Ding leek spontaan ontdooid oid, sturen, wegligging, vermogen omhoog, verbruik omlaag ondanks vrij stevig doorrijden hier en daar. Hij wordt blijkbaar blij van warm weer oid
Enige wat ik gedaan had was banden op spanning gebracht, maar dat doe ik wel vaker.
[ Voor 12% gewijzigd door dion_b op 06-06-2013 22:47 ]
Oslik blyat! Oslik!
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
Misschien ook voortijdig, maar thanksVerwijderd schreef op donderdag 06 juni 2013 @ 21:18:
[...]
Dan ben ik bang dat je nu ook het virus hebt opgelopen...
mischien iets wat voortijdig, maar welkom bij de club!
Morgen @ work even overleggen wanneer ik vrij kan krijgen voor de rest van de lessen
Mag je een gegeten paard in de bek kijken?
Lol. Ik wilde dat net zeggen. Als mij QS geluid gaat maken is er iets niet goedwimmel_1 schreef op donderdag 06 juni 2013 @ 23:20:
QS maakt geen geluid.... Da's 't onderbreken van de ontsteking met vol gas
“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”
A1 is max 125cc én max 11kw. Dus die 250 mag sowieso met niet A1Verwijderd schreef op donderdag 06 juni 2013 @ 22:30:
denk alleen dat de 250 teveel pk per kilo heeft om met een A1 te rijden.
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Goed dat je het zegt, ik moest hem nog even aanpassen. De 7e en 14e kan ik niet meerPhreak schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 08:18:
http://www.meeting-manager.nl/1314/
^
Net ff aangemeld.
Gaan we al?
Alleen voor dat geluid zou ik al een QS willen hebben, of het daadwerkelijk met mijn rij-ervaring zin heeft, boeit nietwimmel_1 schreef op donderdag 06 juni 2013 @ 23:20:
QS maakt geen geluid.... Da's 't onderbreken van de ontsteking met vol gas
Vaak bu'j te bang!
Ik kan het zelf ook heel goed merken dat met 20+ graden mijn motor ook beter loopt, lekkerder op de weg ligt en zuiniger is.
Gisteravond heerlijk gereden, alleen hier in de buurt hebben de verschillende gemeentes avondvierdaagse voor de kinderen. Een paar keer moest ik compleet de andere kant op dan eigenlijk de bedoeling was, de rit naar huis duurde hierdoor iets langer dan gepland
Ook ingevuld, in principe kan ik meestal wel, maar altijd grote kans dat er wat tussen komt. Overal maar een ? ingevuld behalve één datumPhreak schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 08:18:
http://www.meeting-manager.nl/1314/
^
Net ff aangemeld.
Gaan we al?
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
Ik zal wel onnozel zijn, maar hoe pas je dat ding aan na initiele invoer?Tankiej schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 09:09:
[...]
Goed dat je het zegt, ik moest hem nog even aanpassen. De 7e en 14e kan ik niet meer
* teacher is ook een oude man-tom-562 schreef op donderdag 06 juni 2013 @ 21:45:
Ach, labels, het is en blijft een feit dat BMW's (met uitzondering van de S1000RR) voor oude mannen is
* teacher heeft geen moeite met labels
Mensen labelen maar raak als ze daar gelukkiger van worden....
Wise enough to play the fool
Je hebt een mailtje gekregen op het mail adres dat je hebt ingevoerd, daar staat een link + wachtwoord in waar je het kan wijzigenEddos schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 10:58:
[...]
Ik zal wel onnozel zijn, maar hoe pas je dat ding aan na initiele invoer?
* Chakotay wil ook
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Verwijderd
*moet zelf ook nog wat gaan verzinnen om alles mee te krijgen op de motor
[ Voor 41% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2013 11:46 ]
Hij is alweer vertrokken. Maar is niet zo spannend: zijtassen achterop met daar bovenop een grote bagagerol e.d., het geheel bij elkaar geknoopt met een spin en paar spanbandjes.Verwijderd schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 11:45:
Foto van? Benewel benieuwd hoe je z'n ding vol pakt
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Leuk! Even met thuis overleggen of ik meekan ;-)Phreak schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 08:18:
http://www.meeting-manager.nl/1314/
^
Net ff aangemeld.
Gaan we al?
Of mogen harley rijders niet mee..
Kijk ook even in de motozoom webshop.theHoff schreef op donderdag 06 juni 2013 @ 16:45:
Iemand nog een goeie tip voor adresjes met goedkope helmen maat 61?
Daar hebben ze soms rest helmen in beperkte maten voor spotprijzen.
Heb laatst deze gekocht voor de helft van de prijs:
[ Voor 56% gewijzigd door DarkChylde op 07-06-2013 12:37 ]
Van mij wel!DarkChylde schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 12:26:
[...]
Leuk! Even met thuis overleggen of ik meekan ;-)
Of mogen harley rijders niet mee..
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
Kan dat mailtje nergens vinden, hoewel ik me (nu je het zegt) daar wel iets van kan herinneren.Tankiej schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 11:05:
[...]
Je hebt een mailtje gekregen op het mail adres dat je hebt ingevoerd, daar staat een link + wachtwoord in waar je het kan wijzigen
Maar, ik gooi nooit mail weg
Degene die hem heeft aangemaakt kan het ook voor je wijzigen als het goed is. Dat is Exigence volgens mij, moet je hem even vragenEddos schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 13:07:
[...]
Kan dat mailtje nergens vinden, hoewel ik me (nu je het zegt) daar wel iets van kan herinneren.
Maar, ik gooi nooit mail weg. raar...
Welke lengte heeft iedereen het liefst?
En wil iedereen op dezelfde plaats weer eindigen of is starten in Heerenveen en eindigen in Groningen ook een optie?
Ik eindig liever in zuid-Friesland, Groningen is helemaal een eind wegExigence schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 13:44:
Ik zal er vanavond even mee aan de slagDan zal ik ook even de routr updaten
Welke lengte heeft iedereen het liefst?
En wil iedereen op dezelfde plaats weer eindigen of is starten in Heerenveen en eindigen in Groningen ook een optie?
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
inderdaad. Kom bij utrecht vandaan, dus als ik mee ga wordt het vaak tanken ;-)Chakotay schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 13:56:
[...]
Ik eindig liever in zuid-Friesland, Groningen is helemaal een eind weg
Leeuwarden -> Leeuwarden, < 300 kilometer is goed te doen.Exigence schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 13:44:
Ik zal er vanavond even mee aan de slagDan zal ik ook even de routr updaten
Welke lengte heeft iedereen het liefst?
En wil iedereen op dezelfde plaats weer eindigen of is starten in Heerenveen en eindigen in Groningen ook een optie?
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
Bleh
https://freight.associates
Er zijn best veel mooie routes te downloaden (bijvoorbeeld op gpstracks.nl), maar dat zijn vaak waypoints die enkel geschikt zijn voor een Garmin of TomTom apparaat - niet voor een iPhone app (ook niet de TomTom app). Heeft er hier een tweaker een goede manier gevonden om downloadbare routes te gebruiken in een navigatie app voor de iPhone?
Als je dit wilt, moet je je iPhone wel opladen tijdens het rijden. Krengen lopen als een gek leeg op de gps en brightness omhoog (wat wel moet) en al helemaal als het koud is.XBL schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 14:18:
Ik ben nog bezig met m'n A-tje halen (deze maand AVD examen) en een motor uitzoeken (wss een Bandit 600), maar ben natuurlijk ook al bezig met de dingetjes die ik wil hebben zodra ik straks lekker kan rijden. Als echte nerd wil ik met allemaal mooie technologische snufjes op de motor zitten, zoals m'n iPhone als navigatie gebruiken.
Er zijn best veel mooie routes te downloaden (bijvoorbeeld op gpstracks.nl), maar dat zijn vaak waypoints die enkel geschikt zijn voor een Garmin of TomTom apparaat - niet voor een iPhone app (ook niet de TomTom app). Heeft er hier een tweaker een goede manier gevonden om downloadbare routes te gebruiken in een navigatie app voor de iPhone?
Dat was ik zeker van plan. Gewoon een USB poortje aan het stuur hangen. Je hebt heel veel van die kitjes die je direct op de accu kan aansluiten e.d.Marc Rademaker schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 14:34:
[...]
Als je dit wilt, moet je je iPhone wel opladen tijdens het rijden. Krengen lopen als een gek leeg op de gps en brightness omhoog (wat wel moet) en al helemaal als het koud is.
DE.
F.
Poosje geleden heeft mijn vriendin een motor gekocht, een Kawa ER-5. Aangezien ze in de oude regeling Licht rbw had, mag ze dus nu max. 35KW rijden. De motor was helaas 37KW. Waren er dus twee opties, ofwel een 35KW kitje kopen bij zo'n webshop en dan een individuele RDW keuring á 400-nogwat euro (immers voor deze motor is geen 2e typegoedkeuring voor 35KW, alleen voor 25KW), óf dus gewoon terug laten voeren naar 25KW.
Om geld en gedoe te besparen heeft ze gekozen voor de 2e optie. We hebben de motor naar Huybers motoren gebracht, en zij zouden bij Kawasaki een 25-KW setje bestellen, inbouwen, en al het gedoe met RDW regelen. Mark (of Marc, weet ik veel) van Huybers gaf als kosten indicatie 250-300 euro aan.
Alles met alles heeft het bijna 6 weken (!!!) geduurt; Kawasaki dealer had die shit niet op voorraad en het RDW had de verkeerde kenteken papieren terug gestuurd.
Afijn, zojuist krijgt mijn vriendin een telefoontje van Huybers dat hij klaar is, maar dat het setje €500 kostte, de kosten voor papieren veranderen €50, en dan nog de arbeidskosten, geen idee wat dit gaat worden maar ik ga voor het gemak maar uit van €100.
