PSN:GZXX | NEX5 | CCNA | Wii | PS3 | 3DS | Wii-U NNID: MasterPrikkebeen | 2 kids
413MB aan Metroid Prime speed running door 'Kip' hieronder gelinked voor uw easy downloading pleasure:
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part01.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part02.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part03.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part04.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part05.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part06.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part07.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part08.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part09.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part10.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part11.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part12.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part13.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part14.avi
http://www.archive.org/do...troidPrime_105_part15.avi
http://planetquake.com/sda/mp/Author's comments:
Some time around December of last year, I started a new any% run to get an idea of what kind of times are possible nowadays, and see what I could accomplish with it. Radix's 1:37 100% had started to become outdated by now, and my previous run was ancient. Some things found during that run continue to be used, but it was just too old to serve as any kind of base or useful reference for other any% runs.
I restarted it about... a week or something later. New things were being found almost daily, even in the intro segment. For a while it wasn't possible for me to even go past it without becoming outdated later in the day. I decided to just hang out in the intro until this finally stopped in mid January. I also got a new VCR at this time, because I knew mine was going to destroy one of my segments sooner or later, and I wasn't going to worry about this in addition to already having to do the run.
I'm grateful to zoidi, whose run brought a great number of new finds used here. At the same time, I didn't want to just do an NTSC version of his run, so I tried hard to make sure this would be its own contribution. There are a lot of things you'll see that are new or have never been done before, even an apparent one minute route difference late in the game, though not all of these were found by me.
I'm also grateful to Radix, for immense help with just about every segment. Thanks also to Tzyr and Trebor for their help, and everyone else who helped shape this run in any way.
GolbeZeromus schreef op 18 juni 2004 @ 09:26:
Bow for your master, because I have mastered all tracks on F-Zero GX
![]()
Ga je nu die 1:05 MP tijd verbreken?
f.k.a D³
"that dude can really drive!!"
COH Replay Analyzer | Filmpjes
Verwijderd
Serial Gaps zit in de Saphire Cup. Maar een kniesoor die daar op letGolbeZeromus schreef op 18 juni 2004 @ 10:56:
Moet wel zeggen dat ik nog het langst over de Emerald Cup en dan met name Serial Gaps heb gedaan.
Maar inderdaad een doodeng level dat!
Behalve dat iedereen je inhaalt?Soms wordt ik nog badend in het zweet wakker van dat level. (Als je na die ene sprong gewoon het laagste platform kiest om op te vallen is er eigenlijk niets aan de hand)
Dat bovenste platform is echt een stuk korter volgens mij. Of lijkt dat nu maar zo?
Wel akelig dat er geen hekjes staan, langs dat hele bovenste platform niet. Zelfs als ik er wel op geland ben met de sprong, val ik er toch nog vaak van af
Wat ook een rotsprong is, is die je zelf kan maken met die springschansen om een stukje af te snijden. Het is vast geen toeval, maar het gebeurt me dus heel vaak dat ik dan precies in dat gat tussen die twee stukken wegdek terechtkom. In gedachten zie ik de trackdesigners dan altijd sadistisch om me lachen
Maar hoedanook: wel een mooie prestatie!
Gefeliciteerd! Zover ben ik zelf nog (lang) niet.
Die eerste sprong vind ik juist zwaar relaxed. Altijd net even boosten vóór je springt en dan lekker naar rechts driften. Dat snijdt in elk geval weer een stukje af.Verwijderd schreef op 18 juni 2004 @ 15:12:
[...]
Serial Gaps zit in de Saphire Cup. Maar een kniesoor die daar op let
Maar inderdaad een doodeng level dat!
[...]
Behalve dat iedereen je inhaalt?
Dat bovenste platform is echt een stuk korter volgens mij. Of lijkt dat nu maar zo?
Wel akelig dat er geen hekjes staan, langs dat hele bovenste platform niet. Zelfs als ik er wel op geland ben met de sprong, val ik er toch nog vaak van afZeker tijdens de eerste lap als je nog midden in die kudde tegenstanders zit.
Wat ook een rotsprong is, is die je zelf kan maken met die springschansen om een stukje af te snijden. Het is vast geen toeval, maar het gebeurt me dus heel vaak dat ik dan precies in dat gat tussen die twee stukken wegdek terechtkom. In gedachten zie ik de trackdesigners dan altijd sadistisch om me lachen![]()
Maar hoedanook: wel een mooie prestatie!![]()
Gefeliciteerd! Zover ben ik zelf nog (lang) niet.
En dan die andere sprong, het onderste stuk is ook langer volgens mij hoor. Meestal val je precies op dat vertragingsgedoe, maar ook hier geeft boosten weer een uitkomst.
Ook heeft Serial Gaps het grootste adrenaline gehalte als je het mij vraagt. Als je klaar bent, dan volgt er bij mij tenminste een diepe zucht.
Die AX tracks zijn trouwens wel heel erg simpel. Mooiste level daarvan vind ik toch Outer Space. Tevens geven deze banen de perfecte gelegenheid om met alle mannetjes een master difficulty setting te halen.
Thanks for the compliments trouwens.
PSN:GZXX | NEX5 | CCNA | Wii | PS3 | 3DS | Wii-U NNID: MasterPrikkebeen | 2 kids
Thx, de tip om vanaf de brug te springen heeft mij geholpen. Heb nu alle items (100%!) en bijna alles gescand. Alleen Meta Ridley, Lumigek en Metroid Prime (1) en (2) nog.D³ schreef op 17 juni 2004 @ 22:25:
Thijs, voor die missile in de boom heb je de space jump nodig, dan kun je er heel simpel vanaf allerlei kanten inspringen. Vanaf de brug, vanaf het plateau boven de deur naar de morphball en zelfs gewoon vanuit stand vanaf de grond.
Verwijderd
Als je hem haalt scheelt het inderdaad een stuk! Maar volgens mij is de track precies zo gebouwd dat je in dat gat terecht komt als je de sprong een héél klein beetje verkeerd maakt.GolbeZeromus schreef op 18 juni 2004 @ 15:27:
[...]
