[verzamel] Jouw vliegtuigfoto's deel 2 Vorige deel Overzicht Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 20 ... 23 Laatste
Acties:
  • 256.904 views sinds 30-01-2008

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hmm... ja je hebt gelijkt, geen idee waar ik op dat momet met m'n hoofd zat toen ik dat in typte.

In België is het toch ook een lastig verhaal met scanners?
Heb m'n scanner eigenlijk nog nooit meegenomen naar 't buitenland. Zeker als ik zelf ga vliegen laat ik die thuis. Geen zin dat ze em in beslag nemen. Op Beijing vonden ze m'n camera tas in algemeen al interessant.

In NL heb ik meestal ook wel een oordopje in, omdat ik blijkbaar lui aan trek die willen weten wat het is etc (niks tegen die lui overigens), waardoor je dan net die ene call mist van een kist waar je op staat te wachten.

Vrijdag 9 december bestaat dit jaar niet. :P
Volgend jaar wel weer, geen idee of ik dan wel/niet vrij ben. ;)
Dat is wel heel ver vooruit plannen. :+

Wanneer komen Duitsers niet raar uit de hoek? Heb er eentje op werk zitten, afgezien dat ie een goede smaak voor bier heeft, snap ik niks van die gast (hij ook niet van mij, "wie kijkt er nou naar vliegtuigen?").

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
Maar waar kan je zoon scanner kopen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

"Zoon scanner".
Er zijn er nogal wat. ;)

Bedenk eerst eens wat je er:
1. aan wil uitgeven
2. mee wil beluisteren (niet alle scanners kunnen elke frequentie opvangen).
3. wat je verder prettig vind aan opties (bijv. toetsenbord voor de frequenties of een draai wieltje).
4. Te programmeren via de pc.
5. Op te laden via stopcontact
etc.

Als je dat weet kun je opzoek gaan naar een scanner en dan vind je ook vrij snel (via Google) waar je zoiets kunt kopen.

Het scanner forum (http://www.scannerforum.nl/) is een goede plek om je eens in te lezen in wat scanners vandaag de dag allemaal kunnen.


Paar voorbeelden van scanners:
Bearcat UBC72XLT http://www.aviationmegast...nfo&parent_id=0&art=56268
Bearcat UBC30XLT http://www.aviationmegast...nfo&parent_id=0&art=57215
Bearcat UBC92XLT http://www.aviationmegast...nfo&parent_id=0&art=58309
Icom IC-R5 (deze gebruik ik) http://www.paradise-elect.../36_83_84/products_id/285
Icom IC-R20 http://www.paradise-elect.../36_83_84/products_id/643

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tyno
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-11-2017

Tyno

Wegenbouwer

Mocht je wel een scanner willen maar niet de hoofdprijs betalen, dan adviseer ik je om ook even op marktplaats te kijken. Daar kun je voor een mooi prijsje een redelijk goede scanners kopen.

Daar heb ik ook eerste scanner (Uniden bearcat 3000 xlt) voor ca. 50 euro op de kop getikt. Zeker voor de beginners is dit wel een leuke scanner (makkelijke bediening, groot frequentie bereik), alleen de accu is een zwak punt. Momenteel heb ik de UBC72XLT, deze is lekker licht en compact (wel iets minder frequenties dan de 3000).

Nog even een toevoeging voor de scanner, volgens mij is een scanner in België zelfs verboden.

[ Voor 8% gewijzigd door Tyno op 15-11-2010 12:53 ]

Canon 5D III / 1DIV & EF 16-1400mm L IS USM Macro Fisheye | Flickr | Tyno Photography @ Facebook


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
Bedankt voor de info.
Ik zal eens op marktplaats gaan kijken.

Maar waarom zou een scanner verboden zijn?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CyBeR
  • Registratie: September 2001
  • Niet online

CyBeR

💩

Servertje schreef op maandag 15 november 2010 @ 15:26:
Bedankt voor de info.
Ik zal eens op marktplaats gaan kijken.

Maar waarom zou een scanner verboden zijn?
In sommige landen is het niet toegestaan om radiocommunicatie 'af te luisteren'. En in sommige landen is het specifiek niet toegestaan om politie/vliegtuigen/etc af te luisteren. Hier in Nederland geen probleem iig.

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Gisteren een dagje Dusseldorf was aardig een succes. Zelfs nog een Rejected Take-off van een a330 op de film gezet :*) . (iemand nog misschien gelezen of een idee waarom, heb zelf namelijk nog niets gevonden) Qua foto's viel het helaas heel erg tegen. Vanwege het weer waren ze allemaal een beetje somber. Ik dacht dat ze er nog wel mee door konden maarja als ik dan al die foto's hier zie dan denk ik toch dat ze niet (zoals ik het noem) "tweakers waardig" zijn. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Filmpjes mogen wat mij betreft hier ook wel gepost worden hoor.
En wellicht is jouw definitie van 'tweakers waardig' (als er al zoiets bestaat?) wel heel anders dan die van een ander. Ik ben ook ooit begonnen met een ini mini camera, tips van diverse fora en sites hebben me gebracht tot wat ik vandaag de dag schiet.

Het topic heet tenslotte "Jouw vliegtuigfoto's".