Los van het feit dat ik dit BELACHELIJK hoog vind, vind ik het wel een rot streek van Huybers dat ze dat niet hebben gezegd tegen mijn vriendin. Ik bedoel, ik neem aan dat als zij iets bij Kawaski bestellen, dat ze dan ook centjes moeten betalen en zodoende zien hoe duur zo iets is?
Mijn vriendin heeft dus natuurlijk ook aan de man die ze aan de tel had gevraagd, WTF, jullie zeiden ong. 300. Zegt die garage man, Ooh, dat heeft Mar(k/c) zeker gezegd? Tsja, die is nu met vakantie...dus....
Da's lekker zeg, koop je een motor, mag je 6 weken wachten tot je er op kunt rijden en mag je ook nog eens even het dubbele gaan betalen van wat je als indicatie kreeg.
https://freight.associates
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
http://www.ebay.nl/itm/Dr...teile&hash=item3cb7826c00
Laten we zeggen dat je 2 garage uren nodig hebt: 140
Klein materiaal: 15 euro.
Dan hoef je niet eens boven die 300 uit te komen.
Ik zou er even langsgaan en een babbeltje maken..
Wise enough to play the fool
@teacher: thanks voor de link, daar kunnen we misschien wat mee.
Mijn schoonpa (vriendin's pa dus) was al wel van plan om gewoon te wachten met dat ding ophalen tot Mark weer terug is (dat is aanstaande dinsdag) en dan inderdaad maar even een praatje gaan maken.
Achteraf was terugzetten naar 35KW dus even duur of zelfs nog goedkoper geweest. Zo'n kitje koop je voor 90 euro en een individuele keuring koste volgens mij iets van 420 euro.
https://freight.associates
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
So long, and thanks for all the fish!
Dat zijn de slimme acties van ondernemers die later piepen dat mensen naar 'Beun de Haas' gaan. Ze jagen ze er zelf heen. Ik zet mijn poot niet meer bij een dealer in de showroom. Ja, om te kijken, maar kopen doe ik er sowieso niet en voor onderhoud heb ik mijn eigen mensen. Laten ze maar de ziekte krijgen met hun dieverij.Phyxion schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 17:28:
650€ voor zoiets is ronduit belachelijk, dat zou echt niet veel meer dan een 250€ moeten kosten. Uurloon a 2 uur moet echt ophouden met een 100€ en een 125€ voor zo'n setje is al ruim betaald.
Mac Mini M4Pro | MS Surface Pro 9 | Canon 1Dx III | Bambu Lab H2C | BMW K1600 GTL
[ Voor 18% gewijzigd door Phyxion op 07-06-2013 19:34 ]
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
Amen.mphilipp schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 19:07:
[...]
Dat zijn de slimme acties van ondernemers die later piepen dat mensen naar 'Beun de Haas' gaan. Ze jagen ze er zelf heen. Ik zet mijn poot niet meer bij een dealer in de showroom. Ja, om te kijken, maar kopen doe ik er sowieso niet en voor onderhoud heb ik mijn eigen mensen. Laten ze maar de ziekte krijgen met hun dieverij.
Een keer in mijn leven wat gekocht in een showroom. Snel genezen. Nu ik de 'truukjes' ken, doe ik het echt wel anders. Showroom is inderdaad om te kijken wat er te koop is en waar ik op moet letten; ik koop mijn voertuigen wel particulier en ga naar de Turk verderop voor reparaties, tsk.
Ook een keer mijn auto laten repareren bij de dealer; ik rijd de deur uit, euvel start direct weer. 'Ja meneer, dan moet hij terug en komen er weer reparatiekosten voor uw rekening'.
EXCUSE MAH.
[ Voor 11% gewijzigd door Ricepuppet op 07-06-2013 20:32 ]
🇳🇱 A Youtube channel about gaming: customizing consoles, mini documentaries and tech videos | www.fistbumpbros.com
Verwijderd
En ik heb het niet over terug roep acties als een bout die te strak is aangedraaid in de achterbrug van je S1000RR
gewoon de dingetjes die de fabrikant aangeeft die moeten gebeurd de eerste keer dat een motor voor onderhoud terug komt.
en door de jaren heen kunnen er best wel veel van die wijzigingen zijn.
Bij Yamaha vroeger werd er gewoon een stipje gezet op de carter deksel.
Kon je tenminste nog eenvoudig zien of de machine "up-to-date" was.
Als dealer X niet bevalt wil niet zeggen dat ze allemaal zo zijn.
Ga je naar dealer Y voor betere service of goedkoper onderhoud.
Andersom zijn er ook een klanten die een dealer liever niet zien.
en een dealer daar zijn best niet voor zal doen.
@Daffie, waar bestaat die kit uit?
oudere machines met carbs, vaak werden daar gewoon langere gasnaalden ingezet.
Setjes voor hornets koste net iets minder als 250 gulden/euro ben ik inmiddels vergeten.
en kunnen makkelijk binnen een uur gemonteerd worden (40€ aan loon?)
totaal zou niet boven de 300 uit moeten komen incl arbeid en papieren.
Voorlopig Niet betalen,
Anders mogen ze hem terug bouwen en laat je het ergens anders doen omdat geraamde kosten niet overeen komen met de factuur gepresenteerd.
[ Voor 24% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2013 21:31 ]
Daarom koop ik ook geen nieuwe meuk. Veel teveel problemen mee. Ik lach me rot als ik zie hoe vaak de mannen van het RT forum met hun mooie glimmende 1200 bij de dealer staan. Lekkere koffie, dat dan weer wel, maar het kost je onderhand een vermogen. Ik rij gewoon.Verwijderd schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 21:25:
je hebt alleen wel een probleem dat B de Haas geen updates kan uitvoeren.
Maar zonder nieuwkopers heb ik geen 2de handsje natuurlijk
Mac Mini M4Pro | MS Surface Pro 9 | Canon 1Dx III | Bambu Lab H2C | BMW K1600 GTL
Bij een dealer in Apeldoorn kan ik ook een afspraak maken zodat niet al te grote dingen gedaan worden terwijl ik er op wacht. De dealer in Velp is absoluut niet goedkoop maar ze doen alles echt heel erg goed. Dat kost mij een paar euro's maar dat heb ik er graag voor over. Alleen banden bestel ik online en laat ik door iemand aan huis moteren. Ik heb 1x een setje banden bij een dealer laten monteren maar van die rekening schrok ik zo erg dat ik dat nooit meer doe.
Verwijderd
heb zelf bij een dealer gewerkt waar Honda, Kawa, Yamaha en BMW geleverd werd.
Alleen bij BMW kwam het voor dat motoren uit de krat niet konden starten
(alle machines horen door quality control te gaan en starten voor ze krat in gaan)
BMW R1200GS waar de boord computer simpel weg de startmotor niet herkende bijvoorbeeld.
eerste generaties Can-bus waren schandalig slecht)
Nu is het mischien een deel nostalgie en "vroeger was alles beter".
Maar huidige nieuwe motoren vind ik ook niet meer van het caliber als vroeger.
Rc45, VTR SP2, 954 Fireblade, Zx10R ´04 GSXR K5... stuk voor stuk grens verleggende machines...
de enige motor die recentelijk weer eens een grens heeft verlegd was de S1000RR...
Zie niet eens een reden meer om een "moderne" motor aan te schaffen.
gezien de moderne klassiekers niet onder doen voor het nieuwe spul.
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2013 21:49 ]
Je moet dan ook echt wel mensen kennenVerwijderd schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 21:25:
je hebt alleen wel een probleem dat B de Haas geen updates kan uitvoeren.
De mensen die reparaties uitvoeren aan mijn motor, zijn ook in het bezit van uitleesapparatuur of hebben de mogelijkheden om te updaten.
Ik wil alleen maar aangeven dat een officiele dealer niet altijd meer de eerste keuze is, ook niet meer qua high tech apparatuur.
🇳🇱 A Youtube channel about gaming: customizing consoles, mini documentaries and tech videos | www.fistbumpbros.com
In het geval van mijn RT is dat waar. Die is uit '97 en had nog geen CAN bus. Als ik hoor hoe je moet kloten om iets zelf aan te sluiten, bedank ik voor zo'n ding. Maar goed, electronica zit ook al heel wat jaren in auto's en daar werkt het doorgaans ook goed. BMW heeft af en toe problemen met de QC, en dat moet niet kunnen. Ze scheppen juist op dat ze er zo'n mooi systeem voor hebben, maar daar merk je niet altijd wat van.Verwijderd schreef op vrijdag 07 juni 2013 @ 21:45:
Nu is het mischien een deel nostalgie en "vroeger was alles beter".
Maar die van mij heeft praktijkervaring en is blijkbaar goed behandeld want hij piept, kraakt of klaagt niet. En dat is volgens mij wel een goed teken voor een 16 jarige met 170k op de klok.
Maar goed, uiteindelijk zal het - zelfs bij BMW - echt niet zo zijn dat het allemaal klote is. Als het merendeel steeds kapot ging, was het denk ik zo gebeurd met zo'n merk. De meeste mensen rijden probleemloos.
Mac Mini M4Pro | MS Surface Pro 9 | Canon 1Dx III | Bambu Lab H2C | BMW K1600 GTL
Verwijderd
Gulden regel is, het merk waar je ouwe op rijd is per definitie niet "cool" (nog een reden voor mij om niet op een BMW te stappen)
Ding ging steeds minder olie verbruiken en liep bij 110.000 nog steeds bijzonder goed...(70.000 daarvan door mijn pa)
Maar die CANbus,... je kent vast wel die optimate laders.
De "echte" optimate zal niet werken op een BMW. CANbus zal alles deactiveren na 10 minuten van het contact.
De "BMW" versie van de optimate (zelfde apparataatje maar dan met BMW stickertje) word wel geaccepteerd door het CANbus... van dat soort grappen krijg ik echt het zuur.
Maar ik herhaal wel even. die F series (F800 R+S+ST) en de K1300R en de S1000RR, mooie machines! alleen jammer van dat logotje
Overigens is de zon soms gaan schijnen?