Die eerste sprong vind ik juist zwaar relaxed. Altijd net even boosten vóór je springt en dan lekker naar rechts driften. Dat snijdt in elk geval weer een stukje af.
Ja, en een stukje verderop zit er ook al een booster op de baan. Maar toch... altijd als ik over dat stuk rij zie ik (ver) voor me op de baan alle wagens alweer neerkomen die bovenlangs zijn gegaanEn dan die andere sprong, het onderste stuk is ook langer volgens mij hoor. Meestal val je precies op dat vertragingsgedoe, maar ook hier geeft boosten weer een uitkomst.
Ja, komt zeker in aanmerking voor grootste adrenaline gehalte. Er zijn in ieder geval erg weinig makkelijke stukjes om even op adem te komen.Ook heeft Serial Gaps het grootste adrenaline gehalte als je het mij vraagt. Als je klaar bent, dan volgt er bij mij tenminste een diepe zucht.
Mijn favoriete baan is waarschijnlijk nog steeds Big Blue - Ordeal. Echt zalig racen daar
De irritantste baan vind ik Port Town - Long Pipe. Op sommige stukken daar heb je echt totaal geen controle. Je stuitert een beetje willekeurig door die buis heen als die zo alle kanten op kronkelt. En als je pech hebt knal je tegen een paal op die je totaal niet kon zien aankomen
"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"
enige echte nadeel vind ik dat het spel naar het startscherm gaat als de gba>NGC linkkabel er even niet in zit, dat had mijn inziens toich beter gekunt (meer zoals FF:CC)
Zeker leuk, ben nu bij de 2e level van East Hyrule, alleen kom ergens niet voorbij... geen hulp nodig, ik wil alles zelf doen.schnumi schreef op 18 juni 2004 @ 20:15:
Trouwens ben nu nog maar een klein stukje in Zelda: Four Swords maar damn wat een lekkere game.![]()
Ik vermaak me er prima alleen mee.
Hoever ben jij?
Verwijderd
Idd, frustrerend moeilijk zelfsschnumi schreef op 18 juni 2004 @ 19:54:
Idd ja. F-zero GX is nog steeds een masterlijk spel alleen werd het mij op het laatst toch net iets te moeilijk maarja dan moet je eigenlijk doorzetten.
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Dan moet je eens Trident rijden met de Black Bull. Je kan die hele baan boosten als je het goed doet. Het enigste nadeel is dat die baan nogal lang is.Verwijderd schreef op 18 juni 2004 @ 19:09:
[...]
Het enige dat ik mis in F-Zero GX is een baan puur gebouwd op snelheid maken. Zoals "Silence" die in F-Zero X zat. Heel kort, geen bochten en heel veel speedboosters. Als je alle boosters meepakte ging je echt onvoorstelbaar hard daar.
Ik heb trouwens alleen op die baan en op Split Oval de staff ghosts verslagen. Beide met Black Bull. Split Oval schijnt met Fat Shark ook heel snel te kunnen, maar die heb ik nog steeds niet.
[edit]
Kan iemand mij trouwens uitleggen hoe ik Stroy Mode 4 het beste aan kan pakken? Het lukt me niet eens om die op hard te halen. Ik houd altijd minstens 8 schepen over.
[ Voor 12% gewijzigd door -Mous- op 20-06-2004 17:19 ]
Als je iets doet, doe het dan goed.
Net even bij dvdboxoffice Wario Ware besteld, lekker weer zit er toch nog niet aan te komen
PSN:GZXX | NEX5 | CCNA | Wii | PS3 | 3DS | Wii-U NNID: MasterPrikkebeen | 2 kids
Ik wist niet dat er in PSO3 dezelfde bug zat als in 1/2...MetroidPrime schreef op 20 juni 2004 @ 16:57:
Heeft er al iemand PSOIII? Ik heb hem gisteren gekocht, maar nog niet echt gespeeld. Is het spel het waard om een online abonnement te nemen? Is het trouwens al iemand gelukt om Linux te booten op de GC met PSOIII?
Is die Linux al te downen? dan test ik het even!
Er zit precies dezelfde bug in, maar ik lees net dat de maker van PSOLoader deze nog compatible moet maken met de USA en PAL versies van PSOIII, dit zal in de volgende versie gebeuren. De loader is al compatible met de Japanse PSOIII. Ze zijn lekker snugger bezig bij Sonic Team, dit is een bug die heel makkelijk te fixen is door een private key signature aan de te laden code toe te voegen. Dan wordt het onmogelijk om zonder de private key homebrew code te draaien en als het goed is heeft dan alleen Sega die key.Hidde schreef op 20 juni 2004 @ 20:45:
[...]
Ik wist niet dat er in PSO3 dezelfde bug zat als in 1/2...
Is die Linux al te downen? dan test ik het even!
Er is trouwens al een versie van GC-Linux die je kan proberen. Je kunt hem hier downloaden.
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Is die link wel legaal? Anders moet je die even weghalen, he?
Trans-life! :::: "All things change, whether from inside out or the outside in. That is what magic is. And we are magic too."
Verwijderd
Linux is meestal nogal gratisZerora schreef op 20 juni 2004 @ 21:14:
@ MetroidPrime
Is die link wel legaal? Anders moet je die even weghalen, he?
Wat is er niet legaal aan? Het is een port van Linux meer niet, de link heeft zelfs op de frontpage gestaan! Ik link toch niet naar illegale kopieen van spellen?Zerora schreef op 20 juni 2004 @ 21:14:
@ MetroidPrime
Is die link wel legaal? Anders moet je die even weghalen, he?
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Verwijderd
Als je boost en dan gelijk Z doet kan je er meestal wel 2/3 uitschakelen. Als je dit vaak raak doet krijg je je energie toch weer terug. Als het oplaadvlak eraan komt helemaal losgaan met boost en Z en daarna weer wat rustiger aandoen. Dat maar vaak genoeg proberen-Mous- schreef op 20 juni 2004 @ 17:12:
[...]
[edit]
Kan iemand mij trouwens uitleggen hoe ik Stroy Mode 4 het beste aan kan pakken? Het lukt me niet eens om die op hard te halen. Ik houd altijd minstens 8 schepen over.
