Misschien interpreteer ik jou woorden verkeerd, en dat kan prima omdat dit toch internet is en ik niet 'achter de tekst' kan kijken, maar dan zou ik het prettig vinden om van je te horen wat je hier boven precies bedoelt.Tha_T schreef op dinsdag 28 april 2009 @ 20:35:
[...]
Nee dat zeg ik nergens. Ik zeg alleen dat je de maatschappij te veel geld kost met dit soort gedoe. Maar goed, dat is schijnbaar aan dovemansoren gericht en wil je gewoon die boom even zoenen. Jouw feestje joh
Als je letterlijk bedoelt wat je hierboven zegt dan vind ik dat niet heel fair.
Heb ik je ergens uitgescholden? Heb ik je oneerlijk behandeld?
Waar heb ik dit soort zware verwensingen aan verdiend? En dan ook nog van een collega-motorrijder?
Niet tof.. Helemaal niet tof.
Ik zal mijn best doen. Ik wil alleen maar laten zien wat ik doe en hoe ik rij. We hebben het nu alleen nog maar over een beetje doorrijden op dijkweggetjes en moet je zien wat een stof dat al doet opwaaien. Ik hou me in om maar niet verder te vertellen over motorrijden
Heb al helemaal de behoefte niet om mensen persoonlijk te kwetsen. Zeker niet via een interweb forum.
en
Hey, bedankt voor de steun. Ik weet dat er hier meer mensen meelezen die op dezelfde manier als ik van motorrijden genieten..Chevy454 schreef op dinsdag 28 april 2009 @ 21:22:
[...]
Dacht dat ik de enige wasHoe dan ook: na een goede 2 jaar weer eens met de motor gereden. Was leuk alleen duurde het niet meer als 15 minuten voordat ik weer 3 letters in mijn oor hoorde fluisteren: W.O.T.
Chevy! Ik heb je gemist joh! Leuk om weer eens wat van je te lezen. Goed om te horen dat je weer op de motor hebt gezeten.
Precies, maar je zegt het wel veel mooier dan ik!GTOfire schreef op dinsdag 28 april 2009 @ 21:33:
ik wil me dr niet mee bemoeien, maar de mensen die tegen fragdaddy praten missen volgens mij 1 belangrijk punt:
it's not that he doesn't know, it's that he just doesn't care
Of hij het nou zelf stoer vind of dat ie het echt alleen voor de thrill doet, hij zal het blijven doen, ondanks tegenargumenten en verzoeken.
Mensen die klagen, klagen toch wel. Ook al kom je op een standaard motor langs!De verzachtende omstandigheid is overigens dat ik vooral dijken pak zonder huizen er naast en een stock uitlaat eronder heb liggen
maar goed, wie bepaalt wat redelijk is?
Ik bedoel ik vind het best begrijpelijk dat mensen het irritant vinden als iemand met 2 dikke brulpijpen en 12K toeren langs komt scheuren.
Maar wat nu als je met 1 stock pijp met 9K langs komt? of met 7K? waar ligt de grens?
7K is verre van extreem voor mijn fiets (cbr 600rr), dat is in zn 6 120 op de snelweg. Dus vanaf wanneer is het niet meer een beschaafd toerental maar wordt het nodeloos aso?
Zie baggelhuizen en het TT circuit van Assen! Daar kan ik me ECHT kwaad over maken. In een nieuwbouwhuis naast een circuit gaan wonen en dan gaan zeiken over het geluid en zo het circuit in de problemen brengen. Dit omdat gemeente Assen niet durft toe te geven dat ze die hele woonwijk daar nooit hadden moeten neerzetten en daarom die bewoners niet op hun vingers durft te tikken.
En wie is de l*l, het circuit, de rijders en de toeschouwers en andere liefhebbers. En als je denkt dat dat een handjevol mensen is, moet je eens naar een SBK of MotoGP race gaan op Assen. Heb je dan helaas net dit weekeinde een prachtige SBK race gemist op Assen. Ben Spies
Nee, er zijn 6 mensen die klagen en een heel circuit + allerlei race-klassen ondervinden daar grote hinder van. Zal me niet verbazen als het TT circuit binnenkort in grote financiele problemen komt. Die kunnen niet leven van 2 evenementen per jaar. Die moeten het juist hebben van allerlei kleinere evenementen en juist die kleinere evenementen worden nu ingekort of afgelast ivm verscherpte ''geluidsnormen''
Held! Op een CBR600RR door weer en wind. Ik geef eerlijk toe dat ik je dat echt nooit na ga doen.(p.s. just in case mensen het relevant vinden aangezien ik de term dijk vaak synoniem genoemd zie met mooi-weer rijder: ik doe niet aan seizoenen en heb tot nu toe van de 65K kms in 3 jaar tijd prolly meer regen dan zonneschijn gezien)
[ Voor 108% gewijzigd door FragDaddy op 28-04-2009 22:13 ]
Have a wheelie good weekend!