Gebeuren weer rare dingen met motorrijders
Een motoragent die te hard reed op een fietspad en zich in een Prius boorde
en nu dit http://www.telegraaf.nl/b...ijder_het_water_in__.html
[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 08-06-2013 07:42 ]
Een rare reden, maar dat zal wel aan mij liggen.Verwijderd schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 06:39:
Mijn vader heeft lang een R1100R gereden.
Gulden regel is, het merk waar je ouwe op rijd is per definitie niet "cool" (nog een reden voor mij om niet op een BMW te stappen)
Als je er maar lekker op rijdt, toch? Mij interesseert het merk niet zo, of wat anderen er voor vreemde conclusies aan verbinden. Ik heb mijn motor niet voor de buren of voor de goedkeuring van anderen. Gewoon lekker rijden, klaar.
Maar je hebt gelijk over die canbus. Je moet dus van alles de canbus editie kopen, wat doorgaans duurder is. Niet altijd en die altijd heel veel duurder, maar toch. Zolang dat bankstel van mij het blijft doen, blijf ik er op rijden. Geen nieuwlichterij voor mij
Mac Mini M4Pro | MS Surface Pro 9 | Canon 1Dx III | Bambu Lab H2C | BMW K1600 GTL
Uh, nee.mphilipp schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 09:56:
[...]
Een rare reden, maar dat zal wel aan mij liggen.
Ik kijk tegen mijn pa op met zijn (motor)rijervaring. Ik kom altijd bij hem voor advies. Mijn pa heeft alle merken zowat gereden en als ik dan deze regel zou moeten aanhouden, kan ik gewoon geen motor meer rijden
Dus de stelling klopt niet. Of je moet flink aggregreren tegen je vader.
🇳🇱 A Youtube channel about gaming: customizing consoles, mini documentaries and tech videos | www.fistbumpbros.com
Of gewoon zoveel mogelijk redenen willen verzinnen om maar geen BMW te hoeven rijden. Ik wil ook geen HD rijden (wel geprobeerd), maar ik kan het ook samenvatten tot: het is mijn ding niet. Klaar. Moet je er altijd persé een hele rits aan dingen bij opnoemen? Voor mij hoeft iemand het niet te verantwoorden. Ik kan beter opnoemen wat ik wél wil rijden, dat is meteen wat positiever.Ricepuppet schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 10:55:
[...]
Dus de stelling klopt niet. Of je moet flink aggregreren tegen je vader.
Mac Mini M4Pro | MS Surface Pro 9 | Canon 1Dx III | Bambu Lab H2C | BMW K1600 GTL
*kuchkuchdrogredenkuchkuch*Verwijderd schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 06:39:
Gulden regel is, het merk waar je ouwe op rijd is per definitie niet "cool"
Entropy isn't what it used to be
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Ok. Klaar. Next.Chakotay schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 11:29:
Loopt die discussie nou nog steeds? Mag iedereen niet gewoon lekker zelf weten waar hij/zij wel en niet op rijdt, zonder daarvoor verklaring af te moeten leggen?
Wat een mooi weer
🇳🇱 A Youtube channel about gaming: customizing consoles, mini documentaries and tech videos | www.fistbumpbros.com
Ach, het sloot mooi aan bij die discussie of een (motor-)scooter wel een motor genoemd mag wordenChakotay schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 11:29:
Loopt die discussie nou nog steeds? Mag iedereen niet gewoon lekker zelf weten waar hij/zij wel en niet op rijdt, zonder daarvoor verklaring af te moeten leggen?
Wat doet iedereen nog binnnen? Het is prachtig mooi weer!
Vaak bu'j te bang!
Straks even de fiets poetsen, standaard uitlaat monteren en dan zijn we morgen klaar voor een middagje maaien @ Lelystad
[ Voor 69% gewijzigd door steveman op 08-06-2013 17:53 ]
"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!
En dammn wat gún ik die man dat. Ik kan waarschijnlijk 't zelfde geintje op m'n buik schrijven op 't moment dat ik 55 wordt
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse

Zal binnenkort wel eens vragen wat ie precies had.
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
Dat is waar... Wat is dit dan?EgMaf schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 13:39:
[...]
Ach, het sloot mooi aan bij die discussie of een (motor-)scooter wel een motor genoemd mag worden
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Een opgevoerde scooter.Chakotay schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 18:22:
[...]
Dat is waar... Wat is dit dan?
[afbeelding]
Boldly going forward, 'cause we can't find reverse
[YouTube: http://youtu.be/O9Su3aCLvJg]

Toerengebied klopt niet helemaal ivm ontbreken toerenteller. En NM klopt volgens mij ook niet?
Akra mapping, Evo1 luchtfilterkap, CO2 plug ding, SC projects met DB killer.
Hier iemand met een 2012 die maar 55 haalt met wat mods
YouTube: 2012 KTM 690 Enduro R Dyno Results
Asus Zenbook i7 256gb
Amen! Maar als het zo makkelijk was, hadden we ook geen oorlogen meer...Serotonine schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 14:03:
Precies. Einde discussie. Iedereen moet zelf weten op wat voor een motor ie rijdt.
