ik ben ook 2 daagjes weggeweest
zondag 17:30 uur vertrokken en vandaag om 13:30 uur teruggekomen. Net iets meer dan 1000 km gereden

.
350km heen op zondag avond (Naar het oosten, naar Lauenförde want daar is een top motorhotel

)
maandag 300km in de bergen gespeeld en vanmorgen weer terug naar Nederland.
Heenweg geen problemen gehad (behalve dat ik tot op mijn boxer al nat was na 20km en ik had een regenpak aan). Maandag grotendeels van de dag drooggehouden

en vandaag de eerste 100km droog (dus doorrijden

), toen 100km regen(en veel!!!!) en de laatste 150km weer drooggehouden
Duitsers zijn fijn volk en die snappen het doorrijden tenminste, heerlijk.
Maar net voor de Nederlandse grens ging het bijna fout. Linkse baan, groot licht op en met een gangetje van +/-220 en in 1x een mooie grote vrachtwagen die naar links komt. Meteen rechtop zitten, vol in de ankers. Het remde niet hard genoeg dus nog maar harder proberen met het gevolg dat ie voor en achter tussendoor begon te glijden en maar denken "dat gaan we net niet halen i.c.m. GVD KUT". Uiteindelijk zelfde snelheid als de vrachtwagen hebben en die snelheid bereikte ik toen ik nog 10/20cm over had.
Ik zie de nummerplaat en ja hoor, het kan niet anders, een Belg en hij was nog aan het telefoneren ook.
Even wat vriendelijke gebaren gemaakt dat ie uit zijn doppen moet kijken. Er waren namelijk nog veel meer mensen die maar al te graag snel naar huis wilden.