hellsau schreef op dinsdag 08 mei 2012 @ 18:38:
Train ik mijn KV crew naar 100% en met 65% partly skill(nog geen gekozen) met het idee dat ik straks twee crews heb die super zijn. Maar wat heb ik nu, op de KV-1 die je niet echt wil zit die crew en op mijn KV-2 zit een 100% crew met maar 20% partly:S Ik dacht toch echt dat je een identieke crew kreeg.
Zie nu nog meer gekke dingen. Ik had voor de update een KV-3, helemaal elite en top gun gemount. Maar in mijn garage staat nu een KV-3 waar ik nog wat zaken van moet researchen schijnt. Dat was toch niet de bedoeling?
En dan retrain ik mijn KV-1 crew van 100% en 60% partly skill naar IS crew. Ik geef aan dat ik ze op 90% wil hebben voor 20.000 credits ieder. Echter eenmaal retrained zijn ze 100%, maar wel met maar 26% partly skill. Skill was nog niet gekozen. Bug?
Het aantal procenten waar je naar toe traint is bijv 90% van waar je nu staat inclusief je secondary crewskill xp die nog niet is gebruikt.
Had je bijvoorbeeld 80% voor free gekozen dan was je crew nog steeds 100% en de secondarypartly skill had op 10% gestaan.
Zo retrain ik mijn crewmembers voor de volgende tank.
Voorbeeld: mijn M103 crew staat op 100% met de eerste secondary op 100% repair, 2e secondary op 100% maar geen skill geselecteerd als ik aankom bij de T110.
Dan kan ik voor 80% free mijn crew retrainen op de T110 met 100% crewskill, 100% reapair en waarschijnlijk iets van 60% op de andere skill waarbij ik nu wel een skill ga kiezen.
Gister ook gespeeld met de nieuwe IS-4, heb er eerlijk gezegd geen moeite mee..
Werd al vrij snel tot 63% gereduceerd door een E100, IS-4.
Hierna alles gedingd en de E100 en IS-4 afgemaakt en nog een IS-4 en T29 afgehouden.
Helaas zijn de shells in je IS-4 wat weinig om het lang vol te houden had op het einde van het potje nog maar 2AP en 2HE over.
De BatChat is ook geresearched nu alleen nog even 1.5 miljoen grinden.......
crew is al geresearched voor de Bat en de driver met Clutchbraking....wordt het helemaal een zenuwentankje....
@Psychoclown bedankt voor de potjes waarin je je E50 meenam en ik je kon volgen in mijn E50, begin hem nu echt te waarderen, ook ff cluthbraking voor de driver......

defiler1974 schreef op woensdag 09 mei 2012 @ 09:02:
[...]
Heh, misschien een leuke sport. Pak gewoon een t-50 en ram mezelf tegen mijn teamgenoten aan. Ga je continu teamkills aan je eigen teamgenoten geven. (en je wordt nog gecompenseerd voor de schade ook!).
(om even het debiele van deze constructie aan te tonen.)
Eigenlijk zou de schade betaald moeten worden door degene die tegen je aan rijdt. Pak gewoon de snelheid van beide tanks en gebruik dit om de teamschade te bepalen. Als jij stilstaat of langzaam rijdt, betaald de ander de schade. (beetje zoals verzekeraars).
Helaas werkt het niet zo, ook de veroorzaker betaalt een boete, ik reed met mijn 13 90 tegen een IS-8 aan, mijn tracks schade en hij geen schade maar na de battle bleek dat ik wel moest betalen en geen compensatie kreeg.
Dus het gaat niet op dat de kleine tank altijd compensatie krijgt
[
Voor 17% gewijzigd door
ShockWave op 09-05-2012 09:13
]