Altijd wel iemand die zich beter voelt dan een ander op basis van zoiets doms als een merk.
En aan de discussie of een scooter een motor is kunnen we ook afsluiten. Je kunt vinden wat je wilt, maar er is geen enkele definitie te vinden die een scooter uit de categorie motorfiets uitsluit. Zelfs een bromfiets behoort ertoe. Aldus onze grote scheidsrechter, Het Grote Brein, de WikiPedia:
The plot thickens:Een motorfiets is een voertuig op twee, drie of zelfs vier (quadricycle) wielen, in het algemeen voorzien van een verbrandingsmotor. Hoewel motorfietsen met een kleinere cilinderinhoud volgens de Nederlandse wetgeving in de categorie "bromfiets" vallen, worden ze technisch onder de motorfietsen gerekend, net als scooters, forecars, motorcarriers, tricars, tricycles, trikes, triporteurs, zijspancombinaties en soms zelfs quadricycles.
Dus zelfs een Harley Davidson is een motorfiets, het moet niet gekker worden...en de eerste motorfiets zou zomaar door Mercedes gebouwd kunnen zijn. De wereld komt op zijn eind!Er is lange tijd discussie geweest over de definitie van de motorfiets. Woordenboeken en encyclopedieën gaan nu eenmaal met hun tijd mee, en toen de stoommachine uitgestorven was werd deze ook niet meer als serieuze krachtbron beschouwd. Daardoor werd een motorfiets meestal gedefinieerd als een voertuig op twee wielen met een inwendige verbrandingsmotor of een benzinemotor. Door de opkomst van dieselmotorfietsen en elektrische motorfietsen snijdt deze definitie geen hout meer. Daardoor wordt ook recht gedaan aan de stoomvélocipèdes die al in de jaren zestig van de 19e eeuw bestonden. Afhankelijk van de gebruikte definitie zijn er drie kandidaten voor de "eer" de eerste motorfiets te hebben gebouwd: Michaux-Perreaux (ergens tussen 1867 en 1869 en de meest waarschijnlijke kandidaat), Sylvester Howard Roper (waarschijnlijk 1868 of 1869) en Gottlieb Daimler en Wilhelm Maybach, die in 1885 de Einspur met benzinemotor bouwden.
Mac Mini M4Pro | MS Surface Pro 9 | Canon 1Dx III | Bambu Lab H2C | BMW K1600 GTL
"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!

MobyletteKaptein50 HondaMB50 SpartaHappy50 KawasakiGT750 HondaCB750C HondaVFR750F DerbiVariant50 HondaSH100 HondaSH150 MalagutiPassword250 KawasakiZ750 PiaggioLiberty50 SymSymphonyST125LC SymHD125 PiaggioBeverlyS300HPE
Ja kan vermogens alleen vergelijken als ze op dezelfde test bank geweest zijn onder dezelfde condities. Dus bijvoorbeeld gelijk na elkaar op dezelfde dag.Ghostrider schreef op zaterdag 08 juni 2013 @ 21:08:
Vanmiddag mijn KTM 690 enduro R 2009 even op de dyno gehad:
[video]
[afbeelding]
Toerengebied klopt niet helemaal ivm ontbreken toerenteller. En NM klopt volgens mij ook niet?
Akra mapping, Evo1 luchtfilterkap, CO2 plug ding, SC projects met DB killer.
Hier iemand met een 2012 die maar 55 haalt met wat mods![]()
YouTube: 2012 KTM 690 Enduro R Dyno Results
Alle banken verschillen en dat kan zo 20 pk zijn.
“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”
Mijn laatste dyno was om te controleren of een mod van 20 cent een begrenzing zou weghelen bij mijn fiets (wat qua gevoel en dynos van anderen wel degelijk zo is).
Echter hadden ze niet de mogelijkheid de achterkant van m'n motor naar beneden te spannen. Zodra het koppel wat te hoog werd begon de achterband dus te spinnen tegen de rol. Dus moest de tractiecontrole aan. Hadden ze wat spanbanden over het zadel gedaan en de motor achter in de veren getrokken (of mij achterop laten zitten) had de test veel hoger uitgekomen.
Dat zijn de verschillen die ze hierboven bijvoorbeeld aanhalen.

Hier bijvoorbeeld. Pas meetbaar vanaf 4k in de hogere versnelling. Daaronder begon de achterband te slippen. Rond die 4200rpm kreeg hij terug grip.
[ Voor 18% gewijzigd door DinX op 09-06-2013 12:46 ]
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
Geloof ik direct. Op het scherm kwam bij mij ook 68pk voorbij, maar dat staat niet in de grafiekTylen schreef op zondag 09 juni 2013 @ 12:30:
[...]
Ja kan vermogens alleen vergelijken als ze op dezelfde test bank geweest zijn onder dezelfde condities. Dus bijvoorbeeld gelijk na elkaar op dezelfde dag.
Alle banken verschillen en dat kan zo 20 pk zijn.
