Reg. datum: 13 februari 2006
Alkmaar6 zal bloeien en nooit vergaan!!! HOEI!!!!
GoT Index » Apple Media Devices » [iPhone] Ervaringen & Discussie Deel 3
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 41 42 43 44 last
[Nieuw Topic]Alkmaar6 zal bloeien en nooit vergaan!!! HOEI!!!!
Wat snap jij niet aan het woord "Zweijahresvertrag"?quote:Batsu schreef op woensdag 19 september 2007 @ 13:24:
dus als ik het goed begrijp kost de iPhone 399 euro met daarbij nog een twee-jarig contract (in Duitsland)
Afterhours | DeepFM | theJazz | Chill.
daar begrijp ik alles aan ik vind het alleen geen goede deal. Maar ja dat zal bijna iedereen hier wel niet met me eens zijn he...quote:FFWD schreef op woensdag 19 september 2007 @ 13:48:
[...]
Wat snap jij niet aan het woord "Zweijahresvertrag"?
Alkmaar6 zal bloeien en nooit vergaan!!! HOEI!!!!
Dan ben ik één van de weinigen die het niet met je eens is. Ik zit op dit moment op een gemiddelde van elke twee jaar een nieuwe iPod. De iPhone wordt (naast mijn nieuwe telefoon natuurlijk) gebruikt als mijn nieuwe iPod, en laat ik nu net mijn vorige iPod in november 2005 gekocht hebben. Natuurlijk is het irritant als je de nieuwste Nokia, Samsung of whatever merk er tegenwoordig hip is, om een tweejarig contract te moeten tekenen, maar de iPhone is meer dan dat (in mijn ogen), en zal dus ook de eerste telefoon zijn waar ik een tweejarig contract bereid voor ben te betalen. Het enige waar ik benieuwd naar ben is wat ze doen met huidige T-Mobile klanten en hoe 'gesimlockt' het toestel is. Ik heb nu namelijk een T-Mobile simkaart, en ben tevreden met mijn huidige abonnement. Ben benieuwd.quote:Batsu schreef op woensdag 19 september 2007 @ 13:53:
[...]
daar begrijp ik alles aan ik vind het alleen geen goede deal. Maar ja dat zal bijna iedereen hier wel niet met me eens zijn he...
In a dream I'm a different me with a perfect you, we fit perfectly.
And for once in my life I feel complete and I still want to ruin it.
Als dit zo is, dan snap ik niet helemaal waarom er mensen zijn die er 1 zonder 3G gaan halen. Ik bedoel als muziek aan het luisteren bent en je verwacht een langere batterij-duur kun je gewoon 3g even compleet uitzetten (door 1 knop volgens mij)quote:Dark_Neve schreef op woensdag 19 september 2007 @ 13:23:
Op www.iphoned.nl valt te lezen dat Jobs bevestigd heeft dat er een iphone met 3G komt voor het einde van 2008.
Dat zou jammer zijn want wat ik heb begrepen is dat T-mobile geen EDGE ondersteund. Alleen KPN en Vodafone ondersteunen dit en dat zou betekenen dat wij de iPhone pas krijgen als het toestel G3 heeft. Nog even geduld dus. Zijn er trouwens mensen die EDGE hebben getest in NL in combinatie met een iPhone. MacOSX.nl heeft er het volgende over te zeggen:quote:FL!PNEUS schreef op woensdag 19 september 2007 @ 13:13:
[...]
Volgens het bericht op Yahoo! Finance Duitsland met betrekking tot de persconferentie (http://de.biz.yahoo.com/1...dy-iphone-9-november.html) heeft T-Mobile ook de rechten voor Nederland.
Dit vroeg ik mij ook al af, is er niet een of andere functie om hem dmv. een handeling stil te krijgen? dus makkelijk switchen van normaal naar stil en andersom?quote:Ballebek schreef op woensdag 19 september 2007 @ 12:21:
[...]
Nu ik er wat langer mee geknoeid heb en bel ben ik stiekem wel een beetje verliefd op het toestel ondanks dat ik heel erg de profielen mis (Normaal, Stil, Nach (Nach gebruik ik zodat telefoon alleen over gaat bij een select aantal mensen die niet zomaar zou bellen).
Er zit daarvoor een schakelaar aan de zijkant:quote:_GoldStrike_ schreef op woensdag 19 september 2007 @ 14:15:
[...]
Dit vroeg ik mij ook al af, is er niet een of andere functie om hem dmv. een handeling stil te krijgen? dus makkelijk switchen van normaal naar stil en andersom?
Switch between ring and silent mode
Flip the Ring/Silent switch on the side of iPhone. When set to silent, iPhone doesn’t play any ring, alert, or effects sounds. It does, however, play alarms set using Clock.
“Gee Brain, what do you want to do tonight?”
“The same thing we do every night, Pinky – Try to take over the world!”
| nu met 1 avatar! | Icarus@IRC | 宇多田ヒカル \o/ |
Ik denk dat het toestel hier dan van GPRS gebruik zal gaan maken. Daarnaast heeft T-Mobile over heel Nederland verspreid een groot aantal Wi-Fi hotspots, dus T-Mobile zou iPhone gebruikers daar ook gratis gebruik van kunnen laten maken. Het gebrek aan een EGDE netwerk zou niet noodzakelijk voor vertraging hoeven te zorgen.quote:Erhnam schreef op woensdag 19 september 2007 @ 14:14:
[...]
Dat zou jammer zijn want wat ik heb begrepen is dat T-mobile geen EDGE ondersteund. Alleen KPN en Vodafone ondersteunen dit en dat zou betekenen dat wij de iPhone pas krijgen als het toestel G3 heeft. Nog even geduld dus.
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Het volgende komt van Macsox.nl :Nadat Telfort eerder dit jaar de stekker uit haar EDGE-netwerk trok, zijn wij een EDGE-loze natie. Een belrondje langs verschillende mobiele operators in Nederland maakt duidelijk dat geen van allen van plan is om nog EDGE uit te gaan rollen, ook niet als een toestelfabrikant daarom vraagt. Een van de reacties: “EDGE, wat is dat?”
We deden vandaag een eigen onderzoekje en maakten een belronde langs verschillende mobiele operators in Nederland. Van Telfort weten we dat ze - of eigenlijk moederbedrijf KPN - dit voorjaar met EDGE zijn gestopt. De andere vier zijn er nooit aan begonnen. Tijd om met de komst van de iPhone nog even snel EDGE uit te rollen, zoals O2 nu in het Verenigd Koninkrijk doet? Weinig kans: KPN en MoNet, een overkoepelende vereniging voor Nederlandse telecomproviders zijn alweer vergeten wat EDGE ook alweer was. Maar stiekem zijn we natuurlijk vooral benieuwd wat T-Mobile gaat doen. De woordvoerder kon ons geruststellen (of teleurstellen al naar gelang hoe je er naar wilt kijken): EDGE is ook volgens T-Mobile niet de technologie van de toekomst. We zullen nog een paar maanden moeten doorbijten met GPRS en kunnen vanaf begin 2008 met de supersnelle 3G iPhone aan de slag (maar dat laatste zei de woordvoerder uiteraard niet).
Nogal tegenstrijdig!quote:5. EDGE
De iPhone maakt voor internet-toegang gebruik van het EDGE netwerk als er geen WiFi verbinding beschikbaar is. EDGE is een voorganger van de snellere UMTS of HSDPA verbindingen en is beperkt qua snelheid. Voordeel is dat een EDGE verbinding via meerdere GPRS verbindingen wordt opgebouwd en aangezien GPRS vanuit elke GSM mast wordt uitgestuurd betekent dit dat EDGE een landelijke dekking heeft. In Nederland wordt EDGE in ieder geval nog door KPN, Vodafone en T-mobile aangeboden voor data verkeer (informeer bij je eigen telefoonaanbieder of ze ook EDGE aanbieden). Omdat vrijwel alle Blackberries tot nu toe gebruik maken van EDGE en het via bestaande GSM masten loopt zal deze dienst de komende jaren ook nog blijven bestaan.
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
“Gee Brain, what do you want to do tonight?”
“The same thing we do every night, Pinky – Try to take over the world!”
| nu met 1 avatar! | Icarus@IRC | 宇多田ヒカル \o/ |
Niet meer. Sinds Augustus is het netwerk van Telfort uit de lucht en verkochtquote:Tourniquet schreef op woensdag 19 september 2007 @ 14:38:
[...]
Het volgende komt van Macsox.nl :
[...]
Nogal tegenstrijdig!![]()
Hebben we nou wel of geen EDGE in Nederland?
www.DigitalRacing.nl
Niet een beetje gaar dat ze nu gaan investeren in een verouderde techniek??quote:T-Mobile gaat daarom dit jaar de dekking van zijn Edge-netwerk verbeteren, zo meldt het Duitse Heise. iPhone-klanten kunnen bovendien gratis gebruik maken van 8600 'hotspots' met een draadloze internetverbinding. Ook in Groot-Brittannië maakte wifi-toegang deel uit van het abonnement.
Je zult kunnen blijven internetten, echter wel met max 64 Kilobit/s (dus 8 kilobyte/s) (vaak veel minder) of te wel GPRS. Zie de tabel hieronder voor meer info:quote:CoolJuul schreef op woensdag 19 september 2007 @ 15:47:
Over dat hele EDGE verhaal hier in Nederland, je hoeft dus niet bang te zijn dat je iPhone m.b.t. Internet onbruikbaar wordt wanneer KPN of welke provider je dan ook hebt, kiest om de stekker uit het EDGE netwerk te trekken?
Ik zag namelijk dat KPN een 128kbit abonnement aanbiedt voor 9,50 terwijl je bij T-mobile voor dat geld slechts de halve snelheid hiervan krijgt. Ik vroeg me af of het dan alsnog verstandiger is om voor T-mobile te kiezen omdat zij hoogstwaarschijnlijk de exclusieve iPhone-rechten hier in Nederland krijgen en nog wellicht een tijdje dan EDGE ondersteunen.

Even een kleine verduidelijking .. zie je eigen tekst.quote:DaannO schreef op woensdag 19 september 2007 @ 15:50:
[...]
Je zult kunnen blijven internetten, echter wel met max 64 Kilobit/s (dus 8 kilobyte/s) (vaak veel minder) of te wel GPRS. Zie de tabel hieronder voor meer info:
[afbeelding]
Idd, excuusquote:Falcon schreef op woensdag 19 september 2007 @ 15:51:
[...]
Even een kleine verduidelijking .. zie je eigen tekst.
De visual voicemail werkt zowiezo niet als je een andere aanbieder kiest. De knop werkt op dat moment ook niet meer maar is vrij makkelijk aan het normale voicemailnummer te binden (zoiets als snelkiezen):quote:BeQuietAndDrive schreef op woensdag 19 september 2007 @ 15:40:
Ik las in het vorige topic een aantal maal dat na zo'n unlock de voicemail niet meer werkt. Dat lijkt me nogal stug, er wordt zeker alleen gedoeld op het visual voicemail neem ik aan?
quote:To set voicemail type *5005*86*xxx# then CALL where xxx is your voicemail number. (86=VM on keyboard); for orange : *5005*86*888# then CALL
To set SMSC type *5005*7672*xxxxxxxxxx# then CALL where xxxxxxxxxx is your SMScenter number. (7672=SMSC on keyboard); for orange : *5005*7672*+33689004000# then CALL
If you want to check settings :
for Voicemail = *#5005*86# then CALL for SMSC = *#5005*7672# then CALL
Renegade wijzigde dit bericht 19-09-2007 15:55 (19%)
HAI
CAN HAS STDIO?
VISIBLE "HAI WORLD!"
KTHXBYE
Nederland = Max GPRS, Edge is niet beschikbaar - tenzij T-Mobile NL EDGE introduceert.quote:CoolJuul schreef op woensdag 19 september 2007 @ 16:03:
@ DaannO: bedankt voor je antwoord. Nog één onduidelijkheid, momenteel zou je dan wel gewoon gebruik kunnen maken van EDGE, dus hogere snelheid? Of blijf je hier in Nederland sowieso steken op die 64kbps?
vacuumcleaner wijzigde dit bericht 19-09-2007 16:40 (10%)
[Helpdesk]"While you're waiting, read the free novel which came with the product. Its a spanish story about a guy called "MANUAL."
Alleen als je ervoor kiest die te installeren.quote:FerdiV schreef op woensdag 19 september 2007 @ 16:56:
Ik kan het gewoon niet echt begrijpen, wat is nou het nadeel van een geunlockte iPhone? Kan het gebeuren dat Apple door een Firmware update ervoor zorgt dat de iPhone een abo nodig gaat hebben, en ook nadat je hem hebt geunlockt?
Afterhours | DeepFM | theJazz | Chill.
Dit topic is gesloten. ![]()
GoT Index » Apple Media Devices » [iPhone] Ervaringen & Discussie Deel 3
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 41 42 43 44 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos