tja, met iets scherper ben ik het helemaal eens, ik snap het ook niet echt, ik heb een texture genomen van 4000x4000 dus daar kan het niet aan liggen, maar toch lijkt hij niet echt over te komen zoals dat in photoshop is, lukt dus eigenlijk nog niet zoals ik het wil, maar goed; ik zal het nog eens proberen.Senzuboon schreef op donderdag 07 juli 2005 @ 23:16:
Mooie vouwrand in het midden. Het bord mag van mij wel iets scherper. En de rooie rand moet donkerderGaat de goede kant op.
weer mee eens; ik heb nog wat tijd over dus ik zal er naar kijken, anyway bedankt voor je advies.Bozozo schreef op donderdag 07 juli 2005 @ 23:19:
De planken van die tafel zou ik 'echt' maken, gewoon een paar gecamferde balken aan elkaar plakken. Dit ziet er een beetje nep uit. Het risk bord vind ik erg mooi gelukt
is een kwestie van kopieren van de legers, ben alleen nog niet tevreden over de shaders van de "pionnen" maar dat komt nog.DoD Cerberus schreef op donderdag 07 juli 2005 @ 23:24:
als je dan toch voor realisme van t spel gaat, hou je er dan rekening mee dat er op ieder land in principe 1 speelstukje moet staan !?
@ neejoh, en heuveltje, zo is het inderdaad. en dat gaat nog komen!
ha ha, die "gast" is dark blue, en bij mij weten is dat een vrouwelijk personage!-RazieL- schreef op vrijdag 08 juli 2005 @ 00:19:
boeiend, ze waren gewoon net bezig alles neer te zetten ofzozo is 't wel mooier denk ik
tips:
-dat kanon mag wel een poetsbeurt gebruiken. mss een beetje zoals dat schip van die gast die monopoly/zeeslag? aan 't maken is![]()
-dat glazen bakje mag nog wel iets glaziger
-mss de randen een beetje een versleten look geven?
maar van dat kanon mag een poetsbeurt gebruiken ben ik het eerlijk gezegd niet eens, ik vind hem juist te clean, hij moet nog een bumpmapje gebruiken, die heeft het nog helemaal niet, de shaders zijn overigens allemaal nog niet echt uitgewerkt, allemaal om het vlug een (mooie) look te geven, moet er nog aandacht aan besteden.
dat glazen bakje zuigt nog erg ja, het moet nog verder afgemaakt worden, en ik heb er nu maar een simpele brazil glass shader, met een noiseeebumpmapje aan toe gekend, moet nog een echte plastic look krijgen.
met je laatste punt ben ik het helemaal eens, de rand van het bord, is een soort van gestoffeerd materiaal, denk dat ik daar nog moeite mee krijg om dat realistisch te krijgen.
bedankt allen voor de tips, en ik zal morgen of van het weekend hopelijk een nieuwe wip posten.