Het ging mij er voornamelijk om hoe de air/fuel verhouding was, en die is goed
Dus gelijk maar een ander luchtfilter besteld:

En dan het EVO1 kapje er bovenop:
Hopelijk woensdag met de raadkamerzitting me rbw weer terug
Asus Zenbook i7 256gb
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
Asus Zenbook i7 256gb
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride
EOS 5D :: www.tinus-online.nl :: Urban Exploration :: Corolla G6
And it goes BRAAAAAPP!
Ik was gisteren wel aan de andere kant van de Brienenoord brug richting Dordrecht een motorrijder tegengekomen met pech in de vluchtstrook terwijl er file was. Gelukkig stond de ANWB bij hem. Altijd lullig om een motorrijder te zien met pech.ROFLASTC schreef op zondag 09 juni 2013 @ 16:24:
Iemand anders nog bij de Coentunnel gestaan gister? genant momentje van het jaar, me brommert startte niet meer toen we eindelijk verder mochten van Rijkswaterstaat... 30minuten de accu laten "rusten"en hij startte weer... Tijd voor een vervangert , me dunkt...
De gebruikelijke motorgroet was al genoeg om bij hem weer een glimlach op zijn gezicht te toveren
🇳🇱 A Youtube channel about gaming: customizing consoles, mini documentaries and tech videos | www.fistbumpbros.com
Ik ben onderweg naar huis vanuit een verjaardag aan de andere kant van het land. Ik rij al bijna een uur op de snelweg, zo rond de 135 / 140 km/u. Met nog 20 km te gaan tot thuis, begint de motor in te houden? Zelfs met vol gas ging het ding niet harder dan 120.
Ik was bijna bij een afslag en dus wilde ik doorrijden. Maar daar dacht de Bandit anders over. De toerenteller begint heen en weer te springen tussen 3000 en 7000 rpm en de motor begint te bokken. Op de vluchtstrook heb ik 'm laten uitrollen tot ongeveer 60 km/u. Toen ik wilde terugschakelen en dus de koppeling inkneep, sloeg ie af. Verder laten uitrollen tot 20 km/u en weer gestart door de koppeling op te laten komen in z'n 2.
Daarna was alles over. Ik ben zonder problemen verder naar huis gereden, wel binnendoor. Ook na het tanken en dus normaal starten was er niets aan de hand. Wel kon er iets meer dan 17 liter in, op een tank van 19 liter.
Ik gok zelf dat er vuil in de benzine of de tank gezeten heeft. Misschien dat de vrij lege tank er iets mee te maken heeft gehad? Iemand een duidelijker idee?
"When the shit hits the fan, make sure you don't get splattered" - Carol Thompson
"It's the story, not he who tells it" - Stephen King
"If you hate freedom, get married" - Vusumuzi Gumede
"Women can fake orgasms, men can fake love" - Bo Burnham
hoorde je lucht naar binnen trekken toen je de tank opendeed? dan kan het een vervuilde tankontluchting zijn. of er is tekort hoogteverschil waardoor er onvoldoende druk is. maar dan zouden er meer last van hebbenPazzi schreef op zondag 09 juni 2013 @ 16:42:
Gisteravond iets vreemds meegemaakt:
Ik ben onderweg naar huis vanuit een verjaardag aan de andere kant van het land. Ik rij al bijna een uur op de snelweg, zo rond de 135 / 140 km/u. Met nog 20 km te gaan tot thuis, begint de motor in te houden? Zelfs met vol gas ging het ding niet harder dan 120.
Ik was bijna bij een afslag en dus wilde ik doorrijden. Maar daar dacht de Bandit anders over. De toerenteller begint heen en weer te springen tussen 3000 en 7000 rpm en de motor begint te bokken. Op de vluchtstrook heb ik 'm laten uitrollen tot ongeveer 60 km/u. Toen ik wilde terugschakelen en dus de koppeling inkneep, sloeg ie af. Verder laten uitrollen tot 20 km/u en weer gestart door de koppeling op te laten komen in z'n 2.
Daarna was alles over. Ik ben zonder problemen verder naar huis gereden, wel binnendoor. Ook na het tanken en dus normaal starten was er niets aan de hand. Wel kon er iets meer dan 17 liter in, op een tank van 19 liter.
Ik gok zelf dat er vuil in de benzine of de tank gezeten heeft. Misschien dat de vrij lege tank er iets mee te maken heeft gehad? Iemand een duidelijker idee?
"When the shit hits the fan, make sure you don't get splattered" - Carol Thompson
"It's the story, not he who tells it" - Stephen King
"If you hate freedom, get married" - Vusumuzi Gumede
"Women can fake orgasms, men can fake love" - Bo Burnham
Asus Zenbook i7 256gb
Was leuk, maar als ik ooit wil kunnen kneedownen, moet ik echt 1-op-1-les krijgen vrees ik
"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!
Asus Zenbook i7 256gb
Nice, alleen wat ik mij altijd afvraag bij dergelijke setjes, merk je een groot verschil? Want volgens mij zijn die dingen niet erg goedkoop (paar honderd euro?) en 'haal' je dat er wel uit?
