddag weg uit Helmond, maar opeens weinig vermogen. Oorzaak vrij snel te pakken: rechtercylinder deed niets. Benzine werd prima ingespoten, zat spanning op bougiekabel (auw : P ), maar geen vonk. Dus op een cylinder gesukkeld naar motorgarage in de buurt daar. Nieuwe bougie vonkte ook niet. Nieuwe bougiedop erop en vrrrooem
Kudos iig voor Leo Burtner van Burtner Motorcycle Service in Nuenen dat hij gelijk tijd maakte om mij weer op weg te helpen. Feit dat dit gelijk kon zonder uren gekloot aan tupperware is iig exact waarom ik nu naked rij
[ Voor 8% gewijzigd door dion_b op 05-09-2013 20:32 ]
Oslik blyat! Oslik!
Een echte Kwakasaki Tiger!vikingjunior schreef op donderdag 05 september 2013 @ 20:43:
zal mij hier ook maar eens even aanmelden met mijn aanwinsteen tiger 955i van 2002
![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Veel plezier met je aanwinst en houd de groene kant boven, dan blijft ie het mooist!
Verwijderd
Heel gaaf ding, ik heb er onlangs eentje in Duitsland gezien in dezelfde kleur en striping. Veel plezier ermeevikingjunior schreef op donderdag 05 september 2013 @ 20:43:
zal mij hier ook maar eens even aanmelden met mijn aanwinsteen tiger 955i van 2002
![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
jaja, zo zullen we hem houden hoor ;-)Thedr schreef op donderdag 05 september 2013 @ 20:55:
[...]
Een echte Kwakasaki Tiger!![]()
Veel plezier met je aanwinst en houd de groene kant boven, dan blijft ie het mooist!
en ja, met de kleur, ik kon kiezen, een zwarte of deze groene,
en dan was de keuze snel gemaakt
PSN : runeviking
ja hoor, plezier zal ik er zeker van hebbenVerwijderd schreef op donderdag 05 september 2013 @ 21:17:
[...]
Heel gaaf ding, ik heb er onlangs eentje in Duitsland gezien in dezelfde kleur en striping. Veel plezier ermee

maar dat zal de deze zal je nog niet gezien hebben, heeft enkel hier in België nog maar rond gereden
PSN : runeviking
Vette trip man, jammer dat ze geen Vespa's verhuren..DinX schreef op donderdag 05 september 2013 @ 16:28:
[...]
Heb nog 8 dagen een optie op deze, zit bijna vol op 8 juni
http://www.travel2explore...zen/himalaya/Algemeen.htm
21 dagen (4 ervan onderweg naar/van) op een Royal Enfield
If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
Best welBommes schreef op donderdag 05 september 2013 @ 22:15:
[...]
Vette trip man, jammer dat ze geen Vespa's verhuren..
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
Nog niet...de voorrem zit vast (nagenoeg alle remvloeistof is eruit)
Heb gisteren wel even een in de tank gekeken om te kijken of de brandstof vuil is en dat is gelukkig niet het geval. Hij heeft verder nog compressie, zit niet vastgeroest...heb goede hoop dat ie loopt...
You definitely rate about a 9.0 on my weird-shit-o-meter
Chuck Norris doesn't dial the wrong number. You answer the wrong phone.
Super! Dat wordt een epic trip, man!DinX schreef op donderdag 05 september 2013 @ 16:28:
[...]
Heb nog 8 dagen een optie op deze, zit bijna vol op 8 juni
http://www.travel2explore...zen/himalaya/Algemeen.htm
21 dagen (4 ervan onderweg naar/van) op een Royal Enfield
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Dat is dan meteen het enige nadeel lees ik geregeld op Adv: al je reizen die erna nog volgen kunnen er nooit aan tippen
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
Die kerel waar ik in Marokko ben geweest (Bikershome in Ouarzazate) heeft nu een nieuwe toko in Spanje, vlakbij Orce. Je kunt er kamperen, maar er zijn ook grotwoningen (cool!) en het is het enige woestijngebied in Europa. Genoeg te beleven voor adventure travel zeg maar...
Oke, het is niet 4km hoog en de uitzichten zijn iets minder stunning, maar toch...
A good way to test the effectiveness and strength of a strategy is to look at whether it contains a strong and authentic tagline.
Zeker als je een beetje all road motor hebt kun je je hart ophalen in de Alpen of de Dolomieten met al die gravel passen.
If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
Dit topic is gesloten.