Marzman schreef op maandag 05 november 2012 @ 08:57:
[...]
Heb je nu nog steeds niks? Ik ben een keer op een brommer aangereden, gewoon naar huis gelopen. Maar de volgende dag kon ik mijn bed niet meer uitkomen en ik heb 2 maanden mijn enkel niet kunnen gebruiken. De adrenaline van zo'n ongeluk is een goede verdoving.
Ik ben al drie keer onderuit gegaan, 1 keer niet mijn schuld, 2 keer wel mijn schuld
Eerste keer door een auto die tevoorschijn kwam vanachter een andere auto (even in het kort) en ik met volle snelheid in zijn zij terecht kwam. Schade; alles total loss, uitrusting die ik aanhad en bij mij had compleet vernietigd door de klap.
Maand thuis gezeten met twee gescheurde kniebanden, 2 jaar fysio en herstel. Gelukkig is dat lang en breed voorbij en heb ik er een hoop smartengeld voor gekregen omdat de automobilist had moeten stoppen en kijken.
Vorig jaar nog onderuit gegaan met mijn motor op een rotonde tijdens een motortour. Hevige regenval, nam de rotonde - volgens mij - te zachtjes en gleed onderuit. Pijn aan mn reet, gelukkig rolde ik vanzelf naar de zijkant van de rotonde, zodat niemand achter mij me over kon rijden
Geen schade aan mijn motor, behalve een pijnlijke reet (zonder blauw plekken)
En de laatste keer was afgelopen Juni. Langzaam rijdende file, binnendoor. Busje voor mij, links van mij op de andere baan was een ongeluk gaande dat werd afgehandeld door de politie. We sjokken rustig verder aan mijn kant van de baan, telkens stilstaan, optrekken. Busje voor mij trekt hard op, ik trek met dezelfde snelheid op. Op dat moment kijk ik - echt - een milliseconde naar links, maar dat busje voor mij, remt keihard.
Omdat ik niet wilde knallen, deed ik uit schrikreactie, alleen VOL de voorrem. Foute boel; mijn motor glijd onder mijn kont vandaan, ik val op de grond en mijn motorfiets klapt met zijn volle gewicht op mijn linkerbeen.
Ik zat dus vast onder mijn motorfiets. Gelukkig reden we niet hard en kon de auto achter mij, mij ook niet aanrijden. Politie van de andere kant van de weg snel ter plaatse, Ambulance erbij, die kon niks vinden. Ik rijd naar huis (verdoofd van de adrenaline) en bij thuiskomst zag ik de (lichamelijke) schade pas; compleet dikke en zwarte enkel. Weer 3 maanden fysio en aangepast werk.
Intussen heb ik een andere motor gekocht, ik denk dat mijn vorige motor gewoon niet bij mij paste
🇳🇱 A Youtube channel about gaming: customizing consoles, mini documentaries and tech videos | www.fistbumpbros.com