Verwijderd
Volledig legaalZerora schreef op 20 juni 2004 @ 21:14:
@ MetroidPrime
Is die link wel legaal? Anders moet je die even weghalen, he?
Je kunt op die site zelfs niets vinden om iets illegaals te kunnen doen, je kunt er alleen vinden hoe je Linux moet booten op je GC.Verwijderd schreef op 20 juni 2004 @ 21:52:
[...]
Volledig legaalZie het als een link naar Nero, je kan het gebruiken om illegale kopieën te maken van je games, maar ook om de video van je trouwdag die je met je digicam hebt gemaakt op CD/DVD te zetten.
EDIT: In dit artikel op de frontpage van tweakers.net staat een link naar dezelfde site: http://www.tweakers.net/nieuws/30673/
[ Voor 19% gewijzigd door MetroidPrime op 20-06-2004 22:05 ]
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Verwijderd
Hm, ik heb een hekel aan die baan. Banen zonder randen aan de zijkant maken me nerveus op de 1 of andere manier. Ik weet niet wat dat is. Opzich is het een simpele baan, maar door al die stukjes zonder randen lijkt het wel of ik opeens hoogtevrees krijg. Dan ga ik me zo'n zorgen maken dat ik er niet af zal vallen, en dan ga ik juist foutjes maken etc-Mous- schreef op 20 juni 2004 @ 17:12:
[...]
Dan moet je eens Trident rijden met de Black Bull. Je kan die hele baan boosten als je het goed doet. Het enigste nadeel is dat die baan nogal lang is.
Ik zal er nog flink op moeten oefenen voordat ik maximaal van alle boosts gebruik kan maken.
Ik heb vandaag wel eindelijk de story mode mission 9 uitgespeeld (alleen maar op normal, dus niet zo'n grote prestatie. Maar ja, wel een hele baan zonder randjes
En heb dus nu die Dark Schneider unlockt. Wel lachen als je met hem een cup wint en dan wordt Deathborn geïnterviewd
(Fantastisch liedje ook tijdens de eind-credits
Ik heb vandaag precies 5000 sterretjes, en probeer te gokken wanneer de volgende update zou kunnen zijn. Ik wil de GB-Player een keer bestellen.
... en oranje! :P
Inderdaad heel erg dom, PSOII is nauwelijks ergens meer te krijgen, BBA ook niet, nu PSOIII er is komen BBA's weer en zullen veel meer mensen kunnen streamen.MetroidPrime schreef op 20 juni 2004 @ 21:03:
[...]
Er zit precies dezelfde bug in, maar ik lees net dat de maker van PSOLoader deze nog compatible moet maken met de USA en PAL versies van PSOIII, dit zal in de volgende versie gebeuren. De loader is al compatible met de Japanse PSOIII. Ze zijn lekker snugger bezig bij Sonic Team, dit is een bug die heel makkelijk te fixen is door een private key signature aan de te laden code toe te voegen. Dan wordt het onmogelijk om zonder de private key homebrew code te draaien en als het goed is heeft dan alleen Sega die key.
Er is trouwens al een versie van GC-Linux die je kan proberen. Je kunt hem hier downloaden.
Zeker niet slim van Sonic Team.
Achja het blijft nog 1 van de moeilijkste dingen bij het streamen, de connectie maken en de settings goed hebben.
Ik ga vanmiddag even proberen linux op me cubeje te draaie!
[ Voor 4% gewijzigd door Hidde op 21-06-2004 12:10 ]
Verwijderd
Kun je eigenlijk ook USA games streamen op je PAL cubeHidde schreef op 21 juni 2004 @ 12:10:
[...]
Inderdaad heel erg dom, PSOII is nauwelijks ergens meer te krijgen, BBA ook niet, nu PSOIII er is komen BBA's weer en zullen veel meer mensen kunnen streamen.
Zeker niet slim van Sonic Team.
Achja het blijft nog 1 van de moeilijkste dingen bij het streamen, de connectie maken en de settings goed hebben.
Ik ga vanmiddag even proberen linux op me cubeje te draaie!
afspraakje maken met psycholoog... ?Verwijderd schreef op 21 juni 2004 @ 01:38:
[...]
Hm, ik heb een hekel aan die baan. Banen zonder randen aan de zijkant maken me nerveus op de 1 of andere manier. Ik weet niet wat dat is. Opzich is het een simpele baan, maar door al die stukjes zonder randen lijkt het wel of ik opeens hoogtevrees krijg. Dan ga ik me zo'n zorgen maken dat ik er niet af zal vallen, en dan ga ik juist foutjes maken etcHet zal wel aan mij liggen. Vroeger tijdens een vakantie moest ik eens een nacht bovenin een stapelbed slapen. Ik had me de hele avond al zorgen gemaakt dat ik er 's nachts dan niet uit zou vallen. En mijn ouders: "Wat een onzin, je valt thuis toch ook nooit uit bed?" En dat is ook zo, ik val nooit uit bed, maar toch was ik er niet echt gerust op. En ja hoor, die nacht viel de kleine surrounded natuurlijk wel uit het stapelbed
Zoiets overkomt me dus ook op banen zoals Trident. Mijn onderbewustzijn werkt tegen ofzo.
Ik zal er nog flink op moeten oefenen voordat ik maximaal van alle boosts gebruik kan maken.
Ik heb vandaag wel eindelijk de story mode mission 9 uitgespeeld (alleen maar op normal, dus niet zo'n grote prestatie. Maar ja, wel een hele baan zonder randjes)
En heb dus nu die Dark Schneider unlockt. Wel lachen als je met hem een cup wint en dan wordt Deathborn geïnterviewdEerste keer dat ik om dat interview heb moeten lachen.
(Fantastisch liedje ook tijdens de eind-credits)
er zijn trouwens mooie filmpjes te krijgen van de nieuwe moves van MP2:E ... ign.com
This is the Way.
Er zit helemaal geen regelmaat in de updates, soms is het een keer per week, soms wordt er 1 of 2 maanden lang niet geupdate. Misschien dat mijn WebUpdateChecker wat voor je is? Die geeft een waarschuwing af wanneer de sterrencatalogus geupdate wordt. Ik zal hem nog wel een keer online zetten.iNSaNe-oNe schreef op 21 juni 2004 @ 09:28:
Heeft iemand een soort overzicht bijgehouden van wanneer de Sterrencatalogus op de Nintendo-site de laatste tijd is bijgewerkt, en kunnen achterhalen of er een soort van regelmaat in dat patroon zit (bijvoorbeeld, eens in de drie maanden een update)?
Ik heb vandaag precies 5000 sterretjes, en probeer te gokken wanneer de volgende update zou kunnen zijn. Ik wil de GB-Player een keer bestellen.
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Ja, de beveiliging zit in de DVD, niet in de file.Kun je eigenlijk ook USA games streamen op je PAL cube En wordt bij PSOIII je BBA snelheid nog steeds teruggezet naar 10Mbit
En de snelheid bij PSO1/2 is 10Mbit, maar dit gefixt te gaan worden.
Bij PSO3 zal wel hetzelfde zijn...
[ Voor 97% gewijzigd door NoTimeRemains op 21-06-2004 18:06 ]
This is the Way.
Verwijderd
Lol. Ik sta hier toch niet helemaal alleen in hoop ik?
Kom op zeg! Dat moment van die enorme drop in Trident, als de baan ineens ophoudt, en ergens vér beneden je in de diepte zie je 3 smalle baantjes waar je op moet terechtkomen. Daar stokt je adem toch gewoon even van (zeker de 1e keer)? Of ben ik nou zo'n watje?
Het is volgens mij gewoon zo dat als je in het echt last hebt van hoogtevrees dat in spelletjes ook zo is. Je wilt niet weten hoe eng ik vroeger level 1-3 van Super Mario Bros vond.
Maar in adventure/platform games vind ik dat juist leuk als het spel zo'n effect op je heeft. Alleen in een racegame voegt het voor mij weinig toe. Maar ja.
Ik heb het in ieder geval toch maar eens geprobeerd...
Niet met Black Bull, daar kan ik niet echt goed mee overweg. Maar met de Mighty Hurricane. De laatste tijd begin ik echt een voorkeur voor dat ding te krijgen. Hij ligt zo lekker op de weg! Het lijkt wel of die iets minder gevoelig is als de andere wagens, en daar hou ik wel van. Er zitten er ook tussen waar je de controlstick maar een klein zetje hoeft te geven en ze draaien gelijk 45 graden. Maar niet de Mighty Hurricane, daarmee kun je echt lekker in de bochten gaan hangen. HeerlijkDan moet je eens Trident rijden met de Black Bull. Je kan die hele baan boosten als je het goed doet. Het enigste nadeel is dat die baan nogal lang is.
Maar dat van die boosts is inderdaad waar. Die baan zit tot de nok vol met die stroken waar je je energie weer op kunt vullen. Daar tussenin kun je min of meer non-stop boosten
Maar toch is het niet helemaal hetzelfde als "Silence" in F-Zero X Die baan had gewoonweg geen bochten. Je enige zorg was om alle boost-pijlen op de weg mee te pakken. Fantastische ervaring was dat als je over allemaal heengereden was, je ging dan zo hard dat je nauwelijks nog kon sturen.
Aan de ene kant is het jammer, maar aan de andere kant is het beter voor het eindresultaat van het spelStarcraft: Ghost Delayed
Blizzard has announced that its much-anticipated stealth-action title Starcraft: Ghost will not be released this fall as originally planned. In order to "expand and evolve" the design of the game, the company has increased development time, pushing its release to an unknown date -- though it is now quite unlikely the game will arrive in 2004.
"We are very committed to StarCraft: Ghost as a major part of our lineup," stated Mike Morhaime, Blizzard Entertainment president and co-founder. "As a result, we plan to build additional time into the schedule to polish the game until it meets the high standards that our customers have come to expect from Blizzard products. We are sorry to disappoint players with a delayed launch but are confident that we will deliver a great game with the additional development time."
Blizzard says that information on new features being added, as well as a revised release date, will be announced shortly.
While this is disappointing news for the many who have been anticipating Ghost, we can hardly take issue with a developer not wanting to rush a title before it's ready. Given Blizzard's impeccable track record of polished design and terrific game play, we're happy to see the company taking the time to make Ghost as great as possible.
We'll bring you more news on the title as soon as it comes in. Stay tuned.
Verwijderd
Nou dat zou ik in ieder geval erg handig vinden. Waar kan ik je proggie downloaden? Ik wil nu wel eens een gameboy player hebben 8000 sterren en niks nuttigs mee te kopen is ook niksMetroidPrime schreef op 21 juni 2004 @ 16:53:
[...]
Er zit helemaal geen regelmaat in de updates, soms is het een keer per week, soms wordt er 1 of 2 maanden lang niet geupdate. Misschien dat mijn WebUpdateChecker wat voor je is? Die geeft een waarschuwing af wanneer de sterrencatalogus geupdate wordt. Ik zal hem nog wel een keer online zetten.
Zeker wel 1x in de 2 weken, vrijwel altijd midden in de week. (dinsdag t/m donderdag)
Kan je mij dan niet ffies 130 sterren doneren als je toch niks met die dingen doetVerwijderd schreef op 22 juni 2004 @ 00:00:
[...]
Nou dat zou ik in ieder geval erg handig vinden. Waar kan ik je proggie downloaden? Ik wil nu wel eens een gameboy player hebben 8000 sterren en niks nuttigs mee te kopen is ook niks
Owja weet iemand of je nintendo kunt mailen voor een nieuwe vip code ? Heb vorig jaar namelijk ssb:m gekocht maar daar zat geen vip code bij
iMac i7, 8GB | MacMini (2,0-GHz/4GB) | Playstation3 | Wii | Panasonic 42pz85
Verwijderd
Ik heb verhalen gelezen op hun eigen messageboard van mensen die de kassabon opstuurden van een spel als er geen VIP-code bijzat, en dan kregen ze alsnog de punten van Nintendo.[FrEEzEr] schreef op 22 juni 2004 @ 09:37:
[...]
Owja weet iemand of je nintendo kunt mailen voor een nieuwe vip code ? Heb vorig jaar namelijk ssb:m gekocht maar daar zat geen vip code bij
Maar ik vrees dat je daar een beetje laat mee bent, als je hem vorig jaar al gekocht hebt.
Ik had geen VIP code bij MK:DD maar het mailen van eeningescant bonnetje naar nintendo nederland was voldoende om de sterren te krijgenVerwijderd schreef op 22 juni 2004 @ 09:56:
[...]
Ik heb verhalen gelezen op hun eigen messageboard van mensen die de kassabon opstuurden van een spel als er geen VIP-code bijzat, en dan kregen ze alsnog de punten van Nintendo.
Maar ik vrees dat je daar een beetje laat mee bent, als je hem vorig jaar al gekocht hebt.
Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5
Achja dan maar trouw 26 dagen de nintendo site bezoeken voor de missende sterren...
iMac i7, 8GB | MacMini (2,0-GHz/4GB) | Playstation3 | Wii | Panasonic 42pz85
2 MT 5.12 KWh (v 151) , Shelly Pro EM CT-63, HW-P1, 1 fase. 12 x 340 WP Solar.
Ik heb nog een 5 maanden oude bestelling open staan. Laatste keer dat ik een e-mail stuurde kreeg ik als respons: 'dit sturen we door naar onze film afdeling'. En het ging dus om een game *schudt hoofd*S2S schreef op 22 juni 2004 @ 10:47:
1 vraag heeft iemand ook last van vertraging in zijn bestellingen bij DVDSOON? Normaal heb ik mijn spul binnen na een dag 4/5 maar nu is het al meer dan een week. En ik wil four swords
f.k.a D³
"that dude can really drive!!"
COH Replay Analyzer | Filmpjes
Kan je niet net zo'n programma maken die dan elke dag automatisch inlogt bij Nintendo-vip?MetroidPrime schreef op 21 juni 2004 @ 16:53:
[...]
Er zit helemaal geen regelmaat in de updates, soms is het een keer per week, soms wordt er 1 of 2 maanden lang niet geupdate. Misschien dat mijn WebUpdateChecker wat voor je is? Die geeft een waarschuwing af wanneer de sterrencatalogus geupdate wordt. Ik zal hem nog wel een keer online zetten.
Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.
/me kheb gewoon er gewoon mijn startpagina van gemaaktVanitas schreef op 22 juni 2004 @ 18:49:
[...]
Kan je niet net zo'n programma maken die dan elke dag automatisch inlogt bij Nintendo-vip?
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Daz ook een idee.Yohann!s schreef op 22 juni 2004 @ 19:27:
[...]
/me kheb gewoon er gewoon mijn startpagina van gemaakt
Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.
Verwijderd
Dat is dan weer enigszins ziekelijk, voor die 5 mieterige puntjes die je per dag ervoor krijgt... Ik heb 'm in de "root" van m'n favorites staan, kom ik elke dag wel per ongeluk een keer langs. Ik heb sowieso geen hoge pet meer op van dat hele puntensysteem. Destijds zo'n Zelda discje gehaald (4500 punten), maar voor ik weer op een aantal zit waar ik iets nuttigs (which != een poster die ik zelf mag uitprinten!) mee kan halen zijn we 10 jaar verder.Yohann!s schreef op 22 juni 2004 @ 19:27:
[...]
/me kheb gewoon er gewoon mijn startpagina van gemaakt
Verwijderd
misschien vind je het dan ziekelijk... maar kheb er al wel 600punten mee verdienVerwijderd schreef op 22 juni 2004 @ 21:47:
[...]
Dat is dan weer enigszins ziekelijk, voor die 5 mieterige puntjes die je per dag ervoor krijgt... Ik heb 'm in de "root" van m'n favorites staan, kom ik elke dag wel per ongeluk een keer langs. Ik heb sowieso geen hoge pet meer op van dat hele puntensysteem. Destijds zo'n Zelda discje gehaald (4500 punten), maar voor ik weer op een aantal zit waar ik iets nuttigs (which != een poster die ik zelf mag uitprinten!) mee kan halen zijn we 10 jaar verder.
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Dat valt toch wel mee? Ik heb er al een Game Boy Player(5000 sterren) en Beyond Good & Evil(4500 sterren) mee verdiend.Verwijderd schreef op 22 juni 2004 @ 21:47:
[...]
Dat is dan weer enigszins ziekelijk, voor die 5 mieterige puntjes die je per dag ervoor krijgt... Ik heb 'm in de "root" van m'n favorites staan, kom ik elke dag wel per ongeluk een keer langs. Ik heb sowieso geen hoge pet meer op van dat hele puntensysteem. Destijds zo'n Zelda discje gehaald (4500 punten), maar voor ik weer op een aantal zit waar ik iets nuttigs (which != een poster die ik zelf mag uitprinten!) mee kan halen zijn we 10 jaar verder.
Een programma dat automatisch schrijven is makkelijker gezegd dan gedaan. Het programma dat die updates bijhoudt heb ik in een uurtje of 2 geschreven. Een programma om iedere dag automatisch te inloggen is wat moeilijker omdat Nintendo allemaal willekeurige variabelen in het form stopt. De hoofdpagina van de site moet dus eerst doorzocht worden naar de variabelen. Het is wel te doen, alleen ik heb er voorlopig de tijd niet voor.
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
Hoeveel spellen heb je dan wel niet, want bij 60% zitten geen sterren?MetroidPrime schreef op 23 juni 2004 @ 00:15:
[...]
Dat valt toch wel mee? Ik heb er al een Game Boy Player(5000 sterren) en Beyond Good & Evil(4500 sterren) mee verdiend.
Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.
Verwijderd
Waar kan ik je programma nou downloaden dan? Het lijkt mij namelijk erg makkelijk omdat ik steeds net naast de dingen graai die ik wil hebben (GB player bv).MetroidPrime schreef op 23 juni 2004 @ 00:15:
[...]
Dat valt toch wel mee? Ik heb er al een Game Boy Player(5000 sterren) en Beyond Good & Evil(4500 sterren) mee verdiend.
Een programma dat automatisch schrijven is makkelijker gezegd dan gedaan. Het programma dat die updates bijhoudt heb ik in een uurtje of 2 geschreven. Een programma om iedere dag automatisch te inloggen is wat moeilijker omdat Nintendo allemaal willekeurige variabelen in het form stopt. De hoofdpagina van de site moet dus eerst doorzocht worden naar de variabelen. Het is wel te doen, alleen ik heb er voorlopig de tijd niet voor.
Hier. Je hebt er wel alleen Java versie 1.4 of hoger voor nodig.Verwijderd schreef op 23 juni 2004 @ 12:31:
[...]
Waar kan ik je programma nou downloaden dan? Het lijkt mij namelijk erg makkelijk omdat ik steeds net naast de dingen graai die ik wil hebben (GB player bv).
"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'
heeft iemad deze game?
This is the Way.
kheb hem bij de MM in utrecht even gezien en gespeeld (2min ofzoHIValicious schreef op 23 juni 2004 @ 14:12:
ik stond net in mijn lokale gameshop ... stond daar goblin commander, was ik toch even aan t twijfelen of ik die zou kopen.
heeft iemad deze game?
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Deze bedoel ik.
Ik vind dat er wel heel veel actie is zit, hopelijk wordt dit niet de boventoon in dit spel. De omgevingen vind ik er wel mooi uitzien. Vooral de lift is wel veel stoerder gemaakt.
Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.
alles!Verwijderd schreef op 23 juni 2004 @ 14:21:
Ik heb Goblin Commander, het is wel geinig. Wat wil je weten?
hoe is de gameplay? hoe is het verhaal? is het leuk om te spelen? heeft t diepgang? hoe lang doe je ermee?
This is the Way.
Verwijderd
Het lijkt er minder "hoekig" uit te zien dan MP1. En ook realistischer. Maar dat kan ook zo lijken door de lage kwaliteit van het filmpje. Dit is echt een van de titels waar ik naar uitkijkVanitas schreef op 23 juni 2004 @ 15:06:
Hebben jullie dat nieuwe MP2:E filmpje al gezien?
Deze bedoel ik.
Ik vind dat er wel heel veel actie is zit, hopelijk wordt dit niet de boventoon in dit spel. De omgevingen vind ik er wel mooi uitzien. Vooral de lift is wel veel stoerder gemaakt.
Dit is echt voor mij met stipt op nummer een de meest gewilde game op het moment, ik kan echt niet wachtenVanitas schreef op 23 juni 2004 @ 15:06:
Hebben jullie dat nieuwe MP2:E filmpje al gezien?
Deze bedoel ik.
Ik vind dat er wel heel veel actie is zit, hopelijk wordt dit niet de boventoon in dit spel. De omgevingen vind ik er wel mooi uitzien. Vooral de lift is wel veel stoerder gemaakt.
It's over between me and words. I'd love to stick around and exploit them each, but it's all becoming quite predictable. Eventually, they will all be used and I'd have to come up with fake words and that would be way too cnoofy.
Waarom, ik heb het ook, nintendo.nl is gewoon mn vierde startpagina (1,2,3 is tweakers.net/fok.nl/gamers.nl)Verwijderd schreef op 22 juni 2004 @ 21:47:
[...]
Dat is dan weer enigszins ziekelijk, voor die 5 mieterige puntjes die je per dag ervoor krijgt...
Inderdaad, MP2 wordt ongelooflijk vet!Ecco schreef op 23 juni 2004 @ 16:01:
[...]
Dit is echt voor mij met stipt op nummer een de meest gewilde game op het moment, ik kan echt niet wachten
Prachtfilmpje!
Nu nog tijd vinden om het te spelen...
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."
Ik vind de spellen van Nintendo veel meer FUN in zich hebben dan die van de Xbox...
Mopreme - lvl 80 Warrior @ Hellscream (Symbiosis)
woei have fun! tis een toppertjeWillybubba schreef op 23 juni 2004 @ 18:28:
Woei, Gladius is eindelijk binnen van Bol.com
Nu nog tijd vinden om het te spelen...
Ignorance Is Bliss
Verwijderd
Kijk, jij bent tenminste verstandigMacadoshis schreef op 23 juni 2004 @ 19:06:
Ik heb een paar dagen geleden ook maar eens een GC gekocht, weer eens wat anders dan mijn Xbox... hehehe
Ik vind de spellen van Nintendo veel meer FUN in zich hebben dan die van de Xbox...
Verwijderd
Ben je een game aan het spelen, heb je het bijna uit gespeeld.
Maar dan komt er een nieuwe vette game uit.. dus je vergeet
het andere spel uit tespelen. Dan wil je na een maand het spel
toch uit gaan spelen en dan ben je vergeten waar het precies
over ging....
LOL, dat heb ik nu met Metroid Prime. Ben echt BIJNNAAA klaar (alle items, bijna alles gescand) en ben nu bij Meta Ridley. Maar door andere dingen (voornamelijk school) heb ik het spel al weer een week ofzo laten liggen. Vraag me af of ik hem binnenkort nog uit ga spelen of dat ik het gewoon 'vergeet'.Verwijderd schreef op 24 juni 2004 @ 12:43:
Hebben jullie dat nooit?
Ben je een game aan het spelen, heb je het bijna uit gespeeld.
Maar dan komt er een nieuwe vette game uit.. dus je vergeet
het andere spel uit tespelen. Dan wil je na een maand het spel
toch uit gaan spelen en dan ben je vergeten waar het precies
over ging....Dus dan begin je weer overnieuw
Ik heb me er mee vermaakt, er zitten wat frusti momenten in, maar uiteindelijk ben je dan wel trots als iets uiteindelijk toch lukt!
Hmm, nu dus nog wachten op nieuwe titels. In de tussentijd heb ik nog Joe V-rated die ik wil halen. Ook heb ik Gladius nog steeds niet afgemaakt, dus daar kan ik denk ik ook nog wel wat schaarse tijd in kwijt...
Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.
Dat heb ik met BG&E, ben bij de eindbaas, paar pogingen gedaan 'm te verslaan en toen maar gestopt met het idee "dat doe ik nog wel eens"...Verwijderd schreef op 24 juni 2004 @ 12:43:
Hebben jullie dat nooit?
Ben je een game aan het spelen, heb je het bijna uit gespeeld.
Maar dan komt er een nieuwe vette game uit.. dus je vergeet
het andere spel uit tespelen. Dan wil je na een maand het spel
toch uit gaan spelen en dan ben je vergeten waar het precies
over ging....Dus dan begin je weer overnieuw
Nu met Zelda: TWW bezig, ik moet ook Eternal Darkness en Super Mario Sunshin nog doen, probleem is dat ik gewoon veel te weinig tijd heb, nog 2 weken en dan heb ik 3 weekjes vakantie, dan maar eens een paar games 'afmaken'.
Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.



Bron: cubezone.nl (en die heeft de jpgs weer van gamestop.com)
Had een tijdje geleden met Zelda Majora's mask. Ik had hem bijna uitgespeeld. Was er een ander vet spel uit. Ik geloof dat het far cry was. Gelijk far cry spelen natuurlijk. Far cry bijna uitgespeeld, weer een vet spel in de aanbieding; XIII. Ikke XIII spelen. XIII uitgespeeld.Verwijderd schreef op 24 juni 2004 @ 12:43:
Hebben jullie dat nooit?
Ben je een game aan het spelen, heb je het bijna uit gespeeld.
Maar dan komt er een nieuwe vette game uit.. dus je vergeet
het andere spel uit tespelen. Dan wil je na een maand het spel
toch uit gaan spelen en dan ben je vergeten waar het precies
over ging....Dus dan begin je weer overnieuw
Toen weer Zelda Majora's Mask spelen........Waar was ik gebleven
Uhmm, we beginnen maar opnieuw. Zal met far cry straks ook wel zijn. Zolang er ik geen nieuw spel aanschaf.
Trans-life! :::: "All things change, whether from inside out or the outside in. That is what magic is. And we are magic too."
Dat vindt ik nou ook..... Heb alleen een maand of wat geleden mijn Cube verkocht.Macadoshis schreef op 23 juni 2004 @ 19:06:
Ik heb een paar dagen geleden ook maar eens een GC gekocht, weer eens wat anders dan mijn Xbox... hehehe
Ik vind de spellen van Nintendo veel meer FUN in zich hebben dan die van de Xbox...
"Better ask questions before you shoot"
Verwijderd
Saaie boxarts zegtjempjun schreef op 24 juni 2004 @ 13:56:
Hier de amerikaanse boxarts van onder andere MP2 (welke ik persoonlijk wat saai vind):
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Bron: cubezone.nl (en die heeft de jpgs weer van gamestop.com)
f.k.a D³
"that dude can really drive!!"
COH Replay Analyzer | Filmpjes
Die van paper mario is wel mooi maar de rest vind ik niet echt mooi.tjempjun schreef op 24 juni 2004 @ 13:56:
Hier de amerikaanse boxarts van onder andere MP2 (welke ik persoonlijk wat saai vind):
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Bron: cubezone.nl (en die heeft de jpgs weer van gamestop.com)
Die van MP2:E is aardig simpel.
Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.
Verwijderd
Bij dat Donkey Konga doosje heb ik wel m'n twijfels. Ik neem aan dat die toch verpakt gaat worden in een speciale verpakking met die konga-controller erbij? Maar dan kan het schijfje zelf natuurlijk evengoed nog in zo'n DVD-case zitten. Ik hoop dat het officiele artwork er niet zo uit zal zien, maar het zou me niks verbazen.
Paper Mario is de enige van die 3 die er een beetje mee door kan... wat mij betreft.
Ignorance Is Bliss
Verwijderd
Dat is waar, maar laten we wel hopen dat het uiteindelijke resultaat een stukje beter isD³ schreef op 24 juni 2004 @ 14:54:
Die MP2E boxart is gewoon een placeholder.
It’s what’s inside that counts
He said the words...x KeN x schreef op 24 juni 2004 @ 18:26:
Wat een ge-emmer over die box-arts mensen..
It’s what’s inside that counts
Best jammer dat het de laatste tijd nogal slecht gaat met m'n geldvoorraad er kan maar heel weinig in m'n GameCube op het moment...
Tesla Model Y RWD (2024)
Verwijderd
Tja, helaas koopt het grootste deel een game nog steeds puur op de box-art, dus als die zuigt, kun je de verkoopcijfers wel vergeten.x KeN x schreef op 24 juni 2004 @ 18:26:
Wat een ge-emmer over die box-arts mensen..
It’s what’s inside that counts
Ja, vast grotendeels van de mensen die een spel koopt doet dat om de boxart.Verwijderd schreef op 24 juni 2004 @ 21:30:
[...]
Tja, helaas koopt het grootste deel een game nog steeds puur op de box-art, dus als die zuigt, kun je de verkoopcijfers wel vergeten.
Verwijderd
Dat kan wel zijn, maar dan vind ik het toch leuk als de outside er ook mooi uitzietx KeN x schreef op 24 juni 2004 @ 18:26:
Wat een ge-emmer over die box-arts mensen..
It’s what’s inside that counts
Voor mij geeft een mooi verpakt spel met een goed verzorgde handleiding toch een beetje meerwaarde. Zeker als je het koopt... zo'n mooi pakketje... ja dat vind ik leuk.
En ik vind het jammer dat op bijna alle gamecube-hoesjes die ik nu koop slechte photoshop-plaatjes zijn te zien. Of soms zelfs alleen maar een opgepoetste screenshot (pikmin...). Ik wil niet zeggen dat vroeger alles beter was, maar vaak werd er voor snes-spelletjes wel een illustrator ingehuurd om de hoes te verzorgen.
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Niet Die-Hard gamesrs wel ja. Die zien een mooie box-art, kijken wat voor een spel het is en als het hun aanspreekt kopen ze het. Vaag maar waarSCIxX schreef op 24 juni 2004 @ 21:39:
[...]
Ja, vast grotendeels van de mensen die een spel koopt doet dat om de boxart.
Verwijderd
SCIxX schreef op 24 juni 2004 @ 21:39:
[...]
Ja, vast grotendeels van de mensen die een spel koopt doet dat om de boxart.
Ignorance Is Bliss
Verwijderd
Kijk, zo mag ik het horenVerwijderd schreef op 24 juni 2004 @ 21:43:
[...]
Dat kan wel zijn, maar dan vind ik het toch leuk als de outside er ook mooi uitziet
Voor mij geeft een mooi verpakt spel met een goed verzorgde handleiding toch een beetje meerwaarde. Zeker als je het koopt... zo'n mooi pakketje... ja dat vind ik leuk.
En ik vind het jammer dat op bijna alle gamecube-hoesjes die ik nu koop slechte photoshop-plaatjes zijn te zien. Of soms zelfs alleen maar een opgepoetste screenshot (pikmin...). Ik wil niet zeggen dat vroeger alles beter was, maar vaak werd er voor snes-spelletjes wel een illustrator ingehuurd om de hoes te verzorgen.
Dan kijken ze nog naar de achterkant, en de inhoud van de game, en kopen ze hem niet omdat het plaatje om de voorkant er leuk uitziet.LifeTecH schreef op 24 juni 2004 @ 21:52:
[...]
Niet Die-Hard gamesrs wel ja. Die zien een mooie box-art, kijken wat voor een spel het is en als het hun aanspreekt kopen ze het. Vaag maar waar
f.k.a D³
"that dude can really drive!!"
COH Replay Analyzer | Filmpjes
Klopt, maar waarom kijken ze naar de achterkant? Omdat de voorkant er goed uitzagSCIxX schreef op 24 juni 2004 @ 22:22:
[...]
Dan kijken ze nog naar de achterkant, en de inhoud van de game, en kopen ze hem niet omdat het plaatje om de voorkant er leuk uitziet.
Bij MP5 is de boxart wel acceptabel
Ik vond het eerst niet zo bijzonder, zo'n hoesje, maar nu begin ik me inderdaad een beetje te ergeren aan de PC hoesjes die ik heb.
Ik hoop dus met jullie mee dat er wel iets moois wordt gemaakt van de hoes van de toptitel die MP2E gaat worden.
Imago is belangrijk in de consolewars. En mensen hier hebben gelijk dat er wel degelijk een belang is in het maken van goede boxart. Tuurlijk zal het niet uitmaken voor mensen die toch al ergens voor hebben gekozen. Maar er is ook een grote groep mensen die zich makkelijk laten overhalen voor het een of het ander. Wanneer een PS2er of een XBoxer per ongeluk in de GC sectie terecht komt, zou deze best nieuwsgierig worden naar het fenomeen GameCube wanneer er vele gave hoesjes schreeuwen om zijn aandacht... Dit werkt ook enigszins imago-versterkend natuurlijk.
Wat mij betreft mag er dus wel wat meer aandacht aan worden geschonken!
Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Timesplitters 2 kan helemaal niet met 16 man, waar heb je dat vandaan?
[ Voor 32% gewijzigd door Hidde op 25-06-2004 13:24 ]
Tuurlijk zijn er nog steeds impulsaankopen, maar echt niet zoveel meer puur op boxart hoor.
Verwijderd
Ach, MP1 zit ook in een hele lelijke hoes vind ikTwee Dee schreef op 24 juni 2004 @ 22:49:
Ik hoop dus met jullie mee dat er wel iets moois wordt gemaakt van de hoes van de toptitel die MP2E gaat worden.
Die achtergrond in lelijke bleke kleuren, die glow om Samus heen... brrrr. En als je dan ook nog de Player's Choice versie ziet...
Zo had ik het nog niet eens bekeken. Ik dacht vooral aan mezelf, omdat ik het leuk zou vinden om allemaal mooie doosjes in de kast te hebbenWanneer een PS2er of een XBoxer per ongeluk in de GC sectie terecht komt, zou deze best nieuwsgierig worden naar het fenomeen GameCube wanneer er vele gave hoesjes schreeuwen om zijn aandacht... Dit werkt ook enigszins imago-versterkend natuurlijk.
Ja! Ze zouden sowieso een stuk kleiner kunnen... past veel beter bij die kleine schijfjes. En waarom niet een mooie verpakking van karton? Zo'n soort digipack waar ook vaak muziek cd's in verpakt zitten. Lijkt mij fantastischKijk, zo mag ik het horen Sowieso waren SNES doosjes mooier dan die DVD dingen trouwens,
maar de box-art straalde gewoon fun uit: Niets strak binnen de kantjes, de figuren sprongen er bijna letterlijk af.
Helemaal gelijk! Je had dan echt een kunstenaar die zijn visie gaf op hoe de spelwereld eruit zou kunnen zien. Dat prikkelde echt je fantasie. Vijanden in een spel waren in die tijd toch meestal echt "poppetjes". Maar op de hoes zag je ze dan geschilderd als vervaarlijke monsters met de kwijldraden uit hun bek hangend
Wat ik een hele mooie handleiding vind van een gamecube-spel is Doshin the Giant. Een prachtig schilderij voorop dat eruit zou kunnen zien als iets dat door de inwoners van zo'n tropisch dorpje gemaakt is. Heel veel leuke plaatjes in het boekje zelf. En ook gewoon goed geschreven. Echt op een manier dat je zin krijgt om het spel te spelen. Ze moedigen je de hele tijd aan met dingen als: "Wat zou er gebeuren als je de bewoners van verschillende stammen bij elkaar brengt? Probeer het eens." En ook telkens erop wijzen dat het spel geen echt doel heeft, en dat je vooral de tijd moet nemen om af en toe ook eens om je heen te kijken en te genieten. Echt een voorbeeld van hoe je een spel mooi kunt verpakken. (Helaas is de hoes zelf dan wel weer spuuglelijk
Dit topic is gesloten.
![]()