Reg. datum: 06-10-2005
Shuttle st20g5
Shuttle st20g5
Ok, leuk 'feitje', want gisteren heb ik dit toevallig meegemaakt.quote:wsLy schreef op woensdag 09 mei 2012 @ 21:46:
Hier even uitgelegd van platoons en de matchmaking.
IMPORTANT:<snip>
Cooler Master ATCS 840 met: MSI P55-GD85, Intel Core i7 860 @3.6GHz met Scythe Mugen 2, 8GB Kingston DDR3-1600, MSI GTX 660Ti PE 2GB, Corsair HX750W, Intel X-25M Postville 80GB, 640GB WD Black, 1TB WD Caviar GP en een Dell Ultrasharp U2410
M41 die erna komt is daarentegen wel een geweldige arty, arty op het chassis van een chaffeequote:bigbeertje89 schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 00:02:
[...]
Tweede gun heeft inderdaad een grotere range (als in hele veld). Ik persoonlijk kon ook niet met de M7 overweg, Hummel en SU-8 daarentegen gaan prima
.
Dit is dan ook de schuld van WG zelf omdat ze de russische TD veel te sterk hebben gemaakt. Met de SU-85 ram je gemakkelijk door de sterkste tanks heen. als ze daar de sterkste gun vanafhalen (die heeft er toch nooit opgezeten) dan kunnen de TD's een plekje omlaag en is het weer eerlijk. Ik snap persoonlijk zowieso niet waarom de SU zoveel sterker moet zijn als de rest.quote:BramSd schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 08:28:
Ik denk dat ze ook de matchmaking voor tier 5 TD's moeten aanpakken. Die worden namelijk rustig in tier 8 battles geplaatst, waar ze geen ruk uit kunnen halen en in de helft van de gevallen ge-oneshot worden.
Als je kijkt naar de Stug III, T49, M10 en SU-85, dan heeft alleen die laatste een gun waar je echt wat mee uit kunt halen. En die gun is dan weer traag en inaccuraat.
Ik merk in mijn T49, wat verder een heel leuk tankje is, dat ik veel te vaak de laagste tier ben en ik in die gevallen meestal óf de eerste 3 minuten niet overleef, óf niets kan uithalen omdat ik te ver van de vijand ben. Ik heb gewoon het idee dat de tier 5 TD's overschat worden door het MM systeem.
TD = tier +1. Als tier 8 kom je ook in tier 10 battles.quote:BramSd schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 08:28:
Ik denk dat ze ook de matchmaking voor tier 5 TD's moeten aanpakken. Die worden namelijk rustig in tier 8 battles geplaatst,
Specs: Antec Twelve Hundred, Asus P67 SABERTOOTH, Core I5 2500K @ 4.2GHZ, 16GB Corsair Vengeance @ 1866ghz XMP, EVGA Nvidia GTX670, 2xCrucial M4 128GB in raid0 + 4x 1TB Samsung in raid5 - WoT Chat
Daar kan ik dus weer niet mee overweg helaas. M7 vind ik een leuk ding staat nog steeds in mijn garage. Een nadeel soms tegen bijvoorbeeld een lowe is geen of zeer weinig damage wel veel hits.quote:Ashrah schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 09:25:
[...]
M41 die erna komt is daarentegen wel een geweldige arty, arty op het chassis van een chaffee
Met de top gun vond ik het een super arty, als je dan naar de M41 gaat moet je heel erg wennen aan de angle waarin je schietquote:Poekie McPurrr schreef op woensdag 09 mei 2012 @ 22:49:
En ik begin die M7 Priest nu echt te haten.. bereik is nada.. wil je beetje support geven dan moet je onderhand frontlinie staan.. hopelijk met volgende gun wat meer bereik..
Soms zie ik wel meer tier 9's in het andere team omdat ze bij een aantal lage tiers hebben meegenomen.quote:patrickos85 schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 07:58:
[...]
Ok, leuk 'feitje', want gisteren heb ik dit toevallig meegemaakt.
Een E-75, hummel en een T57 (t2 arty) zitten in een platoon. Ik word hier zo schijtziek van dat ik de t57 overhoop geknalt heb. freaking bullshit platoons, daar moeten ze echt een blok op zetten.
Overigens was een compensatie van lagere tier tanks mij niet opgevallen in het andere team. Die hadden T5 als laagst.
Companies of platoons? Moeten ze namelijk lekker zelf weten in companies (en kan soms zelfs voordelig zijnquote:Joindry schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 08:21:
Ja van die loltraktors in arty tier 8 companies moeten ze idd aanpakken. Ergens een verbod op plakken, hoeft neit streng te zijn, max 5 tiers verschil ofzo. De meest belachelijke zijn er dan toch al uit.
Lol vind je?quote:Ashrah schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 09:25:
[...]
M41 die erna komt is daarentegen wel een geweldige arty, arty op het chassis van een chaffee
Eens, weinig damage per shot en de shells landen ook wel redelijk in de buurt van waar je mikt, iets wat ik met de M41 totaal niet ervaar.quote:warlord01 schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 10:36:
[...]
Daar kan ik dus weer niet mee overweg helaas. M7 vind ik een leuk ding staat nog steeds in mijn garage. Een nadeel soms tegen bijvoorbeeld een lowe is geen of zeer weinig damage wel veel hits.
WoT - kyozu | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Twitch - WoT Livestream
Over de tier 1's in companies: http://worldoftanks.eu/news/2326-tier-i-charge/quote:psychoclown schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 11:26:
[...]
Met de top gun vond ik het een super arty, als je dan naar de M41 gaat moet je heel erg wennen aan de angle waarin je schiet
[...]
Soms zie ik wel meer tier 9's in het andere team omdat ze bij een aantal lage tiers hebben meegenomen.
Nog maar een enkele keer in mijn team helaas.. Hopelijk houdt de volgende matchmaking daar rekening mee.
[...]
Companies of platoons? Moeten ze namelijk lekker zelf weten in companies (en kan soms zelfs voordelig zijn)
[...]
Lol vind je?
Met de top gun vind ik hem tot nu maar prut, de shells landen zo random als maar kan. Volledig geaimed op een stilstaand target wilt soms zelfs buiten de aimcirkel droppen
Met de M7 had ik het idee dat ik echt veel bij kon dragen, ook op short range TD'en had ik beter onder de knie (ook wel meer potjes mee gespeeld natuurlijk).
[...]
Eens, weinig damage per shot en de shells landen ook wel redelijk in de buurt van waar je mikt, iets wat ik met de M41 totaal niet ervaar.
If you at first don't succeed. Try sudo. MCSA (XP/2003) - MCTS (2008R2) - MCITP SA (7/2008R2)
Met M7 had ik op het eind (met 93% crew) meestal een hit ratio van >50% maar met die M41 schiet je altijd of heel ver over of heel ver ervoor.. is geen pijl op te trekken lijkt wel.quote:Appel schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 11:49:
[...]
Over de tier 1's in companies: http://worldoftanks.eu/news/2326-tier-i-charge/
En ik heb gemerkt dat de server-side crosshair bij arty redelijk verplicht is. Soms is het verschil gewoon 20% in de aim circel.
WoT - kyozu | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Twitch - WoT Livestream
US arty is ook voor de splashquote:psychoclown schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 12:12:
[...]
Met M7 had ik op het eind (met 93% crew) meestal een hit ratio van >50% maar met die M41 schiet je altijd of heel ver over of heel ver ervoor.. is geen pijl op te trekken lijkt wel.
If you at first don't succeed. Try sudo. MCSA (XP/2003) - MCTS (2008R2) - MCITP SA (7/2008R2)
Dat weet ik maar als het zo mis is dat je niet eens splash damage doet dan is het geen bal aanquote:Appel schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 12:13:
[...]
US arty is ook voor de splashDuitsers zijn accuraat en de Russen snel dacht ik. Ik kan ook niet wachten tot de crew op mijn GW Panther 100% is
BTW: Wij moeten binnenkort echt weer ff een keer platoonen, is te lang geleden.
WoT - kyozu | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Twitch - WoT Livestream
Meen eenschquote:Appel schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 12:13:
[...]BTW: Wij moeten binnenkort echt weer ff een keer platoonen, is te lang geleden.
Geen idee maar meestal zit je al in platoon/companyquote:psychoclown schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 12:31:
[...]
Ja moet je maar een keer aanspreken als ik online ben, of in een van mijn companies joinen
Ashrah wijzigde deze reactie 10-05-2012 12:32 (39%)
WoT - kyozu | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Twitch - WoT Livestream
Ding is gewoon een special offer dat nu loopt. Waarom zou dat niet mogen dan?quote:VasZaitsev schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 13:28:
Waarom staat de T-59 eigenlijk nog in de gift-shop van WoT?
Kun je dat ding dan nogsteeds kopen [zij het met een omweg] of krijg je dan gewoon de waarde van goud van dat ding?
Niet zo heel gek gezien de absurde bouncing van dat ding...quote:Fest schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 12:58:
De T110 blijft mijn favoriete tank
Vind ik niet eens zo erg. Het is verschrikkelijk belachelijk zoals die 150mm bounced. Zelfs op zijkanten van tanks bounce ik regelmatig. Het ding is echt niet betrouwbaar.quote:Fest schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 14:40:
Op zich vind ik de E-100 wel een leuke tank. Het probleem is alleen dat de weakspot zo groot en zo zwak is, dat iedere tier6+ er door heen schiet.
Zelfs met premium shells krijg je nog de bizarste bounces.quote:Fest schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 14:40:
En zonder premium shell is de 15cm gun ook waardeloos.
Mja, ik sta op het punt om de E100 te unlocken, Ik speel met veel plezier de E75... Lekker overmoedige IS8's een lesje nederigheid geven. Maar als ik zie hoe vaak een E100 gepenned word door echt praktisch iedere gun tja.... Dan betwijfel ik of ik hem überhaupt ga halen.quote:Fest schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 14:40:
Op zich vind ik de E-100 wel een leuke tank. Het probleem is alleen dat de weakspot zo groot en zo zwak is, dat iedere tier6+ er door heen schiet.
En zonder premium shell is de 15cm gun ook waardeloos.
http://wotlabs.net/eu/player/GJP
Tja ik bounce ook T110 premium shells in de achterkant van een IS4 (rechtopstaande richel)/IS7quote:Kaap schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 14:45:
[...]
Vind ik niet eens zo erg. Het is verschrikkelijk belachelijk zoals die 150mm bounced. Zelfs op zijkanten van tanks bounce ik regelmatig. Het ding is echt niet betrouwbaar.
[...]
Zelfs met premium shells krijg je nog de bizarste bounces.
wontcachme wijzigde deze reactie 10-05-2012 15:34 (23%)
HTC One | HP DV8 1080ED | Custom Game PC (Intel i5 3570k - Gigabyte GTX670OC - Gigabyte GA-Z77X-D3H - Corsair Carbide 500R - Dell U2412M - Logitech G500)
"When you're alone with multiple enemies....you're not outnumbered....just see it as a target rich environment"
Dat is niet waar. Ik heb laatst ergens gelezen dat het niet uit maakt welke tier de vijand is.quote:shockwae schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 16:13:
Ligt eraan hoeveel damage je doet tijdens het maken van de kill, als je alles 1shot omdat ze nog maar 1 of 2% HP hebben ja dan krijg je meestal niet zoveel xp en credits....
Ook helpt het damagen van hogere tiers beter dan lagere ook dan weer meer xp en credits..helaas in je T30 zit je al vrij hoog..
If you at first don't succeed. Try sudo. MCSA (XP/2003) - MCTS (2008R2) - MCITP SA (7/2008R2)
XP wise maakt het volgens mij wel uit, maar voor credits maakt geen donder uit.quote:Appel schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 16:18:
[...]
Dat is niet waar. Ik heb laatst ergens gelezen dat het niet uit maakt welke tier de vijand is.
2200 damage op een Maus is hetzelfde als 2200 damage op 50 KV's
HTC One | HP DV8 1080ED | Custom Game PC (Intel i5 3570k - Gigabyte GTX670OC - Gigabyte GA-Z77X-D3H - Corsair Carbide 500R - Dell U2412M - Logitech G500)
Dat dacht ik ook, maar Bundin, volgens mij een forum-moderator, wees mij erop dat de informatie in de WoT-wiki hieromtrent niet klopt. In de Wiki staat het dus precies verkeerd om...quote:wontcachme schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 16:20:
[...]
XP wise maakt het volgens mij wel uit, maar voor credits maakt geen donder uit.
Fest wijzigde deze reactie 10-05-2012 16:42 (78%)
De 100mm is de gun voor de T-34-85. Als tier 6 tier 8 heavies frontaal kunnen penetreren is een luxe die weinig tanks uit dezelfde klasse en tiers hebben.quote:VasZaitsev schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 16:37:
Vraagske: moet ik de tier 7 85mm voor de T-45-85 unlocken en gebruiken, of moet ik doorgrinden voor de T-43 of de KV-13?
Ik heb al de idiot, maar, ik vind hem niet echt passen op de T-34-85, schiet wat te langzaam.
If you at first don't succeed. Try sudo. MCSA (XP/2003) - MCTS (2008R2) - MCITP SA (7/2008R2)
If you want war, fine by me
Mooie scorequote:User.tmp schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 20:23:
Leuk potje:
Overwinning!
Gevecht: Poolgebied donderdag 10 mei 2012 20:01:13
Voertuig: PzKpfw V-IV
ervaring ontvangen: 1.693
Credits ontvangen: 61.080
Gevechtsprestaties: Meesterschapsbadge: Tank Aas, Magere Hein, Top Gun
Beide bases werden gecapped, op de onze stonden 3 tanks, 3x een oneshot.
Dunno.quote:oosterhofjf schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 20:31:
[...]
Mooie score
mieters die Nederlandse taal in wot![]()
Wordt het ook eens Nederlands gesproken?
If you want war, fine by me
wsLy wijzigde deze reactie 10-05-2012 23:33 (53%)
Stichting Hobbyserver | Door passie gedreven en uit liefde trouw gebleven. MVV Maastricht voor altijd.
All that matters has no mass

\o/
Kan ik wel halen hoor. Nouja, in vakanties. Op normale dagen niet.quote:
Kzal blij zijn als deze physics in-game zijn. Niet meer lullig op een randje campen waar niemand je kan raken. Dan val je ervan af. Niet meer blijven haken op die stomme hoekjes bij afdalingen. Niet meer bugged vast zitten tegen een heuvel/berg aan!quote:wsLy schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 23:32:
Ze hadden aangegeven om iedere maand ofzo met een update te komen.
Hoop dat er snel een update komt met de physics. Zijn toch al een tijdje in ontwikkeling.
[video]
Ik ben wel bang dat in het begin de physics té vergevend gaan zijn, dat je met je KV3 of ander zwaar monster gewoon van een bergje kan rollen om zo je tegenstander op volle snelheid te kunnen rammen.quote:patrickos85 schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:18:
[...]
Kzal blij zijn als deze physics in-game zijn. Niet meer lullig op een randje campen waar niemand je kan raken. Dan val je ervan af. Niet meer blijven haken op die stomme hoekjes bij afdalingen. Niet meer bugged vast zitten tegen een heuvel/berg aan!
In het begin zullen vast de meest vreemde en rare acties op youtube verschijnen van mensen die met hun tank van de berg afrollen (niet rijden) en onderweg nog iemand afknallen oidquote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:20:
[...]
Ik ben wel bang dat in het begin de physics té vergevend gaan zijn, dat je met je KV3 of ander zwaar monster gewoon van een bergje kan rollen om zo je tegenstander op volle snelheid te kunnen rammen.
Maar, verder zou het wel prettig zijn dat je een beetje normaal van die kleine richeltjes kan nemen, daar blijf ik vaak genoeg achter haken als ik scout/flank.
Battletag: Angeloonie#2758 - Armory - Diabloprogress
Powered by Diablo III, Arsenal, Seat Ibiza
http://wotlabs.net/eu/player/GJP
http://wotlabs.net/eu/player/GJP
Niet, maar die zal ook gigantisch veel schade krijgen daardoor omdat hij met f=m*g te pletter valtquote:GJP80 schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:39:
Mja, ik vraag me echt af hoe ze dat balanced gaan krijgen.... Ik bedoel balance en WG gaan al niet echt samen, en het lijkt me dat het een tank game blijft en geen veredelde botsauto gameHoe moet je dan een maus stoppen als hij je gewoon van een klif afdrukt?
wontcachme wijzigde deze reactie 11-05-2012 10:42 (17%)
HTC One | HP DV8 1080ED | Custom Game PC (Intel i5 3570k - Gigabyte GTX670OC - Gigabyte GA-Z77X-D3H - Corsair Carbide 500R - Dell U2412M - Logitech G500)
Note to self: Toch maar de E100 halen, die heeft iig nog iets van remmen in tegestelling to de mausquote:wontcachme schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:40:
[...]
Niet, maar die zal ook gigantisch veel schade krijgen daardoor omdat hij met f=m*g te pletter valt
http://wotlabs.net/eu/player/GJP
Die tactiek past beter bij de Japanse tech-treequote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:44:
denk eerder aan de terreur van de kleine maar vreselijk snelle tanks [A-20 iemand?]
Dat ding kan 70kmh halen, en weegt ook wel een paar ton, daarmee kun je een Tiger wel genoeg verplaatsen om hem van de rand te laten donderen, al is je A-20 dan ook wel stuk.
If you at first don't succeed. Try sudo. MCSA (XP/2003) - MCTS (2008R2) - MCITP SA (7/2008R2)
Volgens mij hebben we daar al een medaille voor tochquote:
VasZaitsev wijzigde deze reactie 11-05-2012 11:36 (20%)
Ach zolang ze de bug met cruise control niet fixen heb je geen remmen nodigquote:GJP80 schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:42:
[...]
Note to self: Toch maar de E100 halen, die heeft iig nog iets van remmen in tegestelling to de maus
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500012199-Coyotee/
Ben benieuwd hoe ze dragon ridge met physics goed gaan krijgen, als je voorzicht rijdt kun je met een beetje grote tank misschien wel van die terrasjes afrijden. Waarschijnelijk wordt het zo dat, van hoe hoger je valt hoe meer damage je krijgt.quote:Knowuse schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 00:21:
Een wonder geschieden:
Victory!
Battle: El Halluf Thursday, May 10, 2012 12:06:17 AM
Vehicle: IS-8
Experience received: 1,983
Credits received: 62,064
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Steel Wall, Sniper
Was de enige tier 9 aan mijn kant
Shuttle st20g5
25 potjes is niet zo heel veel, toch?? iemand??quote:
25 x 10 min per gemiddelde match = 250 / 60 = ruim 4 uur per dag.... Ik kom daar niet aan iigquote:Nemean schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 11:58:
[...]
25 potjes is niet zo heel veel, toch?? iemand??![]()
In ieder geval, er zitten ook heel wat potjes tussen waarbij ik zomaar wat gedaan heb.. de meest serieuze potjes zijn wel geheel normaal gespeeld.
http://wotlabs.net/eu/player/GJP
Nah aangenomen dat elke pot gemiddeld 10 minuten duurt (inclusief laden en tussen door wat ouwehoeren op de chat) is dat toch dagelijks 250 minuten, en dat is meer dan 4 uur. Die tijd heb ik dagelijks helemaal niet.quote:Nemean schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 11:58:
[...]
25 potjes is niet zo heel veel, toch?? iemand??![]()
In ieder geval, er zitten ook heel wat potjes tussen waarbij ik zomaar wat gedaan heb.. de meest serieuze potjes zijn wel geheel normaal gespeeld.
En dat ook ja!quote:GJP80 schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 12:00:
[...]
Het niveau van pubs is zo laag met special x5 dat ik het al knap vind dat ik mijn daily dubbels haal...
Jeebeekje wijzigde deze reactie 11-05-2012 12:03 (15%)
VasZaitsev wijzigde deze reactie 11-05-2012 12:18 (30%)
Stichting Hobbyserver | Door passie gedreven en uit liefde trouw gebleven. MVV Maastricht voor altijd.
Ashrah wijzigde deze reactie 11-05-2012 12:58 (14%)
Stichting Hobbyserver | Door passie gedreven en uit liefde trouw gebleven. MVV Maastricht voor altijd.
Logisch de pen is hetzelfde. Alleen de damage is veel hoger, en de ROF iets lager.quote:wsLy schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 15:35:
Met de 107mm deed ik wel veel damage, maar probleem is dat je veel bounced ermee. Maarja de 122mm D2-5t ofzo bounced ook vaak. Maar ik kijk eventjes wat ik doe.
Nja zit een klein verschil in. Maarja ik denk dat ik terug ga naar de 107mm.quote:Jeebeekje schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 15:42:
[...]
Logisch de pen is hetzelfde. Alleen de damage is veel hoger, en de ROF iets lager.
Stichting Hobbyserver | Door passie gedreven en uit liefde trouw gebleven. MVV Maastricht voor altijd.
Die mod, is afaik illegaal.quote:B-BRAIN schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 16:13:
dat kanon op de kv-3 is zo onwijs inaccuraat als wat.
gisteren ff test potje gedaan maar met 100% crew der op target op 350 meter compleet buiten de aimcircle missen is toch heel wat. en aimcircle was op kleinst.
http://www.curse.com/wot-...reased-artillery-zoom-out
dit iets voor de arty mensen onder ons ?
If you want war, fine by me
Is inderdaad illegaal. De Max ZoomOut mod die ging tot het maximale legale gebied van uitzoomen.quote:
Stichting Hobbyserver | Door passie gedreven en uit liefde trouw gebleven. MVV Maastricht voor altijd.
EOS 30D, kitlens, EF 50mm/1.8, EF 85mm/1.8
Ben het niet helemaal met je eens wat betreft je redenatie met betrekking tot de KV-3 (waar deze hele discussie mee begonquote:rapture schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 17:05:
300 versus 390 gemiddelde damage per schot. +90hp of +30% damage voor +750 credits of +300% kostenverhoging. Je krijgt nog beetje penetratie erbij en levert 1 schot per minuut in.
Met een trage tank en een eeuwige gunstabilisatietijd tegen een andere tank duelleren kan de rate of fire tot die van de traagste gun gereduceerd worden. De vijand wacht eerst zijn reload uit voordat hij nog een keer peekaboo doet. In een "turn based" duel wil je maximale damage per schot uitdelen.
Wel grappig hoe de ervaringen van tanks zo kunnen verschillen. Eenzelfde hitratio heb ik juist op de M7 en kom ik vaak niet aan met de M41. Daarentegen doe ik juist wel meer damage met de M41 dus dat is in dat opzicht juist een verbetering.quote:TimS81 schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 13:41:
[...]
Mij bevallen zowel de M41 als de M7 Priest prima als arty, al is naar mijn ervaring juist de M7 minder accuraat. Heb er in ieder geval battles mee gehad waarvan uit de 20 schoten er maar 3 of 4 het doel troffen, de rest allemaal te ver of te kort kwamen. Met de M41 haal ik meestal toch wel een 50%+ hitratio. M12 met de top gun bevalt me ook erg goed, moet ik zeggen.
Niet mee eens, de 50B in randoms is nog fragieler, de weakspot van de E100 kan je prima verbergen met bijv. Corner fighting en ik vind hem toch erg accuraat. Maarja het is een beetje hetzelfde verhaal als met de discussie hierboven van de M7 en M41 want iedereen heeft weer een andere voorkeurquote:Joindry schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 14:31:
Wat je zegt Kaap, Altijd dat grinden promoten door de nieuwe tank te sterk te maken. Eens je je ze hebt, nerfingtime. Bij mij was het zo met mijn lorraine, ik doe zelfs niet meer verder naar de batchat.
Maar wat mij betreft is de E-100 de meest waardeloze tier 10 tank, Zelfs met mijn VK B of oude is-4 ging ik nooit aan de kant voor een E-100.
Mee eens hoor, en al helemaal de penetraties van gold ammo maakt CWs steeds minder skill afhankelijk.quote:GJP80 schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 14:55:
[...]
Mja, ik sta op het punt om de E100 te unlocken, Ik speel met veel plezier de E75... Lekker overmoedige IS8's een lesje nederigheid geven. Maar als ik zie hoe vaak een E100 gepenned word door echt praktisch iedere gun tja.... Dan betwijfel ik of ik hem überhaupt ga halen.
Vind al met al dat de duitsers aan het kortste eind trekken, tanks gebaseerd op heavy armor, maar met iedere patch komen er wel meer tanks bij die je gewoon frontal pennen....
Wat mij betreft gooien ze alle pen omlaag, dan heb je tenminste skill nodig om een tank te slopen. Nu komen er gewoon rounds dwars door je zwaarst gepantserde delen heen...
Met de T30 doe ik alleen al 3k gemiddeld per potjequote:patrickos85 schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 16:16:
De bat heb ik 100% afgemaakt, de m103 1000 dmg, de is8 750 dmg, gw panther 2x 100% en kv2 400 dmg denk ik.
grofweg 4000dmg en dan vergeet ik nog 1 kill die ik heb gemaakt.
Om eerlijk te zijn vind ik iets tijd tussen de patches wel fijn. Ik heb de franse tanks nog maar net achter de kiezen toen de USA change kwam en nu alweer nieuwe maps met de USSR change. Op die manier kan ik de tanks nooit maximaal onder de knie krijgen voor de nieuwe patchquote:Blue Boon schreef op donderdag 10 mei 2012 @ 23:34:
daar kan je zo een maand bij optellen7.3 zou ook naar verwachting in April uitgebracht worden. Zo is 7.2 ook iets verlaat uitgebracht net als zijn voorganger 7.1. Het zal me verbazen als ze een keer hun target wél halen.
Avondje spelen en je hebt er 20-25quote:
Gif van laatst niet gezien met de Maus die allemaal kleine tanks lanceert door van een stijle berg te rijden?quote:patrickos85 schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:32:
of met een maus van een berg afrollen om zo een tank te pletten. Dat zou wel stoer zijn
Die gaat hem niet van de plaatst krijgen dat is heel simpelquote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 10:44:
denk eerder aan de terreur van de kleine maar vreselijk snelle tanks [A-20 iemand?]
Dat ding kan 70kmh halen, en weegt ook wel een paar ton, daarmee kun je een Tiger wel genoeg verplaatsen om hem van de rand te laten donderen, al is je A-20 dan ook wel stuk.
WoT - kyozu | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Twitch - WoT Livestream
Vraagje: Ben je werktuigbouwkundige, of heb je op enig andere wijze verstand van mechanica, dynamica of materiaalkunde?quote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 18:55:
Ik weet het nog zo net niet, ik denk dat een A-20 op volle snelheid weldegelijk een tiger een paar meter kan verschuiven.
Dat ding weegt 20 ton.
Rijdt maximaal 72kmh
dus geeft een maximale energie van 4000000 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Vergelijking:
Een maus haalt 20kmh, weegt 192,2 ton, geeft dus 2907025 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Een A-20 kan dus 1092975 joule meer afgeven.
Dus: als een A-20 een Tiger niet weg kan rammen, kan een Maus dat al helemaal niet. Althans, in theorie, in een engine die joule berekningen maakt.
In de praktijk slaat een A-20 plat tegen de Tiger, maar, geeft daarbij ook nogal veel energie door aan de Tiger.
Eindconclusie: De Tiger is fucked, of er nou een Maus op hem afkomt, of een A-20.
If you want war, fine by me
Je vergeet 1 ding in je vergelijking.. Dit is WoT. Waar elke normale natuurkundige formule er niet toe doet.quote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 18:55:
Ik weet het nog zo net niet, ik denk dat een A-20 op volle snelheid weldegelijk een tiger een paar meter kan verschuiven.
Dat ding weegt 20 ton.
Rijdt maximaal 72kmh
dus geeft een maximale energie van 4000000 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Vergelijking:
Een maus haalt 20kmh, weegt 192,2 ton, geeft dus 2907025 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Een A-20 kan dus 1092975 joule meer afgeven.
Dus: als een A-20 een Tiger niet weg kan rammen, kan een Maus dat al helemaal niet. Althans, in theorie, in een engine die joule berekningen maakt.
In de praktijk slaat een A-20 plat tegen de Tiger, maar, geeft daarbij ook nogal veel energie door aan de Tiger.
Eindconclusie: De Tiger is fucked, of er nou een Maus op hem afkomt, of een A-20.
Sputnik @ Division Brabant ^^
Ik zit nog op havo, dus nee, geen werkttuigbouwkundige.quote:User.tmp schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 18:58:
[...]
Vraagje: Ben je werktuigbouwkundige, of heb je op enig andere wijze verstand van mechanica, dynamica of materiaalkunde?
Schort nogal wat aan deze redenering, maar het uitleggen gaat een beetje lastig als mensen geen basiskennis hebben.
Tja als mobiele ondersteuning wat beter was dan had ik ook niet per ongeluk op verstuur bericht gedruktquote:User.tmp schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 18:52:
Een mod die een double post heeft?![]()
Ontopic:
Voor degene die een Pz V/IV hebben, ik heb voor iemand een mini-guide geschreven. Hier te vinden.
Kyozu, vieze ninja-delete.
Maar dan ga je ervan uit dat een wrak (uitgaand van het feit dat de A20 kapot zou slaan) doorschuift en met de zelfde snelheid blijft doorschuiven. De snelheid neemt namelijk nog flink af nadat de tank kapot klapt op de Tiger en die door verschil in gewicht een hoop zou absorberen, lijkt mij.quote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 18:55:
Ik weet het nog zo net niet, ik denk dat een A-20 op volle snelheid weldegelijk een tiger een paar meter kan verschuiven.
Dat ding weegt 20 ton.
Rijdt maximaal 72kmh
dus geeft een maximale energie van 4000000 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Vergelijking:
Een maus haalt 20kmh, weegt 192,2 ton, geeft dus 2907025 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Een A-20 kan dus 1092975 joule meer afgeven.
Dus: als een A-20 een Tiger niet weg kan rammen, kan een Maus dat al helemaal niet. Althans, in theorie, in een engine die joule berekningen maakt.
In de praktijk slaat een A-20 plat tegen de Tiger, maar, geeft daarbij ook nogal veel energie door aan de Tiger.
Eindconclusie: De Tiger is fucked, of er nou een Maus op hem afkomt, of een A-20.
WoT - kyozu | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Twitch - WoT Livestream
fout fout fout...quote:VasZaitsev schreef op vrijdag 11 mei 2012 @ 18:55:
Ik weet het nog zo net niet, ik denk dat een A-20 op volle snelheid weldegelijk een tiger een paar meter kan verschuiven.
Dat ding weegt 20 ton.
Rijdt maximaal 72kmh
dus geeft een maximale energie van 4000000 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Vergelijking:
Een maus haalt 20kmh, weegt 192,2 ton, geeft dus 2907025 joule af bij een botsing op topsnelheid.
Een A-20 kan dus 1092975 joule meer afgeven.
Dus: als een A-20 een Tiger niet weg kan rammen, kan een Maus dat al helemaal niet. Althans, in theorie, in een engine die joule berekningen maakt.
In de praktijk slaat een A-20 plat tegen de Tiger, maar, geeft daarbij ook nogal veel energie door aan de Tiger.
Eindconclusie: De Tiger is fucked, of er nou een Maus op hem afkomt, of een A-20.
Pagina: vorige 1 ... 6 7 8 ... 11 volgende laatste
Dit topic is gesloten.
Populair: Tablets E3 2013 Mobiele telefoons Google Sony Apple Microsoft Games Politiek en recht Consoles
Volg @tweakers Like Tweakers Rss-feeds
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True
