Ik laat m'n motor alleen staan als er ijzel of sneeuw ligt. Als hij niet blijft liggen rij ik gewoon verder. Af en toe laat ik em wel eens staan en ga ik met de auto, als ik echt geen zin heb.ND863 schreef op donderdag 07 december 2006 @ 19:52:
Ik ben momenteel aan het sparen voor een RBW A (+motor, in tegenstelling tot een auto rijbewijs heb je aan A alleen vrij weinig lijkt me. Een auto is 'net ff wat gemakkelijker om te lenen') Ik volg dit topic regelmatig, maar rijdt er nou bijna niemand een motor ook voor woon-werk verkeer? Of is dat gewoon in NL echt niet te doen met het belabberde weer en niet praktisch als je motorkleding elke keer aan en uit moet trekken?)
Kledij aan- en uittrekken boeit ook zo niet als je textiel draagt. Ik heb nu gewoon m'n kleren onder m'n textiel pak aan. Gewoon de broek en jas uit en klaar (en een paar schoenen). Dat duurt 2 minuten.
In de zomer is het wel helemaal omkleden, maar dat is de moeite niet imho.
* DinX vindt slecht weer zelfs wat hebben soms. Zo door een wolkbreuk rijden enzo, een kick an sich
Of zoals vandaag met die wind, een meter opzij geblazen worden enzo
Guur herfstweer
Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride