Reg. datum: 21 december 2004
If everything makes sense, your perspective is wrong.
Forum » Consumentenelektronica » LCD, Plasma & Projectie » Het grote KPN Digitenne topic deel 3
If everything makes sense, your perspective is wrong.
Divide and conquer.
Divide and conquer.
quote:http://www.kpn.com/kpn/show/id=1815052 schreef:
Ik kan tv-zenders uit het buitenland ontvangen. Hoe kan dat opeens?
Met de nieuwe software is het mogelijk om ook de gratis digitale zenders uit het buitenland te ontvangen. KPN kan echter geen garanties geven over ontvangst van deze kanalen.
Ok, maar toch netjes, wie weet wat er nog komt voor de andere decodersquote:Koffie schreef op donderdag 05 april 2007 @ 08:29:
Dat geld dan dus alleen voor Samsung decoders.
Bronquote:Sommigen onder jullie zullen je herinneren dat ik vorig jaar schreef dat de onscherpte van Digitenne voor een belangrijk deel veroorzaakt werd door het feit dat het beeld vertikaal ca. 1% verkleind werd.
Als ik het zo lees wel. Maar ik heb nu in op de grote tv een Topfield aangesloten en die had dit euvel toch al niet.quote:Icelus schreef op donderdag 05 april 2007 @ 12:40:
http://www.kpn.com/kpn/show/id=1815052 -- scherper beeld..?
Zou eindelijk deze bug uit de Samsung decoder gehaald zijn?
[...]
Bron
Waarom claim je niet de wettelijke garantie (die veel verder gaat dan wat winkeliers bieden)? Tenzij je zelf met de afstandsbediening hebt lopen gooien o.i.d. is het een ondeugdelijk product geweest. Dat geldt ook na een jaar. Of zij de afstandsbediening dan nog leveren of niet is dan een probleem van KPN.:quote:NickZ schreef op donderdag 05 april 2007 @ 15:07:
Ik heb z'n Samsung HD Recorder (80gb). Maar nu doet de afstandbediening het niet meer. Ik heb KPN gebeld en die leveren die afstandsbediening niet meer :-(
Weet iemand mischien waar ik deze afstandsbediening wel kan bestellen?
dan mol je die nieuwe straks ook weer...quote:NickZ schreef op donderdag 05 april 2007 @ 19:03:
Kan denk ik niet, heb hem zelf gemold toen Ajax verloor,
Wii: 6962 - 0547 - 5885 - 0224 voeg toe!
Bron: Dutchmedia Blogquote:DVB-T: Aanbod Digitenne van KPN voortaan op 3 muxen; KPN en NOS (NPO) beëindigen uitruil
Koninklijke KPN NV en de Nederlandse Omroep Stichting (NOS/NPO) beëindigen op 8 mei aankomende de uitruil van frequenties voor digitale ethertelevisie. Sinds het bestaan van digitale ethertelevisie ruilen KPN-dochter Digitenne Holding en de NOS frequentiecapaciteit uit. Met het verplaatsen van radiostations naar de ‘publieke’ multiplex en het verplaatsen van CNN International naar een KPN/Digitenne-frequentie komt daar binnenkort een einde aan. Bepaalde (commerciële) belanghebbende partijen hadden daar problemen mee, aangezien de telecommunicatiewet bepaalt dat de frequenties voor publieke doeleinden zijn verleend, terwijl - in de optiek van de belanghebbenden - de uitruil van frequenties (6 radiostations voor 1 tv-zender) KPN bevoordeelde. Met de wijzigingen zal op de ‘publieke’ frequentie voortaan alleen Nederland 1, 2 en 3 alsmede de regionale tv-zender uit de eigen regio alsmede Radio 1 t/m 6 en de regionale radiozender uit de eigen regio ontvangen kunnen worden. FunX en Concertzender Classic zullen daarbij worden toegevoegd als nieuw te ontvangen ongecodeerde DVB-T radiokanalen, zo meldde een betrokkene aan DutchMedia. Als gevolg van de wijziging op de publieke frequentie kan de beeldkwaliteit van de publieke televisiezenders worden verbeterd.
Digitenne van KPN zal op 8 mei haar aanbod voortaan op drie in plaats van vier multiplexen uitzenden. Hiertoe zal de ‘Randstad’ multiplex waarop o.a. BBC Prime en BBC World uitzenden worden uitgezet. Per 8 mei komen deze ook buiten de Randstad beschikbaar. Als gevolg hiervan wordt overigens de bandbreedte van een aantal commerciële zenders lager. De ‘vierde’ frequentie in de Randstad zal naar verwachting worden ingezet ten behoeve van de DVB-H uitzendingen die KPN na de zomer wil starten. KPN is dankzij het alleenrecht op DVB-T frequenties initieel automatisch monopolist in die nieuwe markt. De regering dient overigens nog wel 2 landelijke DVB-T netwerken verdelen die dankzij de RRC06 Geneve conferentie van vorig jaar voor Nederland vrijkomen.
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10! | Huis te koop in Barendrecht!
ik weet de antwoorden niet: www.adios.nl wel
The chase is better than the catch - Scooter
Idem hier. Misschien komt het ooit nog wel eens terug wanneer een nieuwe multiplex gelanceerd wordt, met extra kanalen waarvoor je uiteraard ook extra moet betalen.quote:Exorcist schreef op vrijdag 06 april 2007 @ 10:04:
Heeft iemand enig idee of NGC ooit weer terugkomt? Ik mis dat kanaal echt.
Ben gisteren gebeld en daar werd mij verteld dat begin mei een software update voor de topfield komt...quote:Vinnienerd schreef op donderdag 05 april 2007 @ 12:01:
[...]
Ok, maar toch netjes, wie weet wat er nog komt voor de andere decoders
Home-cinema in aanbouw. | Me, My theater and Ipod | Xbox360 tag: Hitman333NL
Zucht, heb je nu niets nuttigers te melden? Het is inderdaad allemaal standaard. Maar goed daar is de prijs ook naar. Ik betaal nu de helft van wat ik bij UPC zou betalen. En dan heb ik het over UPC Analoog.quote:hitman333 schreef op vrijdag 06 april 2007 @ 13:19:
Als ik het aanbod aan programma's en radio kanalen zie, weet ik meteen dat het hier nog niet in huis komt. Wat een troep! Alleen maar standaard dingen! Als KPN nou eens komt met de leuke zenders... Neem dan liever UPC... daar heb je heel erg veel zenders!
I rather have a bottle in front of me, then a frontal lobotomie
Soort van ik-weet-niet-achtig-iets...MSc!
lol - noch bij UPC noch canaldigitaal heb je spicechannel voor EUR 9,--quote:hitman333 schreef op vrijdag 06 april 2007 @ 13:19:
Als ik het aanbod aan programma's en radio kanalen zie, weet ik meteen dat het hier nog niet in huis komt. Wat een troep! Alleen maar standaard dingen! Als KPN nou eens komt met de leuke zenders... Neem dan liever UPC... daar heb je heel erg veel zenders!
Keep Calm, Carry On | PD7F | Een goed Probleem komt nooit alleen | Chaoot =! Multitasker
Om over tele2 voetbal voor 6 euro nog maar te zwijgen.quote:franssie schreef op vrijdag 06 april 2007 @ 17:08:
[...]
lol - noch bij UPC noch canaldigitaal heb je spicechannel voor EUR 9,--niet dat we daar veel naar kijken mijn vriendin is gelukkig aktief genoeg maar standaard? (logees vinden het vaak wel erg spannend - in de logeerkamer staat nl de 3e ontvanger)
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja!... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! The price of freedom is eternal vigilance
Beide voetbalkanalen staan al 'aan' atmquote:driedees schreef op woensdag 04 april 2007 @ 14:30:
Dat is aardig van KPN: ik krijg vanochtend (4 april) een brief dat in Digitale TV-klanten op 7, 8 en 9 gratis kunnen kijken naar Tele2 Voetbal en Planet Prime.
Planet Prime zendt uit op het tweede voetbalkanaal (als er geen wedstrijden zijn) Uit de brief: Op Planet Prime kunt u genieten van grote televisieshows uit de jaren '90, bekende Duitse krimi's en een greep uit de Nederlandse series en programma's van de afgelopen jaren.
Ik ook, zit roda nu te kijken.quote:
Ik vond überhaupt die zenders erg brak qua kwaliteit. Mijn 6 euro krijgen ze in ieder geval niet, kom maar eerst met NGC terugquote:Hageneis schreef op zondag 08 april 2007 @ 12:51:
Vinden jullie het ook niet vreemd dat Tele 2 Voetbal 1 letterbox is en Tele 2 Voetbal 2 anamorf breedbeeld? Ik zou als abonnee niet erg blij zijn met dat inferieure laagbeeld. Dan kun je net zo goed naar RTL7 kijken op vrijdag.
The chase is better than the catch - Scooter
Ennn FTA (dus ook zonder codering) of gewoon FTV?quote:
1
2
3
| Descriptor: CA Descriptor CA System ID: 2816 (0x0b00) Conax CA PID 2019 (0x07e3) |
Jassy wijzigde dit bericht 08-04-2007 13:56 (27%)
Gegroet!
Inderdaad, ik heb ook liever NGC (wat ik begrepen heb is dat ze teveel geld vroegen aan - toen nog zelfstandig - Digitenne terwijl NGC wél via KPN Mine te zien is....quote:Exorcist schreef op zondag 08 april 2007 @ 13:51:
[...]
Ik vond überhaupt die zenders erg brak qua kwaliteit. Mijn 6 euro krijgen ze in ieder geval niet, kom maar eerst met NGC terug
Klopt gisteren RKC-Ajax op 2 live anamorf (met een f!) en daarna op 1 in delay in letterbox. Wat een gepruts. En daar vragen ze nog 6 euro per maand voor ook.quote:Koffie schreef op zondag 08 april 2007 @ 17:11:
Wel vreemd dat idd de ene zender letterbox is en de andere anamorph, terwijl dit niet afhankelijk van de wedstrijd is ?
Ach, enige goedkopere alternatief is illegaal via ppview of zo'n andere vage chinese p2p videostream. Dan ben ik al heel blij dat ik gewoon netjes voor ¤6,- legaal kan kijken op een volledig scherm. Letterboxed wedstrijden zijn inderdaad een beetje aan de matige kant, maar goed genoeg om de wedstrijd te volgen. Ik heb er eigenlijk alleen last van vanuit het hoge camera standpunt, dat je de spelers niet makkelijk herkent. Maar dat geldt ook als je Talpa kijkt want die zenden alles letterboxed uit.quote:Hageneis schreef op maandag 09 april 2007 @ 11:59:
[...]
Klopt gisteren RKC-Ajax op 2 live anamorf (met een f!) en daarna op 1 in delay in letterbox. Wat een gepruts. En daar vragen ze nog 6 euro per maand voor ook.
Je volgt duidelijk het nieuws niet. Talpa is al over op breedbeeld hoor. RTL en SBS (RTL457-Veronica-SBS6-NET5) gaan 1 juni over als ik me niet vergis. 24/7 dan meteen.quote:pianoman schreef op maandag 09 april 2007 @ 14:34:
Maar dat geldt ook als je Talpa kijkt want die zenden alles letterboxed uit.
Is het overigens niet zo dat er tegenwoordig meer 16:9 tvs in de omloop zijn dan 4:3? wordt het dan niet tijd dat iedereen overschakelt op anamorf? Veel van die 4:3 tvs hebben zelf een 16:9 functie om de anamorfe uitzending weer in proportie te krijgen.
W3ird_N3rd wijzigde dit bericht 09-04-2007 14:45 (3%)
<Icheb> maar ze hadden aangegeven dat ze het routingtechnisch zonder hikken konden
* Disconnected (Remote host closed socket).
pianoman wijzigde dit bericht 10-04-2007 01:22 (33%)
En wat is Talpa dan?quote:pianoman schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 00:54:
Misschien digitaal wel, maar via de analoge kabel wordt hety allemaal letterboxed uitgezonden. Ik heb het eerlijk gezegd via digitenne nog niet geprobeerd, dat gebruik ik alleen voor de voetbalkanalen.
Klopt helemaal. Was dus ook duidelijk te zien bij RKC.quote:maar ook daarvoor geldt gewoon dat meer mensen mindere kwaliteit ervaren door letterbox dan wanneer ze anamorf zouden uitzenden
edit:
wat ik bedoelde is dat een anamorf signaal door een niet te oude (mijn beide 4:3 tv's konden het, uit 2001 en 1998) 4:3 tv kan worden omgezet naar letterboxed. Maar als een signaal al letterboxed wordt uitgezonden kun je weliswaar je zoom functie op je 16:9 tv gebruiken, maar heb je minder beeldlijnen dan een anamorf signaal.
Hele diepe zucht!!!quote:
quote:L.S.
Sinds ik een Digitenne abonnement heb afgenomen, heb ik al problemen met het maandbedrag.
In de welkomstbrief van 22-02-2007 (kenmerk 5325582) stond een maandbedrag van 13,95
Dit hoort uiteraard 9,95 te zijn (immers, de korting bij een ander KPN product is al afgeschaft).Na een telefonisch contact hierover werd mij verteld dat ik echt gewoon 9,95 per maand zou gaan betalen.
Ik was dan ook hevig verbaasd toen ik op 26-03-2007 een factuur per mail kreeg waar wederom een maandbedrag van 13,95 stond.
Weer moest ik conact opnemen met de helpdesk. Weer werd mij beloofd dat alles goed zou komen.
Inmiddels hebben jullie het bedrag zoals op de electronische factuur stond afgeschreven (47,50) waar gerekend is met een bedrag van 13,95
Zojuist heb ik diverse malen geprobeerd in contact met jullie te komen, maar dit is onmogelijk. Ondanks het feit dat ik bewust kies voor de afdeling betaling via het menu van de Service Desk, krijg ik verplichte informatie over zenderwisselingen en updates te horen (informatie die weinig met betalingen te maken heeft lijkt mij) daarna word de verbinding vebroken.
Ook is de 89,- welke ik via een voucher retour zou krijgen nog steeds niet bijgeschreven.
Graag zou ik iemand spreken om deze administratieve wanorde voor eens uit de wereld te helpen.
quote:Geachte heer O,
Vanaf donderdag 1 februari 2007 is het tarief voor alle nieuwe
abonnementen van Digitenne EUR 9,95 per maand. De huidige korting van EUR 6,00 op
het basistarief van EUR 13,95 komt hiermee te vervallen. Alle nieuwe klanten betalen
dus hetzelfde maandtarief van EUR 9,95 inclusief BTW.
Indien zoals in uw geval nog de oude prijs wordt berekend dan zal dit met
terugwerkende kracht met u verrekend gaan worden.
Onze excuses voor het ongemak.
Wij vertrouwen erop u voldoende te hebben ge?nformeerd.
Met vriendelijke groet,
Peter B
KPN
Koffie wijzigde dit bericht 10-04-2007 20:10 (52%)
Reset naar factory defaults, opnieuw zenders laten zoeken, NIETS IN HET SCHERMPJE VERANDEREN VAN ZENDERS ZOEKEN! gewoon meteen laten zoeken, anders is je zenderindeling FUBARquote:SuperBoswachter schreef op woensdag 11 april 2007 @ 14:16:
Ik heb vandaag even zo'n doosje bij de primafoon opgehaald, mijn abo op @home is per 1 mei afgelopen, nu wilde ik het al vast even proberen met die free to air kanalen. Maar de ontvanger vindt alleen de betaalkanalen. RTL4 is het kanaal waar hij standaard naar toe gaat, ook als ik op 1 druk. Ik heb het al een keer zonder smartcard en een keer met geprobeerd, maar het werkt gewoon niet. Ik wilde vanavond eigenlijk voetbal kijken via digitenne vanavond.
Antenne ontvangst is 82% ongeveer en ik zit in Enschede...Overigens heb ik niet de nieuwste software, maar hij vraagt mij ook niet of ik die wil installeren, ik heb nog versie 1.40...
Iemand enig idee?...
Heb ik gedaan, maar helaas pindakaas. Ik krijg $0027 Tele2 Voetbal 1 en $0028 Tele2 Voetbal 2 enz.quote:Vinnienerd schreef op woensdag 11 april 2007 @ 14:22:
[...]
Reset naar factory defaults, opnieuw zenders laten zoeken, NIETS IN HET SCHERMPJE VERANDEREN VAN ZENDERS ZOEKEN! gewoon meteen laten zoeken, anders is je zenderindeling FUBAR
Gewoon handmatig de zenders toevoegen door op kanaal 22 te zoeken (Hengelo, Ned1,2,3 etc). Bij mij vond de tuner ook niet alle zenders automatisch maar ze zijn eenvoudig toe te voegen. Kijk op http://home.planet.nl/~pl...dvbt/digitenne-kpntv.html voor alle kanalen.quote:SuperBoswachter schreef op woensdag 11 april 2007 @ 14:16:
Ik heb vandaag even zo'n doosje bij de primafoon opgehaald, mijn abo op @home is per 1 mei afgelopen, nu wilde ik het al vast even proberen met die free to air kanalen. Maar de ontvanger vindt alleen de betaalkanalen. RTL4 is het kanaal waar hij standaard naar toe gaat, ook als ik op 1 druk. Ik heb het al een keer zonder smartcard en een keer met geprobeerd, maar het werkt gewoon niet. Ik wilde vanavond eigenlijk voetbal kijken via digitenne vanavond.
Antenne ontvangst is 82% ongeveer en ik zit in Enschede...Overigens heb ik niet de nieuwste software, maar hij vraagt mij ook niet of ik die wil installeren, ik heb nog versie 1.40...
Iemand enig idee?...
Heb ik geprobeerd, maar kanaal 22 geeft bij mij totaal geen resultaat. Op 23 zitten de tele2 voetbal kanalen enzo, op 22 heb ik een ontvangststerkte van 89% en een ontvangstkwaliteit van 0% op frequentie 482000 KHz, OFDM mode en alles daaronder heeft status GEEN, dus ook geen modulatie.quote:Mister John schreef op woensdag 11 april 2007 @ 14:48:
[...]
Gewoon handmatig de zenders toevoegen door op kanaal 22 te zoeken (Hengelo, Ned1,2,3 etc). Bij mij vond de tuner ook niet alle zenders automatisch maar ze zijn eenvoudig toe te voegen. Kijk op http://home.planet.nl/~pl...dvbt/digitenne-kpntv.html voor alle kanalen.
Vinnienerd wijzigde dit bericht 11-04-2007 22:37 (3%)
Ken jij Hans?
AMD Phenom X3 720BE @ 2800MHz | Gigabyte GA-970A-D3 | 2x 4GB Kingstone HyperX DDR3-1600 | Sapphire Radeon HD4830 512Mb | OCZ Vertex 3 60Gb | WD Raptor 74Gb 10.000RPM | WD Caviar SE16 250Gb 7.200RPM | Windows 7 64-bits
Vreemd, zou toch moeten werken. Heb je de antenne nog ergens anders geprobeerd neer te zetten? Ik heb de antenne een etage hoger voor het raam staan omdat er teveel storing in de huiskamer is. Nu heb ik weinig storing meer.quote:SuperBoswachter schreef op woensdag 11 april 2007 @ 15:32:
[...]
Heb ik geprobeerd, maar kanaal 22 geeft bij mij totaal geen resultaat. Op 23 zitten de tele2 voetbal kanalen enzo, op 22 heb ik een ontvangststerkte van 89% en een ontvangstkwaliteit van 0% op frequentie 482000 KHz, OFDM mode en alles daaronder heeft status GEEN, dus ook geen modulatie.
Op de kpn site staat tegenwoordig een kaartje over de dekking. Je vindt het kaartje bij de postcodecheck van digitenne.quote:LWaS schreef op woensdag 11 april 2007 @ 17:55:
IK heb KPN gemaild met een simpele vraag over dekking met digitenne
Ik kreeg binnen een half uur(!) mail terug of ik wat ontbrekende gegevens wilde mailen naar hun. Sindsdien is het angstvallig stil...Ik wacht nu een week.
Dich bis echt unne foëzen haas
Resolutie is doodnormaal PAL.quote:Stephan224 schreef op woensdag 11 april 2007 @ 18:49:
Wat is nou concreet de resolutie waarop digitenne uitzend? Heeft een HD-ready televisie van 80 cm nut of is analoog dan scherper?
720x576, alleen de gemiddelde bitrate ligt nogal laag (onder de 4 Mbps), alhoewel deze over een maandje bij de publieke omroepen omhoog gaat.quote:Stephan224 schreef op woensdag 11 april 2007 @ 18:49:
Wat is nou concreet de resolutie waarop digitenne uitzend? Heeft een HD-ready televisie van 80 cm nut of is analoog dan scherper?
mmmmm kostentechnisch is digitenne interessanter dan UPC. Zenders maken ook niet echt veel verschil heb ik gezien, maar badankt voor de response!quote:Koffie schreef op woensdag 11 april 2007 @ 20:21:
[...]
Resolutie is doodnormaal PAL.
Alles valt of staat met je analoge signaal.
Als die brak is met veel ruis, heb je meer aan digitenne. Heb je kraakhelder beeld zonder een spikkeltje ruis kun je wellicht bij analoog blijven (zeker als je de extra analoge kanalen tov digitenne ook vaak kijkt).
AMD Phenom X3 720BE @ 2800MHz | Gigabyte GA-970A-D3 | 2x 4GB Kingstone HyperX DDR3-1600 | Sapphire Radeon HD4830 512Mb | OCZ Vertex 3 60Gb | WD Raptor 74Gb 10.000RPM | WD Caviar SE16 250Gb 7.200RPM | Windows 7 64-bits
Heb met de antenne wel wat rondgelopen, maar hij staat nu op de beste plek in de kamer, daar haalt hij 83% dat zou toch genoeg moeten zijn lijkt me...Nou ja helaas, hoop maar dattie het 1 mei wel doet, want dan geeft @home het op hier.quote:Mister John schreef op woensdag 11 april 2007 @ 18:56:
[...]
Vreemd, zou toch moeten werken. Heb je de antenne nog ergens anders geprobeerd neer te zetten? Ik heb de antenne een etage hoger voor het raam staan omdat er teveel storing in de huiskamer is. Nu heb ik weinig storing meer.Ik zit hier ongeveer 8 km van de mast af.
Die resolutie kan volgens mij ook nog wel eens wisselen, volgens mij worden alleen nld 1, 2 en 3 in die resolutie uitgezonden.quote:Vinnienerd schreef op woensdag 11 april 2007 @ 20:38:
[...]
720x576, alleen de gemiddelde bitrate ligt nogal laag (onder de 4 Mbps), alhoewel deze over een maandje bij de publieke omroepen omhoog gaat.
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja!... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! The price of freedom is eternal vigilance
Er zit zeker verschil tussen verschillende decoders, maar of de ingebouwde beter of slechter is kan ik niet zeggen. Wel vind ik dat de losse decoder van samsung (die je erbij koopt) veel slechter dan de alternatieve die ik heb geprobeerd, inclusief de topfield en een pci twinhan dvb-t kaart.quote:Juvefan schreef op woensdag 11 april 2007 @ 23:15:
Zit er verschil in beeldkwaliteit bij het gebruik van een aparte decoder en het gebruik van de ingebouwde dvb-t tuner van mijn tv? Ik heb een sony kdl-32u2000.
Multi P.
quote:Multi P. schreef op donderdag 12 april 2007 @ 00:24:
De resolutie is inderdaad zoals iemand al eerder zei, ALLEEN bij de publieke netten B720xH576
Bij de overige zenders is deze slechts B512xH576
Al gedaan.quote:
Multi P. wijzigde dit bericht 12-04-2007 09:35 (15%)
Multi P.
Analoog kan beter zijn, hoeft niet, ligt ook een beetje aan wat je aan het kijken bent imo. Bij voetbal zie je dat de bandbreedte niet voldoende is voor het gras (tenzij er veel kijkers verwacht worden, dan gaat de bitrate omhoog).quote:Multi P. schreef op donderdag 12 april 2007 @ 00:24:
De resolutie is inderdaad zoals iemand al eerder zei, ALLEEN bij de publieke netten B720xH576
Bij de overige zenders is deze slechts B512xH576![]()
Smaller nog dan dat het hoog is. Met trucjes wordt het beeld dan weer naar 4:3 model gebracht.
Je kunt dus stellen dat analoog veel beter is dan deze uitgeklede wazige rotzooi.
Er is veel te weinig ruimte voor goede kwaliteit.
MeNTaL_TO wijzigde dit bericht 12-04-2007 09:36 (5%)
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja!... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! The price of freedom is eternal vigilance
En bij (actie) films, videoclips en water en vuur.quote:MeNTaL_TO schreef op donderdag 12 april 2007 @ 09:35:
[...]
Analoog kan beter zijn, hoeft niet, ligt ook een beetje aan wat je aan het kijken bent imo. Bij voetbal zie je dat de bandbreedte niet voldoende is voor het gras (tenzij er veel kijkers verwacht worden, dan gaat de bitrate omhoog).
Digitenne wordt misschien nooit een succes qua kwaliteit, maar wel qua prijs/kwaliteit.
Multi P.
Betere kwaliteit levert alleen maar tevreden kijkers op, geen geld (en dan alleen nog het soort kijkers wat dat opvalt, weinig dus). Voetbal levert 6 euro/maand op van veel meer kijkers.quote:Multi P. schreef op donderdag 12 april 2007 @ 09:38:
Die voetbalzenders hadden ze er NOOIT op moeten zetten, want daar was geen ruimte voor. Die ruimte hadden ze voor de andere zenders te vebeteren moeten gebruiken/
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10! | Huis te koop in Barendrecht!
Ik weet niet hoor. Mijn visite zei (soms) dat het er erg slecht uit ziet. Die gaan het dus niet nemen.quote:Gerco schreef op donderdag 12 april 2007 @ 09:49:
[...]
Betere kwaliteit levert alleen maar tevreden kijkers op, geen geld (en dan alleen nog het soort kijkers wat dat opvalt, weinig dus). Voetbal levert 6 euro/maand op van veel meer kijkers.
You do the math.
Ik ben het er ook niet mee eens, maar zo werkt de commercie nu eenmaal. De initiele investering is vrij hoog (niemand koopt slechts 1 tuner) en die verlies je als je teruggaat naar de kabel. De kans dat mensen snel terugschakelen is dan ook minimaal en dan kun je ze best een beetje naaien.
Multi P.
Multi P.
Heb mijn gewone antenne die binnen staat gewoon vervangen door een buitenantenne (die ik netjes gratis opgestuurd kreeg na klachten over ontvangst ;-) en de ontvangst is inderdaad beter geworden dus deze antenne doet het zeker beter. Tip: richt wel de antennen met de smalle kant de goede richting op.quote:Vinnienerd schreef op woensdag 11 april 2007 @ 18:32:
Wat zijn over het algemeen de ervaringen met de buitenantenne?
Levert deze inderdaad meer gain of een hogere S/R-ratio dan de binnenantenne?
<Icheb> maar ze hadden aangegeven dat ze het routingtechnisch zonder hikken konden
* Disconnected (Remote host closed socket).
Ik heb nooit kabel of sateliet gehad, altijd dus analoge TV met antenne's op het dak. Diezelfde antenne's doen het beter dan die binnenantenne van KPN. Ik heb wel de harkjes vertikaal gezet, zit op een heuvel in zuid limburg en kan in zowel belgië als duitsland ontvangen. Ik heb wel van die antenneversterkers om de kabelverliezen te compenseren. Ik kan wel met de binnenantenne Eys ontvangen en ik verwacht ook Heerlen. Maar dat is niks bijzonders, Ik kan de antennes duidelijk zien vanuit de begane grond hier. Een kort stukje draad is al voldoende. Ik hoop wel dat de zender van Heerlen niet in mijn antenneversterkers de duitse zenders gaat wegdrukken: die staat precies in dezelfde richting. Oja, ik heb dus meerdere antenne's op t dak. Ik heb een vorige keer diverse overwegingen al beschreven voor buitenantenne's. Er zijn dan ook wel steeds erg veel reacties in dit item die weer op hetzelfde uitkomen.quote:Vinnienerd schreef op woensdag 11 april 2007 @ 18:32:
Wat zijn over het algemeen de ervaringen met de buitenantenne?
Levert deze inderdaad meer gain of een hogere S/R-ratio dan de binnenantenne?
Wel een heel groot probleempje denk ik.quote:passie36 schreef op donderdag 12 april 2007 @ 11:18:
Maarrrrr de zendapparatuur van KPN is ook geschikt voor MPEG4 H.264 Misschien gaan ze binnen een jaar wel over naar deze norm. Of ze kiezen voor een betere beeldkwaliteit met dezelfde zenders of meer zenders met de kwaliteit die ze nu uitzenden. Ik denk het laatste. Er is dan alleen 1 klein probleempje... alle ontvangers moeten vervangen worden.
Multi P.
Waarschijnlijk zendt Duitsland op andere frequenties uit en worden Nederlandse zenders niet weggedrukt daardoor.quote:Jan D schreef op donderdag 12 april 2007 @ 11:22:
[...]
Ik hoop wel dat de zender van Heerlen niet in mijn antenneversterkers de duitse zenders gaat wegdrukken: die staat precies in dezelfde richting.
Multi P.
Betere kwaliteit leidt tot minder klagende tweakers, wellicht dat er dan minder mensen afgeschrikt worden om over te stappen op digitenne. Of, in andere woorden, "de kwaliteitsbewuste consument" blablabladiebla. Maar dan nog, met voetbal valt natuurlijk ook veel geld te verdienen. Ik kijk er zelf niet naar (betaal er ook niet voor), mag niet van mijn vriendinquote:Gerco schreef op donderdag 12 april 2007 @ 09:49:
[...]
Betere kwaliteit levert alleen maar tevreden kijkers op, geen geld (en dan alleen nog het soort kijkers wat dat opvalt, weinig dus). Voetbal levert 6 euro/maand op van veel meer kijkers.
You do the math.
Ik ben het er ook niet mee eens, maar zo werkt de commercie nu eenmaal. De initiele investering is vrij hoog (niemand koopt slechts 1 tuner) en die verlies je als je teruggaat naar de kabel. De kans dat mensen snel terugschakelen is dan ook minimaal en dan kun je ze best een beetje naaien.
"Our words are backed with NUCLEAR WEAPONS!"
TV West en Rijnmond zijn geen lokale, maar regionale zenders. Die kunnen ze helemaal niet schrappen, dan krijgen ze de overheid op hun dak.quote:Shabbaman schreef op donderdag 12 april 2007 @ 14:00:
Overigens lijkt het me zinniger dat ze (als ze bandbreedte nodig hebben) wat van die lokale zenders schrappen, ik zit hier met tv west, rijnmond en at5.
W3ird_N3rd wijzigde dit bericht 12-04-2007 14:19 (3%)
<Icheb> maar ze hadden aangegeven dat ze het routingtechnisch zonder hikken konden
* Disconnected (Remote host closed socket).
Kan de overheid die zenders dan niet gaan uitzenden? Net als ze nu met de publieken gaan doen. Dan heeft de overheid zo'n 5 zenders per multiplex en heeft KPN meer ruimte om de bestaande zenders in acceptabele kwaliteit te gaan uitzenden (of natuurlijk om nog wat onzin/betaalkanalen erbij te prakken).quote:W3ird_N3rd schreef op donderdag 12 april 2007 @ 14:18:
TV West en Rijnmond zijn geen lokale, maar regionale zenders. Die kunnen ze helemaal niet schrappen, dan krijgen ze de overheid op hun dak.
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10! | Huis te koop in Barendrecht!
MPEG-4 maakt gewoon deel uit van de DVB(-T) norm, dus de kans bestaat dat het in de ontvangers ondersteund wordt na een simpele firmware upgrade (alhoewel ik betwijfel of zo'n Samsung tunertje snel genoeg is voor h264)quote:passie36 schreef op donderdag 12 april 2007 @ 11:18:
Maarrrrr de zendapparatuur van KPN is ook geschikt voor MPEG4 H.264 Misschien gaan ze binnen een jaar wel over naar deze norm. Of ze kiezen voor een betere beeldkwaliteit met dezelfde zenders of meer zenders met de kwaliteit die ze nu uitzenden. Ik denk het laatste. Er is dan alleen 1 klein probleempje... alle ontvangers moeten vervangen worden.
rondlopen.Vinnienerd wijzigde dit bericht 12-04-2007 14:31 (4%)
Die zenders zitten toch al naast NL1/2/3 ofwel op de publieke multiplex? KPN mag ááálle andere multiplexen vullen met wat ze maar willen.quote:Gerco schreef op donderdag 12 april 2007 @ 14:30:
[...]
Kan de overheid die zenders dan niet gaan uitzenden?
<Icheb> maar ze hadden aangegeven dat ze het routingtechnisch zonder hikken konden
* Disconnected (Remote host closed socket).
Ik acht de kans dat een firmware upgrade genoeg is niet zo groot, al is het wel software, de hardware heeft wel eisen.quote:Vinnienerd schreef op donderdag 12 april 2007 @ 14:30:
[...]
MPEG-4 maakt gewoon deel uit van de DVB(-T) norm, dus de kans bestaat dat het in de ontvangers ondersteund wordt na een simpele firmware upgrade (alhoewel ik betwijfel of zo'n Samsung tunertje snel genoeg is voor h264)
Ik zal het nog eens navragen bij kennisen van kennisen van kennisen die regelmatig in deze jongen [afbeelding] rondlopen.
Momenteel worden de regionale zenders in Bouquet 1 doorgegeven (per zendmast verschilt dus de doorgegeven regionale zener). Daarnaast worden TV Rijnmond en TV Flevoland ook nog in Bouquet 5 doorgegeven. Dat verandert per 8 mei 2007. Bouquet 5 komt dan te vervallen (wordt geschikt gemaakt voor DVB-H), dus zijn de regionale zenders dan alleen maar te ontvangen via Bouquet 1 (dat dan ook alleen maar gebruikt zal worden voor de Publieke Omroep, CNN verhuist naar een ander Bouquet).quote:W3ird_N3rd schreef op donderdag 12 april 2007 @ 14:44:
[...]
Die zenders zitten toch al naast NL1/2/3 ofwel op de publieke multiplex? KPN mag ááálle andere multiplexen vullen met wat ze maar willen.
maartenvdbent wijzigde dit bericht 13-04-2007 00:09 (4%)
Heel wat blijkbaar. Naast de beltonen kun je binnenkort ook het nieuws en GTST naast je in de bus/trein horenquote:Kaoh schreef op vrijdag 13 april 2007 @ 07:12:
quote]maartenvdbent schreef op vrijdag 13 april 2007 @ 00:08:
[...]
Bouquet 5 komt dan te vervallen (wordt geschikt gemaakt voor DVB-H)[/quote]
En blijven er dus maar 3 over, las ik niet ergens dat er op termijn extra frequenties bijkomen voor nederland?
En wie zit te wachten op tv op je pda scherm...
Apart, aangezien je op ongeveer 9 km van de zender Maarssen en Hilversum woont, en 12 km van Amsterdam IJ (Vinkeveen, right?)quote:Gitarist schreef op vrijdag 13 april 2007 @ 09:52:
Ik heb Digitale TV van KPN sinds eind 2005, en het wordt er alleen maar slechter op.
Veel zenders hebben vaak storing, ook al is het goed weer.
Ik heb de twee receivers die ik heb (een Twin en een singletuner) al vele malen opnieuw geïnstalleerd (fabrieksinstellingen hersteld) en de antennepositie gewijzigd maar het biedt geen uitkomst.
Ik stap nu toch maar weer over op digitale TV van Casema...
Yes.quote:Vinnienerd schreef op vrijdag 13 april 2007 @ 10:24:
[...]
Apart, aangezien je op ongeveer 9 km van de zender Maarssen en Hilversum woont, en 12 km van Amsterdam IJ (Vinkeveen, right?)
Ik ben bang voor oversturing van de antenneversterker door de sterke zender uit Heerlen hier vlakbij en dat door de niet lineaire eigenschappen van de antenneversterker er extra frequenties ontstaan die ongeveer even sterk zijn als de zwakke signalen ver uit Duitsland. Vergelijkbaar met intermodulatievervorming. Probeer maar eens vlak bij een zender een andere frequentie en wat zwakker signaal te krijgen: dat lukt niet. Ik merk het als ik vlak langs de zender in Hulsberg rijdt dan ontvang ik opeens geen andere radiozenders meer op mn autoradio. Het is afwachten.quote:Multi P. schreef op donderdag 12 april 2007 @ 11:31:
[...]
Waarschijnlijk zendt Duitsland op andere frequenties uit en worden Nederlandse zenders niet weggedrukt daardoor.
Dat is ook de reden dat wij er zo bekaait van afkomen met het aantal frequenties die voor Nederland beschikbaar zijn. "We moeten rekening houden met de landen om ons heen".
http://www.xbmcfreak.nl/
Zo te zien de Topfield.quote:Erhnam schreef op zaterdag 14 april 2007 @ 17:46:
Ik heb een aantal dingen met mijn harddisk recorder van KPN.
Bekend probleem. In oude software-versies mislukte in zo'n geval de opname gewoon; ten opzichte daarvan is dit een flinke verbeteringquote:Weet iemand hiervoor een oplossing:
- Als ik verschillende programma's in de lijst heb staan om opgenomen te worden dan springt hij automatisch naar de zender waar het opnemen begint. Zeer hinderlijk als je bijvoorbeeld een film aan het kijken bent en een ander programma start met opnemen. De recorder knikkert je dan uit de film.
Irritant inderdaad. Workaround is om een tweede opname te starten en de recorder uit en aan te schakelen op een moment dat je beter uitkomt.quote:- Zodra het laatste programma opgenomen is schakelt de recorder zichzelf uit. Vervelend als je later inspringt in het programma wat je aan het opnemen bent. Als de recorder dan eerder aan het einde is moet je de recorder weer aanzetten.
Met de gele knop op je afstandsbediening.quote:- Verder een vraag: Soms staan er groene balletjes op de tijdslijn. Is het mogelijk hier direct naar toe te springen ??
Uiteraard is dit weer allemaal afhankelijk van de software-versie, het feit of er al een andere opname loopt, of de zenders die je opneemt en bekijkt in dezelfde boeketten zitten enzovoorts enzovoorts.quote:Koffie schreef op zaterdag 14 april 2007 @ 18:28:
Weet je dat wel zeker, dat je de Topfield je eruit gooit ?
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 19 20 21 last
Dit topic is gesloten.
© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden
Uitgever van: