Het kost dermate veel gold en/of moeite om een goede uitrusting samen te stellen dat ik er liever niet naderhand achter kom dat een ander model beter/passender zou zijn. In mijn situatie gaat het nog relatief makkelijk omdat ik met mijn lvl50 Champion wat makkelijker aan resources/trophies kan komen, maar dan nog is het een kwestie van prioriteiten stellen en nagenoeg onmogelijk om alles meteen op orde te krijgen. Zelfs met de hulp van GM Tailor Elle is het nog een behoorlijke klus.
Zoals de AH prijzen er bij liggen voor trophies/shards/recipies is het vaak goedkoper om domweg een kant en klaar eindproduct te kopen, maar om dat te kunnen doen zal je toch eerst een hoop spullen moeten minen/craften/verkopen.
Ik heb inmiddels GM jeweller gehaald en wat 'lucky crits' gedaan mbv scrolls maar om nu te zeggen dat er uit de reguliere (niet single-use) craft-items echt hele mooie dingen komen? De interessante single-use recipes zijn niet te betalen en daar heb je ook nog eens rare trophies bij nodig.
Imho is de gecritte Glittering White Gold Ring één van de leukste/beste dingen die je kan maken met de normale recipes. Vreemd genoeg is dat geen blauw item (boeie) en dus wat ondergewaardeerd door het 'blue is tha bom!' legioen. Maar datzelfde legioen koopt wel graag overpriced en minder goede items, zolang het maar blauw is. Van mij mogen ze en ik maak het wel
Ik wil nu mijn wat traits oppoetsen met deeds.
In een klein uurtje had ik 60 orcs in (noord) Bree-land afgewerkt voor +1 valour, dat soort makkies wil ik wel meer

Was wel grappig om te doen ook, de helft van de orcs ging met de eerste 'suprise strike' vanuit stealth (500++ damage) gelijk liggen
Ook nog ff geprobeerd om de Mahlenhad turtles solo te doen maar die hebben toch wat teveel morale (8K), gelukkig was er net een lvl50 Hunter bezig met Hunter deeds en toen ging het een stuk sneller

Ik heb de gedropte Turtle-claw aan hem gelaten voor de hulp, ook al deed het pijn aan mijn hart om op 'pass' te drukken

Toen ik klaar was en hij nog meer Turtles moest ben ik blijven helpen maar heb oen wel afgesproken dat ik bij de volgende drop op 'greed' zou drukken. Meteen daarna met zijn hulp de Ancient Turtle en de Fire worms gedaan. Grappige was dat hij blijkbaar een hele verse lvl50 was want hij wist niet goed waar alles was.
Nadat ik book VI met 'Beyond Rammas Deluon' had afgewikkeld ben ik meteen op stap gegaan naar Gabilshatur en Gath Forthnir

om wat quests te cashen. Omdat ik toch alleen was en een toeristische route in gedachte had langs (niet _door_) de Champions of the Arena en ook de Fane of the Seven Sentinels aan wilde doen, ben ik na gabilshatur natuurlijk weer verdwaald . . . in Nan Gurth

Alle mobs paars (de meesten lvl51) en niet te raken voor mij

gelukkig was ik niet te zien voor hun

en wat je niet ziet wil je ook niet aanvallen
Na zo'n beetje alle hobbels en bobbels van Nan Gurth gezien te hebben (wel makkelijk op je map voor later) en nog een eenzame lvl50 Champion geholpen te hebben toen die in de problemen leek tegen een paar Dourhands (een verbaasd ty was mijn deel alvorens ik weer in de schaduwen verdween, hij zal zich ongetwijfeld afgevraagd hebben hoe een lvl43 daar was in z'n eentje was gekomen

) kon ik Gath Forthnir ook op de kaart bijzetten

. Wel jammer dat er in GF geen stable-master is anders kon ik er heel makkelijk -en veel sneller- weer naar toe. Naja ik heb er verder nog niets te zoeken dus dat komt allemaal nog wel.
Nabrandertjes:
- Het instance met Gimli is achter de rug en zelfs 5/8 'Fire and Ice' is in één keer goed gegaan. We waren geen bijzonder overpowerde fs en hadden niet eens een Guard, maar wel geholpen door een lvl50 Minstrel. De Minstrel en ik hadden dat instance al (veel) vaker gedaan en konden de groep natuurlijk perfect informeren over de taktieken. Door lag en disconnect van de Healer ging er een hunter twee keer dood maar de Nazguhl aan het einde ging op rolletjes. Met +5 hope potion en de combat doen bij de blauwe obelisk maakte de debuffed Nazguhl een soort schietschijf voor de Hunters en Kop van Jut voor de lvl41 Champion.
- De reputation toko in Thorins is wel erg makkelijk omdat er ook een superior workbench staat, dat scheelt een hoop gereis naar Esteldin elke keer.
botoo wijzigde dit bericht 01-10-2007 15:36 (29%)