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

@Derice, Je hebt wel gelijk. Misschien heb ik het een beetje overdreven maar ik zou je beste toch posten dan :*) . Deze foto's zijn met een klein cameraatje gemaakt :P

1. De Emirates 777-300
Afbeeldingslocatie: http://farm2.static.flickr.com/1283/5178956129_679534632d.jpg

2. Lufthansa a330-300
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4089/5178953333_f558055ee1.jpg

3. Pegasus 737-800 vs. private jet
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4083/5178953545_72ee995d48.jpg

4. Air Berlin 737
Afbeeldingslocatie: http://farm2.static.flickr.com/1387/5178954581_8a9836cdd4.jpg

5. Lufthansa a330-300
Afbeeldingslocatie: http://farm2.static.flickr.com/1383/5179557156_dd54f9b077.jpg

Dit zijn de beste. Op mijn flickr staan er nog een paar extra.

Voor het filmpje van de Rejected Take-off zal ik wel een link sturen binnenkort. ;)

[ Voor 25% gewijzigd door Verwijderd op 15-11-2010 21:30 . Reden: verkeerde link's/nummers ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TranceSetter
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 25-09 15:38
Gaat niet helemaal lekker met de foto's hier. Je kan bij de foto's op Flickr het beste kiezen voor de 'share this' optie en dan voor bbcode op 640px breedte. En dan de code hier plakken. Heb je meteen je naam eronder, en ook gelinkt naar de flickr page.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Voor waar je ze mee hebt geschoten vind ik ze nog helemaal niet zo slecht. Goeie impressie van de variatie op DUS. Wellicht dat ze nog even wil nummeren? Dat maakt commentaar geven iets makkelijker. ;)

Algemene vraag, heb je ze nog door een fotobewerkingsprogramma gehaald? Zoals Photoshop o.i.d.?
De horizon staat niet overal even recht.

Probeer ook te letten op welke delen van het vliegtuig je eraf cropt.
De AirBerlin 737 bijv, prima compositie, alleen jammer van het bovenste stukje van de staart, had dat er bij gezeten was er niks mis mee geweest.

Wat betreft de laatste, die vind ik persoonlijk iets aan de donkere kant, en ik zou of de motor er helemaal opgezet hebben of helemaal niet. Niet zo door de helft. Maar dat is persoonlijk. :)

De eerste twee hebben na mijn smaak wel iets lekkers. De refelecties die je in beide platen ziet.
Bij de 777-300 refelectie op de grond, bij de A330 de reflectie van de vleugel in de romp.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Eerlijk gezegd heb ik geen photoshop en weet al helemaal niet hoe ik daarmee om zou moeten gaan :$ . Dus dit zijn allemaal de originele foto's. Niets aan veranderd dus. Maar heel erg bedankt voor je reactie _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zal van de week wel ff wat linkjes zoeken over soepen. :)

[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 15-11-2010 21:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Oke dat zou heel fijn zijn... Ik heb namenlijk geen idee hoe dat zou moeten en zou het graag willen leren. :)


Voor de liefhebbers staat hier de link naar het filmpje van de rejected take-off van de lufthansa a330-300.
http://www.youtube.com/watch?v=D5TZfAcI0Qo
(ps. als je kunt wil je dan reageren, dat helpt ons weer aan de views ;) , Dankjewel)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Belangrijkste is het histogram, dat je dat doorhebt.
Hoe je dat kunt uitlezen en beinvloeden in Photoshop staat hier uitgelegd:
http://forums.jetphotos.net/showthread.php?t=51457

Let wel, dat het handiger/beter is als je belichting zoveel mogelijk klopt tijdens het schieten.
Weet niet of je camera een histogram kan weergeven, maar daar kun je dan op zien of je iets moet onder/overbelichten terwijl je langs de baan staat. (Tijdens half bewolkt weer kan dat een leuke oefening zijn). ;)

Daarnaast, als je foto's verkleind, moet je vaak toch nog wat verscherpen.
Waar je daarbij er op moet letten kun je hier lezen: http://forums.jetphotos.net/showthread.php?t=50451

Overigens gaat bovenstaande links er vanuit dat je foto's in Photoshop zelf bewerkt (JPG).
Echter als je in RAW schiet (absolute aanrader om dat te doen) kun je veel van bovenstaande opties in CameraRAW toepassen. De schuifjes, etc. zijn daarin wel iets anders, maar ook dat is snel door te krijgen.

Afbeeldingslocatie: http://designer-info.com/files/imagecache/fullpage/files/csphotocameraraw.jpg

Stel je hebt een onderbelichte foto, dan kun je exposure zoveel naar rechts slepen totdat er aan de rechterkant van het histogram een wit lijntje omhoog begint te kruipen.
De 'midtones' bij te stellen kun je met fill light aan de gang.
De schaduwen is de 'blacks' schuif voor.

Afbeeldingslocatie: http://marvinhagemeister.de/posts/camera_raw_sharpen.jpg
Verscherpen kun je ook doen in CameraRaw.
Ik gebruik meestal amount: 100-100, Radius: 0,6, Masking: 80-100.

That's it for now. Nu eerst maar eens aan het werk. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pientertje
  • Registratie: Februari 2009
  • Niet online
@nustys

Wow, die gloed in de condenswolken op die bovenste foto is echt heel mooi! Heb je hem ook in highres?

En bij de tweede foto, aparte belichting zo met die zwart achtergrond. Was dit 's avonds of is de vleugel uitgeknipt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Aparte hoek van die vleugel.
Je artistieke shots spreken me erg aan!
Keep em coming!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Apart die vleugel. Ik moest het even laten bezinken maar vind het best wel een leuke foto :)

[ Voor 3% gewijzigd door XWB op 17-11-2010 22:24 ]

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

@ die vleugel, is die nou 180 graden gedraaid?
(of verklap ik het nu?)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TranceSetter
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 25-09 15:38
Verwijderd schreef op woensdag 17 november 2010 @ 22:38:
@ die vleugel, is die nou 180 graden gedraaid?
(of verklap ik het nu?)
Neejjj, die heeft ie gemaakt toen ie een handstand deed. Best knap om dan je evenwicht te houden + je camera nog te richten en stil genoeg te houden ;-)

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

Verwijderd schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 09:35:
Belangrijkste is het histogram, dat je dat doorhebt.
Hoe je dat kunt uitlezen en beinvloeden in Photoshop staat hier uitgelegd:
http://forums.jetphotos.net/showthread.php?t=51457

Let wel, dat het handiger/beter is als je belichting zoveel mogelijk klopt tijdens het schieten.
Weet niet of je camera een histogram kan weergeven, maar daar kun je dan op zien of je iets moet onder/overbelichten terwijl je langs de baan staat. (Tijdens half bewolkt weer kan dat een leuke oefening zijn). ;)

Daarnaast, als je foto's verkleind, moet je vaak toch nog wat verscherpen.
Waar je daarbij er op moet letten kun je hier lezen: http://forums.jetphotos.net/showthread.php?t=50451

Overigens gaat bovenstaande links er vanuit dat je foto's in Photoshop zelf bewerkt (JPG).
Echter als je in RAW schiet (absolute aanrader om dat te doen) kun je veel van bovenstaande opties in CameraRAW toepassen. De schuifjes, etc. zijn daarin wel iets anders, maar ook dat is snel door te krijgen.

[afbeelding]

Stel je hebt een onderbelichte foto, dan kun je exposure zoveel naar rechts slepen totdat er aan de rechterkant van het histogram een wit lijntje omhoog begint te kruipen.
De 'midtones' bij te stellen kun je met fill light aan de gang.
De schaduwen is de 'blacks' schuif voor.

[afbeelding]
Verscherpen kun je ook doen in CameraRaw.
Ik gebruik meestal amount: 100-100, Radius: 0,6, Masking: 80-100.

That's it for now. Nu eerst maar eens aan het werk. :P
_O_ Bedankt voor de links !! Erg leerzaam :)

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Verwijderd

@Derice... Beetje late reactie maar nog heel erg bedankt voor de links enzo... Ben al weer een stuk wijzer! d:)b
@Nustys... die foto van de vleugel is inderdaad een beetje raar. Wel heel erg mooi. Ik snap hem nog niet helemaal... behalve dat hij gedraaid is(denk ik). :P _/-\o_

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Je weet dat die op zijn kop is, maar je mind wordt getriggerd omdat het zonlicht van boven komt wat weer heel logisch is 8)7 Ik vond m wel leuk O-)

next http://farm2.static.flick...84969737_fa008aef10_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm2.static.flickr.com/1032/5184969737_784d6f0f81_z.jpg

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
Wat lijkt de 747 klein zo!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fanaticsurfer
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 28-02-2014
1: Kustwacht Do-228 met tegenlicht
Afbeeldingslocatie: http://www.xs4all.nl/~galactic/Photos/Do-228/DSC_4815_resize.jpg

2:
Afbeeldingslocatie: http://www.xs4all.nl/~galactic/Photos/Do-228/DSC_4819_resize.jpg

[ Voor 10% gewijzigd door fanaticsurfer op 20-11-2010 16:58 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarkCantPark
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 28-12-2023

MarkCantPark

Stay awhile and listen...

@ FantasticSurfer : Nr 1 is wel een gave plaat geworden zeg!

Ik heb ook weer wat staan rommelen in een "Skyhigh" poging. Wordt toch tijd om is voor een 1.4 extender te gaan kijken denk ik.

1.
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4044/5192246734_56ee8a666f_z.jpg
Skyhigh Bangladesh Airlines 20 November 2010 by MarkCantPark, on Flickr

2.
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4090/5192242140_15773b0aed_z.jpg
Skyhigh Easyjet 20th November 2010 by MarkCantPark, on Flickr

MarkdeBruin.net | "Bigger Lens, Better Picture"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
1.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5202/5192739537_8796f6ea2c_z.jpg

2.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5042/5193336554_3486d7d0b9_z.jpg

3.
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4090/5193336352_c7d81af4df_z.jpg

4.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5241/5193337020_ddd5638630_z.jpg

Meer op http://www.flickr.com/pho...2/sets/72157625308006021/

[ Voor 6% gewijzigd door XWB op 20-11-2010 23:43 ]

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
1.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5081/5195108901_59575a2da4_z.jpg

2.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5121/5195707848_f44a828ae7_z.jpg

3.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5282/5195107899_8b7e7ecb5e_z.jpg

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PowerUp
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 21:10
@Hacku: Mooie foto's, alleen zou ik ze wat minder krap gekaderd hebben. Die van US Airways kijkt wel lekker weg.
@nustys: Hij is weer fraai :)
@MarkCantPark: Zonder andere interessante dingen in de lucht vallen de vliegtuigen een beetje weg, er valt niet zoveel te zien.
@fanaticsurfer: De eerste is erg fraai, mooie lucht er achter.

1. Dit vliegtuig was goed in de was gezet
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4113/5195130331_564fc56960_z.jpg

2. Vortexjes O+
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4090/5195729608_c0c10305d7_z.jpg

3. Detailshotje
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4087/5195159031_43d19e3bf6_z.jpg

4. Foutje, maar ik vond het wel een grappig effect hebben
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4110/5195130081_389f8de42d_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmithNL
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-09 16:22
@ nustys: hoe krijg je dat voor elkaar met de maan..? Gewoon 'geluk' of veel proberen..? Erg knap zo samen in het frame!

@ hacku: heel krappe kaders inderdaad..! Iets meer omgeving kijkt wat beter weg..!

@ powerup: het rood van de NL-vlag is zelfs helemaal oranje gepoetst, haha!

Was er vanmiddag ook even.. prachtig licht, wel erg koud..!

1)
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4085/5195167475_1aff7416dd_z.jpg
KLM Airbus A330 at Schiphol by Yesper, on Flickr

2)
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4111/5195767324_e411180a05_z.jpg
KLM Airbus A330 at Schiphol by Yesper, on Flickr

3) Martinair zegt 'je kan me wat!' tegen Greenpeace..
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4089/5195767714_5237d2e3f8_z.jpg
Martinair Cargo MD-11 at Schiphol by Yesper, on Flickr

4) Wat panning shots..
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4149/5195168577_4f23d6fb16_z.jpg
Aer Lingus Airbus A320 at Schiphol by Yesper, on Flickr

5)
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4087/5195768370_40acf780c3_z.jpg
Air France Airbus A320 at Schiphol by Yesper, on Flickr

6)
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4083/5195768944_2d9b2ea451_z.jpg
Transavia Boeing 737-700 at Schiphol by Yesper, on Flickr


Binnenkort denk ik eens voor een dagje een wat 'betere/duurdere' lens huren..!

Canon 760D // EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM // EF 70-200mm f/4L USM -- My pictures @ airliners.net -- iPhone 17 Pro -- DJI Mavic Air


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dorest0rm
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 25-09 18:45
Vrijdag wil ik met vrienden fotos gaan maken op Schiphol, rond tot 5 uur willen we het Panorama Terace op, om daar wat fotos te schieten, en later op de avond als het donker is willen we wat light art foto's gaan maken.

Weet iemand welke baan daar het meeste voor geschikt is (ivm tegenlicht) en of deze wel bereikbaar is met het OV?

Tevens heb ik nog wat snelle fotos gemaakt voordat ik naar NY vloog.

Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4130/5195901664_599a11463d_z.jpg
IMGP6509 by Dorest0rm, on Flickr

De rest vind ik eigenlijk niet echt boeiend genoeg om in het topic te posten, maar zijn wel zichtbaar op mijn Flickr :p

[ Voor 42% gewijzigd door Dorest0rm op 21-11-2010 20:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Vanaf het terras zie je de Aalsmeerbaan uitstekend, van de Kaagbaan zie je alleen maar een stukje.

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tyno
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-11-2017

Tyno

Wegenbouwer

PowerUp schreef op zondag 21 november 2010 @ 19:24:
4. Foutje, maar ik vond het wel een grappig effect hebben
Laat me raden, de enige lens die dat effect (donut shaped bokeh) geeft is de 500 F8 mirror lens (trouwens wel echt een toffe lens, een enorm berg mm maar toch licht en compact)

Voor de rest is iedereen echt weer heel goed bezig, er staan weer echt wat toffe platen tussen _/-\o_ .

Canon 5D III / 1DIV & EF 16-1400mm L IS USM Macro Fisheye | Flickr | Tyno Photography @ Facebook


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PowerUp
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 21:10
Tyno schreef op zondag 21 november 2010 @ 21:57:
[...]
Laat me raden, de enige lens die dat effect (donut shaped bokeh) geeft is de 500 F8 mirror lens (trouwens wel echt een toffe lens, een enorm berg mm maar toch licht en compact)
Goed geraden :)
Ik kon hem vandaag even uitproberen. Inderdaad relatief klein, licht en goedkoop, maar f/8 is wel weinig licht. De bokeh heb je bij vliegtuigen eigenlijk geen last van, behalve nu :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dorest0rm schreef op zondag 21 november 2010 @ 20:27:
Vrijdag wil ik met vrienden fotos gaan maken op Schiphol, rond tot 5 uur willen we het Panorama Terace op, om daar wat fotos te schieten, en later op de avond als het donker is willen we wat light art foto's gaan maken.

Weet iemand welke baan daar het meeste voor geschikt is (ivm tegenlicht) en of deze wel bereikbaar is met het OV?
Het panorama terras gaat om 17:00 dicht in de winter periode.
Hou daar rekening mee.

Banen die met het OV bereikbaar zijn, zijn de Kaagbaan (Halte Aalsmeerderweg) en de Buitenveldertbaan (Halte Loevesteinserandweg). Die laatste is niet regelmatig in gebruik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
SmithNL schreef op zondag 21 november 2010 @ 20:07:
@ nustys: hoe krijg je dat voor elkaar met de maan..? Gewoon 'geluk' of veel proberen..? Erg knap zo samen in het frame!
Veel proberen, het gaat heel vaak fout 8)7 http://farm6.static.flick...96467072_ffcb3b970f_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5042/5196467072_ce825dc40d_z.jpg

Ook van afgelopen zaterdagmiddag http://farm5.static.flick...96466450_0a6b7cdc6b_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4130/5196466450_835f1a995d_z.jpg

Niet de beste kwaliteit, wel een moment om nooit meer te vergeten http://farm5.static.flick...96466848_3ac0811254_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4145/5196466848_6051eb61cb_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Was jij nou op EHAM terwijl er strak blauwe luchten waren (@foto 2 &3)? :+
Liep nummer 3 trouwens goed af?
Nummer 1 lijkt het net of de #1 engine stof op de maan doet opwaaien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Verwijderd schreef op maandag 22 november 2010 @ 17:52:
Was jij nou op EHAM terwijl er strak blauwe luchten waren (@foto 2 &3)? :+
Liep nummer 3 trouwens goed af?
Nummer 1 lijkt het net of de #1 engine stof op de maan doet opwaaien.
Als de maan er aan komt moet het wel mooi weer zijn 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Dit vind ik nou leuk :) http://farm6.static.flick...99003029_9b3ae80bf1_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5204/5199003029_cdc3f42532_z.jpg

Of een beetje klooien met instellingen wat resulteerd in 1/160 F/14 ISO100 @500mm http://farm6.static.flick...99131933_6300334431_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5162/5199131933_4a0afe19dc_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Erg vette platen! F14 vind ik goed gedaan! Daar was het ook wel 't weer voor! :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dorest0rm
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 25-09 18:45
Verwijderd schreef op maandag 22 november 2010 @ 09:28:
[...]


Het panorama terras gaat om 17:00 dicht in de winter periode.
Hou daar rekening mee.

Banen die met het OV bereikbaar zijn, zijn de Kaagbaan (Halte Aalsmeerderweg) en de Buitenveldertbaan (Halte Loevesteinserandweg). Die laatste is niet regelmatig in gebruik.
Dan gaan we kijken of die twee banen in gebruik zijn, als die rond 15:00 in gebruik zijn, zou dat dan later op de avond ook zo zijn?[/vliegtuignoob]

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Dan zou ik http://www.luchtverkeersl....php?source=baan_verwacht checken.

[ Voor 5% gewijzigd door XWB op 24-11-2010 10:53 ]

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Keiichi
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 24-09 12:24
Word onderhoud daarin meegenome?

Vorige week was de kaagbaan buiten gebruik en werd er (volgens mij) vanaf de zwanenburg richting zuid gestart.

-edit-

Ik zie het al bij de history 'Kaagbaan maandag 15 en deel dinsdag 16 november buiten gebruik' en tijdstip dat ik daar in de buurt was, klopt met wat ik gezien had ;)

[ Voor 20% gewijzigd door Keiichi op 24-11-2010 11:07 ]

Solar @ Dongen: http://solar.searchy.net/ - Penpal International: http://ppi.searchy.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dorest0rm schreef op woensdag 24 november 2010 @ 10:51:
[...]

Dan gaan we kijken of die twee banen in gebruik zijn, als die rond 15:00 in gebruik zijn, zou dat dan later op de avond ook zo zijn?[/vliegtuignoob]
Schiphol staat bekend om het regelmatig wisselen van banen, vooral als het niet echt heel erg hard waait.
Waait het wel hard, dan kun je wel met enige zekerheid zeggen dat een bepaalde baan gebruikt wordt.
Bijv. bij een sterke westenwind, dan kun je er donder op zeggen dat er veel verkeer via de 27 binnen komt en vertrekt vanaf de 24.

Om dat allemaal in de gaten te kunnen houden, is een scanner (of SBS radar) erg handig. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Elve1984
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 25-09 16:35
Verwijderd schreef op woensdag 24 november 2010 @ 11:51:
[...]

Schiphol staat bekend om het regelmatig wisselen van banen, vooral als het niet echt heel erg hard waait.
Waait het wel hard, dan kun je wel met enige zekerheid zeggen dat een bepaalde baan gebruikt wordt.
Bijv. bij een sterke westenwind, dan kun je er donder op zeggen dat er veel verkeer via de 27 binnen komt en vertrekt vanaf de 24.

Om dat allemaal in de gaten te kunnen houden, is een scanner (of SBS radar) erg handig. :)
Is veel makelijkere manier voor:
http://www.luchtverkeersl...t.php?source=baan_actueel

wordt min of meer actueel geupdate.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Valt in de parktijk erg vaak tegen. ;)

Verwijderd

Voor de liefhebbers, Turkish Airlines zet de komende week op diverse vluchten groter materiaal in.
A340, A330 & 777. Zie de EHAM <dag> topics op http://forum.scramble.nl/viewforum.php?f=14 voor een overzicht.

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Verwijderd schreef op donderdag 25 november 2010 @ 11:41:
Voor de liefhebbers, Turkish Airlines zet de komende week op diverse vluchten groter materiaal in.
A340, A330 & 777. Zie de EHAM <dag> topics op http://forum.scramble.nl/viewforum.php?f=14 voor een overzicht.
Top, dankjewel en tot zondag :)

  • Tyno
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-11-2017

Tyno

Wegenbouwer

Ik vrees dat ik zondag ook maar eens kijkje gaat nemen, op jacht naar de Turkish 777.

Vandaag een dagje naar Gilze-Rijen (EHGR) geweest, daar werd het eerste deel van het in Afghanistan achter gebleven Apache materieel terug gebracht.

1. Cloudbusting...
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5047/5206618889_6fe0cfa09b_z.jpg

2. Ik was nog nooit op Gilze-rijen geweest, maar ik verbaaste me over hoe dicht de landingsbaan tegen de weg aan ligt.Antonov 124 (UR-82008)
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4107/5207230050_6f4438d3ce_z.jpg

3. Cougar
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5167/5207095238_3e308b61ce_z.jpg

4.Apache
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4088/5207094820_bef3fbbbc3_z.jpg

5. Size does matter
Afbeeldingslocatie: http://farm2.static.flickr.com/1399/5207094568_bdfd9a748d_z.jpg

Canon 5D III / 1DIV & EF 16-1400mm L IS USM Macro Fisheye | Flickr | Tyno Photography @ Facebook


Verwijderd

Zondag kun je voor 2 'speciale' TK kisten gaan:

TK1951 / 1952 an A330-300 ETA: 10:40 ETD: 11:40
TK1953 / 1954 a B777-300: ETA 16:35, ETD: 17:35.

Als het zondag een beetje weer is, ga ik ook op jacht. :)
Misschien wel beide... (als ik optijd wakker ben :P)

@Tyno, zo'n AN125 shot over de weg bij EHGR staat ook nog steeds op mijn to-do lijstje.
Echter komt zo'n ding nou nooit eens dat ik kan (of wel, maar dan mis ik het weer...).
Mooie shots! :)

[ Voor 26% gewijzigd door Verwijderd op 27-11-2010 19:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarkCantPark
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 28-12-2023

MarkCantPark

Stay awhile and listen...

Tyno foto 5 is een gave plaat zeg!

MarkdeBruin.net | "Bigger Lens, Better Picture"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
En nr 1 :Y Want die is nog beter d:)b

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zartok
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 27-07 10:54
nustys schreef op vrijdag 26 november 2010 @ 17:04:
[...]

En nr 1 :Y Want die is nog beter d:)b
Het onderwerp is zeer zeker mooi, echter ik vroeg me af of het contrast niet wat kan worden opgeschroeft?

Bij 5 is dit beter maar viel het me ook op. 5 had trouwens misschien beter a la Nustys kunnen worden geschoten (lees vanaf een trapje gevestigd op het dak van een busje) ;), als ie van wat hoger was genomen had het glooiende asfalt niet voor de antanov gezeten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BeefHazard
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 25-09 12:17
Vind het glooiende wel wat hebben. Ikzelf zou bij zo'n foto zonder dat er nog wat blur overheen photoshoppen. Prachtig!

R6 | 24-70 F2.8 DG OS HSM Art | 18-35 F1.8 DC HSM Art | EF 70-200 F4L IS USM | EF 50mm f/1.8 | Zenbook 14 OLED | T14G4 OLED


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tyno
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-11-2017

Tyno

Wegenbouwer

Zartok schreef op vrijdag 26 november 2010 @ 18:39:
[...]
Het onderwerp is zeer zeker mooi, echter ik vroeg me af of het contrast niet wat kan worden opgeschroeft?
Contrast is altijd al wat lastiger met mijn lens (Sigma 500 4.5), waarschijnlijk doordat het diafragma vast zit op 4.5. Bij de meeste foto's moet ik het contrast al iets bijwerken, alleen ben ik dan bang dat ik het te veel ga doen.

Voor het vliegtuigspotten is een busje wel erg ideaal, ik werk ik wel in de (wegen)bouw, maar dan vooral op kantoor. Hierdoor heb ik mijn baas nog niet kunnen overtuigen dat ik echt een busje met dakrek nodig heb voor die paar ordners ;( . Maar gelukkig heb ik wel een ander mooi bakje waar mee ik alle vliegvelden kan af rijden.

Canon 5D III / 1DIV & EF 16-1400mm L IS USM Macro Fisheye | Flickr | Tyno Photography @ Facebook


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Cathay Pacific 747 bezig met haar derde looping 8)7 O-) http://farm6.static.flick...09673416_1ce3bb9439_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5089/5209673416_c87b328098_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MTWZZ
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 13-08-2021

MTWZZ

One life, live it!

Nu met Land Rover Series 3 en Defender 90


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dimby
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 01-07-2024
Wat een mooie foto's zeg!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Rotate, over the top. ;)
De 'normale' versie vind ik ook wel iets hebben, krijg er het idee van een C-17 bij. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psyBSD
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 02-01-2021

psyBSD

Hates 0x00 bytes

@Tyno: Nr 5 is mijn favoriet, de antonov en de twee heli's (chinooks?) tekenen mooi tegen elkaar af.
@Nustys: Nieuwe stijl? 'up-side-down airplanes'? - Verwarrend, maar wel leuk.

Ik heb vanochtend ook een keer geprobeert om wat vliegtuigfoto's te maken (kaagbaan), dit is het resultaat dat ik met jullie durf te delen:
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4148/5212006867_eae7231035.jpg
airplane by s_arts, on Flickr

| Olympus OM-D EM10 mk2 | m.Zuiko 14-42mm f/3.5-5.6EZ | m.Zuiko 40-150mm f/4-5.6 R | m.Zuiko 60mm f/2.8 | 2x Godox v860 | Godox X1 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 25 november 2010 @ 19:42:
TK1953 / 1954 a B777-300: ETA 16:35, ETD: 17:35.
Vergeet deze maar, heeft vertraging en komt hierdoor pas rond 17:15 aan (wanneer het donker is)...
Wel genoeg anders leuks gezien vandaag, plaatjes volgen later.

[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 28-11-2010 15:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Voor nu alvast een paar plaatjes van de TK A330, later mee.

#1
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5087/5214406529_3deda53164_z.jpg

#2
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4133/5214406783_fb198bc0fd_z.jpg

#3
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4092/5214999906_cc295c35d2_z.jpg

#4
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5210/5215000168_4bdfa6918f_z.jpg

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 29-11-2010 09:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tyno
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-11-2017

Tyno

Wegenbouwer

@ Nustys, wat een prachtige plaat _/-\o_ .

@ Derice, mooie shots van de Turkish A330

Maar het was idd wel jammer dat de 777 vertraging had, om half 5 was het waarschijnlijk een stuk beter foto's maken. En toch was ik weer net iets te fanatiek, om het niet nog ff te proberen: met onderstaand resultaat.

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5010/5214701385_5a5b3d7d6f_z.jpg

Verder is de onderstaande foto ook nog wel een noemenswaardig resultaat

Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4125/5215462202_66e6335a89_z.jpg

@ Hieronder, inderdaad een 787 de-ja-vu...

[ Voor 28% gewijzigd door Tyno op 28-11-2010 20:35 ]

Canon 5D III / 1DIV & EF 16-1400mm L IS USM Macro Fisheye | Flickr | Tyno Photography @ Facebook


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zo te zien heb ik de juiste keuze gemaakt door er niet meer op te wachten.
787 trauma all over again. ;)
Toch nog wel leuk gedaan met die reflectie in het water (Weggetje bij Cargo Apron?).

Moet nog 440/553 foto's door van vandaag (23 tot nu to door mijn selectie heen)...
Leuke hobby. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Trouwens, de herkansing: maandag 6 december 2010: TK1951 10:40 IST 773.

En nog wat meer plaatjes (later meer):

#5
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5041/5215526602_eb4ae81ac6_z.jpg

#6
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5128/5215526866_42958af8aa_z.jpg

#7
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5284/5215527126_b99eaf2758_z.jpg

#8
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4089/5214934945_7439c4976c_z.jpg

#9
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5128/5214935187_0b29470b7d_z.jpg

#10
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4126/5215527956_c8f163b563_z.jpg

#11
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4113/5214935705_83e880cee4_z.jpg

#12
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4087/5215528448_3c19eaa913_z.jpg

#13
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5250/5215528724_7234969d28_z.jpg

#14
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5290/5215528900_a04ebb1696_z.jpg

#15
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4084/5215529116_106882c9a0_z.jpg

#16
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5130/5214936805_0d0d1f52af_z.jpg

#17
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5044/5215529592_34fd9e99e9_z.jpg

#18
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5005/5215529850_51fc49aefc_z.jpg

#19
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4128/5214981501_6161e6ac5f_z.jpg

[ Voor 118% gewijzigd door Verwijderd op 29-11-2010 09:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmithNL
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-09 16:22
Prachtig scherpe platen, Derice! 100-400L heb je toch..?

Locatievraag.. sta je hier (groene pijl) voor die Kaagbaan platen...?

[ Voor 34% gewijzigd door SmithNL op 29-11-2010 10:18 . Reden: linkfix ]

Canon 760D // EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM // EF 70-200mm f/4L USM -- My pictures @ airliners.net -- iPhone 17 Pro -- DJI Mavic Air


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ajhaverkamp
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-09 00:21

ajhaverkamp

gewoon Arjan

Je link doet het niet

[ Voor 14% gewijzigd door ajhaverkamp op 29-11-2010 12:50 ]

This footer is intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Thanks! :)
Ja, alles geschoten met de 100-400L op mijn 350D, ISO 100 @ F9 (en een paar op F8).
Wat betreft de locatie, ook die klopt. Al kun je ook bij deze pijl staan: http://goo.gl/maps/ncOW daar is een hek, waar je lens ook doorheen past. :)
Al zijn de plaatjes daar minder interessant.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

En nog een paar, de laatste uit de batch van gisteren:

#20
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4130/5219119140_58976f48c3_z.jpg

#21
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5006/5218530221_5235c09f40_z.jpg

#22
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5210/5218530473_967c8ab291_z.jpg

#23
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5090/5219119802_d73560bce2_z.jpg

#24
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4106/5218530855_1ab3b98266_z.jpg

#25
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5289/5219120154_a744e38712_z.jpg

#26
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5129/5219120370_d5559fc86b_z.jpg

#27
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4089/5219120600_220c821251_z.jpg

#28
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5121/5219120802_8f9c119c3b_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
22 vind ik de leukste :) Sowieso winglets O+

[ Voor 30% gewijzigd door XWB op 29-11-2010 22:55 ]

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Derice; we stonden wel erg dicht bij elkaar. Daar kom je dan thuis pas weer achter.....

Van 0800 tot 1500 kou geleden , alleen deze vind ik leuk http://farm6.static.flick...15202755_51f04cfa5a_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5003/5215202755_c6f617bd1f_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarkCantPark
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 28-12-2023

MarkCantPark

Stay awhile and listen...

Dan ben je in de buurt van Schiphol met je gear bij je... toch maar even proberen... krijg je er een bak sneeuw bij! :+ En precies als je weg loopt en alles ontdaan van de sneeuw weer in je tas stopt komt er een 747 overgevlogen... achja shit happens :) Aparte platen leverde het wel op!

1. Arty-Farty?
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5087/5218707843_4e9f4edbe7_z.jpg
Snowy Kaagbaan approach EHAM 29th of November by MarkCantPark, on Flickr

2. Geen ruis :) Just snow :+
Afbeeldingslocatie: http://farm5.static.flickr.com/4087/5219351792_391860a76d_z.jpg
Snowy Kaagbaan approach EHAM 29th of November by MarkCantPark, on Flickr

3. Er kwam eigenlijk alleen maar meer sneeuw...
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5083/5218763191_4abc040695_z.jpg
Snowy Kaagbaan approach EHAM 29th of November by MarkCantPark, on Flickr

4.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5007/5218763639_d747ea1003_z.jpg
Snowy Kaagbaan approach EHAM 29th of November by MarkCantPark, on Flickr

5.
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5006/5218764067_5a65b7fa95_z.jpg
Snowy Kaagbaan approach EHAM 29th of November by MarkCantPark, on Flickr

Het zijn niet de hoogste kwaliteit platen, excuus daarvoor. Vond het echt zeer lastig om met sneeuw de vliegtuigen er goed op te krijgen. Maar mochten jullie er over twijfelen, zet je muts op en ga er staan want het is echt heel erg gaaf om te doen :) Practice makes perfection right? :)

MarkdeBruin.net | "Bigger Lens, Better Picture"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
Nusty die van jou is echt prachtig! Alleen heb je hem nog iets groter? 1980x1200? Of in iedergeval dat soort formaten.

Mark ook mooie foto's door de sneeuw heen!

[ Voor 33% gewijzigd door Servertje op 30-11-2010 07:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

nustys schreef op maandag 29 november 2010 @ 23:45:
Derice; we stonden wel erg dicht bij elkaar. Daar kom je dan thuis pas weer achter.....
Je had je dan ook verstopt. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Spotter
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 22-09 13:12

Spotter

Lichtnicht

MarkCantPark schreef op dinsdag 30 november 2010 @ 00:26:
Dan ben je in de buurt van Schiphol met je gear bij je... toch maar even proberen... krijg je er een bak sneeuw bij!
Ah, dus jij was die fanatiekeling bij de Kaagbaan waar m'n collega's (2 dames in een bestickerde Polo vlak achter een bus) wat commentaar op hadden :+ . Ik heb maar even wijselijk m'n mond gehouden toen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fanaticsurfer
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 28-02-2014
@MarkCantPark

Das grappig, nr 4 is datzelfde kustwacht vliegtuig dat ik vorige week postte!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarkCantPark
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 28-12-2023

MarkCantPark

Stay awhile and listen...

Spotter schreef op dinsdag 30 november 2010 @ 18:58:
[...]

Ah, dus jij was die fanatiekeling bij de Kaagbaan waar m'n collega's (2 dames in een bestickerde Polo vlak achter een bus) wat commentaar op hadden :+ . Ik heb maar even wijselijk m'n mond gehouden toen.
d:)b

@ Fanaticsurfer

Nu je het zegt! Idd! Wel in een compleet andere omgeving :)

MarkdeBruin.net | "Bigger Lens, Better Picture"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Blijft een mooie bak! :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmithNL
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-09 16:22

Canon 760D // EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM // EF 70-200mm f/4L USM -- My pictures @ airliners.net -- iPhone 17 Pro -- DJI Mavic Air


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ajhaverkamp
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-09 00:21

ajhaverkamp

gewoon Arjan

Door de hoek van het vliegtuig lijkt het nu net of hij een rugvin heeft. Misschien een bijzondere kist, echter heb ik veel mooier spul van je gezien.

This footer is intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5164/5226602881_b735064803_z.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5168/5227197678_ac230f54ee_z.jpg

[ Voor 12% gewijzigd door XWB op 02-12-2010 20:31 ]

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
Huh ligt er geen sneeuw in Amsterdam?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Keiichi
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 24-09 12:24
Servertje schreef op vrijdag 03 december 2010 @ 12:15:
Huh ligt er geen sneeuw in Amsterdam?
De exif zei dat de foto's 21 november zijn gemaakt.

Solar @ Dongen: http://solar.searchy.net/ - Penpal International: http://ppi.searchy.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ligt vol op sneeuw en d'r komt zo nog meer bij.
Hopelijk blijft 't dit weekend nog liggen. Reflecteerd zo lekker tegen de onderkant van de vliegtuigen. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
@Keiichi owkee, ik dacht al:P

Ja er valt op dit moment vrij veel. En KNMI verwacht 8CM! 8)7 Vliegtuigen in sneeuw is wel mooi hoor ^ Inderdaad Derice. Maar mijn vader overhalen om ook te gaan :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarkCantPark
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 28-12-2023

MarkCantPark

Stay awhile and listen...

MarkdeBruin.net | "Bigger Lens, Better Picture"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marcusso
  • Registratie: Oktober 2005
  • Nu online
#5 is echt lekker scherp en helder! Mooi! :)

No Shame, only Fame!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Arty Farty na een partijtje PhotoShop :9 http://farm6.static.flick...26930384_5f873b11d5_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5289/5226930384_f188c7815f_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • loewie1984
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 22:21
1 woord: vet

discogs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

@MarkCantPark #5 doet het voor mij. Erg fijn met die sneeuw reflectie.
(Al had ik persoonlijk liever de gehele vleugels er nog op gezien)

@nustys: die is goed uit de verf gekomen. :) Mooie condens wolk!
(Ben stiekem toch ook benieuwd naar de versie zonder PS-makeover).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Weet iemand wat dit voor 'n vliegtuig is? Het is de eerste keer dat ik er zo eentje zie :o

Afbeeldingslocatie: http://i54.tinypic.com/2873r61.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tyno
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-11-2017

Tyno

Wegenbouwer

Dat is een Antonov 74 van Shar Ink (waarschijnlijk reg. RA-74015)

Canon 5D III / 1DIV & EF 16-1400mm L IS USM Macro Fisheye | Flickr | Tyno Photography @ Facebook


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Servertje
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 02-07 13:06
Een cargo vlieguigje? Ziet er wel zo naar uit. Want ik zie geen raampjes.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nustys
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 28-02 16:43
Rejected bij Jetphotos ;
- Dark / Underexposed ( OK , iets teveel contrast )
- Undersharpened (Soft) ( een wolk is zelden scherp....)
- Categories wrong or missing ( ? , misschien had die bij nightshot moeten staan ? )

In ieder geval staat die in mijn persoonlijke top 20 aller tijden en mogen de tweakers er wel van genieten :P

http://farm6.static.flick...31230400_b15923400a_o.jpg

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5126/5231230400_68b5303f37_z.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Onbegrijpelijk...
(appeal gedaan?)

Vind het echt een geweldig shot!
"Cloud spirit devours Boeing 747"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Tyno schreef op zaterdag 04 december 2010 @ 00:08:
Dat is een Antonov 74 van Shar Ink (waarschijnlijk reg. RA-74015)
Thanks :)
Het ziet er iig wel cool uit met die engine bovenop de vleugels :p
Pagina: 1 ... 20 ... 23 Laatste

Dit topic is gesloten.