@ Laurens: fijne plaatjes en ook een fijne zwart-wit omzetting. Past vooral goed bij het tweede beeld.
@ Laurens: ik vind de kleurstelling en compositie een heel stuk minder dan die in je voorgaande post.
@ Herrick: sorry, doet het voor mij niet. Ik vind de compositie niet zo denderend, hij staat scheef en de kleuren komen niet zo mooi uit. Ik denk dat je met een beetje nabewerking veel meer uit het beeld kan halen.
@laurens: 1) fijne toning. Ik mis in de compositie een blikvanger. Mijn ogen twijfelen nu tussen de markt, de toren en de auto. 2,3,4) mooie compositie. 5,6) scheef om het scheef zijn? Ik vind het helaas niet zo geslaagd. Het kijkt wat geforceerd weg.
@samo: fijne toning.
@ cat_18: ik mis in de compositie een thema. Gaat het om het verweerde hout? Het architectonische detail (welke niet denderend is en er meerdere van te zien zijn)?
Ook groothoek (twijfelde of ik hem zou plaatsen, toch maar gedaan om het topic in leven te houden

):
[
Voor 1% gewijzigd door
Markie op 01-03-2008 14:51
. Reden: retouchearactie ]