Zelf vandaag ook ff 'gesleuteld' aan mn fiets. Rimstriping

Ben verder nog aan het wachten tot mn korte kentekenplaathouder binnen is
Fotogear: Canon EOS RP | Canon 400D + BG-E3 | RF 24-105mm F4.0L | 50mm F1.8 | 17-40mm F4.0L | 70-200mm F4.0L | 100mm F2.8L Macro | 430EX II
Ik heb er nog niet meer gereden maar ik verwacht eigenlijk helemaal geen verschil. Misschien dat het wat meer grip geeft dan orgineel. Ik heb het gekocht omdat ik het mooi spul vind, dat is de enige reden.Nice, alleen wat ik mij altijd afvraag bij dergelijke setjes, merk je een groot verschil? Want volgens mij zijn die dingen niet erg goedkoop (paar honderd euro?) en 'haal' je dat er wel uit?
Beetje teveel rood, zondeYellowneck schreef op zondag 09 juni 2013 @ 21:56:
[...]
Nice, alleen wat ik mij altijd afvraag bij dergelijke setjes, merk je een groot verschil? Want volgens mij zijn die dingen niet erg goedkoop (paar honderd euro?) en 'haal' je dat er wel uit?
Zelf vandaag ook ff 'gesleuteld' aan mn fiets. Rimstriping![]()
![]()
[afbeelding]
Ben verder nog aan het wachten tot mn korte kentekenplaathouder binnen is
'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May
Sja, a matter of taste zullen we maar zeggen
Fotogear: Canon EOS RP | Canon 400D + BG-E3 | RF 24-105mm F4.0L | 50mm F1.8 | 17-40mm F4.0L | 70-200mm F4.0L | 100mm F2.8L Macro | 430EX II
Zeker aangezien het daarna weer weg was zou ik me er geen zorgen over maken. Heb je carbs of injectie ? Dit klinkt een beetje alsof de overgang naar je reserveinrichting niet helemaal lekker is gegaan door idd vuil oid.Pazzi schreef op zondag 09 juni 2013 @ 16:42:
Ik gok zelf dat er vuil in de benzine of de tank gezeten heeft. Misschien dat de vrij lege tank er iets mee te maken heeft gehad? Iemand een duidelijker idee?
Het lijkt wel een beetje op het verschijnsel bij een carburateurmotor waar je de reservekraan moet omzetten. Eerst gaat ie enorm inhouden (want blijkbaar staat er 1 carb al droog oid)... als je dan op tijd reserve inschakelt rij je weer fluitend verder. Als je dat niet doet valt ie op een gegeven moment helemaal dood.
Gezien het feit dat jij niet spreekt over het omzetten van de reservekraan, gok ik dat je een injectie motor hebt, maar het zou me niets verbazen als in die tank nog steeds een soort reserveinrichting zit die heeft zitten bokken.
UNOX: The worst operating system
Verwijderd
Klinkt inderdaad als een probleem aan de benzinetoevoer, of dat nu door gebrek aan benzine of door vuil komt.Pazzi schreef op zondag 09 juni 2013 @ 16:42:
Ik gok zelf dat er vuil in de benzine of de tank gezeten heeft. Misschien dat de vrij lege tank er iets mee te maken heeft gehad? Iemand een duidelijker idee?
Ik vind het wel mooi, maar merk dat ik blijkbaar zo'n purist ben dat ik geen extra onafgeveerd gewicht aan mijn wielen zou willen hebben - al is het maar verf.Yellowneck schreef op zondag 09 juni 2013 @ 21:56:
Zelf vandaag ook ff 'gesleuteld' aan mn fiets. Rimstriping![]()
[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 10-06-2013 00:59 ]
Verwijderd
chique! breekt mooi het zwarte van de achterbrug!Yellowneck schreef op zondag 09 juni 2013 @ 21:56:
[...]
Nice, alleen wat ik mij altijd afvraag bij dergelijke setjes, merk je een groot verschil? Want volgens mij zijn die dingen niet erg goedkoop (paar honderd euro?) en 'haal' je dat er wel uit?
Zelf vandaag ook ff 'gesleuteld' aan mn fiets. Rimstriping![]()
![]()
[afbeelding]
Ben verder nog aan het wachten tot mn korte kentekenplaathouder binnen is
porno fiets!
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
Asus Zenbook i7 256gb
Ik was bij het begin begonnen, tot over een maand of 3 :WGhostrider schreef op maandag 10 juni 2013 @ 09:13:
Als je beide volledig doorleest ben je zo een week verder
Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0 | Twitter | Motorspul
http://advrider.com/forum...hread.php?t=834987&page=1
[ Voor 48% gewijzigd door Ghostrider op 10-06-2013 09:26 ]
Asus Zenbook i7 256gb
Ghostrider schreef op maandag 10 juni 2013 @ 09:24:
Er komen in ieder geval genoeg ontblote vrouwen voorbij tussen de reisfotos door
http://advrider.com/forum...hread.php?t=834987&page=1
[afbeelding]
Dit topic is gesloten.
![]()

